Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarna Doskonała Kusza Reakcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Kusza Reakcji 8 Ankieta - średnia ocena: 4,388 Ankieta - średnia ocena: 4,38
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
OwacyaGG
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2013
Postów: 21

Legendarna Doskonała Kusza Reakcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Kusza Reakcji ZAMKNIJ


Broń dystansowa dwuręczna (ciężka)
Obrażenia: 76 - 130
Cechy: trafienie +17, ilość ataków na rundę: 6, szansa trafienia krytycznego +44 %, broń ignoruje 41 % obrony przeciwnika, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +11, ZWINNOŚĆ +14, obrażenia broni +22, obrażenia broni zwiększone o 1/2 SIŁY, trafienie broni zwiększone o 1/4 SIŁY
Wymagania: POZIOM: 43 (65), WIEDZA: 41 (62), SIŁA: 13 (19), ZWINNOŚĆ: 14 (21), INTELIGENCJA: 19 (28), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 75 000 PLN

Ile ?
14-08-2013 12:51 OwacyaGG jest offline Szukaj postów użytkownika: OwacyaGG Dodaj OwacyaGG do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4-5kk

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy
14-08-2013 13:33 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ze 20kk

ps. tak wyceniam bo a) staty b) ignor defa c) krytyk d)moge mniej wiecej tyle dac Smile

__________________
Game over rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez The Juggernaut: 14-08-2013 14:24.

14-08-2013 13:52 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
KOKE
Member


Data rejestracji: 02-08-2013
Postów: 33
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8kk
14-08-2013 14:18 KOKE jest offline Szukaj postów użytkownika: KOKE Dodaj KOKE do Listy kontaktów
OwacyaGG
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2013
Postów: 21

Autor tematu Temat rozpoczęty przez OwacyaGG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Leon ile ty mozesz dac to akurat nikogo nie interesuje ;] Na wszystkich servach wyceny kuszy to max 7kk ;] Wiec Leon wez zabawki i idz do piaskownicy :-)

Prosze sobie sprawdzic reszte serverow.

Legendarna Doskonała Kusza Reakcji

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez OwacyaGG: 14-08-2013 14:34.

14-08-2013 14:26 OwacyaGG jest offline Szukaj postów użytkownika: OwacyaGG Dodaj OwacyaGG do Listy kontaktów
kwachu
Lord


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 414
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro leon chce dać 20kk to tyle kosztuje... wolny rynek, najwyżej c obetnie prki ale kupiec już jest
14-08-2013 14:38 kwachu jest offline Szukaj postów użytkownika: kwachu Dodaj kwachu do Listy kontaktów
OwacyaGG
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2013
Postów: 21

Autor tematu Temat rozpoczęty przez OwacyaGG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A skoro ja chce dać za dobrą pałkę 40KK to też tyle ona kosztuje ? Kusza max 7KK
14-08-2013 14:41 OwacyaGG jest offline Szukaj postów użytkownika: OwacyaGG Dodaj OwacyaGG do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10kk lekką ręką,
Skoro jest kupiec który chce dać 20kk, to jak najbardziej cena jest dobra - zresztą Leon wymienił za co.
44% kryta (20% gruczoły, 10% jednoraz i jest 74%, do tego ciekawe tygrysy których ostatnio nadropiło i jest max)
Ładny ignor defa - wzrost obrażeń na end mobach
Bonusy do stat - łatwiej zasięg złapać
A kolejna sprawa - PR'ki w TOP-ce się przelewają, a sprzętu brak.


cytat:
A skoro ja chce dać za dobrą pałkę 40KK to też tyle ona kosztuje

Jeśli dostaniesz takie wyceny, i wymienisz że za dmg, trafienie itd. chcesz dać aż tyle, to spoko - tylko tyle, że OP nieco PR'ów utnie.

//Druga sprawa, że jako unikat ten przedmiot MUSI wylądować na forum, gdyż jest podobnym unikatem jak runik siłacza który krecik wystawił - zobaczymy jaką cenę osiągnie na otwartej licytacji.//


cytat:
co do 20kk to push bo to wiecej od unikatowych bialych 2h nawet
ale jak komus pr nie szkoda to coz...

San - dobrze wiemy wszyscy po co jest ta wycenka.. Aby ustawić cenę, i kupić jak najtaniej, podczas gdy unikat powinien wylądować na forum tak jak i ten unikat

A co do sprzętu kusza robi sieczkę, dzięki ignorowi. Chyba nawet większą niż Łuk Refleksyjny. Dodatkowo dobrego sprzętu na dystans się namnożyło (tygrysie nocki, tygrysi pasterz, tygrysi siewca.. czekamy tylko na tygrysi fast..), więc jak dla mnie wyceny 10-15kk są jak najbardziej w porządku. Zwłaszcza jak ktoś wie jaki EQ pod to złożyć, i jak tym się bawić.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lides: 14-08-2013 16:10.

14-08-2013 14:54 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Gregory House
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla autora:
+1 za nieregulaminowy UP i spam (skoro wiesz, że maks 7kk to po co to wystawiasz?)
14-08-2013 15:26
sanders_rav
Junior Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 22
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

noo parodia, jeden kaze wystawic na wycenki a drugi sie dziwi czemu wystawione;p

wg mnie cm 6kk nie mniej, sam bym dal 10kk ale ni mam;p
co do 20kk to push bo to wiecej od unikatowych bialych 2h nawet
ale jak komus pr nie szkoda to coz...

__________________
.......r4 - sanders......
.......r6 - sanders........
......r17 - sanders......


14-08-2013 16:02 sanders_rav jest offline Szukaj postów użytkownika: sanders_rav Dodaj sanders_rav do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w dobie dystansów i że praktycznie jest to najlepszy dystans spokojnie z 15 KK na cm

Sam tyle dam ^^
14-08-2013 16:15
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10kk na cm - tyle dam w sprzęcie

do 15kk - no i oczywiście tylko forum bo przedmiot rzadkiSmile

i item powinien być wyceniany przez jego znalazcę - chyba ??

proszę o dowód ze to Ty znalazłeśSmile )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dark Knight: 14-08-2013 16:23.

14-08-2013 16:18 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
KtoToTaki
Member


Data rejestracji: 26-06-2013
Postów: 45
Kraina: Necropolia III
Skąd: KtoToWie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na innych serwerach moze 7kk, ale na r4 gdzie gra chyba najmniej graczy nie ma na co wydawac pr, wiec te sie kumuluja i inflacja idzie lawinowo, kazdy bialy kruk bedzie przeplacany ze wzgledu na deficyty, sa chetni to nie pozostaje nic innego jak wystawienie na aukcje i wtedy realna cena padnie

jak dla mnie 8-10kk, ale widze ze sa kozaki dajace 15-20kk wiec moze tyle warta Smile

z leg dsk szybkoscia bedzie 12 atakow, z evo nie trzeba nawet tygrysa wiec mozna isc w staty - nocki/preko/jastrzebie sufowane i zasieg bedzie niesamowity. Nie porownywalbym tego do topowej 2h bo - ma 6 atakow i dodatkowo build opiera sie na sposcie i zwince a nie tylko sposcie, a co spost daje na kw/oblegach/expach/arenach wiemy Smile

__________________
Konto dezaktywowane Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez KtoToTaki: 14-08-2013 18:52.

14-08-2013 16:47 KtoToTaki jest offline Szukaj postów użytkownika: KtoToTaki Dodaj KtoToTaki do Listy kontaktów
OwacyaGG
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2013
Postów: 21

Autor tematu Temat rozpoczęty przez OwacyaGG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekuje za wyceny. Mozna zamknąć. A wy możecie kupowac pałki za 20kk :-) Pozdrawiam :-)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez OwacyaGG: 14-08-2013 18:07.

14-08-2013 17:41 OwacyaGG jest offline Szukaj postów użytkownika: OwacyaGG Dodaj OwacyaGG do Listy kontaktów
Lady Moren
Lord


images/avatars/avatar-19946.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 326
Klan: MonsterASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: (: K-Ce City :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie 5kk to duzo jak za ta kusza
bawilem sie taka sama i szczerze na wszystkim co robie ( ekspy kw pvp ) moja nuupska szybkostrzelnosc wypada lepiej

do tego trzeba miec co najmniej DSK SPEEDA !!! A nie jakies tigery Shocked

__________________

14-08-2013 19:48 Lady Moren jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady Moren Dodaj Lady Moren do Listy kontaktów
Marla82
Full Member


Data rejestracji: 15-05-2013
Postów: 62

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha Smile
wystawic nie swoj przedmiot i jeszcze starac sie ustawic wycene Smile
ja jestem w stanie dac a to z 15kk w sprecie i bardzo chetnie to uczynie, oddam przekletego i demona razem z tytanami lewity/mlodosci czesciowo na legendzie Smile
chociazby dla odmiany, a jak bedzie trzeba nie zawaham sie dorzucic tytanowego lucka na legendzie albo i legendarnego runa Smile )
dla mnie itemek jest super i jak pojdzie ponizej 10kk to bedzie raban Smile
gratuluje prawdziwemu wlascicielowi znaleziska Smile

__________________
NiK: Krwawa Brygida
14-08-2013 20:13 Marla82 jest offline Szukaj postów użytkownika: Marla82 Dodaj Marla82 do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dystans to chłam jeszcze rok i znów bedzie to niszowa broń gdyż wyciągnięcie sumy na anubisa graniczy z cudem ;P (430 powiedzmy) już nie powiem ze dmg odbiega od białej czy palnej sporo Tongue

Warta 10kk ale kto bogatemu nie pozwoli przepłacić 2x ? Roll Eyes

__________________
Tonąca_rybka
14-08-2013 20:15 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od 8kk można zacząć zabawę. Chociaż jak widać kilka osób jest chętnych, więc 10kk powinno spokojnie pasc. Czy coś więcej jeszcze? Nie wiem - zależy to od zasobności portfela. Tak czy siak item 'end gejmowy' :-P

__________________
r3/r4 TRaiNe
14-08-2013 20:51 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
sleep
Forum Ace


Data rejestracji: 25-12-2007
Postów: 76
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cm 8kk i prawdopodobnie na aukcji cena wzrośnie dwukrotnie - wielu by tyle dało, kwestia ilu tyle ma od ręki
14-08-2013 21:19 sleep jest offline Szukaj postów użytkownika: sleep Dodaj sleep do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. od kiedy wystawiane są nie swoje przedmioty na wycenę? z tego co wiem to własność kogoś innego...


2. wycena - ja jako jeden z najstarszych dystansów na serwerze (nie licząc Nasira) wyceniam tę kuszę na minimum 1o.ooo.ooo pr. tyle to absolutne MINIMUM !!


3. jako, że to jest PRZEDMIOT UNIKATOWY - nie jest możliwe ustalenie REALNEJ CENY, więc wnoszę o WYSTAWIENIE AUKCJI NA FORUM - tak jak została wystawiona leg. dsk. runiczna kurtka siłacza rotfl

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
15-08-2013 07:08 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
OwacyaGG
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2013
Postów: 21

Autor tematu Temat rozpoczęty przez OwacyaGG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze raz prosze o zamkniecie ;] Coen a jak dla mnie to powinienes isc do szkoly ;] Unikat to nie jest bo sa takie 2 ;] Po drugie nigdzie nie jest napisane ze przedmiot jest na sprzedaz ;] Wiec zamilcz.
15-08-2013 10:40 OwacyaGG jest offline Szukaj postów użytkownika: OwacyaGG Dodaj OwacyaGG do Listy kontaktów
Runejczyk
Triple Ace


images/avatars/avatar-19263.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 215
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
OwacyaGG napisał(a)
Jeszcze raz prosze o zamkniecie ;] Coen a jak dla mnie to powinienes isc do szkoly ;] Unikat to nie jest bo sa takie 2 ;] Po drugie nigdzie nie jest napisane ze przedmiot jest na sprzedaz ;] Wiec zamilcz.


to ja jeszcze raz odeślę cię do regulaminu, który wyraźnie mówi:

4. Nie publikujemy przedmiotów których nie jesteśmy właścicielem.


także.... nara? rotfl

p.s. są wakacje, więc szkoła... cóż, na naukę nigdy nie jest za późno, człowiek uczy się całe życie, ale widzę, że ty się nic nie nauczyłeś (odsyłam do jojczenia o leg dsk runiczną siłacza)




żeby Grześ Dom mnie o spam nie posądził - wyceniałem na 10kk na cm... cóż - jednak po wnikliwym przejrzeniu statystyk przedmiotu, możliwościach doboru różnorodnego eq poprawiam wycenę na 12oooooo pr

__________________
CoeN



moje aukcje trwają 24h od pierwszej ważnej oferty

EMERYT
15-08-2013 10:59 Runejczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Runejczyk Dodaj Runejczyk do Listy kontaktów
sooka
Triple Ace


Data rejestracji: 10-06-2009
Postów: 200
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

19kk rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
15-08-2013 11:30 sooka jest offline Szukaj postów użytkownika: sooka Dodaj sooka do Listy kontaktów
redm.
Member


Data rejestracji: 01-09-2011
Postów: 41
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

realnie 10 kk

mimo wszystko bazowo male dmg, i malo atakow

w obronie lajfa zawsze za malo.....


no i spokojnie - majac odpowiedni sprzet - na odpowiedni sprzet do kuszy.....


MOŻNA jak to mówia - przezwinkowac.....

__________________
nick r4: redmaestro

Vamous, no passaran
15-08-2013 13:06 redm. jest offline Szukaj postów użytkownika: redm. Dodaj redm. do Listy kontaktów
Thresh
Newbie


images/avatars/avatar-24807.jpg

Data rejestracji: 31-07-2013
Postów: 7
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym nie sprzedał za żadną cenę a jeśli już to 10kk cm Smile
15-08-2013 14:49 Thresh jest offline Szukaj postów użytkownika: Thresh Dodaj Thresh do Listy kontaktów
PATRYK100
Newbie


Data rejestracji: 17-05-2012
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kusza cm=17k k

widzialem co potrafi jest warta tej ceny

r4 posniak1
15-08-2013 14:54 PATRYK100 jest offline Szukaj postów użytkownika: PATRYK100 Dodaj PATRYK100 do Listy kontaktów
OwacyaGG
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2013
Postów: 21

Autor tematu Temat rozpoczęty przez OwacyaGG
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DO ZAMKNIECIA
16-08-2013 01:00 OwacyaGG jest offline Szukaj postów użytkownika: OwacyaGG Dodaj OwacyaGG do Listy kontaktów
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeby spama nie było obstawiam na 15 kk i zarazem ciekawym ile uk refleksyjny byłby wart ... 30 ? xD

__________________

16-08-2013 15:57 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
Gregory House
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat zamykam
Jako, że doszły mnie słuchy, że item nie jest Twój daję +1.
Możesz odwołać się od warna podając na PW link do wyprawy, wykadrowany screen lub link do proponowanej transakcji.
18-08-2013 20:01
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarna Doskonała Kusza Reakcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH