Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Ofiary Losu, Leszcze czy jak tam chcecie byc nazywani... vs PSD » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ofiary Losu, Leszcze czy jak tam chcecie byc nazywani... vs PSD 8 Ankieta - średnia ocena: 6,638 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Arrow Ofiary Losu, Leszcze czy jak tam chcecie byc nazywani... vs PSD Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



z "wojownikow inaczej" i tchorzy staliscie sie najwiekszym posmiewiskiem Morii. Gratuluje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 23-05-2007 07:43.

23-05-2007 07:37 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż, ostro napisane Raga Tongue

Jak by tego nie oceniać, khan zaatakowało nas z przewagą 2 osób - walka 32 vs 30, jak niektórzy pamiętają TO JEDNAK CZYNI RÓŻNICĘ, i przegrali.

Moja postać nie dotrwała do końca walki, ale nie jestem zaskoczony, coś ostatnio generatory liczb pseudolosowych, czy inne cholery nie sprzyjają jej.

Pewnie muszę wykupić dodatkowe konto premium Tongue

__________________


23-05-2007 07:43 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
maniekzzaplota
Double Ace


Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 106

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

teraz to mnie khan zawiodło Crying
i co że są na 1 miejscu w rankingu
z oczkami przegrali(jak mi wiadomo)6 razy
z PSD teraz 1

__________________
r1-Cmielik(tutaj walcze Big Grin )
r2-matolek(tylko zabawa)

23-05-2007 07:54 maniekzzaplota jest offline Szukaj postów użytkownika: maniekzzaplota Dodaj maniekzzaplota do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

acha... prosze mi tu nie gdybac, ze w Khan nie bylo krwi itd... bo w PSD jeszcze wiecej ludkow nie mialo krwi... w dodatku Khan mialo przewage liczebna... a i tak dali... ciala Wink czyzby Katinka nie pokazala swoich najnowszych aktow klanowiczom?... Wink

edit:

cytat:
maniekzzaplota napisał(a)
z oczkami przegrali(jak mi wiadomo)6 razy
z PSD teraz 1


z PSD Khan przegralo chyba ze 30 razy juz... gdybysmy mieli podsumowac wszystkie wygrane i przegrane oblezenia z Khan wygladaloby to mniej wiecej tak: PSD 30 wygranych, Khan 3 wygrane Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 23-05-2007 07:56.

23-05-2007 07:54 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
unibot
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratuluje ustawienia klanu , gotowosci , jestesmy smutna banda dresiarzy na tle armii
23-05-2007 07:54 unibot jest offline Szukaj postów użytkownika: unibot Dodaj unibot do Listy kontaktów
DarkWolf
Lord


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 380
Klan: nie oglądam :)
Kraina: Moria II
Skąd: się biorą nupy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
acha... prosze mi tu nie gdybac, ze w Khan nie bylo krwi itd... bo w PSD jeszcze wiecej ludkow nie mialo krwi... w dodatku Khan mialo przewage liczebna... a i tak dali... ciala Wink czyzby Katinka nie pokazala swoich najnowszych aktow klanowiczom?... Wink

edit:

cytat:
maniekzzaplota napisał(a)
z oczkami przegrali(jak mi wiadomo)6 razy
z PSD teraz 1


z PSD Khan przegralo chyba ze 30 razy juz... gdybysmy mieli podsumowac wszystkie wygrane i przegrane oblezenia z Khan wygladaloby to mniej wiecej tak: PSD 30 wygranych, Khan 3 wygrane Wink



no coz wygraliscie, lepiej sie przygotowaliscie, u nas 10osob zaspalo i bez krwi u was bodajze 4, dalismy ciala i tyle, a po co sie burzyc? i prowokowac do napinki? Gratulacje wygranej.
23-05-2007 08:00 DarkWolf jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkWolf Dodaj DarkWolf do Listy kontaktów
bloodykiss
Full Member


images/avatars/avatar-2310.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 62
Klan: Possessed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja najbardziej się ciesze, że Khan nas zaatakowalo. Innaczej pisząc stawiło sie do walki z nami. Wygraliśmy mimo mniejszej ilości graczy, to dobrze rokuje, ale walka była niezła i kolejna nie musi się tak ułożyc. Pozdrawiam wszystkich czytających, a co !!! Smile

__________________
Bloodykiss
23-05-2007 08:22 bloodykiss jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykiss Dodaj bloodykiss do Listy kontaktów
Ajkidnik
Forum Ace


images/avatars/avatar-4821.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 91
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh będzie tak jak na r1 .. Thorga mysli ze jest fajna a potem sie okaze ze nie umie grac i kierowac ludzmi i zostawi ich ...

__________________

23-05-2007 08:28 Ajkidnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Ajkidnik Dodaj Ajkidnik do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

krotko i na temat :
Gratuluje i szacunek tylko jednej stronie konfliktu PSD.

Na szacunek trzeba zasluzyc khan napewno na niego nie zasluguje.

Zalozyc oblezenie na 7 rano i tlumaczyc sie tym ze zaspali to juz nawet nie smieszne
to parodia .


ps)Specjalne podziekowania dla sojusznikow. Oprocz 1 osoby ona chyba wie co zrobila.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez katast..: 23-05-2007 08:33.

23-05-2007 08:32 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bloodykiss napisał(a)
A ja najbardziej się ciesze, że Khan nas zaatakowalo. Innaczej pisząc stawiło sie do walki z nami. Wygraliśmy mimo mniejszej ilości graczy, to dobrze rokuje, ale walka była niezła i kolejna nie musi się tak ułożyc. Pozdrawiam wszystkich czytających, a co !!! Smile


Mnie tez najbardziej cieszy to, ze w koncu cos sie zaczelo dziac Wink
23-05-2007 08:34
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratki wygranej - byliście lepsi. a przy okazji:

cytat:
Ragabash napisał(a)
acha... prosze mi tu nie gdybac, ze w Khan nie bylo krwi itd... bo w PSD jeszcze wiecej ludkow nie mialo krwi...

tos się popisał intelektem. nie dość że od nas nikt brakiem krwi się nie usprawiedliwiał to jeszcze liczyć nie umie.....te 'niby więcej ludków bez krwi' to tylko 3 razy mniej ani po naszej stronie. ale widać dla pewnych omnibusów tutaj to i tak nadal oznacza że po jego stronie było więcej braków.
ponadto nazwa tematu - kolejny zestaw bufoniastego zachowania rabarbara. zaraz wyjdzie że to sa jaja itp itd. fajnie tylko jakoś nikt z naszej strony tak durnowato sie nie nabija z przeciwnej strony (nigdy ale to nigdy nikt od nas nie [cenzura] tak debilnej nazwy tematu, no ale rabarbarek zapewne jest z siebie dumny). jak dla mnie jedyna tytułowa ofiara losu to rabarbarek

ps. można znaleźć w tym poście z 2 czy 3 słowa kwalifikujące się na warna za niecenzuralne słowa oraz kilka przekręceń nicka - tak więc admini do działa Evil a rabarbarek - morda w kubeł

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Voronwe: 23-05-2007 12:12.

23-05-2007 12:12 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wlasnie dexter... wran nalezy sie tobie za przekracanie nicka... ktorego przekreciles w tym poscie kilkukrotnie Wink po za tym... to co zacytowales... hehehe rzeczywiscie swiadczy o twoim braku wyobrazni... to sie nazywa uprzedzanie faktow Wink brak ci domyslnosci? z tego co widze to tak nadety bufonie panie dexter Smile

edit: panie dexter najprosciej jest przypisywac wlasne wady komus innemu... prawda? Wink najtrudniej jednak przyznac sie do bycia tchorzem... Wink ale to juz inna sprawa i nie mnie to oceniac, ja to tylko pisze o tym co widze Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 23-05-2007 12:22.

23-05-2007 12:18 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Voronwe warn za wulgaryzmy i obrazę.
Ajkidnik warn za spam,niezwiązany z oblężeniem
Ragabash - trochę mniej emocji.Nazwa topicu ,też jest nie na miejscu.

__________________
FREEDOM

23-05-2007 12:31 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
satanek
Member


Data rejestracji: 23-02-2007
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kurde co wy gadacie , jaka ładna walka , przeciez kurde przy przewadze liczebnej przegrali i to w 5 rund , do 2 oblega sie nie dolaczyli wszyscy , tez przegrali w 3 rudny ,

wieje nudą , przeciwnik jak w temacie nic dodaj nic ujac Big Grin mozna dodac tylko ze dla khan taka przegrana to prawdziwa KATASTROFA !!!!!!!!

a moje pytanie kiedy wkoncu zacznie sie cos dziac !!!!!!!!!!!!


niedlugo nie bedzie po co premium placic , bo nie bedzie z kim grac , a dla samego pykania wypraw to nie oplaca sie premium placic ..... zacznijcie dzialac dextery , thorgi, i inne nie pamietam ciemne stwory* Big Grin


(ciemny stwór) - okreslenie wampira w mrocznej morii Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez satanek: 23-05-2007 12:41.

23-05-2007 12:38 satanek jest offline Szukaj postów użytkownika: satanek Dodaj satanek do Listy kontaktów
pyzol
Triple Ace


images/avatars/avatar-2511.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 229
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja razem z drizztem i paroma innymi zaszalelismyWink gdyby nie my to psd by przegralo Big Grin no nie wiem co powiedziec... bylem pewien ze przegramy mielscie przewage paru osob i... jak widac u gory

__________________

23-05-2007 18:17 pyzol jest offline Szukaj postów użytkownika: pyzol Dodaj pyzol do Listy kontaktów
valen
Viking


images/avatars/avatar-19365.jpg

Data rejestracji: 02-09-2006
Postów: 606
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobre oblezenie, najciezsze, jakie mielismy w ostatnim czasie. Szkoda, ze na razie sie nie zapowiada na powtorke.

Satanek, ladna walka to taka, ktorej wyniku z gory nie da sie przewidziec, a przyznaj, ze nie bylismy pewni wygranej, zwazywszy na liczebna przewage Khan.

Motyllo gratuluje obrazen. Bloody i Vick wymiataja, a Nemo to fuksiarz Big Grin

__________________
"Eee? Zacznij używać mózgu do myślenia, a nie liczenia pieniędzy."

R2: Melissa
23-05-2007 19:12 valen jest offline Szukaj postów użytkownika: valen Dodaj valen do Listy kontaktów
Davidsonoff
Lord


images/avatars/avatar-20260.png

Data rejestracji: 26-11-2006
Postów: 360
Klan: Khan/Saints/SRS
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ajkidnik napisał(a)
heh będzie tak jak na r1 .. Thorga mysli ze jest fajna a potem sie okaze ze nie umie grac i kierowac ludzmi i zostawi ich ...



OMG ;] co ten człowiek wogóle pisze?

"Thorga mysli ze jest fajna" - BUHAHAHAHAaaa, aż tak dobrze ja znasz? czy powiedziała ci o tym? Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes


Juz nie wyrabiam jak czytam te posty Tongue

Kast.. zawsze wydawal mi sie najbardziej "zrównoważony" w treściach swoich postów, lecz po tych kilkunastu dniach zmieniłem zdanie (bez urazy, aluzji itd.)

Raga w niedlugim czasie powinien założyć ruch antykhanowski przeciwko Katrince Dexowi Roll Eyes A to nie oni stanowia tylko KHAN, lecz sa tymi którzy z klasa (nie do chamów) reprezentuja nas.


Katrinka dzięki "wyskokowym" texta Wink przed obleżeniami (kiedyś) trzymała nas w pionie niestety teraz sie opuściliśmy no i dupa zbita Tongue Podobnie Dex, od którego nie wiem co wy wogóle chcecie?

Lanurka litość powinna sie skończyć dla tych nawet z 3 warnami, bo jak narazie sa oni bezkarni Wink (niektórzy juz maja reset wrników Big Grin )

Obleg przegrany i tyle. <-to jest do temtu raga, od dzisiaj bede ci przypisy robił Tongue

EDIT:
-(uwydatnienie textu dla ragi)
-raga chodzi o całokształt Roll Eyes twoich wypowiedzi, a co do temtu w temacie to twoja wypowiedź chyba mnie związana z nim jest Roll Eyes

ale co ja Ci bede pisal... kierownik Tongue ma zawsze racje Tongue

pozdr.

__________________
r13

Nick: Synte7ic

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Davidsonoff: 23-05-2007 21:31.

23-05-2007 21:07 Davidsonoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidsonoff Dodaj Davidsonoff do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Davidsonoff napisał(a)
Raga w niedlugim czasie powinien założyć ruch antykhanowski przeciwko Katrince Dexowi Roll Eyes A to nie oni stanowia tylko KHAN, lecz sa tymi którzy z klasa (nie do chamów) reprezentuja nas.


hmmmm pytanie tylko w ktorym miejscy zaczalem mowic o Katince i Dexterze? Wink z tego co widze o Katince nie wpsomnialem slowem, o Dexterze tylko wtedy, gdy zaczal sie czepiac... a po za tym panu powyzej nalezy sie chyba war za... swiadome odbieganie od tematu Wink kolejna wypowiedz ktora jest zupelnie bezpłciowa i nijak ma sie do tematu Evil
23-05-2007 21:22 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Davidsonoff napisał(a)

Raga w niedlugim czasie powinien założyć ruch antykhanowski przeciwko Katrince Dexowi Roll Eyes A to nie oni stanowia tylko KHAN, lecz sa tymi którzy z klasa (nie do chamów) reprezentuja nas.



Kiedys na koniec wkleje ci rozmowy pewnych osob.Mysle ze wowczas zmienisz
zdanie co to kultura a co nie.I kto ma klase.

Narazie ci powiem w wielkiej tajemnicy zdziwisz sie Wink , a
lbo juz to wiesz wowczas sie tylko usmiechniesz.


No a poniewaz posmialismy sie wszyscy to mysle ze te trzy oblezenia jako tematy
mozna zamknac .Poniewaz jak zwykle przedstawilismy barwnie swoje teorie.
Smiechu i wyzwisk nigdy dosc Wink


pozdrawiam
23-05-2007 21:54 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dośc już tego spamu i napinek.
Zamykam.

__________________
FREEDOM

24-05-2007 00:07 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Ofiary Losu, Leszcze czy jak tam chcecie byc nazywani... vs PSD

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH