Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » --==Tutoriale==-- » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony --==Tutoriale==-- 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

--==Tutoriale==-- Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako, że tych tutkuf jest coraz więcej, wklejajcie je do tego tematu. Nie będzie trzeba przypinać kilku tematów, tylko jeden w którym będzie wszystko.

Nawiasem, to dzięki tym tutkom ostatnio sam zacząłem się grafiką bawić Big Grin

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
20-05-2007 18:58 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
E-Vill
Lord


images/avatars/avatar-3442.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 340
Kraina: Moria
Skąd: lol?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony




Prze bardz

__________________




R6 Retired.
20-05-2007 19:21 E-Vill jest offline Szukaj postów użytkownika: E-Vill Dodaj E-Vill do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten tutek był robiony tylko i wyłącznie dla tych co ledwo zaczeli. Pokazuje że można zrobić coś ładnego nie męcząc się przy tym.

Brushe można znaleść na www.devianart.com
Licze na outcome ;]




Jak wszystkie to wszystkie:

Potrzebny brush: http://rapidshare.com/files/16849977/wararabymarkz.abr.html

Podstawy: http://images11.fotosik.pl/55/14a8e97edd9e0f2b.gif

Tutek:




Miłego dnia życzy firma pogrzebowa ;]
20-05-2007 19:23 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Zoltan
Lord


images/avatars/avatar-3403.gif

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 320
Klan: XerVerQer
Kraina: Moria
Skąd: Dział Graficzny xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mialem problemy z netem:

Ok tutek skonczony..... tylko prosze sie nei smiac.....to moj pierwszy tut....
Chyba nie musze pisac ze do kazdego rendera pasuja inne c4d-y i do kazdej sygny pasuja inne gradient mapy. Oto tutek:



__________________

Zwyciezca turnieju graficznego [29.04.07]
Sparingi: Win: 5 Lose: 4 /zawsze chętny na spara...zapraszam na PW

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Zoltan: 30-05-2007 20:43.

30-05-2007 20:26 Zoltan jest offline Szukaj postów użytkownika: Zoltan Dodaj Zoltan do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zoltan nie wiem czy to tylko ja mam problem z twoim tutorialem ale nie można go powiększyć a w takiej mini-mini wersji za dużo nie zobaczę xD
30-05-2007 20:31 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Weź to napraw... Tutek jest w wersji mini...
30-05-2007 20:31 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Zoltan
Lord


images/avatars/avatar-3403.gif

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 320
Klan: XerVerQer
Kraina: Moria
Skąd: Dział Graficzny xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajcie szybko jakis upload do 2,5mb....bo imageshack tylko do 1,5

__________________

Zwyciezca turnieju graficznego [29.04.07]
Sparingi: Win: 5 Lose: 4 /zawsze chętny na spara...zapraszam na PW
30-05-2007 20:34 Zoltan jest offline Szukaj postów użytkownika: Zoltan Dodaj Zoltan do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fotosik.pl... Albo podziel tutka na diw części...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Yowi: 30-05-2007 20:41.

30-05-2007 20:35 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Zoltan
Lord


images/avatars/avatar-3403.gif

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 320
Klan: XerVerQer
Kraina: Moria
Skąd: Dział Graficzny xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uploaduje na fotosik to mi karza zmniejszyc wysokosc z 5700px do 400px....i to samo wychodzi

__________________

Zwyciezca turnieju graficznego [29.04.07]
Sparingi: Win: 5 Lose: 4 /zawsze chętny na spara...zapraszam na PW
30-05-2007 20:40 Zoltan jest offline Szukaj postów użytkownika: Zoltan Dodaj Zoltan do Listy kontaktów
E-Vill
Lord


images/avatars/avatar-3442.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 340
Kraina: Moria
Skąd: lol?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A zrób pack, z c4d itp z psd. itd ;]

__________________




R6 Retired.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez E-Vill: 30-05-2007 20:44.

30-05-2007 20:42 E-Vill jest offline Szukaj postów użytkownika: E-Vill Dodaj E-Vill do Listy kontaktów
Zoltan
Lord


images/avatars/avatar-3403.gif

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 320
Klan: XerVerQer
Kraina: Moria
Skąd: Dział Graficzny xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok weszlo...na jakis host...zbedne posty mozna chyba usunac....

JESLI MACIE JAKIES PROBLEMY, CZY PYTANIA DO TUTKA PISAC...TO WYJASNIE

__________________

Zwyciezca turnieju graficznego [29.04.07]
Sparingi: Win: 5 Lose: 4 /zawsze chętny na spara...zapraszam na PW
30-05-2007 20:44 Zoltan jest offline Szukaj postów użytkownika: Zoltan Dodaj Zoltan do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam... Czemu zgapiasz sposób od kogoś innego? Czytałem prawie identycznego tuta... Jedyne co w twoim jest inne to tylko parę pomniejszych efektów... Widać z niego czerpałeś pomysł ;] Ale zawsze tym którzy temtego nie widzieli ten tutek się przyda...
30-05-2007 20:48 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Zoltan
Lord


images/avatars/avatar-3403.gif

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 320
Klan: XerVerQer
Kraina: Moria
Skąd: Dział Graficzny xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yowi niemozliwe abym z kogos zgapial...kiedys ogladalem filmik w ktorym robi sie podobne sygny....troche porobilem tym sposobem i mi sie utrwalil.

Na pewno nie zgapialem z niczego....moze byc jedynie podobny do tego filmiku...ale on byl na jakiejs zagranicznej stronie. Tak ogolnie to tworzenie sygny to to co powyzej tylko zmieniane sa c4d-y, gradienty itp.

Od dawna nie czytam tutków...i moge na 100% przyzec ze nie zgapialem z niczego....lecialem moim utrwalonym stylem.

Byc moze jest cos podobnego...zdaza się...ale ja o tym nic nie wiem

__________________

Zwyciezca turnieju graficznego [29.04.07]
Sparingi: Win: 5 Lose: 4 /zawsze chętny na spara...zapraszam na PW
30-05-2007 22:01 Zoltan jest offline Szukaj postów użytkownika: Zoltan Dodaj Zoltan do Listy kontaktów
Leviet
Lord


images/avatars/avatar-3742.jpg

Data rejestracji: 18-02-2007
Postów: 431
Kraina: Necropolia
Skąd: Z lodófki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozwolę sobie skomentować tutoriale i pokazać moje outcomy Smile

zoltan - twój tut zniknął Wink

evil - zaje tut, tylko że n00b by tego nie zrobił Smile
wyszło mi takie cuś


yowi - (ten trudniejszy) zaje tut, tylko że ten ostatni krok z tym czarno białym czymś mi się nie podoba, wyszło mi takie cuś


(łatwiejszy) faktycznie dla początkujących Smile
wyszło mi takie cuś


zoltan, jeśli masz problemy z wyhostowaniem tuta, to napisz mi na gg (numer: 8010763) wrzucę to na stronke w yoyo.pl, tam nie ma limitu i (chyba) nie zrobi się z tego miniaturka

__________________
cytat:
XXX napisał(a)
spaczony set dalej tyle samo charyzmy co diamentowy set.


Brawa dla tego pana!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Leviet: 07-06-2007 09:43.

07-06-2007 09:18 Leviet jest offline Szukaj postów użytkownika: Leviet Dodaj Leviet do Listy kontaktów
Zoltan
Lord


images/avatars/avatar-3403.gif

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 320
Klan: XerVerQer
Kraina: Moria
Skąd: Dział Graficzny xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra...widze ze wywalilo mi calkowicie link z tamtego uploadu...wiec podzielilem tuta na 2 czesci i na imageshack uploadnąłem:





C4D-y które użyłem

Przepraszam za problemy.

__________________

Zwyciezca turnieju graficznego [29.04.07]
Sparingi: Win: 5 Lose: 4 /zawsze chętny na spara...zapraszam na PW
07-06-2007 17:45 Zoltan jest offline Szukaj postów użytkownika: Zoltan Dodaj Zoltan do Listy kontaktów
Legionista55
Triple Ace


images/avatars/avatar-3833.jpg

Data rejestracji: 31-05-2007
Postów: 248
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i jest git Wink na pewno skorzystam bo niedokończyłem potem dam outcoma Wink

__________________

07-06-2007 20:18 Legionista55 jest offline Szukaj postów użytkownika: Legionista55 Dodaj Legionista55 do Listy kontaktów
Pan_Demonium
Junior Member


Data rejestracji: 10-07-2007
Postów: 15
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wrzucie te tutki na forum.. ;P by pomóc je rozkręcić.. a tutaj 2 moje (stare tutki z przed roku)..

http://www.grafikadlaciebie.yoyo.pl/viewforum.php?f=12

__________________
Nowe i dobre forum graficzne w sieci:

11-07-2007 19:18 Pan_Demonium jest offline Szukaj postów użytkownika: Pan_Demonium Dodaj Pan_Demonium do Listy kontaktów
Leviet
Lord


images/avatars/avatar-3742.jpg

Data rejestracji: 18-02-2007
Postów: 431
Kraina: Necropolia
Skąd: Z lodófki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ups zapomniałem zmazać jednego linku Wink nie wchodźcie na grafart.org to największy śmietnik w necie!!


__________________
cytat:
XXX napisał(a)
spaczony set dalej tyle samo charyzmy co diamentowy set.


Brawa dla tego pana!
22-09-2007 15:40 Leviet jest offline Szukaj postów użytkownika: Leviet Dodaj Leviet do Listy kontaktów
Abarai
Junior Member


Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 13
Klan: NMD
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to macie i mojego tutka ;P




inne outy

29-09-2007 19:33 Abarai jest offline Szukaj postów użytkownika: Abarai Dodaj Abarai do Listy kontaktów
DjZiom
Member


images/avatars/avatar-5642.jpg

Data rejestracji: 03-09-2007
Postów: 26
Klan: Decados
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam po polsku program i niewiem jak zrobic Frown
20-10-2007 19:39 DjZiom jest offline Szukaj postów użytkownika: DjZiom Dodaj DjZiom do Listy kontaktów
Abarai
Junior Member


Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 13
Klan: NMD
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

www.pstools.pl tutaj jest słownik pol-ang, ang-pol narzędzi w photoshopie Tongue
31-10-2007 15:45 Abarai jest offline Szukaj postów użytkownika: Abarai Dodaj Abarai do Listy kontaktów
morzyk
Lord


images/avatars/avatar-11966.gif

Data rejestracji: 06-04-2007
Postów: 468
Klan: to mój ulubiony serial
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Abarai - fajny efekt ale nie do końca zrozumiałem jak to zrobić. Mógłbys w chwili wolnej się do mnie na gg odezwać i mi pomóc troszkę ( ew. ktoś inny dla kogo to jest jasne ).

Mój nr: 8511584
01-11-2007 21:55 morzyk jest offline Szukaj postów użytkownika: morzyk Dodaj morzyk do Listy kontaktów
GRAVER
Full Member


images/avatars/avatar-6320.jpg

Data rejestracji: 25-04-2007
Postów: 59
Klan: Guild Of The Damned
Kraina: Necropolia VI
Skąd: lubuskie-skw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wrzuci ktos cos na corela x3 ??

__________________
my sami jesteśmy zagłada dla siebie
18-12-2007 23:55 GRAVER jest offline Szukaj postów użytkownika: GRAVER Dodaj GRAVER do Listy kontaktów
Abarai
Junior Member


Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 13
Klan: NMD
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam : )
Prezentuję Wam tutka na jednego z tagów mojej produkcji Smile

Paczka do tuta znajduje się na www.I-Point.pl jakby ktoś był nią zainteresowany, a dokładnie TUUUU. : )
Wykonawca sygny - Kris
Wykonawca tuta - Kouryou


Kliknij by powiększyć : )


Liczę na outcomy i pozdrawiam Kris. : )
Więcej na www.I-Point.pl
01-02-2008 16:53 Abarai jest offline Szukaj postów użytkownika: Abarai Dodaj Abarai do Listy kontaktów
Adi50
Forum Ace


images/avatars/avatar-2431.gif

Data rejestracji: 03-03-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: chodzież

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niezle grafy ; ]

__________________
Kliknij To Nic Nie Kosztuje A Pomagasz

Nick w grze: Vaziu
ID:
GG:
kom:
e-mail:

Jeśli Coś Sprzedam/Kupie Najlepiej Proszę o informacje W grze !!
Pozdrawiam.
09-02-2008 19:02 Adi50 jest offline Strona domowa Adi50 Szukaj postów użytkownika: Adi50 Dodaj Adi50 do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako że MiD prosił mnie o parę tutków postanowiłem uploadnąć je na serwera i podzielić się nimi z wami wszystkimi...

ŻADEN TUTEK NIE JEST MOJEGO AUTORSTWA!!


http://www.mediafire.com/?aj02dmtxsyh

Miłego robienia sygn ;D
16-04-2008 21:48 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

thx Yowi ale wrzuciłbyś gdzieś indziej? bo tutaj pobieram z zawrotną prędkością 31 kb na sec a 17 mega przy tej prędkości to normalnie ;/
EDIT: nawet nie mogę ściągnąć bo się zacina w połowie ;/

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 16-04-2008 22:17.

16-04-2008 22:15 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od czego jest flashget? Z nim z 17kb zrobi ci się 80kb/s ;p
16-04-2008 22:24 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Morfeusz_24
Forum Ace


images/avatars/avatar-15690.jpg

Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 75
Klan: Veni Vidi Vici
Kraina: Moria II
Skąd: sie biorą Stare_Baby na r1 ?

Poczatkujacy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym sie dowiedziec podstaw robienia portretow itd.
Prosze o kontakt na gg:5085787
z gory dziekuje.

__________________
Nick w grze Hohenworf.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


! NAJEMNIK ZA REPE !

18-07-2008 20:13 Morfeusz_24 jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfeusz_24 Dodaj Morfeusz_24 do Listy kontaktów
PittBull007
Member


images/avatars/avatar-4008.gif

Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 41

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yowi napisał(a)
Jako że MiD prosił mnie o parę tutków postanowiłem uploadnąć je na serwera i podzielić się nimi z wami wszystkimi...

ŻADEN TUTEK NIE JEST MOJEGO AUTORSTWA!!


http://www.mediafire.com/?aj02dmtxsyh

Miłego robienia sygn ;D



Invalid File. This error has been forwarded to MediaFire's development team.

mozna raz jeszcze prosic o uploadSmile pozdrawiam

__________________
nick GEORG >R1<
nick GEORGyk>R4<
04-10-2008 23:46 PittBull007 jest offline Szukaj postów użytkownika: PittBull007 Dodaj PittBull007 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » --==Tutoriale==--

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH