Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » PUSHING 893 , 430 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 893 , 430 74 Ankieta - średnia ocena: 7,5874 Ankieta - średnia ocena: 7,5874 Ankieta - średnia ocena: 7,58
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

893 , 430 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 893
Postać tymiano

ID 430
Postać Aequitas

Pushing z konta tymian na konto Aequitas na
310 000 PKT ROZWOJU dnia 2011-09-25
200 000 PKT ROZWOJU dnia 2011-11-24
Złom: 108
150 000 PKT ROZWOJU dnia 2011-11-24
300 000 PKT ROZWOJU dnia 2011-12-18

Ban stały

__________________

06-08-2013 08:36 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Kaczmar22
Double Ace


images/avatars/avatar-22076.jpg

Data rejestracji: 29-04-2009
Postów: 125
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma to jak dawać bana za sprawę która była 2 lata temu w dodatku za takie groszowe pr , widać szybkość pracy naszego admina

__________________
R14 Devills


C jest naszym wielkim Bogiem, banowanie jest jego nałogiem .Daje bany w prawo w lewo,nie ukryjesz się kolego. Nie ukryjesz koleżanko , pręgierz to twoje nowe mieszkanko.
06-08-2013 08:54 Kaczmar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaczmar22 Dodaj Kaczmar22 do Listy kontaktów
baczas
Forum Ace


Data rejestracji: 25-07-2011
Postów: 93
Klan: ALkOHoLykERy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma to jak rozliczać były klan za pare k pr sprzed kilku latTongue

__________________
r7-lenula,r4-baczas
06-08-2013 09:00 baczas jest offline Szukaj postów użytkownika: baczas Dodaj baczas do Listy kontaktów
milosz
Double Ace


Data rejestracji: 10-01-2011
Postów: 107
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm, jak sie chce kogos lustrować, to trzeba się liczyć z tym, że samemu może sie być lustrowanym... nie słyszałem, żeby regulamin mówił coś o tym, że przewinienie może ulec przedawnieniu, a jeśli według kolegi są to grosze, to powiem tylko tyle, że ja dostałem na r3 stałego min. za pushing za jakies 1k pr bo tyle przekazałem w sprzęcie kumplowi (jakies db pierścienie lisa itp.) a że nie było zgłoszenia gry z jednego IP to dopisano że multikonto i zasiadanie... tak więc te kwoty które tu są wypisane nie są na pewno groszami...
06-08-2013 09:05 milosz jest offline Szukaj postów użytkownika: milosz Dodaj milosz do Listy kontaktów
blooddead
Member


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia VI
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jeszcze wczoraj Aequitas chciał decydować o losie PDM i innych klanów wskazując ktory powine sie rozwiązać Smile ..tak to jest ..ten co jest pierwszy do rozliczania sam jak widać się nie rozliczył Smile

__________________
---------------------------------------------------------------------------
----------------
Jesli coś wygrałem - ofka na - blooddead
06-08-2013 09:17 blooddead jest offline Szukaj postów użytkownika: blooddead Dodaj blooddead do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypominam wszystkim że istnieje Regulamin Pręgierza

Ten temat nie jest od radosnej dyskusji osób postronnych.

__________________

06-08-2013 09:19 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
NiicpoŃ
Junior Member


Data rejestracji: 06-05-2012
Postów: 18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na kota!! Big Grin
rotfl rotfl rotfl

__________________
R 14, R 18 NicpoŃ
06-08-2013 15:47 NiicpoŃ jest offline Szukaj postów użytkownika: NiicpoŃ Dodaj NiicpoŃ do Listy kontaktów
MISS_KILL
Double Ace


images/avatars/avatar-9368.jpg

Data rejestracji: 06-06-2008
Postów: 132
Klan: SKULLS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

graty ;D

__________________
http://zk.nakoz.org/130r14p1.png
06-08-2013 23:05 MISS_KILL jest offline Szukaj postów użytkownika: MISS_KILL Dodaj MISS_KILL do Listy kontaktów
artek31337
Junior Member


Data rejestracji: 03-04-2011
Postów: 10
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OJOJJOJOJOJOJJJJJJ SZKODA CHLOPAKA HAHAHAHAH

wiem +1 Smile
06-08-2013 23:07 artek31337 jest offline Szukaj postów użytkownika: artek31337 Dodaj artek31337 do Listy kontaktów
Steele
Junior Member


images/avatars/avatar-24231.gif

Data rejestracji: 29-11-2012
Postów: 20
Kraina: Necropolia II; Necropolia IX; Necropolia X
Skąd: Gdańsk

Re: 893 , 430 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ha ha

takie smutne, że aż śmieszne Smile Szkoda mi Cb aeq ;/

__________________

07-08-2013 00:37 Steele jest offline Szukaj postów użytkownika: Steele Dodaj Steele do Listy kontaktów
six
Full Member


Data rejestracji: 14-08-2012
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaczmar22 napisał(a)
nie ma to jak dawać bana za sprawę która była 2 lata temu w dodatku za takie groszowe pr , widać szybkość pracy naszego admina


2 lata temu na "poczatku" serwera prawie 1kk czystych pr to faktycznie groszowa sprawa Tongue

Nie mam nic do nikogo ale koledzy : troszke samokrytyki i obiektywnego spojrzenia na kolegę i to wszystko.

__________________
r14 six

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez six: 08-08-2013 13:34.

08-08-2013 13:34 six jest offline Szukaj postów użytkownika: six Dodaj six do Listy kontaktów
D-Wade
Triple Ace


Data rejestracji: 18-02-2011
Postów: 248
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
six napisał(a)
2 lata temu na "poczatku" serwera prawie 1kk czystych pr to faktycznie groszowa sprawa Tongue


Warto dodać, że 1kk wtedy to tak jak teraz ze 3kk. Grosze :/

__________________
R14: D-Wade
08-08-2013 15:16 D-Wade jest offline Szukaj postów użytkownika: D-Wade Dodaj D-Wade do Listy kontaktów Zobacz profil MSN D-Wade
Efectaxe
Member


images/avatars/avatar-24458.jpeg

Data rejestracji: 12-08-2012
Postów: 27
Skąd: Chełm

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1kk pr na początku gry rzeczywiście nie robi żadnej różnicy. W sumie to ja w tej sytuacji wolał bym nie mieć 1kk bo to tylko problem... co można zrobić za takie pr? -.- wrzucić w trening i mieć dodatkowe 5% więcej na pielgach niż Ci którzy tego 1kk NIE PRZYWŁASZCZYLI. Całe nic.. przez 2lata mieć kilka % większe staty i za to dropić.

750 , 15558 , 3507 , 61618 , 10368

ID 3507
Postać Efectaxe 10-10-2012

Pushing na Legendarne Doskonałe Uzi kupione za 250k przy cenie rynkowej 290k
30 dni

za to można dostać bana na miesiąc a nie za 1kk na początku gry
po co wszedł patch z ograniczeniami zdobywanego złomu przy atakach do 30k PLN? po to właśnie żeby Ci którzy (zaczynają grać nowym kontem po kilku latach po starcie serwera) nie dorabiali się na złomie i nie maxowali sobie treningu a 60lvl'u mieli więcej dropów niż topka.

I co ma może teraz oddać 1kk i szczęśliwie wrócić do gry z tymi których przez tyle czasu oszukiwał? To 69 nazywa Sprawiedliwością? -.-

__________________
R14-Efectaxe
26-08-2013 16:37 Efectaxe jest offline Szukaj postów użytkownika: Efectaxe Dodaj Efectaxe do Listy kontaktów
berwig
Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciężko nie odpisać Efectaxe.

Po pierwsze jeden Aequitas to nie całe 69.
Nie nazywamy tego sprawiedliwością (nie wiem czemu piszesz to słowo z dużej litery) i dlatego Aeq dostał to na co najwyraźniej zasłużył. Jeśli chodzi o mnie - swoje odpokutował (pod warunkiem że odda prki).

Po drugie: Twoja krótkowzroczność mnie szokuje. Czym jest wybryk Aeqa w porównaniu z tym co zrobiła Kaczuszka?:
52921 ; 45455 ; 5690 ; 2093 ; 2593 ; 4528 ; 27385

przecież to taki wielki pikuś że płakać się chce. Powinienem sparafrazować Twoją wypowiedź:

"To Valhalla nazywa Sprawiedliwością? "

Nie będę opisywał z jakim przewagami wiąże się możliwość dostępu do tylu kont. Sposób prowadzenia tej niby wojny ma niewiele wspólnego z uczciwością. Prawda?

__________________
r14: Gburka
___________
Kupiłeś składaj ofkę
kupiłem ja składam.
04-09-2013 09:17 berwig jest offline Szukaj postów użytkownika: berwig Dodaj berwig do Listy kontaktów
Rozenkranz
Member


images/avatars/avatar-24843.jpg

Data rejestracji: 01-09-2013
Postów: 44
Kraina: Necropolia
Skąd: Wa-Wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi zniszczono grę z uwagi na kilka kont na forum - recydywa. Te 30 dni to jeden pies, jak ma się rolkę w 3 osoby na s3, którą się straciło. Zresztą skasowałem konto i zrezygnowałem z gry na 2 lata. Za 1 mln pr, pushing, ban stały. Odblokowanie tych kont równałoby się z tym, że w tej grze istnieje klika znajomków, wśród administracji, moderacji i graczy, która bawi się w tej grze, podczas gdy inni za nią płacą.

__________________
Pomiędzy porządnym heavy metalem a muzyką klasyczną jest cienka linia różnicy.

04-09-2013 18:54 Rozenkranz jest offline Szukaj postów użytkownika: Rozenkranz Dodaj Rozenkranz do Listy kontaktów
SinCara
Member


images/avatars/avatar-24545.jpg

Data rejestracji: 23-08-2012
Postów: 41
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
berwig napisał(a)

Po pierwsze jeden Aequitas to nie całe 69.
Nie nazywamy tego sprawiedliwością (nie wiem czemu piszesz to słowo z dużej litery) i dlatego Aeq dostał to na co najwyraźniej zasłużył. Jeśli chodzi o mnie - swoje odpokutował (pod warunkiem że odda prki).


Dobrze że tylko tak Ty myślisz i tak niech pozostanie.
Z całym szacunkiem do Aqu ale gość dostał na start 1kk co równało się z przewagą nad innymi jakiś rok gry. Na pewno miało to znaczenie jeżeli chodzi o dalszy rozwój postaci.
Myślisz że odda 1kk i będzie ok, ta kwota na obecny stan serwera to grosze a 30 dni na pewno nie jest adekwatne do przewinienia.
Fakt administracja pojechała po całości że po takim czasie dopiero to zauważyli ale kara jak najbardziej zasłużona

__________________
R14- SinCara

05-09-2013 12:02 SinCara jest offline Szukaj postów użytkownika: SinCara Dodaj SinCara do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 430
Postać Aequitas

Konto odblokowane
7 dni na przekazanie 8kk na konto operatora

__________________

06-09-2013 21:35 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
romek1
Junior Member


Data rejestracji: 26-04-2011
Postów: 11
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Tychy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie rozumiem operatorow tej gry

tu mozna dac szanse aeq

a w tym temacie nie http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1259312

choc jest calkiem podobnie
i nie mowcie ze tamte itemy sa cos grubiej warte

widac jak w realu tu tez sa rowni i rowniejsi

nie ma sprawiedliwych osadow a winnych bledow sie nie karze

__________________
R8 - romek1
R14 - bobini
07-09-2013 00:18 romek1 jest offline Szukaj postów użytkownika: romek1 Dodaj romek1 do Listy kontaktów
Dzowas
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2011
Postów: 22
Klan: 69
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko ze tam byl push na 1 ip
07-09-2013 02:06 Dzowas jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzowas Dodaj Dzowas do Listy kontaktów
amfik
Triple Ace


Data rejestracji: 30-05-2012
Postów: 204
Klan: 69
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakim cudem odbanowany jak tutaj proszę następne przewinienie tego typa

http://forum.bloodwars.interia.pl/profile.php?userid=51329

http://forum.bloodwars.interia.pl/profile.php?userid=65205

2 konta na forum z recydywą

amfik

jakim cudem z takim pushem??
i na jednym ip jak ktoś miał push to był ban bez możliwości odwołania baletudo....
poczytaj dokładnie pręgierz to znajdziesz tam kilkanaście osób z pushem na 1 ip co się odwoływali i nie mają możliwości powrotu.....l

to co teraz zrobiono to paranoja jakaś!!!!! ludzie za mniejsze pushe mieli banana i nie mogąwrócić do gry a tu proszę 8kk do zwrotu i powrót do gry??? to co z innymi ja się pytam się?? nic trzeba pisać wyżej i wyżej po prostu skargę i tyle

po co jest regulamin ??? i co teraz z graczami co dostali bana za mniejsze wały??? na 1 ip?? też ich odbanujesz??? addagio???
to już nie jest kpina to jest wał konkretny z tą decyzją!!!!! no jak to tak można? kolo sobie wała na 8kk pocisnął i co powrót do gry? a ktoś na 50 k i nie może wrócić bo tak op zadecydował to co to równi i równiejsi a pewnie to teraz widać zależy od lvla obwinionego im większy lvl tym większa szansa na " łaskę opa " i powrót do gry?? czy co?? co to jest?

__________________
malwina -> amfik typowy polaczek zawistny wredny kłotliwy mały pieniacz po za tym zero totalne

Torqemada Coteaz: Famfik to zwykły debil, właśnie dzięki takim ludziom odechciewa się gry.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez amfik: 07-09-2013 17:56.

07-09-2013 06:58 amfik jest offline Szukaj postów użytkownika: amfik Dodaj amfik do Listy kontaktów
Ader
Newbie


Data rejestracji: 07-09-2013
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to jest dowod na to ze mozna walki robic jak sie wylapie bana odczekac miesiac skulic glowie oddac pr na konto i dalej cieszyc sie gra Smile teraz odda 1 spodnie za 8kk i ma <ciach>... a procenty w treningu ktore mial <ciach> za walkow przez cala gre to co?? Adagio zadziwiasz mnie coraz bardziej Smile <ciach>z taka sprawieliwoscia Smile pozdro

__________________
Ader
07-09-2013 10:33 Ader jest offline Szukaj postów użytkownika: Ader Dodaj Ader do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zazwyczaj się nie wypowiadam w pręgierzu, ale to co widzę w tym temacie po prostu mnie załamało. Jak można odbanować gościa po takich oszustwach?? To jest kpina z graczy i z regulaminu gry!!

__________________
r7 Wild_Beetch
07-09-2013 12:29 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
Averiiis
Full Member


Data rejestracji: 12-10-2012
Postów: 53
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłoście sprawę do C47 Smile bo wałek dobry

__________________
R1- Averis
od 500 do 999- 50pkt
od 1.000 do 4.999- 100pkt
od 5.000 do 9.999- 500pkt
od 10.000 do 49.999 -1k
od 50.000 do 99.999 -5k
od 100.000 do 499.999 -10k
od 500.000 do 999.999 -50k
od 1.000.000 do 4.999.999 -100k
od 5.000.000 w zwyż -500k
07-09-2013 13:11 Averiiis jest offline Szukaj postów użytkownika: Averiiis Dodaj Averiiis do Listy kontaktów
EndiCarol
Newbie


Data rejestracji: 26-08-2012
Postów: 3
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

równi i równiejsi...

zgłoszenie sprawy do C47 nic nie da. śmiechu warte i tyle w tym temacie

__________________
r14 EndiCarol


zawsze się można dogadać


07-09-2013 13:47 EndiCarol jest offline Szukaj postów użytkownika: EndiCarol Dodaj EndiCarol do Listy kontaktów
Rozenkranz
Member


images/avatars/avatar-24843.jpg

Data rejestracji: 01-09-2013
Postów: 44
Kraina: Necropolia
Skąd: Wa-Wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ile kont dostało bana stałego i odeszło z tej gry? Ile? Pisali, przepraszali, nie było gadki [50k pushu i po sprawie]. Tymczasem gość z topki robi lody, multikonta, pushing, etc. I co? Jest bezkarny? Co tu się dzieje? Czy zdajecie sobie sprawę, że daliście precedens do tego by oszukiwać w tej grze? Jak potem wytłumaczycie komuś, że on ma stałego bana i nie ma szans na zdjęcie, bo jest tylko top 300 i nie zna admina?
Mi za recydywę na forum kilka lat temu zmarnowaliście grę i prosiłem o 1 dzień zwłoki bym oddał s3 na rolce, ale nie dało się oczywiście. Pisałem, że przyjmę nawet stałego bana za ten 1 dzień zwłoki. Oczywiście administracja była niewzruszona. Może po prostu zmieńcie przepisy. "Top 100 nie musi sugerować się regulaminem, bawcie się!"

__________________
Pomiędzy porządnym heavy metalem a muzyką klasyczną jest cienka linia różnicy.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rozenkranz: 07-09-2013 16:05.

07-09-2013 15:57 Rozenkranz jest offline Szukaj postów użytkownika: Rozenkranz Dodaj Rozenkranz do Listy kontaktów
Exhume1
Junior Member


Data rejestracji: 11-02-2013
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu się w pełni z przedmówcą zgodzę,przewały na 8kk a potem wpis w profilu:

W SUMIE W TRENINGU: 18 434 111

myślałem sobie kozak,fajnie dropi a tu lipa,grasz uczciwie a i tak cwaniaka nie przeskoczysz BAN STAŁY,dziękuje

__________________
nick Exhume
aukcje można negocjować w grze
07-09-2013 17:02 Exhume1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume1 Dodaj Exhume1 do Listy kontaktów
dlaczegonieja
Junior Member


Data rejestracji: 06-09-2013
Postów: 10
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Re: 893 , 430 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adagio (pisze z malej litery specjalnie bo nie mam szacunku do ciebie) w co ty pogrywasz? jak za takie cos mozna odblokowac konto?
ladnie musial sie Aeq podlizywac (i to w najlzejszym slowa znaczeniu) zebys mu odblokowal konto...

__________________
r14 Lookas
r16 Lookas
07-09-2013 17:26 dlaczegonieja jest offline Szukaj postów użytkownika: dlaczegonieja Dodaj dlaczegonieja do Listy kontaktów
Kaczmars
Member


Data rejestracji: 07-08-2013
Postów: 32
Klan: 69
Kraina: Necropolia IX
Skąd: jestes?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie ogarnijcie się z mowieniem ze zrobił wałka na 8kk.... , zrobił go na 1kk i to nie cale po doliczeniu procentów przez nie cale 2 lata gry wyszlo 8kk Tongue

__________________
R14 Devills
07-09-2013 18:29 Kaczmars jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaczmars Dodaj Kaczmars do Listy kontaktów
six
Full Member


Data rejestracji: 14-08-2012
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heheh troszke w oczy kole takie postepowanie, co za roznica czy odda 8kk czy 100kk skoro osoby na 100-200k nie mialy tej szansy Frown

Proponuje odblokować TUROKA CAT i jeszcze pare osób bo dlaczego nie Big Grin niech wplaca na admina po 50zł (ewentualnie 500zł Smile } albo 5kk pr i będzie gitara Tongue

__________________
r14 six
07-09-2013 19:28 six jest offline Szukaj postów użytkownika: six Dodaj six do Listy kontaktów
SinCara
Member


images/avatars/avatar-24545.jpg

Data rejestracji: 23-08-2012
Postów: 41
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawi mnie jakim sposobem wyliczyli że akurat 8kk ??
Jakiś wzór na to jest czy co ?? Big Grin
I co z tego że na 1kk przekręt ??
Nie dostał tego w jednej ofce tylko w kilku na przestrzeni jakiegoś czasu na początku serwa co miało na pewno wpływ na dalszy rozwój ,jakby to była jedna ofka to jeszcze bym to mógł zrozumieć a tu kilka razy dostawał czyli uważał że jest ok..
Za jednorazowy push na mniejsze kwoty ludzie szansy nie dostali wiec ta sytuacja śmieszna jest..
Mam nadzieje że Adagio przedstawi wszystkim tu w jaki sposób wyliczył te 8kk i dlaczego dał szanse skoro ,przewinienie nie było jedno tylko kilka razy dostawał te pr

__________________
R14- SinCara

07-09-2013 19:33 SinCara jest offline Szukaj postów użytkownika: SinCara Dodaj SinCara do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » PUSHING 893 , 430

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH