Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA R17 - pytania do Administracji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R17 - pytania do Administracji 10 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mroczny444
Lord


images/avatars/avatar-15379.png

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 278
Klan: R1-BK II, R6-HaSan, R10-Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: MchW

Question R17 - pytania do Administracji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie, mam kilka pytań odnoście R17:

1) Czy na serwerze będzie patch antynajemniczy?

2) Co oznacza określenie: Nowa tabela połączeń? Czy chodzi tylko o przesunięcie tytana w tabeli czy coś jeszcze? (Nie każdy jest w stanie przeczytać wszystko co piszą gracza - tyle spamu to tylko BW Tam może przyswoić Tongue )

3) O której planowany jest start i dlaczego w poniedziałek?

4) Co to oznacza Moria2? Rozumiem że to tak jak z Necro2 - spore zmiany w stosunku do Necro1? Jakie zmiany są przewidziane ?

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mroczny444: 26-07-2013 14:14.

26-07-2013 08:33 Mroczny444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny444 Dodaj Mroczny444 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Nie
2. Nowa czyli inna.
3. Jak będzie Big Grin , a dlatego w poniedziałek, bo będziemy wtedy świeżo po weekendzie.
4. Moria2 czyli coś innego niż Moria1.
Całe info jest w mailu.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


29-07-2013 13:58 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
nóp
Forum Ace


Data rejestracji: 10-02-2010
Postów: 78

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
1. Nie
2. Nowa czyli inna.
3. Jak będzie Big Grin , a dlatego w poniedziałek, bo będziemy wtedy świeżo po weekendzie.
4. Moria2 czyli coś innego niż Moria1.
Całe info jest w mailu.


bedzie dostepna tabela laczen tak jak to jest z tabela statow i wymagan??

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nóp: 29-07-2013 17:01.

29-07-2013 17:01 nóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóp Dodaj nóp do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nóp napisał(a)
bedzie dostepna tabela laczen tak jak to jest z tabela statow i wymagan??


cytat:
SushiMaker napisał(a)
Na nowym serwerze będzie nowa tabela, która także nie będzie publicznie znana dlatego będziecie musieli stworzyć ją sobie od podstaw.

Pozdrawiam
SM
29-07-2013 19:11
Commander_1
Member


Data rejestracji: 27-03-2009
Postów: 29
Kraina: Moria V
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na siniku Moria 2 czyli za każdą udaną zasadzkę dostaje się punkty reputacji. Tak właśnie jest na Morii 2.
Szkoda, że nie będzie patcha anty najemniczego. Przecież tworzy się bałagan jak diabli gdy co chwilę kilka osób wychodzi z klanu i automatycznie zabiera przecież swoje itemy ze zbrojowni klanowej.
Wracam do gry po dwóch latach i widzę fajne zmiany, ale wciąż administracja nie widzi paru rzeczy. A przede wszystkim tego co najbardziej denerwuje graczy Morii. I to w tej kwestii powinna powstać ankieta zanim otworzy się Moria 6. Pozwolę sobie obstawić wyniki takiej ankiety:

1. Bardzo nieprzyjemne ulepszanie przedmiotów na poziomach Doskonały - Doskonały +5.
2. Zbyt częste losowanie się najsilniejszych bossów na Expedycjach.
3. Brak krwi na arkana w czasie zasadzek i w obronie na poziomach postaci 20 - 60 lev. ( na nowym serwerze ). Bo oszczędza się na Expedycje i liczne oblegi .

---------------------------------------------------------------------------
------------------------

Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Nieuczciwy straci potrójnie na tym co w sposób nieprawy uzyskał. ( Zasady prawa karmy ).

__________________
---------------------------------------------------------------------------
---------

Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Nieuczciwy straci potrójnie na tym co w sposób nieprawy uzyskał. ( Zasady prawa karmy ).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Commander_1: 30-07-2013 07:20.

30-07-2013 06:30 Commander_1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Commander_1 Dodaj Commander_1 do Listy kontaktów
Mroczny444
Lord


images/avatars/avatar-15379.png

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 278
Klan: R1-BK II, R6-HaSan, R10-Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: MchW

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mroczny444
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh cóż za rozlewna wypowiedź, ale mimo wszystko dziękuję za udzielone informacje Smile

Proszę zamknąć, bo się spam zrobi Wink

__________________

30-07-2013 08:46 Mroczny444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny444 Dodaj Mroczny444 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam jeszcze pytanie:

Czemu nie ma reklam? Startuje nowy serwer, a w necie cisza o bw(przynajmniej ja się nie natknąłem, być może jestem w błędzie). Ostatni raz gdy było tego więcej, to był rok 2011.

Sushi WHY? Smile
30-07-2013 14:06
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
Ja mam jeszcze pytanie:

Czemu nie ma reklam? Startuje nowy serwer, a w necie cisza o bw(przynajmniej ja się nie natknąłem, być może jestem w błędzie). Ostatni raz gdy było tego więcej, to był rok 2011.

Sushi WHY? Smile


... bo nikt nie chce Mori 2, stare "pierdziawki" nie bedą potrafiły skleić tytków/młodości z zamkniętymi oczami i nie będą kozaczyć. Po prawdzie moria to niszowa część gry i wszyscy czekają na Nekro 3 więc to wprowadzane jest tak przy okazji rotfl

Dzięki za +1 za spam Big Grin
30-07-2013 14:13 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na zyczenie zamykam

__________________
Regulamin Handlu


30-07-2013 15:29 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA R17 - pytania do Administracji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH