Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » Legendarny Doskonały Mściwy Krawat Lewitacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny Doskonały Mściwy Krawat Lewitacji 10 Ankieta - średnia ocena: 2,8010 Ankieta - średnia ocena: 2,8010 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Legendarny Doskonały Mściwy Krawat Lewitacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ea2a32b4e7

Legendarny Doskonały Mściwy Krawat Lewitacji
Amulet (Tylko dla mężczyzn)
Cechy: CHARYZMA +3, WPŁYWY +19, WYGLĄD -1, SIŁA +11, ZWINNOŚĆ +11
Wymagania: POZIOM: 87 (96), WYGLĄD: 11 (12), INTELIGENCJA: 24 (26), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 49 500 PLN


warte coś? Tongue

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Vexix-: 08-08-2013 16:09.

08-08-2013 16:04 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
rotting
Double Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 106
Klan: ciągle szukam...:P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: z ci....

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolo 1kk...

suma jedno.... dmg drugie... i to nie wiem czy mnie faza nie ponosi...

__________________
r6 Shock
r13 Dust

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
08-08-2013 20:06 rotting jest offline Szukaj postów użytkownika: rotting Dodaj rotting do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nigdy w życiu nie pójdzie na aukcje za taką kwote Smile

sam wyceniam to na od conajmniej absolutnego minimum 2kk (za tyle go wystawie za pół roku jak nie bedzie chetnych) do 2,5kk, porównując do innych serwerwerów.

Tu takiego nie było, żadnej legendy ;]

ale czekam na wyceny i propozycje

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

08-08-2013 21:04 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
rotting
Double Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 106
Klan: ciągle szukam...:P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: z ci....

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to po uj ta wycena?? skoro masz swoja wlasną??

coraz bardziej beznadziejni ludzie tu grają;]

__________________
r6 Shock
r13 Dust

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
08-08-2013 21:08 rotting jest offline Szukaj postów użytkownika: rotting Dodaj rotting do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1,5-1,8kk krawat nie uni wiec chetnych mniej kobiet sporo gra.

Nie wiecej ... chcesz za 2,5 kk sprzedawac idz na r1 tam za tyle opchniesz nie tu
08-08-2013 21:10 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Vexix- napisał(a)
nigdy w życiu nie pójdzie na aukcje za taką kwote Smile

sam wyceniam to na od conajmniej absolutnego minimum 2kk (za tyle go wystawie za pół roku jak nie bedzie chetnych) do 2,5kk, porównując do innych serwerwerów.

Tu takiego nie było, żadnej legendy ;]

ale czekam na wyceny i propozycje



Po cholerę wystawiasz na wycenę, skoro lepiej wiesz, ile coś jest warte? o.O Dlatego ja się od wyceny wstrzymam, albowiem cytat tego pana jest wyceną samą w sobie. Po co ja mam to robić, skoro "ekszpert" wie lepiej.

+1 spam ;-)
Bac


__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bac^: 10-08-2013 08:47.

08-08-2013 21:16 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapraszam do wycen NORMALNYCH (prawidłowych) takie jak 1,5-1,8kk

po co zbędne komentarze takie jak Nithrom (człowieku, że Ty nie masz własnego zdania, to nie znaczy, że ja go nie mam -.-) wycena 1kk jest śmieszna a zarazem żałosna Wink

P.s. Mam czas, nie szukam skąpców Pleased

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -Vexix-: 08-08-2013 21:29.

08-08-2013 21:22 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hahaha... Normalna wycena, czyli taka, która zaspokoi twoje wybujałe ego? Big Grin

A moje zdanie nie ma tu nic do rzeczy, dałbym wycenę, ale jak widzę, że sam lepiej wiesz, ile wart jest wyceniany przez ciebie przedmiot, to dla mnie jakakolwiek wycena mija się z celem. Powiem 1kk, ty że jestem idiotą, bo warte to jest 2kk, powiem 1,5kk ty że 2,5 i tak w kółko...


Nie szukasz skąpców, tylko jeleni?

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 08-08-2013 21:33.

08-08-2013 21:33 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
rotting
Double Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 106
Klan: ciągle szukam...:P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: z ci....

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Vexix- napisał(a)
zapraszam do wycen NORMALNYCH (prawidłowych) takie jak 1,5-1,8kk

po co zbędne komentarze takie jak Nithrom (człowieku, że Ty nie masz własnego zdania, to nie znaczy, że ja go nie mam -.-) wycena 1kk jest śmieszna a zarazem żałosna Wink

P.s. Mam czas, nie szukam skąpców Pleased


no coment....

+1 spam ;-)

__________________
r6 Shock
r13 Dust

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bac^: 10-08-2013 08:46.

08-08-2013 21:34 rotting jest offline Szukaj postów użytkownika: rotting Dodaj rotting do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rotting napisał(a)
cytat:
-Vexix- napisał(a)
zapraszam do wycen NORMALNYCH (prawidłowych) takie jak 1,5-1,8kk

po co zbędne komentarze takie jak Nithrom (człowieku, że Ty nie masz własnego zdania, to nie znaczy, że ja go nie mam -.-) wycena 1kk jest śmieszna a zarazem żałosna Wink

P.s. Mam czas, nie szukam skąpców Pleased


no coment....


PROSZĘ O NIESPAMOWANIE, dobrze wiem ile to warte (porównując serwery) skoro z miejsca mam oferte 1,5kk ...

WYCENA to również element swoistej reklamy.

Skoro ktoś zamierza dać wycenę typu gracza rotting czy nithrom proszę zmienić wykonać jedno kliknięcie zmieniając temat lub zamykając forum, zamiast nadwyrężać palce tu i się ośmieszać

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

08-08-2013 21:39 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo realia tego serwera są tak nisko postawione, w co wątpie Smile albo gracze są mi nieprzychylni (w co głęboko wierze) Big Grin

otwierając temat liczyłem na wyceny nie mniejsze niż 2kk(które miałem w planie dać na cm)
stąd moje rozczarowanie, złość a wielu powiedziałoby że nawet gorycz Big Grin

trudno, sam wiem, że czasami (przeważnie albo i zawsze Big Grin ) zachowuje sie jak noob, trudno, gdzieś trzeba się pospinać (patrz sygnatura).

Przepraszam Nithroma i rottinga, za agresywne i negatyne nastawienie do nich, irytują mnie zawsze ale to nie usprawiedliwa tego, że podważyłem (wyśmiałem ich zdanie).

Odrobina szacunku dla innych należy się nawet ode mnie ;P.
Mnie nikt nie musi tu szanować, to tylko gra Smile


Ktoś chce wycenić? choć i tak ustalam własną wycenę na 2kk i czekam na oferty Pleased

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

08-08-2013 22:20 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Medrox
Member


images/avatars/avatar-22342.jpg

Data rejestracji: 11-02-2011
Postów: 37
Klan: [HUNG]
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skończcie te głupie spinki...
Spinki są dla kobiet. ;p
Wartość może być sobie większa dużo, na każdym serwerze są inne realia
i cena zależy również od chętnych, od ich ilości i wtedy dochodzi się do różnych sum.

Na r11 nie ma aż tak wielu wysokopoziomowych graczy aktywnych, ponadto większość
ma dość dobry sprzęt w którym sobie radzi. Na logikę resztę sobie możecie dołożyć.

Wartość, a cena jaką można dostać za przedmiot na serwerze to czasami dwie różne
sprawy i wydaję mi się, że to nic dziwnego.

Wiadome jest, że oczywiście każdy chciałby z dropa wycisnąć jak najwięcej,
to jest normalne.


Jak dla mnie te 1,5kk, może do 2kk na chwilę obecną i realia serwera.

__________________
__________________

R11 - NoWay

R14 - USUNIĘTE
R16 - USUNIĘTE
08-08-2013 22:57 Medrox jest offline Szukaj postów użytkownika: Medrox Dodaj Medrox do Listy kontaktów
Nazgul Luck
Forum Ace


images/avatars/avatar-19503.jpg

Data rejestracji: 10-05-2009
Postów: 89
Klan: KURAI
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Turek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na serwerze jest dużo graczy którzy grają kobietami więc trochę lipa..z topki niewiele osób chętnych się znajdzie 1,5kk to dobra cena

__________________
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę."
R 11 - Pani Ciemności
09-08-2013 10:03 Nazgul Luck jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazgul Luck Dodaj Nazgul Luck do Listy kontaktów
curre1
Junior Member


images/avatars/avatar-24896.jpg

Data rejestracji: 27-11-2009
Postów: 23
Klan: LA REVOLUCION NewerLand
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Vexix- napisał(a)
nigdy w życiu nie pójdzie na aukcje za taką kwote Smile

sam wyceniam to na od conajmniej absolutnego minimum 2kk (za tyle go wystawie za pół roku jak nie bedzie chetnych) do 2,5kk, porównując do innych serwerwerów.

Tu takiego nie było, żadnej legendy ;]

ale czekam na wyceny i propozycje



1kk to sie ciesz jak dostaniesz bo resztę i tak spectre utnie a z resztą jak wiesz ile wart to po co wystawiasz ??

__________________
r6-kalonji

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez curre1: 09-08-2013 15:59.

09-08-2013 15:57 curre1 jest offline Szukaj postów użytkownika: curre1 Dodaj curre1 do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 kk może 1,5 kk.

Na R11 trzeba wziąść poprawkę na ilość chętnych (patrz grających). Więc skoro przedmioty które są drogie na innych dużo starszych serwerach są nadal DROGIE a tutaj tanie jak barszcz trzeba domniemać ze za ten krawacik nie dostaniesz więcej niż 1,5 kk. Bo po prostu nie będzie chętnych którzy by licytowali do wyższej ceny.

Dlatego przedmiot realnie może na innym serwerze zszedłby za 2 kk+ ale tutaj to jest nie możliwe. Jak dostaniesz 1 kk będzie fajno.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CarnageLink2: 14-08-2013 07:16.

09-08-2013 18:28 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Czeslaw93
Junior Member


images/avatars/avatar-24783.jpg

Data rejestracji: 06-12-2012
Postów: 22
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1kk - 1,2kk na cm
Itemek w znacznej mierze na ataki pod warunkiem że się ma reszte setu, 2kk może kosztować tytanik lewity Zaniego(który zresztą jest uni), a nie mściwy.
09-08-2013 20:15 Czeslaw93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Czeslaw93 Dodaj Czeslaw93 do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam wycenki

cm to 2kk które ktoś już zgodził się dać, padły też oferty po 1,5kk od innych więc nie wiem skąd te marne wyceny po 1kk, ale skoro tak uważacie Smile to dropcie takie same albo uni Big Grin i po tyle sprzedawajcie Smile


dziękuje za wyceny

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

14-08-2013 00:04 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » Legendarny Doskonały Mściwy Krawat Lewitacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH