Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY kilka pomysłów wpadło do główy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony kilka pomysłów wpadło do główy 15 Ankieta - średnia ocena: 4,53
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

kilka pomysłów wpadło do główy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OBLĘŻENIA - reputacja klanu

STARTOWA REPUTACJA KLANU: 1000

Można zwiększyć wygrywając oblężenie z klanem posiadającym różnicę pkt nie większą niż 20% pkt drugiego klanu.
Np. Klan mający 1000 pkt dostałby je za wygraną z klanem posiadającym 800 lub 1200 pkt. UWAGA! Liczone zawszę od klanu zakładającego oblężenie. (Kryterium % pkt musi spełniać atakujący, gdy jest spełnione a wygra obrońca (wiadomo np. 20% z 800 pkt to nie 100 a 960, to i tak dostanie pkt reputacji klanu za obronę równą 10% pkt REPUTACJI KLANU agresora).
Aby doszło do zwiększenia pkt reputacji z przynajmniej jednego klanu musi być dołączonych 20 graczy. (Ograniczy ustawkowe wbijanie pkt rep klanu a także być może skłoni cześć klanów na wojnie do nie odpuszczania oblegów).
Dodatkowe ograniczenia:
-minimalna ilość pkt klanu (suma pkt graczy): 1000 (czyli już jako taki czas na uformowanie się pierwszych stałych klanów).
-minimalna ilość członków w obu klanach 20 (niekoniecznie dołączone - wyeliminuje zakładanie klanu przez 1 osobę z dużym lvl i wbijanie pkt reputacji klanu dla innego klanu)
-wygrane oblężenie będzie skutkowało zdobyciem 10% posiadanych przez przeciwnika pkt reputajci


EVOLUCJE:
Tajniki Prastarego: (AURA działa zawsze)
Poziom:1 Koszt: 300pkt evo Wymagany poziom: 80 Działanie: Siła +2 Wiedza +2 Cios Krytyczny +1%
Poziom:2 Koszt 600pkt evo Wymagany poziom: 85 Działanie: Siła +4 Wiedza +4 Cios Krytyczny +2%
Poziom:3 Koszt 900pkt evo Wymagany poziom: 90 Działanie: Siła +6 Wiedza +6 Cios Krytyczny +3%
Poziom:4 Koszt 1200pkt evo Wymagany poziom: 95 Działanie: Siła +8 Wiedza +8 Cios Krytyczny +4%

Jako taki zachowany balans pomiędzy każdym rodzajem broni (mogę się mylić, żaden ze mnie ekspert :p) a dodatkowo fajny elementy pod wyprawy (wiem wiem - sporo tego)

Wytrawny myśliwy:
Poziom:1 Koszt: 100pkt evo Wymagany poziom: 75 Działanie: + 10% na zaskoczenie przeciwnika w ataku / +10 % na wykrycie przeciwnika w obronie, pkt życia w obronie/ataku +200 (nie działa na exp ani kw)
Poziom:2 Koszt 200pkt evo Wymagany poziom: 80 Działanie: + 20% na zaskoczenie przeciwnika w ataku / +20 % na wykrycie przeciwnika w obronie, pkt życia w obronie/ataku +400 (nie działa na exp ani kw)
Poziom:3 Koszt 300pkt evo Wymagany poziom: 85 Działanie: + 30% na zaskoczenie przeciwnika w ataku / +30 % na wykrycie przeciwnika w obronie, pkt życia w obronie/ataku +600 (nie działa na exp ani kw)
Poziom:4 Koszt 500pkt evo Wymagany poziom: 90 Działanie: + 50% na zaskoczenie przeciwnika w ataku / +50 % na wykrycie przeciwnika w obronie, pkt życia w obronie/ataku +1000 (nie działa na exp ani kw)

EXPEDYCJA PO PRZEDMIOT:
Możliwość zorganizowania: 1 na tydzien, możliwość dołączenia co trzy dni, nie blokuje założenia/uczestniczenia normalnej expedycji, koniec zawsze 10 min po pełnej godzinie (bez połówek), 2 faza nie blokuje zmiany ekwipunku
Czas trwania: 6h
Mimalny poziom założyciela: 80
necro: max ilość lvl: 800, poziom dołączenia dowolny, losowy przeciwnik od golema do robota, znaleziony przedmiot: leg (90%) Doskonały (90%) Dobry (9%) Zwykły (1%) pref (90%) suf (90%) (organizator przedmiot, pomocnicy o ile nie samarytanie exp jak za normalnego przeciwnika na expedycji)
moria: max ilość lvl: 800, poziom dołączenia dowolny, losowy przeciwnik od arachne do vendigo, znaleziony przedmiot: leg (100%) Doskonały (100%) pref (90%) suf (90%) (organizator przedmiot + exp, pomocnicy o ile nie samarytanie exp jak za normalnego przeciwnika na expedycji)



Dodatkowa opcja działania:
Przechadzka po mieście (bez premium: 2 z premium: 4 Czas: 5min)
Losuje przeciwnika w przedziale +/- 5 lvl od naszego z puli innych wampirów będących na przechadzce.
Walki rozgrywane są bez bonówsów z budynków ale z pkt evolucji i arkanami. (Wiadomo, że pajęczy/groza dawałoby ogromną przewagę)
Walka wygrana: exp zależny od przeciwnika, możliwe zdobycie pkt evolucji x2 gdy przeciwnik ma wyższy lvl oraz 2pkt evo za każdą wygraną walkę (nawet jeśli przeciwnik ma 5lvl mniej)
Losowy Przedmiot: Leg (5%) Doskonały (20%) Dobry (30%) Zwykły (50%) Pref (20%) xxx Suf (20%)
Dostępne od aktu 3
W przypadku braku napotkaniego przeciwnika - i tu pytanie: utrata 1 akcji czy możliwość jej powtórzenia?

Zdecydowanie poprawiłbym drop lepszych przedmiotów na ekspach bo to jest śmiech na sali co się znajduje,
np. wyeliminował pałki czy noże itp zostawiając np. topór, kame, pn, kastet, rapier czy miecz z wyższych lokacji expedycyjnych lub zwiększył możliwość wystąpienia przemiotów legendarnych a także głównie dsk oraz występowanie pref/suf.
Np. Na robocie Leg (20%) Doskonały (50%) Dobry (30%) Zwykły (20%) Pref 100% Suf 50%
To jeśli chodzi o necro, na morii odpowiednio mniej bo tam robot to żaden problem i tam na wendigo czy anubisie można by było to znajdować Tongue




pokusiłbym się jeszcze o AKT4 (nowa mapa mobów, evo itd) (po np. 95-100lvl) ale wiem, że akt 3 nie jest dokończony Tongue

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez -Vexix-: 11-07-2013 01:28.

11-07-2013 01:19 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

11-07-2013 01:27
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

krytykujesz?

daj coś z siebie, chociaż konstruktywną opinie tępaku

CZEKAM NA HEJTY (tylko konkrety a nie jakichś idiotów wstawiających obraz jako spam, zakładam, że nie potrafi czytać, na pewno nie ze zrozumieniem, może choć 1 pomysł uda się wspólnie dopracować który byłby wprowadzony do gry)

Nie przeszkadza mi krytyka i za krytykę (konkretne powody,opinie) podziękuję jeszcze tym hejterom Smile

Osobnika wyżej proszę już o nie zabieranie głosu bo nic nie wniósł do tematu poza spamem i pokazaniem swojej głupoty.

p.s. Wcale nie uważam, że choć 1 pomysł jest dobry, dlatego pytam doświadczonych graczy o opinie.
na temat balansu na Morii wiem bardzo mało, na necro też mało, chodzi o samą idee pomysłu i chęć wdrożenia czegoś nowego.

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -Vexix-: 11-07-2013 02:05.

11-07-2013 01:42 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
merandill
Junior Member


images/avatars/avatar-24189.gif

Data rejestracji: 27-12-2008
Postów: 21
Klan: Norma
Kraina: Necropolia X
Skąd: Gorzów Wlkp / Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wydaje mi się ze pomysly same w sobie ciekawe, bardzo urozmaicilyby rozgrywkę. jezeli chodzi o drop przedmiotow to nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc, bw to gra dla fartów i niech taka zostanie, nie robmy z tego farmville'a bo odrazu znajda sie grona pseudo prosob z wachlarzem dsk loweckich speedow. wydaje mi się, ze to wlasnie w bw jest fajne ze jak ktos na bezdropiu wyhaczy jakies cudenko to sie cieszy a nie jak niektorzy (chodzący za reke z administracja :*) w pare mcy maja wszystko i rezygnują z gry Smile
podsumowujac + za kreatywnosc ale droprate'y troszku przegiete Smile

__________________
Ogladam chinskie bajki. o!
R16: MaidenKiss
R17: PA MaidenKiss

11-07-2013 02:32 merandill jest offline Szukaj postów użytkownika: merandill Dodaj merandill do Listy kontaktów
kamiru0
Newbie


Data rejestracji: 11-07-2013
Postów: 1
Klan: ParAnormalnII
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm.. Ja jestem jak najbardziej za ekspedycjami dla przedmiotów. Moim zdaniem powinny być od II albo III aktu (na przykład po zdobyciu blaszki za jakiegoś mobka, o ile na tych ekspedycjach byłyby te same, co na normalnych), bo 80 lvl to troche za wysoko (patrząc przez pryzmat R16, gdzie jeszcze nikt go nie ma, ale to zawsze można dopasować do R-ki Wink ).

Do tego wszystkiego można dodać na przykład:

Białe/czarnesmoki - przedmioty z s5-s4 (z małą szansą na s3) i ewentualnie X% szansy na legende

feniks/czerwony - s4-s3 z większym % na legende

hydra/zloty/golem etc. co raz wyżej

No i do tego jakieś % na pref-/sufix.



Może i ta gra polega na szczęściu, ale temu szczęściu trzeba czasami pomagać, co nie? :d To oczywiste, że topka miałaby wszystko 'do przodu', ale teraz to już norma, więc czemu wszyscy nie mogliby mieć 'dobrze'? Smile Im więcej możliwości, tym (zazwyczaj, ale nie zawsze) lepiej. Jednakże, żeby to wszystko działało, to właśnie my oraz administracja musimy chyba czasami współpracować i nie tylko czerpać zyski, ale również 'wkładać coś' do tej gry. Smile






Taka skromna opinia dość nowego gracza Wink
~Kamiru



PS Zawsze będzie coś nie tak, ale od tego (niektórzy) ludzie mają rozum, że można to jakoś optymalnie zbalansować ^^.
11-07-2013 03:24 kamiru0 jest offline Szukaj postów użytkownika: kamiru0 Dodaj kamiru0 do Listy kontaktów
Rutrr
Triple Ace


images/avatars/avatar-25408.jpg

Data rejestracji: 23-11-2011
Postów: 210
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria S
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Vexix- napisał(a)


CZEKAM NA HEJTY (tylko konkrety a nie jakichś idiotów wstawiających obraz jako spam, zakładam, że nie potrafi czytać, na pewno nie ze zrozumieniem, może choć 1 pomysł uda się wspólnie dopracować który byłby wprowadzony do gry)


No, jeżeli obrażasz graczy na forum, to na prawdę pokazujesz, że twój pomysł jest wart uwagi ...

pkt. klanu, ciekawe tylko po co, do czego byłoby to używane ?

evolucja :
1. połączenie gruczołów jadowych, oświeconego i bonusa do siły, raczej nie przejdzie
2. myśliwy : trochę za duże te % ...

eksp po przedmiot:
nie lepiej od razu zrobić jedną wielką ekspedycję klanu ?
tj. wbijamy 30 osobami i walczymy np. z 20 arachne ?
a konkretyzując pomysł bierzemy max widełki przeciwnika ekspedycyjnego, liczymy ile członków klanu może być kiedy lider ma taki poziom, mnożymy razy 2/3 i tyle przeciwników mamy na ekspedycji klanu (coś hardcorowego, ale jak każdy ma dostać przedmiot, to nie może być łatwo) i tutaj twoje punkty klanu miałby sens, jakby to z tym połączyć

przechadzka po mieście: nieudany pomysł.

__________________
"Uuur Ahhhrrr Uhrrr Ahhhrrr Aaarhg" - Chewbacca
11-07-2013 08:51 Rutrr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rutrr Dodaj Rutrr do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjalista+1 za spam
Vexix+1 za offence

1 yyy tylko po co?
2 Evo: już troche ich jest, a zaproponowane albo są połaczeniem istniejacych albo nie mają sensu (i są za tanie)
3/4 i moze frytki do tego?Smile Jak dla mnie pomysł jest nieprzemyślany, wrzucony to co sie wymyśliło bo "fajnie by było" bez analizy konsekwencji

__________________
Regulamin Handlu


11-07-2013 10:23 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

REPUTACJA KLANU - choć trochę mogłaby powstrzymać odpuszczanie oblężeń i zachęcić do wojny.

EVO - nie ma nic do siły, więc coś takiego byłoby dobrą opcją, dodanie wiedzy i krytyka by to jakoś pomagało każdej osobie walczącej dowolnym rodzajem broni, choć pewnie i tak kiepsko dobalansowane to ;S

EVO na ataki - trudniej byłoby zaskoczyć 70 lvl atakując np. 80 lvl - na necro ograniczyłoby trochę lanie osob dla pr biorąc cały sprzet z zk. Dodatkowe kombinacje z zaskoczeniem przeciwinika, dmg, hp a zasięgiem - JAK DLA MNIE, NIESAMOWITE UROZMAICENIE ataków i obron, tylko dopracować %, lvl i koszt które podałem

EXPA Po przedmiot - rozbudzenie szczególnie graczy wyprawkowych (droperow) by również poszli na expę, nie po exp a po przedmiot, zdobycie dobrego przedmiotu itd - choć nie powiem, pomysł ciężki, trochę słaby i kiczowaty - ale i z takich pomysłów nie raz można by było wyciągnąć odrobinę czegoś wartościowego


Przechadzka - dlaczego nie? zdobycie dodatkowych evo, sprawdzenie się z LOSOWYM przeciwnikiem, bez bonusów z budynków - coś nowego, zaprzestanie lania osób po ranku z pamięci dzień po dniu, że aż rzygać się chce Wink

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

11-07-2013 12:12 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Rutrr
Triple Ace


images/avatars/avatar-25408.jpg

Data rejestracji: 23-11-2011
Postów: 210
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria S
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Vexix- napisał(a)
REPUTACJA KLANU - choć trochę mogłaby powstrzymać odpuszczanie oblężeń i zachęcić do wojny.

EVO - nie ma nic do siły, więc coś takiego byłoby dobrą opcją, dodanie wiedzy i krytyka by to jakoś pomagało każdej osobie walczącej dowolnym rodzajem broni, choć pewnie i tak kiepsko dobalansowane to ;S

EVO na ataki - trudniej byłoby zaskoczyć 70 lvl atakując np. 80 lvl - na necro ograniczyłoby trochę lanie osob dla pr biorąc cały sprzet z zk. Dodatkowe kombinacje z zaskoczeniem przeciwinika, dmg, hp a zasięgiem - JAK DLA MNIE, NIESAMOWITE UROZMAICENIE ataków i obron, tylko dopracować %, lvl i koszt które podałem

EXPA Po przedmiot - rozbudzenie szczególnie graczy wyprawkowych (droperow) by również poszli na expę, nie po exp a po przedmiot, zdobycie dobrego przedmiotu itd - choć nie powiem, pomysł ciężki, trochę słaby i kiczowaty - ale i z takich pomysłów nie raz można by było wyciągnąć odrobinę czegoś wartościowego


Przechadzka - dlaczego nie? zdobycie dodatkowych evo, sprawdzenie się z LOSOWYM przeciwnikiem, bez bonusów z budynków - coś nowego, zaprzestanie lania osób po ranku z pamięci dzień po dniu, że aż rzygać się chce Wink


1. Nadal nie rozumiem, dlaczego reputacja klanu miałaby zachęcać do oblężeń jak w tym co na razie przeczytałem nic nie daje, oprócz bycia jakimś wskaźnikiem lansu.

2. Evo do siły ... tak dorzućmy jeszcze kilka nowinek CR-om i mnichom bo są za słabi ...

3. Evo na ataki ... nie znam realiów necro więc się nie wypowiem

4. droperzy to droperzy, jak nie chcą zdobywać poziomu to ich sprawa, chociaż dla mnie wizja jakiegoś większego eventu klanowego (jak już pisałem całym klanem idziemy się pobawić z 20 arachne Tongue ) nie jest głupim pomysłem.

5. Mamy mieć arenę 1v1 i 3v3. Nie wiadomo jak to ma wyglądać i co z tego będzie, ale pomysł taki już jest.

__________________
"Uuur Ahhhrrr Uhrrr Ahhhrrr Aaarhg" - Chewbacca
11-07-2013 12:48 Rutrr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rutrr Dodaj Rutrr do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Tak lans czy też jak sama nazwa wskazuje REPUTAJCA - dominacja klanu pod względem BOJOWYM, nie punktowym ... Słabszy pkt klan mógłby być lepszy bojowy co za tym idzie posiadający lepszą reputację. Na R16 chciano zorganizować jakąś ligę by były oblężenia jakiekolwiek - ten pomysł by się moim zdaniem sprawdził... jeśli nie walki o klocki a o reputacje klanu.

2. Evo do siły - nie znam realiów morii - na necro nie zmieniłoby to zbyt wiele

3. Na morii by nie przeszło ?

4. Czasem droperom się nudzi - taka expedycja też by ich cześciowo rozruszała

5. Przyznam nie czytałem innych pomysłów Tongue Ale arena, nowy jej rodzaj to też by była dobra opcja

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Vexix-: 11-07-2013 15:03.

11-07-2013 15:00 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Rutrr
Triple Ace


images/avatars/avatar-25408.jpg

Data rejestracji: 23-11-2011
Postów: 210
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria S
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Vexix- napisał(a)
1. Tak lans czy też jak sama nazwa wskazuje REPUTAJCA - dominacja klanu pod względem BOJOWYM, nie punktowym ... Słabszy pkt klan mógłby być lepszy bojowy co za tym idzie posiadający lepszą reputację. Na R16 chciano zorganizować jakąś ligę by były oblężenia jakiekolwiek - ten pomysł by się moim zdaniem sprawdził... jeśli nie walki o klocki a o reputacje klanu.

2. Evo do siły - nie znam realiów morii - na necro nie zmieniłoby to zbyt wiele

3. Na morii by nie przeszło ?

4. Czasem droperom się nudzi - taka expedycja też by ich cześciowo rozruszała

5. Przyznam nie czytałem innych pomysłów Tongue Ale arena, nowy jej rodzaj to też by była dobra opcja


1. Dużo zabawy... A jedynie co zyskujemy to "szpan na wiosce" Tongue jakby to miało odzwierciedlenie w jakiś bonusach, dodatkowych surowcach czy cokolwiek to byłbym za.

2. To po co tworzyć nowe evo, które nic nie zmienia ? ponadto mamy kły/pazury/kolce, oświeconego i teraz osobny skill dla białej ...

3. Wszystko się opiera na ilości wpływów i charyzmy, a tutaj dajesz opcje albo wykupisz tą evo i jesteś o wiele lepszy od innych, albo nie. A mamy już taka opcję w grze, którą jest Absorpcja ...

4. Mi i tak się bardziej podoba opcja wielkich eventów klanowych Tongue

5. Pożyjemy, Posprawdzamy, Ponarzekamy Tongue

__________________
"Uuur Ahhhrrr Uhrrr Ahhhrrr Aaarhg" - Chewbacca
11-07-2013 16:16 Rutrr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rutrr Dodaj Rutrr do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3. Ale nie opiera się na evo - tak byłoby więcej kombinowania, jak mówie z zasięgiem/dmg/hp/ z evo a zaskoczeniem przeciwnika. Dużo by to wniosło moim zdaniem.

Wystarczy rozpatrzyć kilka ciekawych przykładów a walki na wysokich lvl nabrałyby więcej różnorodności. Każdy z wysokim lvl (doświadczony gracz) może sam sobie te przykłady przeanalizować.

Albo postawienie na zaskoczenie przeciwnika albo na dmg/zasięg na niego (korzystając z evo).

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

11-07-2013 18:41 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY kilka pomysłów wpadło do główy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH