Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Propozycja - wiadomosc - na aukcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Propozycja - wiadomosc - na aukcji 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Propozycja - wiadomosc - na aukcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pokazał sie przedmiot który Cie interesuje .

Dobrze by bylo wprowadzić taką opcje , a r3 szukam leg.ds.rogatej maski - patrze w handel i oczywiscie byla taka sprzedana za jakies smieszne pr ale aukcje przegapiłem . Jakby mozna bylo ustawic takie przypomnienie z systemu na jakis konkretny przedmiot jak sie pokaze na aukcji zeby przyszła do nas wiadomosc - mysle ze wiele osob na tym skorzysta .

Da sie to zrobic Administracjo ? Co myślą o tym inni gracze ?

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
13-07-2013 20:36 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Dyzma2222
Triple Ace


Data rejestracji: 28-03-2013
Postów: 230
Klan: RaVeN2
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajny pomysł.

Jestem za ale pewnie i tak nie przejdzie Wink
13-07-2013 20:57 Dyzma2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dyzma2222 Dodaj Dyzma2222 do Listy kontaktów
ThorinosR7
Lord


Data rejestracji: 04-06-2010
Postów: 254
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisałem jakiś czas temu o rss'ie, ale nie było zbytnio odzewu.

Ja jak czatuję na przedmiot, to po prostu wybieram jego właściwości na aukcji i zapisuje jako zakładkę - raz, dwa razy na dobę wkliknę w zakładkę - od razu mam wyświetlone aukcje o danych właściwościach = niczego nie przegapię.

__________________

13-07-2013 21:47 ThorinosR7 jest offline Szukaj postów użytkownika: ThorinosR7 Dodaj ThorinosR7 do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystkie pomysły sa fajne ale obciażaja serwer dlatego administracja wiekszosci odmawia bo to by bylo spore utrudnienie. Pomysl dobry ale watpie ze przejdzie

__________________

13-07-2013 22:11 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
Rutrr
Triple Ace


images/avatars/avatar-25408.jpg

Data rejestracji: 23-11-2011
Postów: 210
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria S
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ThorinosR7 napisał(a)
Ja jak czatuję na przedmiot, to po prostu wybieram jego właściwości na aukcji i zapisuje jako zakładkę - raz, dwa razy na dobę wkliknę w zakładkę - od razu mam wyświetlone aukcje o danych właściwościach = niczego nie przegapię.


Dobry pomysł <like it !>

A co do pomysłu, to chyba za dużo zabawy z tym by było, prościej by było zrobić zakładki. Wchodzę na aukcję klikami po kolei zakładki i sprawdzam czy konkretna oferta jest dostępna. Ponadto minimalny czas aukcji niebanalnego przedmiotu to 18 godzin, wiec 2 razy na dzień sprawdzić aukcje to chyba nie jest duży problem.

__________________
"Uuur Ahhhrrr Uhrrr Ahhhrrr Aaarhg" - Chewbacca
13-07-2013 22:12 Rutrr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rutrr Dodaj Rutrr do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ThorinosR7 napisał(a)
Pisałem jakiś czas temu o rss'ie, ale nie było zbytnio odzewu.

Ja jak czatuję na przedmiot, to po prostu wybieram jego właściwości na aukcji i zapisuje jako zakładkę - raz, dwa razy na dobę wkliknę w zakładkę - od razu mam wyświetlone aukcje o danych właściwościach = niczego nie przegapię.


Jak masz kilkadziesiąt zakładek, to nie jest tak łatwo odnaleźć tą jedną.

Dwa, wiadomość typu "Ludzie z twojego kwadratu, zauważyli, że na Targu pojawił się przedmiot który mógłby Cię zainteresować" z systemu niebyłaby trudna.
Wystarczy ustawić przypomnienie - tylko dla premium i maksymalnie 5 przedmiotów i będzie w porządku.
Kto by nie chciał, to by nie korzystał i tyle Wink

Jestem na duże tak.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

13-07-2013 22:20 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TyfuS_R8 napisał(a)
wszystkie pomysły sa fajne ale obciażaja serwer dlatego administracja wiekszosci odmawia bo to by bylo spore utrudnienie. Pomysl dobry ale watpie ze przejdzie


Zawsze mozna by nalozyc ograniczenie w ilosci 'poszukiwanych' przedmiotow, wtedy niebylby to problem. Ustawic 'sprawdzanie' co kilka godzin (aukcja trwa minimum 6) i mozna to jakos zoptymalizowac.

Ogolnie pomysl dobry, popieram. Trzeba tylko czekac co na to powiedza admini.

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

13-07-2013 23:30 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnia odpowiedź na pododbny pomysł była:
Zbytnie obciążenie bazy danych, musiałoby bardzo często wysyłąć zapytania do bazy zeby to miało sens, więc nie wejdzie. (to był jedyny powód z tego co pamietam.

__________________
Regulamin Handlu


13-07-2013 23:44 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aha, czyli jako składacz wprowadziłbym sobie pewnie kilka tysięcy konfiguracji do przypominania. Mnożąc to przez poziomy jakości... hoho...
policzmy coś dla mnie...
pierścienie: 28 prefów * 20 suffów * 3 itemy = 1680
amulety: 28 * 20 * 5 = 2800
hełmy: 19 * 18 * 10= 3420
etc

i TAK, wszystko to potencjalnie mnie interesuje i chetnie kupuje.
teraz pamietajmy o legendach, calkiem inne przedmioty.
No i jakości! kościana pałka to nie to samo co Ds5 (moria) lub leg ds (necro) kosciana palka, czyli wiekszosc mozna przemnożyć jeszcze o sporo poziomów.

Efekt końcowy: lipa.

A polowanie na 1 item? To już graniczne lenistwo. Jeszcze automatcznie przygotowana opcja : "daj oferte xxx" i pewnie druga "licytuj do xxx".

Albo masz aukcje na uwadze i kupujesz albo zaglądasz od czasu do czasu i niczyja wina to nie jest.

Może (a i to wątpiwe) byłoby to do zaimplementowania na samym necro (tag: ogólny, więc podkątem morii wyśmiałem), chociaż i tu wprowadziłoby to pewnie mase za przeprozeniem pieprzenia sie z tym i w nastepstwie milion idiotycznych tematów aby coś dodać, odjąć, zmienić etc.


Mam wrażenie że większość ludzi chciałaby opcji "rozwijaj optymalnie postać!" i raz na tydzień się logować popatrzeć jak to leci Pleased
14-07-2013 00:52 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do unmoda nie da rady zaimplementować takiej opcji?

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

14-07-2013 15:22 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem nie przejdzie
Ja równiez jestem na nie ;p

Gdy się loguje na BW to od razu sprawdzam aukcje w poszukiwaniu ciekawych itemków
Zajmuje to z 5 minut? Więc każdy logując się może to robić.

Ale moja wypowiedź dotyczy tylko Komputera, ponieważ na fonie nie grałem i nie wiem jak jest ciężko ;p
Ale wydaje mi się, że z fona też da radę zobaczyć wszystkie aukcje, ale może w 10 minut?

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
14-07-2013 16:17 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie takie narzędzie powodowałoby znaczne obciążenie serwera.

Jeżeli miało by sprawdzać tylko co jakiś czas z automatu to ciągle powoduje to niepotrzebne obciążenie.

Gdyby miało to być np 5 zdefiniowanych wyszukiwań i uruchamiane ręcznie, to nie różni się to niczym od zrobienia sobie 5u zakładek.

Nie będzie.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


15-07-2013 14:33 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Propozycja - wiadomosc - na aukcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH