Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Za to co zrobiłaś » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Za to co zrobiłaś 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Za to co zrobiłaś Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam za brzydki wyraz ale poezja w słowach nie przebieraWink

Za to co mi zrobiłaś,
że mnie zostawiłaś,
ból serca jakim obdarzyłaś
I ten chłopak z którym się skurwiłaś

Byłaś z nim tylko trochę,
A niemal od razu oddałaś mu swoją cnotę
Ze mną miesiącami byłaś, gadałaś,
A pocałunku nawet nie spróbowałaś

Teraz żyj z takim bólem serca
Chciałaś być najlepsza, Jednak nie wyszło.
Teraz zrozumiesz znaczenie słowa miłość.
Co było - minęło,
W pamięci jednak zostało.
I dla mnie... dla mnie się skończyło.


proszę o szczere opinieWink

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
09-09-2013 15:25 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
RE: Za to co zrobiłaś Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez urazy, ale Ty się chwalisz czy żalisz?????
09-09-2013 18:05
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skazany789
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

publikuje wiersz......
nie chwale się ani nie żale tylko po prostu taki temat mi wpadł do głowy....

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
09-09-2013 19:39 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[quote]skazany789 napisał(a)
publikuje wiersz......[quote]

Wiersz powiadasz.....mhhmmmmm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiersz


raczej mi to wygląda na "gryps".... którego jestes głównym uczestnikiem.
09-09-2013 22:18
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przekleństwa na pewno nie dodadzą do tej rymowanki artyzmu Wink

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

10-09-2013 12:15 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skazany789
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
[quote]skazany789 napisał(a)
publikuje wiersz......[quote]

Wiersz powiadasz.....mhhmmmmm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiersz


raczej mi to wygląda na "gryps".... którego jestes głównym uczestnikiem.


koniecznie chcesz udowodnić, że jesteś lepszy?
może i to wierszu nie przypomina bynajmniej nie jest o mnie i nie mam się zamiaru tłumaczyć

@Buc: wiem ale nic innego do mojej chorej główki nie wpadłoTongue

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
10-09-2013 13:56 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skazany789 napisał(a)
koniecznie chcesz udowodnić, że jesteś lepszy?

Nie, on tylko wyraża swoją szczerą opinię. Skoro ma być szczerze, to jest to zwyczajnie słabe 1/10. Nasuwa mi się tylko jedna rada - nie publikuj nic więcej.
10-09-2013 14:12
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie podoba mi się;
ogólnie tematyka miłości jest nudna i jej nie lubię Big Grin

Rymy niby są, ale brak mi głębszego przekazu, takiej magii poezji Wink

Jeśli jednak masz ochotę - publikuj dalej, kto wie, może się rozwiniesz, hehehe, powodzenia Wink

__________________

10-09-2013 14:33 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
Monik
Newbie


Data rejestracji: 18-10-2011
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie pisz nic wiecej juz
10-09-2013 14:47 Monik jest offline Szukaj postów użytkownika: Monik Dodaj Monik do Listy kontaktów
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skazany789
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
koniecznie chcesz udowodnić, że jesteś lepszy?

Nie, on tylko wyraża swoją szczerą opinię. Skoro ma być szczerze, to jest to zwyczajnie słabe 1/10. Nasuwa mi się tylko jedna rada - nie publikuj nic więcej.


no widzisz, tylko ty to dużo lepiej (nie mówię że dobrze, tylko że lepiejWink ) jak dla mnie sformułowałeś
a nie jeszcze zróbci jak forumowicz nade mną napisać tylko "nie pisz już nic więcej" to jest co najmniej dla mnie dziwne - parę słówek uzasadnienia by się przydało

dla tych którym się tak bardzo nie podoba (i dają komentarz typu "nie pisz nic więcej" albo czytają i stwierdzają że nawet taki komentarz szkoda napisaćBig Grin ) proponuje kliknąć drugi link w mojej sygnie - dużo to może nie zmieni przy takim nastawieniu nieuzasadniania ale PODOBNO tamte są dużo lepszeWink

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
10-09-2013 17:21 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skazany789 napisał(a)
cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
publikuje wiersz......


Wiersz powiadasz.....mhhmmmmm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiersz


raczej mi to wygląda na "gryps".... którego jestes głównym uczestnikiem.


koniecznie chcesz udowodnić, że jesteś lepszy?
może i to wierszu nie przypomina bynajmniej nie jest o mnie i nie mam się zamiaru tłumaczyć


....nie mam zamiaru udowadniać ze jestem lepszy, nikt nie pobije Ciebie w pisaniu tragedii miłosnej.

NIE PISZ NIC WIECEJ.
10-09-2013 19:20
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skazany789
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
publikuje wiersz......


Wiersz powiadasz.....mhhmmmmm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiersz


raczej mi to wygląda na "gryps".... którego jestes głównym uczestnikiem.


koniecznie chcesz udowodnić, że jesteś lepszy?
może i to wierszu nie przypomina bynajmniej nie jest o mnie i nie mam się zamiaru tłumaczyć


....nie mam zamiaru udowadniać ze jestem lepszy, nikt nie pobije Ciebie w pisaniu tragedii miłosnej.

NIE PISZ NIC WIECEJ.


napisanie komentarza "nie pisz nic więcej" to tak samo jakbyś do jakiegoś wiersza który ci się podoba napisał samo "wow", "super" czy coś w tym stylu (słowem komentarz bez uzasadnienia) a to jest tutaj nagradzane warnem....

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
10-09-2013 20:27 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skazany789 napisał(a)
cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
publikuje wiersz......


Wiersz powiadasz.....mhhmmmmm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiersz


raczej mi to wygląda na "gryps".... którego jestes głównym uczestnikiem.


koniecznie chcesz udowodnić, że jesteś lepszy?
może i to wierszu nie przypomina bynajmniej nie jest o mnie i nie mam się zamiaru tłumaczyć


....nie mam zamiaru udowadniać ze jestem lepszy, nikt nie pobije Ciebie w pisaniu tragedii miłosnej.

NIE PISZ NIC WIECEJ.


napisanie komentarza "nie pisz nic więcej" to tak samo jakbyś do jakiegoś wiersza który ci się podoba napisał samo "wow", "super" czy coś w tym stylu (słowem komentarz bez uzasadnienia) a to jest tutaj nagradzane warnem....


Nie rozumiem Ciebie, chciałeś szczerych opini, dostałeś "szczerą" z mojej strony, ale widac krytyka Cię zabolała...

Spróbowałem drugiego:

cytat:
skazany789 napisał(a)
proponuje kliknąć drugi link w mojej sygnie - dużo to może nie zmieni przy takim nastawieniu nieuzasadniania ale PODOBNO tamte są dużo lepszeWink


...i zacząlem żałować.

Dobry człowieku, myśle żeś jest młodym chłopcem, dorastającym, który ma wiele jeszcze do poznania, dużo na tym świecie do zrobienia.....

...zacznij publikowac cos innego (np: o przyrodzie, o przyjażni itp)


Zasadniczo każdy utwór literacki odnosi sie do nastroju autora w momencie tworzenia, gdy czytałem o śmierci, a wczesniej o zdradzie, to mysle ze jedno z drugim ma pewne powiązania.

Twoje wiersze raczej nie wymagają oceny, Ty potrzebujesz raczej pomocy.

Młody człowiek piszący o smierci, zdradzie, dziewczynie, niespełnionej miłości moze zrobić wiele głupich rzeczy, nie tylko napisac.


Pozdrawiam Ciepło, głowa do góry.
11-09-2013 05:14
skazany789
Double Ace


images/avatars/avatar-23932.gif

Data rejestracji: 06-04-2011
Postów: 124
Klan: Dead Army
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skazany789
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
skazany789 napisał(a)
publikuje wiersz......


Wiersz powiadasz.....mhhmmmmm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiersz


raczej mi to wygląda na "gryps".... którego jestes głównym uczestnikiem.


koniecznie chcesz udowodnić, że jesteś lepszy?
może i to wierszu nie przypomina bynajmniej nie jest o mnie i nie mam się zamiaru tłumaczyć


....nie mam zamiaru udowadniać ze jestem lepszy, nikt nie pobije Ciebie w pisaniu tragedii miłosnej.

NIE PISZ NIC WIECEJ.


napisanie komentarza "nie pisz nic więcej" to tak samo jakbyś do jakiegoś wiersza który ci się podoba napisał samo "wow", "super" czy coś w tym stylu (słowem komentarz bez uzasadnienia) a to jest tutaj nagradzane warnem....


Nie rozumiem Ciebie, chciałeś szczerych opini, dostałeś "szczerą" z mojej strony, ale widac krytyka Cię zabolała...

Spróbowałem drugiego:

cytat:
skazany789 napisał(a)
proponuje kliknąć drugi link w mojej sygnie - dużo to może nie zmieni przy takim nastawieniu nieuzasadniania ale PODOBNO tamte są dużo lepszeWink


...i zacząlem żałować.

Dobry człowieku, myśle żeś jest młodym chłopcem, dorastającym, który ma wiele jeszcze do poznania, dużo na tym świecie do zrobienia.....

...zacznij publikowac cos innego (np: o przyrodzie, o przyjażni itp)


Zasadniczo każdy utwór literacki odnosi sie do nastroju autora w momencie tworzenia, gdy czytałem o śmierci, a wczesniej o zdradzie, to mysle ze jedno z drugim ma pewne powiązania.

Twoje wiersze raczej nie wymagają oceny, Ty potrzebujesz raczej pomocy.

Młody człowiek piszący o smierci, zdradzie, dziewczynie, niespełnionej miłości moze zrobić wiele głupich rzeczy, nie tylko napisac.


Pozdrawiam Ciepło, głowa do góry.


1. szczera opinia obliguje do tego byś wyjaśnił czemu ci się coś nie podoba a nie piszesz tylko coś w stylu "nie pisz więcej"
2. krytyka wcale mnie nie zabolała tylko to że nie potrafiłeś uzasadnić swojego zdania
3. stwierdzenie "młody człowieku" jest stwierdzeniem błędnym aczkolwiek nie mam zamiaru się tłumaczyć ze względu na twoją osobę

__________________

PetycjaWink

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1171485
11-09-2013 14:15 skazany789 jest offline Szukaj postów użytkownika: skazany789 Dodaj skazany789 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Za to co zrobiłaś

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH