Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR Test na inteligencję - Test Matryc Ravena » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Test na inteligencję - Test Matryc Ravena
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
trusekpl
Lord


Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 346
Klan: Public Enemies
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Test na inteligencję - Test Matryc Ravena Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Test matryc Ravena w wersji standardowej składa się z 5 skal A, B, C, D, E, w każdej skali znajduje się zwykle po 12 zadań, które polegają na tym, że badana osoba musi wychwycić relacje między elementami wzoru (matrycy) i wskazać brakujący element wzoru z podanych poniżej matrycy. Poziom trudności zadań jest najmniejszy w skali A i w każdej następnej skali wzrasta, tak że ostania skala jest najtrudniejsza. Test ten diagnozuje tzw. inteligencję niewerbalną niezależną od doświadczenia osoby badanej, jej wykształcenia, pochodzenia itp. Sprawdza on zdolności jednostki do indukcji logicznej, zauważania zasady ciągłości wzorów (skala A) dostrzegania analogii pomiędzy parami figur (skala B), progresywnych zmian wzorów (skala C), przestawiania figur (skala D), rozkładania figur na elementy (skala E).

Skala:

Ranga I (>95) Inteligencja bardzo wysoka
Ranga II (>75<95) Inteligencja ponadprzeciętna
Ranga III (>25<75) Inteligencja przeciętna
Ranga IV (>5<25) Inteligencja poniżej przeciętnej
Ranga V (<5) Inteligencja bardzo niska

LINK do testu:
http://www.sp14.pl/pliki/rozne/raven/raven.htm

Drogi Graczu, a jak Tobie wypadł test?

58/60 w moim wypadku.

__________________
Trusekpl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kastracje ma przeprowadzić wprawny weterynarz czy wolisz opłacić szpital?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez trusekpl: 14-08-2013 11:14.

14-08-2013 11:14 trusekpl jest offline Szukaj postów użytkownika: trusekpl Dodaj trusekpl do Listy kontaktów
Gregory House
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Strasznie to długie, pod koniec testu już nie chciało mi się go rozwiązywać.
Nie da się skopiować wyniku, tak więc: 50/60

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gregory House: 14-08-2013 11:40.

14-08-2013 11:39
kubapl6
Lord


images/avatars/avatar-11441.jpg

Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 353
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

53/60 robiąc na szybko, czyli nie jest źle Smile

__________________

14-08-2013 11:54 kubapl6 jest offline Szukaj postów użytkownika: kubapl6 Dodaj kubapl6 do Listy kontaktów
Xavox
Lord


images/avatars/avatar-22260.jpg

Data rejestracji: 15-06-2009
Postów: 372
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

53/60, czyli inteligencja ponadprzeciętna. Myślałem, że będzie gorzej Big Grin

__________________
That place in my mind...

14-08-2013 11:54 Xavox jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavox Dodaj Xavox do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm 59/60 98.33333333333333% szkoda, że nie wiem gdzie był błąd, a nie chce mi się weryfikować odpowiedzi ;/
14-08-2013 12:09 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

53/60 , not bad

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
14-08-2013 12:10 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
SephiorX
Lord


images/avatars/avatar-19271.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 279
Kraina: Moria IV
Skąd: Suwałki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

55/60 W 25minut

Albo mamy samych geniuszy tutaj albo ten test można o kant dupy potłuc Smile ... W 40 minut to każdy by pewnie 100% miał.

@Edit w 5 minut znalazłem wszystkie błędy.

Wątpię że jestem nawet "ponad przeciętny" dlatego stwierdzam że test nie jest zbyt miarodajny.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SephiorX: 14-08-2013 13:18.

14-08-2013 13:13 SephiorX jest offline Szukaj postów użytkownika: SephiorX Dodaj SephiorX do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR Test na inteligencję - Test Matryc Ravena

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH