Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » Dobry Czarny SET Lewitacji oraz Legendarny Doskonały Pajęczy SET » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dobry Czarny SET Lewitacji oraz Legendarny Doskonały Pajęczy SET 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »

Skąd: mam wiedzieć xD

Question Dobry Czarny SET Lewitacji oraz Legendarny Doskonały Pajęczy SET Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Czarny Amulet Lewitacji ZAMKNIJ

Amulet
Cechy: WYGLĄD -4, WPŁYWY +18, SIŁA +6, ZWINNOŚĆ +6, CHARYZMA -20, WPŁYWY +6, ODPORNOŚĆ +12, szansa trafienia bronią palną -70, trafienie krytyczne bronią białą dwuręczną +25 %
Wymagania: POZIOM: 31 (44), WYGLĄD: 11 (15), INTELIGENCJA: 13 (18)
Cena sprzedaży: 24 375 PLN

Dobry Czarny Pierścień Młodości ZAMKNIJ

Pierścień
Wymagania: POZIOM: 25 (36), WYGLĄD: 21 (30)
Cena sprzedaży: 18 000 PLN

Dobry Czarny Pierścień Lewitacji ZAMKNIJ

Pierścień
Wymagania: POZIOM: 23 (33), WYGLĄD: 23 (33)
Cena sprzedaży: 19 125 PLN

Legendarna Doskonała Pajęcza Apaszka ZAMKNIJ

Amulet (Tylko dla kobiet)
Cechy: CHARYZMA +11, WYGLĄD +9, ZWINNOŚĆ +11, ODPORNOŚĆ +9, obrona postaci +1 na każde 4 poziomy postaci, przeciwnik nie atakuje w pierwszej rundzie zasadzki, obrona postaci +34, ZWINNOŚĆ +6
Wymagania: POZIOM: 56 (80), WYGLĄD: 23 (33), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 48 000 PLN

Legendarny Doskonały Pajęczy Pierścień ZAMKNIJ

Pierścień
Cechy: WYGLĄD +6, ZWINNOŚĆ +9, ODPORNOŚĆ +11, obrona postaci +1 na każde 4 poziomy postaci, przeciwnik nie atakuje w pierwszej rundzie zasadzki, obrona postaci +34, ZWINNOŚĆ +6
Wymagania: POZIOM: 28 (40), WYGLĄD: 22 (31), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 33 000 PLN

Legendarna Doskonała Pajęcza Bransoleta * ZAMKNIJ

Pierścień
Cechy: CHARYZMA +9, WPŁYWY -2, ZWINNOŚĆ +9, ODPORNOŚĆ +11, ODPORNOŚĆ +8, obrona postaci +1 na każde 4 poziomy postaci, przeciwnik nie atakuje w pierwszej rundzie zasadzki, obrona postaci +34, ZWINNOŚĆ +6
Wymagania: POZIOM: 47 (68), WYGLĄD: 22 (31), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 45 000 PLN

Interesuje mnie ile są warte oba te sety w całości, a nie poszczególne itemy. Prawdopodobnie będzie na sell.

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

25-06-2013 18:27 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
calipso997
Lord

Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

RE: Dobry Czarny SET Lewitacji oraz Legendarny Doskonały Pajęczy SET Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako ze na apaszce i branzie pajak to wiecej wart do obrony i bunkra mysle ze 1,5kk na cm

Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

25-06-2013 18:36 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów

Samik
25-06-2013 22:16 Piaskun_2012 jest offline Szukaj postów użytkownika: Piaskun_2012 Dodaj Piaskun_2012 do Listy kontaktów

Skąd: Kluczbork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

caly set razem - 2kk

edit: oczywiscie chodzilo mi o czarnego ;p

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ZjadaczMebli-: 27-06-2013 23:21.

25-06-2013 22:29 ZjadaczMebli- jest offline Szukaj postów użytkownika: ZjadaczMebli- Dodaj ZjadaczMebli- do Listy kontaktów

r6 --> Uranos

27-06-2013 19:58 altalus123 jest offline Szukaj postów użytkownika: altalus123 Dodaj altalus123 do Listy kontaktów