Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » ZASIADANIE 17698 ; 28168 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 17698 ; 28168 8 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

17698 ; 28168 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

17698
Postać Rock-N-Rolla
28168
Postać Maciupa

zasiadanie
21 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-07-2013 12:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Re: 17698 ; 28168 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm co tu powiedzieć
prosiłbym o skrócenie bana jako że korzyści żadnych czerpanych nie było z tych 2 kont, a jedyne co kojarze to wbicie do expy bo akurat nie mógł się zalogować kolega
podsumowójąc oczywiście z karą sie zgadzam, co do wysokości prośba o skrócenie
a i jeszcze jedna sprawa , mam w tym momencie na koncie ( id:28168) spółkowego lucka, można na chwile odblokować żebym przekazał go dalej, cały czas teraz jestem także najlepiej napisz jak to możliwe od której klepniesz na 5 minut i ja tylko przekaże, dzięki

pzdr
maciek

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
01-07-2013 13:54 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konta nie są czasowo odblokowywane

dołączenie do ekspedycji itp to JEST korzyść

nie ma możliwości skrócenia kary, jest odpowiednia do ilości zasiadania

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-07-2013 15:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodziło mi o korzyści wzajemne kont - takie nie występowały ale jak rozumiem to już pod inne pushingi, multikonta itd podpada....
no nic to tylko przepraszam kolegów, kogo lucka trzymam oddam za 3 tygodnie Frown

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
01-07-2013 22:19 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
GA2
Forum Ace


Data rejestracji: 26-01-2012
Postów: 87
Klan: NM/akNM
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Maciupa a ja mam Twój dług i co teraz???

__________________
R3- m0re
01-07-2013 23:34 GA2 jest offline Szukaj postów użytkownika: GA2 Dodaj GA2 do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GA2 napisał(a)
Maciupa a ja mam Twój dług i co teraz???


kilka dni po się kończy to zgłoś że mam bana i 1ego dnia jak wróce to powiesisz, to chyba w dniu jak upłynie musisz zgłosić

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
02-07-2013 08:54 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
GA2
Forum Ace


Data rejestracji: 26-01-2012
Postów: 87
Klan: NM/akNM
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a kiedy się kończy??

__________________
R3- m0re
02-07-2013 20:53 GA2 jest offline Szukaj postów użytkownika: GA2 Dodaj GA2 do Listy kontaktów
maciupa
Lord


Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 250
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie skomentuje tego Smile
Legendarny Doskonały Demoniczny Nóż __1,2kk tu masz temat 19 czerwca na miesiąc także do 19 lipca
pzdr;]

__________________
nostres upoważniony do upowania moich aukcji
03-07-2013 09:24 maciupa jest offline Szukaj postów użytkownika: maciupa Dodaj maciupa do Listy kontaktów Zobacz profil MSN maciupa
Pastor
Member


images/avatars/avatar-18682.jpg

Data rejestracji: 19-08-2007
Postów: 42
Klan: Fort Pułaski
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głupio się przyznać, ale zdarzyło się źle kliknąć.

Powyższa sytuacja dowodzi, że nie warto oszukiwać nawet "tak troszkę", bo konsekwencje są nieprzyjemne. Niech będzie to przykład, dla innych graczy, że w grze należy być uczciwym (w życiu niekoniecznie, ale tam porządku nie pilnuje C47 ;P )

to dopiero czwarty dzień bez BW, a już czuję się jakbym nie grał rok Frown , na szczęście wrócił mi już apetyt, przeszła mi apatia i ogólne rozdrażnienie. Efekt odstawienia nie należy do najprzyjemniejszych Tongue Na razie poprawiam sobie samopoczucie zakupami na allegro, ale nie wiem na jak długo starczy mi jeszcze gotówki, zwłaszcza że muszę zapłacić 450 zł za sokowirówkę, którą kupiłem zeszłej nocy a wypłatę mam dopiero w przyszłym tygodniu Wink

__________________
r3: Rock-N-Rolla

04-07-2013 17:38 Pastor jest offline Szukaj postów użytkownika: Pastor Dodaj Pastor do Listy kontaktów
pazureczek
Double Ace


Data rejestracji: 10-08-2012
Postów: 127

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a kto pilnuje pana Grzesia?

wiem że to głupie pytanie

pozdrawiam porannie i poniedziałkowo


p.s panie Grzesiu uwielbiam z panem balansować na cienkiej linie
który to warn?
3 cholera...teraz będe musiała być grzeczna na forum przez miesiąc
zagryzę zęby i kupie kolejną premkę by porozmawiać z panem o ważkich sprawach bw publicznie
wciąż po 7 latach olewasz pan moje pw
moja Ty chodząca doskonałość za jedyne 12 zeta na miesiąc Roll Eyes
08-07-2013 09:44 pazureczek jest offline Szukaj postów użytkownika: pazureczek Dodaj pazureczek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » ZASIADANIE 17698 ; 28168

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH