Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 59510; 31106 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 59510; 31106 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

59510; 31106 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 59510
Login Marcin
Postać Shagrath

ID 31106
Login sarepski
Postać Andarist

na razie 5 dni, jeśli sytuacja będzie się powtarzać to ban zostanie ZNACZNIE wydłużony

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

16-09-2013 23:59 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
kalam
Newbie


images/avatars/avatar-9580.jpg

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 2

Re: 59510; 31106 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Prosze o podanie dokladniejszego opisu mojego przewinienia. Nie przychodzi mi nic do glowy co moglem zrobic aby sobie zasluzyc na bana a tym bardziej sugestia iz mogl bym w przyszosci zaszkodzic sobie nawet bardziej jest stresujaca ...

Bardzo prosze o rozwianie wszelkich watpliwosci.
59510; 31106

Ps. Z gory dziekuje za odpowiedz i ufam w pozytywny final calej sprawy

Andarist

__________________
R4 nick: Andarist ---> 31106

Najemnik - nie pobieram dodatkowych opłat

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kalam: 17-09-2013 11:29.

17-09-2013 01:10 kalam jest offline Szukaj postów użytkownika: kalam Dodaj kalam do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja widzę między tymi dwoma kontami ciągłe przekazywanie 50 PR, w jedną stronę i za przedmioty bez realnej wartości.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

17-09-2013 22:43 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
kalam
Newbie


images/avatars/avatar-9580.jpg

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja te smieciowe itemy farmilem na biezaco z moich wypraw( w sumie najlepsze looty ;/ ). Wszystkie jakie udalo mi sie sprzedac popchnolem na aukcji (kupiec/sprzedajacy sa dla siebie incognito), w dobrej wierze, nie znam gracza ID 5951

Myslalem ze to jakas akcja z umagicznianiem przedmiotow na wysokich arenach/misjach ... brak na ten temat informacji na BW wiki:
http://wiki.bloodwars.interia.pl/index.p...e=Umagicznienia
(sam na takie atrakcje nie chadzam, brak aktywnego klanu/wsparcia)

Ps.
Dla mnie taki ban to cios w plecy, z mojego punktu widzenia nie zlamalem regulaminu a jedynie przypadkiem moje akcje wydaly sie wam podejrzane ...
Bardzo prosze o powtorne rozwazenie czy napewno zasluzylem na ban ..

Dziekuje za odpowiedz
Andarist

__________________
R4 nick: Andarist ---> 31106

Najemnik - nie pobieram dodatkowych opłat

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kalam: 18-09-2013 12:00.

18-09-2013 02:19 kalam jest offline Szukaj postów użytkownika: kalam Dodaj kalam do Listy kontaktów
takisobiegracz
Newbie


Data rejestracji: 05-09-2013
Postów: 6
Kraina: Necropolia IV
Skąd: z Mamy

Re: 59510; 31106 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się z panem Kalam. Owszem kupowałem na aukcji rożnego rodzaju śmieci tylko po to żeby je sprzedawać w sklepie i zyskiwać PLN potrzebne do zakupu złomu nie było ceny minimalnej więc kupowałem po NAJNIŻSZEJ możliwej to nie moja wina że nie można dać np. 1 PR za jakiś tam item więc też nie zgadzam się z nałożonym na mnie banem... Ale skoro to takie niby przewinienie to przeczekam te 5 dni.

Potwierdzam za gracz ID 31106 jest mi CAŁKOWICIE obcy
PS. Można było dać jakieś upomnienie a nie banami na start...

__________________
--> r4 - Shagrath

--> r12- shagrath
18-09-2013 14:02 takisobiegracz jest offline Szukaj postów użytkownika: takisobiegracz Dodaj takisobiegracz do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Porada darmowa (znaczy ja za nia zapłacę pewnie warnem) - zamiast kupować śmieci po 50pr za sztuke kupuj złom - lepiej na tym wyjdziesz.
18-09-2013 16:09
takisobiegracz
Newbie


Data rejestracji: 05-09-2013
Postów: 6
Kraina: Necropolia IV
Skąd: z Mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
profes79 napisał(a)
Porada darmowa (znaczy ja za nia zapłacę pewnie warnem) - zamiast kupować śmieci po 50pr za sztuke kupuj złom - lepiej na tym wyjdziesz.


Skoro jest na aukcji to kupuje za NAJTAŃSZĄ cenę... To nie moja wina że nie mają niższych cen... tylko startujemy od 50 PR albo niech ustawią od 1 PR albo sprzęt od wartości minimum 50 PR bo takie chore regulaminy to specjalnie żeby tylko było za co bana wlepić :/

__________________
--> r4 - Shagrath

--> r12- shagrath
18-09-2013 17:29 takisobiegracz jest offline Szukaj postów użytkownika: takisobiegracz Dodaj takisobiegracz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 59510; 31106

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH