Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE ninja vs reIncarnation2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ninja vs reIncarnation2
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
maniekzzaplota
Double Ace


Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 106

ninja vs reIncarnation2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mieli przewage liczebną i punktową aaaaaaaaaaaaaaa:


__________________
r1-Cmielik(tutaj walcze Big Grin )
r2-matolek(tylko zabawa)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez maniekzzaplota: 22-05-2007 06:48.

22-05-2007 06:23 maniekzzaplota jest offline Szukaj postów użytkownika: maniekzzaplota Dodaj maniekzzaplota do Listy kontaktów
maniekzzaplota
Double Ace


Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 106

Autor tematu Temat rozpoczęty przez maniekzzaplota
RE: ninja vs reIncarnation2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt sie nie wypowie??

__________________
r1-Cmielik(tutaj walcze Big Grin )
r2-matolek(tylko zabawa)

22-05-2007 16:09 maniekzzaplota jest offline Szukaj postów użytkownika: maniekzzaplota Dodaj maniekzzaplota do Listy kontaktów
Dev666
Lord


images/avatars/avatar-2183.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 398
Klan: KoD, PSD
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt sie nie wypowie to moze ja Tongue z racji ze znam z autopsji przebieg tego oblega, a wiec mieliscie fuksa jak nigdy...chce zauwazyc ze dzialo sie to podczas dzialania klatwy, kto byl w 5 strefie jakos sie uchowal z pelnym HP Ci z 4 w wiekszosci szczescia nie mieli :/ (mniedzy innymi ja zaatakowamy na 15 minut przed oblezeniem, raczej bez mozliwosci zrobienia czegokolwiek Smile ) nie zamierzam nikogo usprawieliwiac w tym siebie gdyz ja tam tylko mialem pomoc .... no coz wyszlo nie do konca Tongue tak czy siak niezla byla zabawa Big Grin

__________________
r5/10 nick - Dev666

League of Shadows


Upowac tematy moze Żubr

23-05-2007 01:37 Dev666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dev666 Dodaj Dev666 do Listy kontaktów
maniekzzaplota
Double Ace


Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 106

Autor tematu Temat rozpoczęty przez maniekzzaplota
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmmmmmmmm to ja nie miałem krwi chyba nie przeżyłem ani do 2 rundy Big Grin

__________________
r1-Cmielik(tutaj walcze Big Grin )
r2-matolek(tylko zabawa)

23-05-2007 05:46 maniekzzaplota jest offline Szukaj postów użytkownika: maniekzzaplota Dodaj maniekzzaplota do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ano wiekszosc ludzi jak byly wtedy(ostatni evenement) robione oblezenia to duuuuuuzo ludzi nie mialo hp Frown ... No nic gratuluje wygranej, bo nie wygral chyba faroryt.
23-05-2007 18:58 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE ninja vs reIncarnation2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH