Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Bloodwars - gra PŁATNA czy DARMOWA ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bloodwars - gra PŁATNA czy DARMOWA ? 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

Text Bloodwars - gra PŁATNA czy DARMOWA ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcial bym sie dowiedziec co sadzicie o bloodwarsie

czy jest on gra PLATNA czy DARMOWA

darmowa bo :

- mozna grac za darmo bez obowiazkowych oplat ( wykupienie konta , oplaty miesieczne itp )

platna bo :

FAKTY

- osoby ktore posiadaja premium maja przynajmniej 2 krotna przewage nad osobami ktore nie maja premium


dlatego pytanie po co sie gra ? aby ryzwalizowac z innymi , byc dobrym / najlepszym ? czy aby grac dla samego grania ?




co o tym sadzicie


PS w tym temacie nie chodzi o to czy oplaty sa dobre czy nie
poprostu o okreslenie czy gra jest darmowa czy platna

PS 2
w grze sa tez inne ulatwienia w graniu jak : zmiania nicka , szybkosc atakow , zmiana maila + bonusy za premium
ale one tylko ulatwiaja gre lecz nie daja przewagi nad innymi graczami
wiec takie ulatwienia wystepuja w wszystkich darmowych grach\

PS 3
ok niech bedzie misz masz
lecz co prawda to jest dyskusja o systemie gry
ale nie bede sie klucil Smile

PS 4
gdyby ktos tam z gory mogl dac ankiete bym byl wdzieczny Smile


prosil bym o podawanie argumentow za lub przeciw

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez wir: 22-05-2007 15:24.

22-05-2007 14:16 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta gra to "pożeracz czasu" hehe

__________________
R1 : ID 21327


22-05-2007 14:19 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Shinodin
Emperor


images/avatars/avatar-2913.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 1.035
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę że autorom tej gry chodziło jednak o zarabienie dużej kasy więc wiedzieli jakie możliwości dać przy koncie premium żeby zachęcić ludzi do jego kupienia...tak ja myślę że możną tą gre nazwać grą płatną ponieważ bez konta premium trudno się wybić z tłumu Tongue

__________________


http://s2.annihilation.pl/?a=register&rid=154
22-05-2007 14:20 Shinodin jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinodin Dodaj Shinodin do Listy kontaktów
Burlak
Triple Ace


images/avatars/avatar-2496.jpg

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 228
Klan: Nightbreed
Kraina: Necropolia
Skąd: Śląsk-->Mysłowice--> Wesoła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmmm.... gra jest można powiedzieć darmowa, chociaż wszyscy wiem, aby gdzieś zajść trzeba mieć premium wykupione, ale gdy by nie premium BW szybko by zbankrutowało, dlatego według mnie darmowa Smile

__________________

"Ważna jest tylko Nekropolia" - Burlak

22-05-2007 14:21 Burlak jest offline Szukaj postów użytkownika: Burlak Dodaj Burlak do Listy kontaktów
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wir
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Burlak napisał(a)
Hmmmm.... gra jest można powiedzieć darmowa, chociaż wszyscy wiem, aby gdzieś zajść trzeba mieć premium wykupione, ale gdy by nie premium BW szybko by zbankrutowało, dlatego według mnie darmowa Smile


ale w tym nie chodzi o to czy premium utrzymuje gre
bo jest wiele gier ktore sa calkowicie platne a nawet maja abonamet Smile
tylko o to czy gra z tak ustawionym premium zmusza gracza do kupienia go przez co staje sie platna czy nie Smile

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir
22-05-2007 14:48 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
silerone
Triple Ace


images/avatars/avatar-5624.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 239
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Admin też człowiek - jeść musi Wink
Płatna Wink bynajmniej dla mnie bo regularnie wykupuje premium Happy

__________________

Polecam Grafika Catherine Elizabeth, Buziaki dla niej ;*
A także wielki buziak dla Siostrzyczki Agnieszka!:*

22-05-2007 14:52 silerone jest offline Szukaj postów użytkownika: silerone Dodaj silerone do Listy kontaktów
holgin
Lord


Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 281
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli ktoś gra w to tylko dla przyjemności i do szczęścia nie potrzebuje jakichś udogodnień to darmowa. Ale niewiele jest takich osób Smile żeby w tej grze dojść choćby do top 100 albo do 3 strefy bez premium się nie obejdzie. W grze coraz więcej rzeczy jest płatnych, a nie każdy ma tyle niepotrzebnej kasy żeby wydawać ją na coś, co nawet nie istnieje. Zgadzam się z Wirem, gra powoli robi się płatna.

Ps. mam nadzieję, że za obrazki na placu nie będzie trzeba płacić albo mieć premium Wink

__________________
Reflink Smile
22-05-2007 14:56 holgin jest offline Strona domowa holgin Szukaj postów użytkownika: holgin Dodaj holgin do Listy kontaktów AIM Screen Name of holgin: brak YIM Account Name of holgin: brak Zobacz profil MSN holgin
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kazda przyjemnosc jest platna. Jak ktos w grze chce dojsc do czego w tej grze to musi ZAPLACIC. Jesli ktos gra dla samej przyjemnosci nie musi placic i tez bedzie sie bawic.

I juz nie szlajcie ze te 10 zł za miesiac to jakis kosmos. Przeciez piec razy wiecej na browara czy fajki czy inne przyjemnosci wydajecie Tongue Tongue

Nie popadajcie w paranoje jakies.. GRA JEST PLATNA

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
22-05-2007 15:20 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bloodwars jest gra darmowa, bo... musiBig Grin W innym wypadku, gdyby gracze placili np. abonament, admini nie mogli by wprowadzac zadnych powaznych zmian w kontach(reset serwera OSLD) bez zgody placacych abonament, ani nie mogli by miec pelnej dowolnosci w manipulacji waszymi kontamiSmile (bany sluszne/niesluczne itp). Po prostu jest to sprytna sztuczna na ominiecie odpowiedzialnosci karnej Tongue . I nie ma tu co dywagowac, czy gra jest platna czy nie, po prostu na innych zasadach nie mialaby prawa bytuWink . OverSmile

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sejan: 22-05-2007 15:22.

22-05-2007 15:20 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
danger
Full Member


Data rejestracji: 03-02-2007
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bloodwars to do tej pory jedyna gra w php w ktora gralem i w ktorej aby byc wysoko trzeba miec premium. w innych w ktore gralem byly po prostu ulatwienia nie zmniejszajace szans na to zeby byc w top.

nie rozumiem dlaczego gracze bez premium maja mniej wypraw i atakow.
nie rozumiem dlaczego majac premium za kolejne udogodnienia (zmniejszenie czasu wypar itp itd) trzeba doplacic.
22-05-2007 15:49 danger jest offline Szukaj postów użytkownika: danger Dodaj danger do Listy kontaktów
grom09`
Double Ace


images/avatars/avatar-3198.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 128
Klan: Gildia DerGastor
Kraina: Necropolia
Skąd: NIE WIEM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
danger napisał(a)

nie rozumiem dlaczego majac premium za kolejne udogodnienia (zmniejszenie czasu wypar itp itd) trzeba doplacic.


ja tez tego nie moge zrozumiec

__________________
NICK: grom09, ID: 51083



Sprzedam:
-
-
-
-
Kupie/Poszukuje:
- Rogaty Kak Wieszcza
22-05-2007 16:01 grom09` jest offline Szukaj postów użytkownika: grom09` Dodaj grom09` do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
grom09` napisał(a)
cytat:
danger napisał(a)

nie rozumiem dlaczego majac premium za kolejne udogodnienia (zmniejszenie czasu wypar itp itd) trzeba doplacic.


ja tez tego nie moge zrozumiec


No to zrozumcie ;P
Według mnie to normalne, jak ktoś nie ma czasu to dopłaca, żeby nie stracić wypraw i napaści, których ma dużo przy koncie premium ^^

__________________

Herms

22-05-2007 16:02 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
Piterek23
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja uważam ze to gra fantastyczna danger jeśli ktoś robi grę daje możliwość grania w pewnym standardzie tzn tu jest to normalne konto jeżeli chcesz zagrać i mieć wszystkie dostępne opcje po prostu dopłacasz dla mnie osobiście to nić niezwykłego chcesz grać na full opcjach daj zarobić nie chcesz grać z pełnymi możliwościami graj sobie tak jak grasz i uważam że to nic złego w końcu każdy chce zarobić jeśli jest na czymSmile
22-05-2007 16:03
Merenre2
Lord


images/avatars/avatar-4159.jpg

Data rejestracji: 13-04-2007
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja chcialam byc wysoko w rankingu dlatego poswiecalam duzo czasu zeby robic wyprawy i ataki.
Teraz niestety moje poswiecenie nie bedzie tak wazne, bo ktos kto zaplaci moze poswiecic znacznie mniej czasu, a i tak wykorzysta te ataki i wyprawy a ja nie ;/
Zaczynam sie zastanawiac czy jest sens grac dalej... Frown

__________________
Meren-Re (r1)
SPRZEDAM:
dobra szybka palka odwagi!!!

KUPIE:


Oddam siostre w dobr e rece ;-) 174wzrostu lat 19 okolice kielc
22-05-2007 16:04 Merenre2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Merenre2 Dodaj Merenre2 do Listy kontaktów
Warwick
Lord


images/avatars/avatar-10035.jpg

Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 331
Klan: B.I.G. , Date
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Starachowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślicie że utrzymanie tej gry jest za free, serwer na wode chodzi??

Nikt nikogo nie zmusza do wykupienia premium, jest t dobrowolna decyzja każdego gracza, a to że dzięki temu ma więcej ataków i wypraw tylko ma zachęcić do gry, być forma wynagrodzenia za pomoc w utrzymaniu serwera i gry przy życiu...

__________________

I hunt
Therefore I am
Harvest the land
Taking of the fallen lamb...
22-05-2007 16:04 Warwick jest offline Szukaj postów użytkownika: Warwick Dodaj Warwick do Listy kontaktów
grom09`
Double Ace


images/avatars/avatar-3198.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 128
Klan: Gildia DerGastor
Kraina: Necropolia
Skąd: NIE WIEM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hermit10 napisał(a)
cytat:
grom09` napisał(a)
cytat:
danger napisał(a)

nie rozumiem dlaczego majac premium za kolejne udogodnienia (zmniejszenie czasu wypar itp itd) trzeba doplacic.


ja tez tego nie moge zrozumiec


No to zrozumcie ;P
Według mnie to normalne, jak ktoś nie ma czasu to dopłaca, żeby nie stracić wypraw i napaści, których ma dużo przy koncie premium ^^



ale mi chodzi o to żeby samo posiadanie premium pozwalalo miec 3razy krotsze ataki i wyprawy

__________________
NICK: grom09, ID: 51083



Sprzedam:
-
-
-
-
Kupie/Poszukuje:
- Rogaty Kak Wieszcza
22-05-2007 16:06 grom09` jest offline Szukaj postów użytkownika: grom09` Dodaj grom09` do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie możecie tego zrozumieć to zobaczcie na Ogame. Jest grą darmową? Jest! Ma premium (komandor)? Ma! Ma płatne dodatki (oficer)? Ma!

Jeśli możecie grać za darmo, to znaczy że gra jest darmowa! Chcecie to dopłacanie, nie chcecie to nie.

To zresztą tak samo jak ze służbą zdrowia - jest darmowa, ale wszelkie udogodnienia (lepszy pokój itp.) są już płatne.

__________________



22-05-2007 16:07 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
volrod
Triple Ace


images/avatars/avatar-530.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 207
Klan: BTK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Okrim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Berith napisał(a)
Jak nie możecie tego zrozumieć to zobaczcie na Ogame. Jest grą darmową? Jest! Ma premium (komandor)? Ma! Ma płatne dodatki (oficer)? Ma!

Jeśli możecie grać za darmo, to znaczy że gra jest darmowa! Chcecie to dopłacanie, nie chcecie to nie.

To zresztą tak samo jak ze służbą zdrowia - jest darmowa, ale wszelkie udogodnienia (lepszy pokój itp.) są już płatne.


ale Komandor na OG nie daje takiego dopalu jak tutaj premium, sam kupuje premium ale co tu ukrywac, chcesz gdzies dojsc? musisz miec preium

__________________
sprzedaje bizu!!!

KUPIĘ:
Antyczny sztylet Trafienia płace ponad 2000

22-05-2007 16:23 volrod jest offline Strona domowa volrod Szukaj postów użytkownika: volrod Dodaj volrod do Listy kontaktów
filthy
Triple Ace


images/avatars/avatar-24038.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 164
Kraina: Necropolia IX
Skąd: z tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TIBIA sie nam z bw robi powoli tyle ze jest ta roznica ze na bw premium jest za 8zl a na tibii za ~80zl

8zl to chyba nie tak dużo raz na trzy cztery tygodnie...
ale i tak nie trzeba placic zeby grac i to jest najwazniejsze Smile

__________________
Obecnie coś tam na R20
22-05-2007 16:54 filthy jest offline Szukaj postów użytkownika: filthy Dodaj filthy do Listy kontaktów
cichoszek
Full Member


images/avatars/avatar-10181.jpg

Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 59
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w bloodwars da sie grac całkowicie za free a np w bitefigth juz nie za bardzo

__________________
NICK W GRZE R7 ZYBENCJUSZ R3 Mroczny_Rycerz
22-05-2007 17:02 cichoszek jest offline Szukaj postów użytkownika: cichoszek Dodaj cichoszek do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mhm doszlem do wniosku:
chcesz gdzies dojsc/ byc wysoko w rangingu?
wykup premium
chcesz sie zabawic?
nie musisz wykupywac

bycie wysoko w rangingu daje satysfakcje
satysfakcja z bycia jednym z lepszych to przyjemnosc
a za przyjemnosci sie placi Tongue (czyli konto premium)
22-05-2007 17:07 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
Ouragan
King


images/avatars/avatar-296.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 759

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

boże 9 złotych a tak marudzicie... po prostu nie zjesz w tym miesiącu pizzy z kolegami... zupełnie niepotrzebny temat.

__________________
Moj Nick:

Pisk_boga

Czy droopienie doskonałych pałek uzależnia?

Tak, bardziej niż oczekiwanie na kolejna nieudana pielgrzymkę
22-05-2007 17:21 Ouragan jest offline Szukaj postów użytkownika: Ouragan Dodaj Ouragan do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ouragan napisał(a)
boże 9 złotych a tak marudzicie... po prostu nie zjesz w tym miesiącu pizzy z kolegami... zupełnie niepotrzebny temat.


nie pizzy, tylko ketchupu do niej Tongue bo trucie jest o te 3 zlote na szybsze ataki i wyprawkiTongue

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sejan: 22-05-2007 17:31.

22-05-2007 17:31 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eeeeee
sejan tu nie chodzi tylko o ten twoj sos pomidorowy Big Grin
tu chodzi o wszystkie ulatwienia d ktore mozna za kase kupic

ps ty tez nieczytasz pierwszego postu Tongue
22-05-2007 17:39 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
danger
Full Member


Data rejestracji: 03-02-2007
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ouragan: tu nie chodzi o to ile kosztuje premium i nikt tu nie marudzi tylko dyskutuje bo od tego jest forum. Jak ci to przeszkadza to nie musisz tutaj zagladac ani tym bardziej spamowac bo nic do tematu nie wniosles.

Berith: czy grajac w ogame bez komandera mozna byc w top? mozna. czy grajac w bw bez premium mozna byc w top? nie.

Warwick: utrzymanie serwera wcale nie jest takie drogie a juz na pewno w ostatnim czasie nie podrozalo.

Piterek23: rozumiem cie ale ja mam na mysli tylko to ze moim zdaniem te ulatwienia i 'wszystkie opcje' sa zle podzielone miedzy premium a jego brak. Tak jak w innych grach (przynajmniej te w ktore ja gralem) brak premium nie powinien zerowac szansy gracza bez premium na bycie w top. Mysle ze premium powinno w znaczny sposob ulatwiac/przyspieszac gre ale nie dawac wiecej wypraw i atakow (w tym przypadku). Moze i w ten sposob mniej osob kupiloby premium co zrownowazyc mozna podniesieniem cen premium z 9zł na np. 12zł. Kto ma kupic ten i tak kupi. 3 zł wiecej to nie majatek a szanse kazdego gracza w grze na bycie w top bylyby rowne. Jedni poswiecili by troche kasy a inni wiecej czasu na gre.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez danger: 22-05-2007 18:29.

22-05-2007 18:09 danger jest offline Szukaj postów użytkownika: danger Dodaj danger do Listy kontaktów
Sandos
Lord


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 369
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Racibórz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wg mnie BW to gra darmowa. nikogo nie przymusza do kupowania premium. to jest tylko twój wybór czy se kupisz czy nie. Ja BW lubię bo nie zmuszają do kupowania czegoś tam niezbędnego do grania, jak to jest w przypadku bitefight. są jakieś kamyczki które TRZEBA KUPOWAĆ ŻEBY MÓC GRAĆ. tu(BW) nie ma czegos takiego.
Bo prmium to głównie ulepszenia w "systemie" gracza.

Jedynie dla tych funkcji kupiłbym premium:
Czas odnawiania wypraw +1 wyprawa / 2 godziny +1 wyprawa / godzinę
Maksymalna liczba odnowionych wypraw 12 24
Czas odnawiania ataków +1 atak / 180 minut +1 atak / 90 minut
Maksymalna ilość odnowionych ataków 8 16
Wyświetlanie procentowych szans na zaliczenie każdego questu na każdym poziomie trudności NIE TAK

__________________
Życia nie sprzedaż ani nie kupisz. A i tak każda sekunda zbliża cię do śmierci.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sandos: 22-05-2007 18:48.

22-05-2007 18:44 Sandos jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandos Dodaj Sandos do Listy kontaktów
lolekk_ban
Lord


images/avatars/avatar-6569.jpg

Data rejestracji: 10-04-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiecie co? duzo ludzi (miedzy innymi ja) gralo by tu nawet gdy by trzeba bylo te 10 zł miesiecznie placic Wink
...oo a gdyby zrobili server gdzie do grania jest obowiazkowe premium.... to by byl taki "odn00biacz"
przeciez mamusia nie da 10 zł na jakas "gópią" gre Roll Eyes Wink zreszta.... bez premium tez sie da grac

__________________
Necropolia: lolekk [Przerwa]
Necropolia II: Wacus [Przerwa]
Necropolia IV: lolekk [?]

22-05-2007 19:15 lolekk_ban jest offline Szukaj postów użytkownika: lolekk_ban Dodaj lolekk_ban do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie wiem po co te "swary i klotnie" , gra jest platna i tyle , to ze wszedzie pisze ze gra jest darmowa to tylko chwyt reklamowy , a zreszta akceptujac warunki umowy widzieliscie w co sie pakujecie ze jest premium i ze to premium ulatwia gre , mi tam osobiscie pasuje ze jest platna , sam mam wykupione premium do sierpnia i oczywiscie skrocenie czasu atakow i wypraw , zreszta wykupie jeszcze do grudnia zeby miec z glowy i jakby wprowadzili jeszcze jakies udogodnienia za kase to tez bym wykupil , to po prostu ulatwia gre , a myslicie ze nowe grafiki budynkow skad sie wziely z sufitu , przeciez trzebabylo zatrudnic grafika i MU ZAPLACIC a to kosztuje , zreszta sami ciagle naciskaliscie na te grafiki , a teraz jeszcze na grafiki postaci , wiec sie nie dziwcie ze za PRZYJEMNOSC SIE PLACI

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

22-05-2007 19:55 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wir
re Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ekhm panowie i panie Smile

w tym temacie nie chodzi czy premium jest dobre czy zle tylko o to czy gra z tak ustawionym premium jest PLATNA czy DARMOWA

oczywiste jest ze teraz po tym "dodatku" pojawilo sie tak zwane Super premium
ale nie o tym tutaj

oh i nie porownywal bym tibi ktora jest gra miedzynarodowa do BW w php skierowanej tylko do polakow
rownie dobrze mozna porownac BW do WoW-a

cytat:
danger napisał(a)


Berith: czy grajac w ogame bez komandera mozna byc w top? mozna. czy grajac w bw bez premium mozna byc w top? nie.

Warwick: utrzymanie serwera wcale nie jest takie drogie a juz na pewno w ostatnim czasie nie podrozalo.

poswiecili by troche kasy a inni wiecej czasu na gre.


i to jest dobry przyklad ogame jest gra darmowa mimo tego ze jest w niej sporo ulatwien za pieniadze
lecz ciagle mozna byc wysoko w top bez kupowania czegokolwiek

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez wir: 22-05-2007 20:18.

22-05-2007 20:15 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gra jest NAZWANA darmową aby gracze nie mogli rościć na drodze prawnej jakichkolwiek pretensji z tytułu "płacę - żądam", "płacę - mam prawo".

w chwili obecnej administracja może dowolnie regulować wszystko co chce omijając nawet własny regulamin lub go interpretując do swoich potrzeb.

graczowi gry nazwanej "darmową" nie przysługują żadne roszczenia. (poza wypadkiem gry wykupi premium o jego zwrot ale i tak tylko w przypadku jak to się dzieje często oczywistego złamania regulaminu przed administrację)

ale kto zdrowy na umyślę by występował o zwrot kasy za premium?

natomiast gra faktycznie JEST płatną, albowiem premium umożliwia jak to pisze administracja:

"grę wolną od reklam"

zaś faktycznie umożliwia grę po prostu.

Reasumując gra jest teoretycznie bezpłatna natomiast aby "grać" musisz mieć premium.
22-05-2007 21:14 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Bloodwars - gra PŁATNA czy DARMOWA ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH