Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Promowanie gry na profilu i sb » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Promowanie gry na profilu i sb 18 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tony0908
Member


Data rejestracji: 24-03-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia

Promowanie gry na profilu i sb Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Profil:

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...file&uid=161697

SB:

09.06.2013. L o B o 14:49



EDIT.
Godzinka była źle Tongue Smile

__________________
Na R1 nie masz już szlachetnych rycerzy,
wszędzie gejostwo z zd się szerzy...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tony0908: 09-06-2013 15:08.

09-06-2013 15:03 Tony0908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Tony0908 Dodaj Tony0908 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

161697
Login woow6
Postać L o B o

ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-06-2013 15:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ania_cml
Member


images/avatars/avatar-21073.jpg

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 48
Klan: C_D/Z_D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: K-ce/GDAŃSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej pajhoł (Tony0908 ) spełniaj sie dalej daleko zajdziesz Big Grin

Ban stały za link referencyjny... no jak sie nalezy to luz, szkoda tylko ze BW namawia do tego samego w sali tronowej i jest ok Wink
no ale moj bład, grajac tyle czasu na BW człowiek zapomina czasem o podstawach Tongue
dobrze ze premki nie przedłużyłem

__________________
R1-L o B o BAN STAŁKA- za reklamę?

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

09-06-2013 17:34 ania_cml jest offline Szukaj postów użytkownika: ania_cml Dodaj ania_cml do Listy kontaktów
Pavell
Junior Member


Data rejestracji: 09-07-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze to ująłeś LoBo.

Za + jeden, ale napisze chociaż to co każdy wie i każdego wkurza, a w administracji chyba siedzą same betony po 50tce które nie mają pojęcia o realiach portalów społecznościowych i podobnych serwisów zrzeszających ,,użytkowników internetowych''.

Czy ktoś w was śledził może afere wykopową ostatnimi czasy? (z was, administracji)
Chyba nie, to przybliżę.
Po idiotycznej moderacji przez pewną osobę, użytkownicy dostawali perm bany(jak przypadek tutaj), aż ludzie zaczęli to zauważać i się burzyć - była afera zbożowa, betonowa...
Dużo userów odpłynęło z tego serwisu(w dwa dni inny serwis zyskał 2tyś nowych, wielu do tej
pory zostaje aktywnymi użytkownikami).

-Tutaj buntu nie będzie, bo zawsze ktoś z bana się będzie cieszył, zwykła zawiść Wink

W obu przypadkach, problem ten sam:
Regulamin macie tutaj tak zdefiniowany i tak dowolnie interpretowany przez ,,moderatorów'', że szkoda gadać.

Użytkownicy będą przestrzegać regulamin, bo to im się opłaca, jeśli będą wiedzieli co można, a czego nie można.


Naprawdę, nie zachęcacie w ten sposób ludzi, aby w tą grę grali, nowych ludzi ściągali, a wręcz przeciwnie.
Trochę rozsądku nikomu nie zaszkodzi, naprawdę.

Zróbcie może konsultacje z jakimś człowiekiem który zna się na wymaganiach internautów i zacznijcie ludzi przekonywać do siebie, a nie robić sobie wizerunek jakiś trolli i niekumatych ludzi, którzy wprowadzają jakieś niedojrzałe pomysły do gry.

Dodatkowo mogę dodać, że ludzie płacą za tą grę, więc tym bardziej powinno wam zależeć na kliencie. Smile

__________________
nick :: BEJU na serwerze R1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pavell: 09-06-2013 22:18.

09-06-2013 22:13 Pavell jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavell Dodaj Pavell do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Regulamin macie tutaj tak zdefiniowany i tak dowolnie interpretowany przez ,,moderatorów'', że szkoda gadać


W punkcie banów za linki referencyjne do innych gier jest on jasny aż do bólu. I nie jest to specyfika BW tylko.
09-06-2013 22:49
druss69
Newbie


Data rejestracji: 06-03-2013
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No bez jaj chcecie zbanować gościa który 3 lata spędził grając w bw. Panie C 30dni bana były by wystarczającą karą. Proszę zauważyć że za multikonta "postacie duchy" których ostatnimi czasy był wysyp gracze dostają tylko 5 dni - ja się pytam w takim bądź razie czemu tak mocno w ich przypadku "sędzia" nie trzyma się szablonowo tabeli kar? A odpowiedz jest prosta - Bo 'sędzia" to nie maszyna i przyjmuje do wiadomości to że nie było logowań na te konta...itd, więc może i w tym przypadku można spojrzeć trochę przychylniej i sprawę rozpatrzyć raz jeszcze.
10-06-2013 00:56 druss69 jest offline Szukaj postów użytkownika: druss69 Dodaj druss69 do Listy kontaktów
Adhd91
Triple Ace


images/avatars/avatar-24631.gif

Data rejestracji: 04-09-2012
Postów: 219
Klan: Bez Klanowiec
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konfidenci którzy płaczą teraz o odbanowanie kolegi- bezcenne ;D


mi byście dożywocie chętnie wbili a jak kolega złapał to płacz Mmm pięknie <3

dla skazanego jak najbardziej ban słuszny, na was przyjdzie jeszcze kolej ;D

poproszę warana Wink

__________________
R1 Patrick

Sensowne raty nie gryzą...
10-06-2013 13:13 Adhd91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adhd91 Dodaj Adhd91 do Listy kontaktów
ania_cml
Member


images/avatars/avatar-21073.jpg

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 48
Klan: C_D/Z_D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: K-ce/GDAŃSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy jest to nieodwołalna decyzja? przyznam szczerze ze szkoda mi troche konta a wstawiajac link nie miałem na mysli reklamy innej gry a ewentualne kozysci płynące z linku referencyjnego.
Konto przez prawie 4 lata prowadzone bez zadnych wpadek i wałków, regularnie doładowywane premium, czy jedna nierozsadna decyzja to przekresla?
Pozdrawiam

__________________
R1-L o B o BAN STAŁKA- za reklamę?

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

12-06-2013 16:58 ania_cml jest offline Szukaj postów użytkownika: ania_cml Dodaj ania_cml do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za takie przewinienie kara jest tylko jedna

i JEST to reklamą, obojętnie od intencji użytkownika (czego i tak by się nie dało sprawdzić)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-06-2013 21:00 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ania_cml
Member


images/avatars/avatar-21073.jpg

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 48
Klan: C_D/Z_D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: K-ce/GDAŃSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Konrad
Data: 13-06-2013 12:31
Do: ania_cml
Temat: RE: Bardzo wazna sprawa:

Można odwołać się do operatora, który nałożył bana po 30 dniach od daty jego nałożenia.
Pozdrawiam.


-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: ania_cml
Data: 12.06.2013 16:52
Do: Konrad
Temat: Bardzo wazna sprawa:

Promowanie gry na profilu i sb
czy jest to nieodwołalna decyzja? przyznam szczerze ze szkoda mi troche konta a wstawiajac link nie miałem na mysli reklamy innej gry a ewentualne kozysci płynące z linku referencyjnego.
Konto przez prawie 4 lata prowadzone bez zadnych wpadek i wałków, regularnie doładowywane premium, czy jedna nierozsadna decyzja to przekresla?
Pozdrawiam



A wiec 09.07.2013 wszystko w twoich rekach o wszechwiedzacy C47 Big Grin

__________________
R1-L o B o BAN STAŁKA- za reklamę?

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

14-06-2013 08:59 ania_cml jest offline Szukaj postów użytkownika: ania_cml Dodaj ania_cml do Listy kontaktów
ania_cml
Member


images/avatars/avatar-21073.jpg

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 48
Klan: C_D/Z_D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: K-ce/GDAŃSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

30 dni minęło wiec ponawiam prośbę o odblokowanie konta Wink
Pozdrawiam

__________________
R1-L o B o BAN STAŁKA- za reklamę?

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

13-07-2013 14:57 ania_cml jest offline Szukaj postów użytkownika: ania_cml Dodaj ania_cml do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma możliwości odblokowania

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-07-2013 15:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
drussio
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2013
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Minęło 70 dni gość dostał bana i nie dobija premium - nie ma zysku dla twórców BW
Ale jego konto od 70 dni dalej jest widoczne razem z niefortunnym wpisem w profilu i reklamą innej gry!? Ja się pytam co to za polityka? Nie lepiej było dać bana na kilka dni i dalej czerpać korzyści z zakupu premium przez klienta aniżeli go banować a reklamę konkurencji dalej czynnie za darmo udostępniać?

ps. czy podawanie linków do innych konkurencyjnych gier online na SB podlega takiej samej karze?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez drussio: 16-08-2013 15:16.

16-08-2013 15:09 drussio jest offline Szukaj postów użytkownika: drussio Dodaj drussio do Listy kontaktów
Thane
Forum Ace


Data rejestracji: 04-06-2013
Postów: 77
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będę wylewał na Pana kotła pomyj za to co Pan chcę zrobić temu człowiekowi bo tak się nie godzi człowiekowi kulturalnemu.

Przestałem grać na R1 właśnie przez Pańską politykę operatorską. Dostałem bana na 60 dni, i się skasowałem.

Byłem dowódcą klanu a wtedy nie było opcji ani dać komuś innemu dowództwa - zero możliwości. Mam nadzieje że jest Pan człowiekiem inteligentnym i wysłucha Pan mojej krótkiej wypowiedzi.

Gra przez 3 lata - myślę że dał waszej drużynie zarobić na spokojnie ponad 200zł i pewnie dałby zarobić drugie tyle gdyby nie zła polityka. Tym właśnie odpędzacie graczy dać bana na 10 dni i kazać skasować link albo stały. Ale stały bez możliwości odwołania? Przecież to jest idiotyczne. Ludzie wydają tutaj latami grube pieniądze tylko po to żeby przez jakąś głupotę być w plecy kilkaset złoty bo chciał wam dać zarobić i chciał sobie z przyjemnością poklikać te wyprawki albo zrobić kilka ataków...

Ja się nie pytam dlaczego, Ja się pytam po co? W jakim celu? Co daje wam zbanowanie tego człowieka względem waszej firmy? Nie odpowiem na te pytania bo na nie musi Pan odpowiedzieć sobie sam.

Serdecznie prosiłbym o zmianę decyzji na temat odbanowania tego człowieka. Nie znam go kompletnie a mimo to tak robić nie można.

Pozdrawiam operatora i oskarżonego Wink

__________________

18-08-2013 11:41 Thane jest offline Szukaj postów użytkownika: Thane Dodaj Thane do Listy kontaktów
ania_cml
Member


images/avatars/avatar-21073.jpg

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 48
Klan: C_D/Z_D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: K-ce/GDAŃSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak z ciekawosci bo sporo czasu mineło Smile ponawiam prośbę o odblokowanie konta Wink
Pozdrawiam

__________________
R1-L o B o BAN STAŁKA- za reklamę?

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

29-12-2013 20:48 ania_cml jest offline Szukaj postów użytkownika: ania_cml Dodaj ania_cml do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
za takie przewinienie kara jest tylko jedna

i JEST to reklamą, obojętnie od intencji użytkownika (czego i tak by się nie dało sprawdzić)


cytat:
C47 napisał(a)
nie ma możliwości odblokowania


__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-12-2013 22:46 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Promowanie gry na profilu i sb

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH