Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 0.98d » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 0.98d 8 Ankieta - średnia ocena: 8,508 Ankieta - średnia ocena: 8,508 Ankieta - średnia ocena: 8,508 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kimek
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 51
Klan: LECHICI
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nareszcie sie doczekaliśmy grafik budynków
a moim zdaniem najleprza jest zbrojownia ponieważ nie można jej odróżnić od kanałów Big Grin Big Grin Big Grin
21-05-2007 23:12 Kimek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kimek Dodaj Kimek do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dorzuciłem mały bonus w postaci czasów pozostałych do założenia i dołączenia do ekspedycji Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-05-2007 23:33 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo - tego wlasnie brakowalo w ekspedycjach Wink
21-05-2007 23:35 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Zmniejszenie czasu szpiegowania, ataków oraz wypraw"

gratuluje tego wlasnie mi brakowalo.. nigdy sie nie wyrabialem ze wszystkim... moze na next servie wlasnie dzieki tej opcji bede mogl grac

gj adms Tongue

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
22-05-2007 00:03 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
PitBull_Hooligans
Full Member


images/avatars/avatar-5472.gif

Data rejestracji: 07-04-2007
Postów: 69
Klan: Ph0eNix
Kraina: Necropolia V
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wielkie dzięki administracjo Smile tego brakowało wreszcie więcej nocy prześpię a nie spedze na wyprawach Smile Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________

22-05-2007 01:14 PitBull_Hooligans jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull_Hooligans Dodaj PitBull_Hooligans do Listy kontaktów
JoeMan
Junior Member


images/avatars/avatar-3582.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 15

RE: Patch 0.98d Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nigdy sie nie wypowiadam, bo raczej zawsze zmiany mnie ciekawią i jestem bardziej wciągniety w grę, ale teraz to już jest naprawdę przesada, a mianowicie rozchodzi mi się włąśnie o skrócenie wypraw oraz ataków poprzez - jakby nie pisać płacenie kasą! Póżniej dojdzie coś innego, bo trzeba zapłacić komuś innemu i znowu dojdzie 3 zł miesiecznie za jakieś kolejne nowum, a jak dalej tak pójdzie to wyjdzie na to, że każde udogodnienie będzie dla ludzi, którzy nie płacą juz za zwykłe premium, tylko za SUPER premium, bo tak gra wymaga, chyba, ze masz czas, to juz wtedy pseudo płacić nie musisz. Zmierzam do tego, ze ta gra zaczyna się robić czysto pieniężna, czyli do zbijania jak największej ilości mamony, a gracz jest tylko dojną krową. Jedni napiszą, że jak nie chcesz grac, to nie graj !!!Smile Nikt cię nie zmusza - ale ja chce grać, bo też chce mieć czas krótszy na wyprawy i ataki, a jednak mieć mogę - uiszczając opłatę, bo inaczej płacąc PREMIUM masz tylko wstęp do gry, a za resztę bonusów już trzeba płacić oddzielnie ... Podam taki przykłąd:
Premium: 11 Zł - 35 dni, 16 ataków, 24 wyprawy
Super premium 15 zł, 35 dni 16 ataków, 24 wyprawy, krótsze o 70 %
.... za miesiąc, dwa ... Super Giga wypas Dodatki 30 zł, 16 ataków, 24 wyprawy ( czego wyprawy +40 szczęścia, a ataki wchodzą nieporównywalnie lepiej)

Gra wydaję się, że schodzić na psy, a jednak grac się chce, bo ludzi się poznało, bo jednak wciąga, ale dalej idąc tłokiem myślenia twórców gry, wyjdzie na to, że nawet URLOP będzie płatny, bo czemu by na tym też nie zarobić ? A może będziecie niebawem pobierać pieniądze za znajdowanie zbyt dobrych przedmiotów? Taki podatek od wzbogacenia ? Może będziecie pobierać za to dni Premium ? No kto wie Smile

__________________
Mój nick w grze R14 - Navigatorek
22-05-2007 01:28 JoeMan jest offline Szukaj postów użytkownika: JoeMan Dodaj JoeMan do Listy kontaktów
nidhog
Double Ace


Data rejestracji: 01-10-2006
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt Ci nie kaze tego wykupowac, a dla wielu ludzi pracujacych czy w ogole w jakikolwiek spedzajacych czas poza BW opcja sie przyda.
Sam mam duzo czasu i nie bede tego uzywal, ale pozwoli kazdemu na wieksza wydajnosc gry, a co za tym idzie ebdzie wieksza konkurencja i gra bedzie ciekawsza. Nie mowiac juz o tym, ze ta zmiana ma tez znaczenie strategiczne.

Moze, wiec wprowadzic tez inne zamiany, bo niekiedy taka opcja przydatna bylaby na 2 dni, a nie na caly miesiac Smile

Proponuje rozroznic nastepujace opcje
2 dni - kosztem 1 dzien premium
10 dni - kosztem 4 dni premium
30 dni - 10 dni premium

Wtedy kazdy moglby wycisnac ze swojego premium maxymalnie to co chce Smile

__________________
R2: Nidhog Id 1839

GG 4989946
22-05-2007 02:00 nidhog jest offline Szukaj postów użytkownika: nidhog Dodaj nidhog do Listy kontaktów
JoeMan
Junior Member


images/avatars/avatar-3582.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 15

Wydajnosc ? Jaką wydajnosc ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gra zaczyna zmierzać do relacji w TESCO - czyli 10 minut i mamy zrobione średnie zakupy, czy ta gra na tym polega ? Jak ktoś nie ma czasu kliknąć i czekać, to po co gra ? po co sie tym interesuje ? Każda gra polega na "straceniu" swojego czasu, a ta, to będzie jak klikniecie w OUTLOOKA w celu sprawdzenia poczty Smile . Idąc dalszym tropem daje sobie łeb obciąć, że powstaną kolejne udogodnienia, dla ludzi płacących więcej i mających z gry 20 %, bo tylko chcą szybko wyprawy zrobić i ataki, ale nie na tym ta gra polega! Na odpie... to ta gra nie ma najmniejszego sensu.

Wyjdzie na to, że ludzie mający więcej czasu będą siedzieć, a ludzie, którzy czasu nie maja, to będą tę grę " używać " a nie w nią tak naprawdę grać, bo jak nie masz czasu na ataki, wyprawy, to czy będziesz miał czas dla klanu, dla ludzi w nim uczestniczących ? Napewno NIE !

Jak to sie przyjmie i jak producenci gry " wywęszą " kasiorkę to sie spodziewajcie kolejnych "udogodnień", czyli dostaniecie kolejną super graficzkę i 3 zł więcej, bo w końcu dowalą + 40 % do udanych wypraw Smile i tak czuje, ze ta gra właśnie zaczyna sie wypalać ...

__________________
Mój nick w grze R14 - Navigatorek
22-05-2007 02:35 JoeMan jest offline Szukaj postów użytkownika: JoeMan Dodaj JoeMan do Listy kontaktów
lukgr
Forum Ace


images/avatars/avatar-1446.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 79

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

brawo !! kawal dobrej roboty jeszcze tylko muzyczka i miodzio
a co do skrucenia czasu wypraw zgadzam sie w 100% z JoeMan
jak juz wpadliscie na taki pomysl to zrobcie to free lub skroccie pielgrzymki do np.15 min.
cytat:
Dorzuciłem mały bonus w postaci czasów pozostałych do założenia i dołączenia do ekspedycji
a za to to nobel wam sie nalezy Big Grin
tak niewiele a tak cieszy

__________________
ID-31441-najemnik

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez lukgr: 22-05-2007 06:21.

22-05-2007 06:00 lukgr jest offline Szukaj postów użytkownika: lukgr Dodaj lukgr do Listy kontaktów
Jojosh
Member


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 43
Klan: Deadlands
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł ze skróceniem czasu wypraw i ataków super.
W końcu będe miał więcej czasu na inne rzeczyTongue

__________________
Wyrewolwerowany Rewolwerowiec Wyrewolwerowal Wyrewolwerowanego Rewolwerowca
Nick w BW: IronMan
22-05-2007 07:16 Jojosh jest offline Szukaj postów użytkownika: Jojosh Dodaj Jojosh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Jojosh
Krakk19
Double Ace


Data rejestracji: 17-05-2007
Postów: 104

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

joeMan... jakos 95% graczy jest zadowolonych a a 5% nie... wiadomo czy administracja chce zarobic wiec placac 3-4zl wiecej jakos to przezyje... niekupie sobie raz zapiekanki i bedzie Big Grin

__________________
GG: 5332390
R1: Krakk
R3:

22-05-2007 08:19 Krakk19 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krakk19 Dodaj Krakk19 do Listy kontaktów
Norcon
Newbie


images/avatars/avatar-3153.jpg

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 8
Klan: aKZOO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Ust Natha

JoeMan piatka! ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JoeMan w 100% zgadzam sie z Toba niedlugo bedziemy placic za wszystko a moze i wiecej. Czyzby polityka PiS udzielala sie tej grze?Wink
22-05-2007 08:23 Norcon jest offline Szukaj postów użytkownika: Norcon Dodaj Norcon do Listy kontaktów
volrod
Triple Ace


images/avatars/avatar-530.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 207
Klan: BTK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Okrim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem kto robil grafe do budynkow, ale mi sie bardzo podoba, taka FallautowaSmile (jak mapki w fallaucie) a jako iz Fallaut moja ulubiona graTongue to nic tu dodawać i fajnie ze widac ile jeszcze budynkow przed tobą (widac ze beda ale nie widac jakie) bardzo fajne

__________________
sprzedaje bizu!!!

KUPIĘ:
Antyczny sztylet Trafienia płace ponad 2000

22-05-2007 08:51 volrod jest offline Strona domowa volrod Szukaj postów użytkownika: volrod Dodaj volrod do Listy kontaktów
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

re Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmmm JoeMan jesli chodzi o skorcenie atakow , wypraw i skanow za kase
to nie jest cos zlego bo to nie daje im przewagi nad toba tylko sprawa ze beda miec latwiej


tak naprawde najwieksze zdzierstwo w tej grze to sa dodatkowe ataki i wyprawy za premium
bo dzieki tym ataka , wyprawa gracz z premium ma 2 krotna przewage nad graczem ktory nie ma premium
dlatego ta gra tak naprawde jest platna a nie darmowa

moral Smile
zycie kazdy chce zarobic Smile

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir
22-05-2007 08:52 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest jasne, że administracja za swoją ciężką pracę nad grą chce też coś zarobić. To nie podlega dyskusji.
Zmiana sprawia tylko, że trzeba mniej czasu poświęcac grze gdy masz inne zajęcia a chcesz się rozerwać. Klikasz tyle samo, tak samo musisz szukać 'celów', przebierać się na pielgrzymki itp Są one tylk skrócone, nic więcej

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-05-2007 09:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

RE: Patch 0.98d Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
JoeMan napisał(a)
Nigdy sie nie wypowiadam, bo raczej zawsze zmiany mnie ciekawią i jestem bardziej wciągniety w grę, ale teraz to już jest naprawdę przesada, a mianowicie rozchodzi mi się włąśnie o skrócenie wypraw oraz ataków poprzez - jakby nie pisać płacenie kasą! Póżniej dojdzie coś innego, bo trzeba zapłacić komuś innemu i znowu dojdzie 3 zł miesiecznie za jakieś kolejne nowum, a jak dalej tak pójdzie to wyjdzie na to, że każde udogodnienie będzie dla ludzi, którzy nie płacą juz za zwykłe premium, tylko za SUPER premium, bo tak gra wymaga, chyba, ze masz czas, to juz wtedy pseudo płacić nie musisz. Zmierzam do tego, ze ta gra zaczyna się robić czysto pieniężna, czyli do zbijania jak największej ilości mamony, a gracz jest tylko dojną krową. Jedni napiszą, że jak nie chcesz grac, to nie graj !!!Smile Nikt cię nie zmusza - ale ja chce grać, bo też chce mieć czas krótszy na wyprawy i ataki, a jednak mieć mogę - uiszczając opłatę, bo inaczej płacąc PREMIUM masz tylko wstęp do gry, a za resztę bonusów już trzeba płacić oddzielnie ... Podam taki przykłąd:
Premium: 11 Zł - 35 dni, 16 ataków, 24 wyprawy
Super premium 15 zł, 35 dni 16 ataków, 24 wyprawy, krótsze o 70 %
.... za miesiąc, dwa ... Super Giga wypas Dodatki 30 zł, 16 ataków, 24 wyprawy ( czego wyprawy +40 szczęścia, a ataki wchodzą nieporównywalnie lepiej)

Gra wydaję się, że schodzić na psy, a jednak grac się chce, bo ludzi się poznało, bo jednak wciąga, ale dalej idąc tłokiem myślenia twórców gry, wyjdzie na to, że nawet URLOP będzie płatny, bo czemu by na tym też nie zarobić ? A może będziecie niebawem pobierać pieniądze za znajdowanie zbyt dobrych przedmiotów? Taki podatek od wzbogacenia ? Może będziecie pobierać za to dni Premium ? No kto wie Smile


oplacaj utrzymanie servera +grafikow + cos dla nich bo musza cos za to miec i bedziesz mial za darmo?
co za problem bo ja nie widze zadnego
nie chesz nie wykupuj

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
22-05-2007 14:43 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 0.98d

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH