Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY [Wszystkie] Uzupełnianie punktów skarbu punktami ewolucji. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [Wszystkie] Uzupełnianie punktów skarbu punktami ewolucji. 14 Ankieta - średnia ocena: 6,9314 Ankieta - średnia ocena: 6,93
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klacho
Triple Ace


images/avatars/avatar-13409.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 234
Klan: PSD
Kraina: Moria

[Wszystkie] Uzupełnianie punktów skarbu punktami ewolucji. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"[Wszystkie] Uzupełnianie punktów skarbu punktami ewolucji.
Dostępna będzie opcja "kup teraz" pozwalająca natychmiast odebrać skarb i uzupełnić brakujące punkty skarbu z puli punktów ewolucji. Przelicznik 1:1."


to może i w drugą stronę miejmy możliwość wymiany punktów skarbu na na evo
niech będzie nawet 3:1

__________________
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

26-06-2013 11:43 klacho jest offline Szukaj postów użytkownika: klacho Dodaj klacho do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzies juz padaly wypowiedzi ze nie bedzie evo z wyprawek.

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

26-06-2013 12:02 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Evo ma za zadanie uatrakcyjnić ataki, dlatego też nie będzie (chociaż z administracją nigdy nie wiadomo) innej opcji zdobywania evo niż ww. ataki.

A swoją drogą, kto będzie brał te skarby za evo to ja nie wiem.

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180
26-06-2013 12:04 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
WERBUSS
Triple Ace


Data rejestracji: 29-09-2010
Postów: 158
Klan: ____ScreaM____
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: macie takie dropy??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z wyprawek nie ale niech sa z PKT skarbu nawet i taki przelicznyk idelany 3 pkt za 1 evo Pleased

__________________
R6 WERBUS
26-06-2013 12:05 WERBUSS jest offline Szukaj postów użytkownika: WERBUSS Dodaj WERBUSS do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WERBUSS napisał(a)
z wyprawek nie ale niech sa z PKT skarbu nawet i taki przelicznyk idelany 3 pkt za 1 evo Pleased


Moze cos przeoczylem, jak tak to mnie poprawcie. Wydawalo mi sie ze PUNKTY SKARBU dostajemy TYLKO za WYPRAWKI.

Sposob zdobywania evo jest taki a nie inny zeby ludzie wyprowadzali ataki. Takto wszyscy by siedzieli i robili wyprawki a repke by mieli z kw.

Nie bedzie i tyle w temacie.

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

26-06-2013 12:11 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
Adana
Lord


images/avatars/avatar-5714.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 255
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kilimangaro napisał(a)

Nie bedzie i tyle w temacie.




Znalaz sie wszechwładca Blood Wars, decydent odgórny.


Zignoruj go, nawiaż dialog z adminami odnosnie wiekszej plynności platnosi.
Masz szanse, kamyki na morii tez mozna w dwie strony wymieniac - duze na male i male na duze.

__________________
r4, r9: Adana

KUPIĘ r4:
Leg dsk msciwy pierscień szczęścia/szaleńca
leg dsk tytanowy pierscien/amulet lewitacji
dsk czarny lancuch lewitacji

KUPIĘ r9:
nic, biedny jestem
26-06-2013 12:24 Adana jest offline Szukaj postów użytkownika: Adana Dodaj Adana do Listy kontaktów
klacho
Triple Ace


images/avatars/avatar-13409.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 234
Klan: PSD
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klacho
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kilimangaro napisał(a)
.... ciach popierdółki

Nie bedzie i tyle w temacie.


hmm wiele rzeczy miało nie być a jest ...
i nie sądzę żebyś był władny rozstrzygać tą kwestię

rozumiem ,że pomysł ci się nie podoba ale wystarczy to napisać a nie pitolić bez sensu

__________________
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

26-06-2013 12:24 klacho jest offline Szukaj postów użytkownika: klacho Dodaj klacho do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już było pisane wyżej, na pewno nie przejdzie. Administracja już wiele razy wypowiadała się w temacie zdobywania evo z wyprawek wystarczy użyć opcji szukaj Smile Evo ma promować ataki nie wyprawy Wink

__________________
Nick R7: Nova

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Argrim: 26-06-2013 12:33.

26-06-2013 12:32 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Arhon87
Member


Data rejestracji: 10-01-2009
Postów: 44
Klan: BS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można by zrobić że pkt skarbu uzupelniać reputacją
mogło by to pozbyc się nadmiarów reputacji co jest na serwerach
niektórzy ludzie maja po 500k pkt reputacji albo i wiecej
tylko trzeba by dobrac odpowiedni przelicznik
ja poropnuje 30 pkt reputacji za 1 pkt skarbu co wy na takie rozwiązanie?
26-06-2013 13:27 Arhon87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arhon87 Dodaj Arhon87 do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaria napisał(a)
A swoją drogą, kto będzie brał te skarby za evo to ja nie wiem.

Wyobraź sobie taką sytuację. Robisz wyprawkę na olbrzymi skarb deluxe i masz 749/750 punktów skarbu oraz premię czasową x2 punkty skarbu jeszcze nie wykorzystaną. Dlatego zamiast 20 punktów skarbu zmarnowanych na pieldze wrzucasz do tego jeden punkt evo i masz skarb do wykopania. I temu ma służyć system skarbów za evo.

Swoją drogą przydałoby się inne źródło zdobywania evo. Dobrym pomysłem były oblężenia i drużyna atakująca zdobywa evo, kiedy wygrywa. Ale wtedy mogłoby dochodzić do ustawek między klanami. Trzeba niestety zmienić oblężenia na atrakcyjniejsze, ale nie za bardzo wiem w jaki sposób. I lepiej to napisać w osobnym temacie.

__________________
R14 - Sonny Psycho
26-06-2013 13:35 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Adana
cytat:
Kilimangaro napisał(a)

Nie bedzie i tyle w temacie.




Znalaz sie wszechwładca Blood Wars, decydent odgórny.


Zignoruj go, nawiaż dialog z adminami odnosnie wiekszej plynności platnosi.
Masz szanse, kamyki na morii tez mozna w dwie strony wymieniac - duze na male i male na duze.


Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

sam proponowalem takie rozwiazanie moze byc nawet astronomicznie niekorzystny przelicznik za 700 pkt skarbu 30 pkt evobo ja wole evo niz pauki ze megawielkich skarbow deluxe full wypas max...

__________________
Game over rotfl
26-06-2013 13:35 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.303
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zgadzam się z autorem tematu. Punkty ewolucji z założenia mają być zdobywane jedynie przez wygranie zasadzki.

Liczba punktów skarbu przydzielana jest w zależności od rodzaju wyprawy i aktu gracza, przelicznik 1:3 nie jest trafionym pomysłem. Myślę że 1:10 to też byłoby za mało.

Zwróćcie uwagę na jeszcze jedną rzecz: zwiększenie źródeł punktów ewolucji spowoduje również podniesienie ceny ich wytrenowania. Lepiej zostawić tak jak jest.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

26-06-2013 13:40 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
klacho
Triple Ace


images/avatars/avatar-13409.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 234
Klan: PSD
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klacho
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm
fajnie że dorzuca się nowe evo, i fajnie, że pełna ścieżka to jedyne 8k puncików z haczykiem może 400 dni i się naskłada , a do tego czasu może dołożymy kolejne za 16k ....

nawet jeśli to będzie tylko 30 evo za 750 punktów to i tak bym to wolała niż "Olbrzymi skarb deLuxe"

__________________
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

26-06-2013 13:47 klacho jest offline Szukaj postów użytkownika: klacho Dodaj klacho do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Buc
Nie zgadzam się z autorem tematu. Punkty ewolucji z założenia mają być zdobywane jedynie przez wygranie zasadzki.

Liczba punktów skarbu przydzielana jest w zależności od rodzaju wyprawy i aktu gracza, przelicznik 1:3 nie jest trafionym pomysłem. Myślę że 1:10 to też byłoby za mało.

Zwróćcie uwagę na jeszcze jedną rzecz: zwiększenie źródeł punktów ewolucji spowoduje również podniesienie ceny ich wytrenowania. Lepiej zostawić tak jak jest.


ale zaraz zaraz, wrocmy do 'rzeczy z zalozenia'

z zalozenia repa miala byc z oblegow, potem sie pojawil patch antynajemniczy i repa pojawila sie z atakow, potem nastepne cuda-wianki i pojawilo sie KW
pr zdobywa sie atakami/wyprawkami/expami/arenami
dropy nawet sa z 3 miejsc
wiec teraz dlaczego zrodlo evo ma byc tylko 1?
no dlaczego aktualnie prawie najcenniejszy surowiec ma miec 1 zrodlo? 700pkt skarbu to jakies 8-10 dni roboty dla majacych najlepsze % na wypkach nagroda 30 pkt evo to 1 dzien roboty. nie sadze ze to zdysbalansuje gre, bo nadal ataki pozostana glownym zrodlem przyrostu pkt evo.

__________________
Game over rotfl
26-06-2013 14:08 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze dobry hejt leci.
Mowie wam po prostu jak to wyglada. Jak byscie czytali system i bugi to byscie widzieli ze byly juz rozne pomysly dotyczace evo.

Chcecie sobie spamowac o to to spamujcie. Sa rzeczy o ktore mozecie sie wyklucac z adminami a sa takie ktore zostaly wprowadzone w okreslonym celu i taka rzecza jest system zdobywania evo. Wprowadzajac evo za wyprawki znowu ludzie by przestali atakowac.

Ale oczywiscie jak ktos nie przyklaskuje waszym wszystkim pomyslom to hejt i spalic na stosie.

Czekam az wyruszycie z krucjata <3

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

26-06-2013 14:22 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.303
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nowe źródło punktów ewo spowoduje, że jeszcze bardziej zostaną podniesione ich koszty. Ewolucje obecnie są najbardziej luksusowym udogodnieniem w grze, nie można doprowadzić do ich marginalizacji jak stało się to np. z reputacją

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

26-06-2013 14:22 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Kilimangaro
Widze ze dobry hejt leci.
Mowie wam po prostu jak to wyglada. Jak byscie czytali system i bugi to byscie widzieli ze byly juz rozne pomysly dotyczace evo.

Chcecie sobie spamowac o to to spamujcie. Sa rzeczy o ktore mozecie sie wyklucac z adminami a sa takie ktore zostaly wprowadzone w okreslonym celu i taka rzecza jest system zdobywania evo. Wprowadzajac evo za wyprawki znowu ludzie by przestali atakowac.

Ale oczywiscie jak ktos nie przyklaskuje waszym wszystkim pomyslom to hejt i spalic na stosie.

Czekam az wyruszycie z krucjata <3


WTF? przestana atakowac? w 10 dni zbierania 700 pkt skarbu zgarniasz ze 300pkt evo, to jak za ten skarb dostaniesz 30pkt to naprawde niewielki boost... a kto przestanie atakowac? zdobywajac tylko evo ze skarbu to na 1 poziom evo za 150pkt trzeba cos ok 50 dni <lol>
wez policz i pomysl zanim dotkniesz klawiature z mysla o nabiciu nastepnego pustego posta...


cytat:
Originally posted by Buc
nowe źródło punktów ewo spowoduje, że jeszcze bardziej zostaną podniesione ich koszty. Ewolucje obecnie są najbardziej luksusowym udogodnieniem w grze, nie można doprowadzić do ich marginalizacji jak stało się to np. z reputacją


e no kolego nie moge sie z toba zgodzic! na necro repa nie jest marginalna, ja zuzywam 6k repki na same 1x do karawany, policz jeszcze expe (np łowy za 10-12k) albo koszty respa gdzie na roznych serwach siegaja ponad 3k za mobka - bazio+ Smile to wychodzi na to ze musialbys codziennie walic szpital i zgraniac max repa albo lepiej, zeby miec bilans na 0.

takze opierajmy teorie i wywodu na faktach a nie niczym podpartych teoriach...

__________________
Game over rotfl
26-06-2013 14:32 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
Makalele
Lord


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 367
Klan: Khan
Kraina: Moria II
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za, w ogóle skarby to jest parażka. Po kilku legendarnych pałkach już biorę ten złom, chociaż daje go śmiesznie mało. A evo zawsze się przyda Wink

__________________
Wszystko o akcie 3!
26-06-2013 15:13 Makalele jest offline Szukaj postów użytkownika: Makalele Dodaj Makalele do Listy kontaktów
Arolina
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 86

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak da się wykopać reputacji, złom, ludzi, krew i przedmiot to czemu nie można dostać evo ??

koszt nowego evo Potęga=8050pe/30pe dziennie=268 dni

masakra jakaś 9 miesięcy ataków na jedno evo na pewno tego nie wytrenuje

__________________
r-14 nick SHINNOK
r-15 nick SHINNOK
26-06-2013 16:16 Arolina jest offline Szukaj postów użytkownika: Arolina Dodaj Arolina do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arolina
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@The Juggernaut

Mam nadzieje że tylko udajesz głupiego... noofence...

Zapytałeś się czemu NAJCENNIEJSZY surowiec, czyli evo ma być dostępny tylko z jednego źródła... No to podpowiem Ci że odpowiedź jest w Twoim pytaniu. Bo jest najcenniejszy? Evo ma promować ataki, bo znów się zrobi tak że wyprawkowicze sami będą grali, a gra zamieni się na DropWars. Doszła nowa rzecz, którą można zrobić z evo i teraz trzeba kombinować. Rozumiem że ludzie tacy jak Ty lubią mieć podane wszystko na tacy, ale chyba większość woli się pomęczyć troszkę żeby osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Tak, tak, mam klapki na oczach i na uszach, jestem hejterem, mam 12 lat, jestem najbiedniejszym maluchem, ale chwała Bogu że mamy ludzi takich jak Ty.

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/
26-06-2013 17:07 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arolina napisał(a)
jak da się wykopać reputacji, złom, ludzi, krew i przedmiot to czemu nie można dostać evo ??

koszt nowego evo Potęga=8050pe/30pe dziennie=268 dni

masakra jakaś 9 miesięcy ataków na jedno evo na pewno tego nie wytrenuje



dokładnie przecież to jest idiotyczne zbierać pkt evo przez rok Pleased skoro wprowadzili przelicznik pkt evo na pkt skarby to czemu nie ma opcji w druga stronę? przecież było by to bardziej przydatne dla graczy bo kto będzie tracił evo na skarb z którego poleci dobra okrutna pałka Pleased


kolejny z dupy strzelony patch, który gówno zmienia, a dalsza cześć aktu trzeciego będzie za 2 lata Pleased
27-06-2013 13:31 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bede wypelniac 'skarb' punktami evo, zeby dostac dobra palke?

toz to jest jakas kpina lol

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
27-06-2013 13:48 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.303
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Systemowo ten pomysł jest niemożliwy do wykonania, ponieważ punkty gromadzą się na koncie określonego skarbu, a nie do puli ogólnej. Trzeba byłoby zabierać punkty z konkretnego skarbu, albo przebudować system gromadzenia punktów.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-06-2013 14:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Systemowo ten pomysł jest niemożliwy do wykonania, ponieważ punkty gromadzą się na koncie określonego skarbu, a nie do puli ogólnej. Trzeba byłoby zabierać punkty z konkretnego skarbu, albo przebudować system gromadzenia punktów.


Chyba ze evo byloby forma skarbu tak jak repka/krew/ludzie/zlom/skrzynia.

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

27-06-2013 14:50 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będzie.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


28-06-2013 14:51 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
marcopolo89
Lord


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 264
Klan: r5: [-Horda-] || r9: [-NBH-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Nie będzie.



Mistrz mówienia nie przemówił Big Grin Genialnie. Każda propozycja bez mała że jest odrzucana. Dajecie jakieś "skarby" ale w wielu przypadkach te skarby są o kant tyłka ;/ kunsztowna maczuga +5 na dalekiej wyprawie w s1 wpada? ;/ jakoś nie wydaje mi się żeby leciały tak niskie prefy i tak nisko osadzone przedmioty w kategorii jakości. Daliście jakieś tam 15 szt. złomu za 600 pktów!! Co to ma zrekompensować?! Koszt wyprawek?

Przeliczcie sobie sami drodzy administratorzy to tak jakbyście mieli być nami na przykładzie pielgrzymek w s2.
600:7= ~86 wyprawek udanych z czego to jest około max 60% wszystkich wyprawek przy założeniu że maksymalnie mamy wszystkie statystyki zrobione na 60%.
Czyli potrzebuje zrobić około 143-150 wyprawek - przy dobrych wiatrach.

150 x 8 000 = 1 200 000 pln w ze złomu!
15 x 20 000 = 300 000 pln

Widzicie może jakąś różnicę? ;/ bo ja widzę, że to co dajecie to totalna kpina!

1 100 reputacji? Znowu za 600 pktów z wyprawek ;/ No to też z tym polecieliście... Komu to potrzebne przy dzisiejszych KW? ;/ Już nawet ludzie odeszli od ustawek po repe bo nikomu się nie opłaca zakładać oblężenia po reputację bo każdy ma jej od groma!

30 000 ludzi. 600 pktów oczywiście i nie wiem w jakim celu ci ludzie są skoro zbierając na odrodzenie bazia muszę mieć znacznie więcej ich. A o budowie nie wspomnę gdzie tam się liczy już bardziej w setkach tysięcy patrząc na wyższe poziomy budynków takich jak policja albo ao.

Wszystko się da zrobić tylko trzeba tego chcieć. Zamiast robić jakieś durne skarby typu złom, ludzie, reputacja, zróbcie może wkońcu coś pożytecznego! Coś co naprawdę umili grę graczom. Dodajecie coraz więcej ewolucji, coraz wyższe ceny, a przelicznik za udany atak wciąż jest taki sam. Pierwszy atak x2 a reszta albo 2 albo 1, w zależności na kogo celujemy w danym momencie. A i tak jest często że dużo ataków nie wchodzi bo zostajemy zauważeni przez przeciwnika i atak leci w plecy. Bywa nawet i tak że przez cały dzień wchodzi zaledwie parę ataków i też trzeba się cieszyć że wchodzą bo przynajmniej można surówkę zatankować na wyprawki i na ewentualne przyjęcie kogoś do expy.

Mam propozycję. Dodajcie skarb który dawałby odpowiednio 50, 100, 150, 200, 300, 400 pktów evo przy odpowiednich poziomach. To będzie bardziej pożyteczne niż te co do tej pory stworzyliście. Możecie nawet zmienić przelicznik wg swojego mniemania ale wymyślcie coś w tym kierunku bo naprawdę te "skarby" z wyprawek to są strasznie nieudane pomysły. Do tej pory jak gram może miałem 1 skarb który udało mi się sprzedać za więcej niż 1kd. Reszta to takie klamoty których nawet na światło dzienne nie dało się wystawić bo nadawałyby się tylko do jednego, do spalenia na mane albo na parę pln bo nawet 1 szt złomu często nie ma :/

Coraz więcej dajecie tych ewolucji a i tak ludzie nie mają jak podnieść tych podstawowych ewolucji które nam się najbardziej przydają w walce np.

Doceniam waszą pracę ale pewne pomysły są tak nieprzemyślane jak ustawy naszego piep***nego rządu :/ Przynajmniej wy nie róbcie z tej gry zielonej wyspy jak Tusk bo to się wam nie uda a prędzej ludzie odejdą wam od gry bo nikt nie będzie miał czasu na to żeby siedzieć przez kolejne 2 lata żeby wtłuc ewolucję na 4 poziom, gdzie trzeba będzie uzbierać 5000 pktów evo :/ Logiki Panowie ( i może Panie ).

Pozdrawiam
M.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez marcopolo89: 29-06-2013 20:41.

29-06-2013 20:41 marcopolo89 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcopolo89 Dodaj marcopolo89 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN marcopolo89
Drey
Member


images/avatars/avatar-19525.gif

Data rejestracji: 15-01-2010
Postów: 42
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mistrz mówienia nie przemówił Big Grin Genialnie. Każda propozycja bez mała że jest odrzucana. Dajecie jakieś "skarby" ale w wielu przypadkach te skarby są o kant tyłka ;/ kunsztowna maczuga +5 na dalekiej wyprawie w s1 wpada? ;/ jakoś nie wydaje mi się żeby leciały tak niskie prefy i tak nisko osadzone przedmioty w kategorii jakości. Daliście jakieś tam 15 szt. złomu za 600 pktów!! Co to ma zrekompensować?! Koszt wyprawek?


A niby czemu kusztowna maczuga ma nie wypadać na s1?

Ja wszystko rozumiem ale ignorancja to najgorsza cecha w obecnych czasach... Najpierw doczytaj/sprawdź co gdzie wypada a potem pisz głupoty.


cytat:
Mam propozycję. Dodajcie skarb który dawałby odpowiednio 50, 100, 150, 200, 300, 400 pktów evo przy odpowiednich poziomach. To będzie bardziej pożyteczne niż te co do tej pory stworzyliście. Możecie nawet zmienić przelicznik wg swojego mniemania ale wymyślcie coś w tym kierunku bo naprawdę te "skarby" z wyprawek to są strasznie nieudane pomysły. Do tej pory jak gram może miałem 1 skarb który udało mi się sprzedać za więcej niż 1kd. Reszta to takie klamoty których nawet na światło dzienne nie dało się wystawić bo nadawałyby się tylko do jednego, do spalenia na mane albo na parę pln bo nawet 1 szt złomu często nie ma :/

Coraz więcej dajecie tych ewolucji a i tak ludzie nie mają jak podnieść tych podstawowych ewolucji które nam się najbardziej przydają w walce np.

Doceniam waszą pracę ale pewne pomysły są tak nieprzemyślane jak ustawy naszego piep***nego rządu :/ Przynajmniej wy nie róbcie z tej gry zielonej wyspy jak Tusk bo to się wam nie uda a prędzej ludzie odejdą wam od gry bo nikt nie będzie miał czasu na to żeby siedzieć przez kolejne 2 lata żeby wtłuc ewolucję na 4 poziom, gdzie trzeba będzie uzbierać 5000 pktów evo :/ Logiki Panowie ( i może Panie ).

Pozdrawiam
M.


Drugi raz to samo... 5000 evo to rok zbierania? Evo zbieram od początku i mam 12000 pkt zebranych, gdzie sporo to ataki po krew, także najpierw przelicz a potem gadaj głupoty.

Pomysł z evo za pkt z wyprawek może być ciekawy ale w przeliczniku 70 do 1.
29-06-2013 22:20 Drey jest offline Szukaj postów użytkownika: Drey Dodaj Drey do Listy kontaktów
Rutrr
Triple Ace


images/avatars/avatar-25408.jpg

Data rejestracji: 23-11-2011
Postów: 211
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria S
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta taki pomysł jak areny 1 vs 1 i 3 vs 3...

Tutaj można by odkryć nową kopalnię Punktów Ewolucji. Zadowoliłoby to większość, ponieważ losowość przeciwników na których trafimy jest na tyle duża, że nie byłoby ustawek, a ponadto nie wiedząc na kogo trafimy zysk PE powinien być większy niż w przypadku ataku, gdzie w prawie 100% mamy szansę przewidzieć wynik walki. Smile

__________________
"Uuur Ahhhrrr Uhrrr Ahhhrrr Aaarhg" - Chewbacca
29-06-2013 23:06 Rutrr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rutrr Dodaj Rutrr do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem jest taki ze tylko debil bedzie zamieniał pkt evo z ataków (przy 100% udanych ) jest to,UWAGA ! 34pkt evo Big Grin co daje nam na przeliczenie Prawie 5 pielgrzymek dziennie (mega ! )

Ogólnie ta opcja jest śmiechu warta gdyż doda mi to kolejny nóż albo pałkę Big Grin

A co do opcji skarbu typu 15 złomu to jest to super wypas Tongue

__________________
Tonąca_rybka
30-06-2013 12:15 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
turlacz1 napisał(a)
Problem jest taki ze tylko debil bedzie zamieniał pkt evo z ataków (przy 100% udanych ) jest to,UWAGA ! 34pkt evo Big Grin co daje nam na przeliczenie Prawie 5 pielgrzymek dziennie (mega ! )

Ogólnie ta opcja jest śmiechu warta gdyż doda mi to kolejny nóż albo pałkę Big Grin

A co do opcji skarbu typu 15 złomu to jest to super wypas Tongue

Dobrze, w takim razie możesz sobie marnować te 20 punktów skarbu, które nie naliczy ci do puli, jeżeli będziesz mieć powiedzmy 749/750 punktów. Wtedy śmiało nie musisz korzystać z zamiany evo na skarby Smile . Rozsądny gracz jednak uzupełni ten brakujący punkt za pomocą evo i przez to straci ledwie 1 atak a nie 3 wyprawki Wink

__________________
R14 - Sonny Psycho
30-06-2013 12:51 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY [Wszystkie] Uzupełnianie punktów skarbu punktami ewolucji.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH