Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » przenośny internet » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony przenośny internet
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
malpek
Member


Data rejestracji: 02-12-2008
Postów: 48
Kraina: Moria IV

przenośny internet Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ktoś z was z takiego korzysta?? jeśli tak to czy BW dużo zżera wam transferu danych?? i czy ktoś się orientuje w ofercie play jest że bezpłatne przeglądanie stron www. czy obowiązuje ona także BW?? proszę o pomoc z góry dziękuję Tongue
25-09-2013 23:18 malpek jest offline Szukaj postów użytkownika: malpek Dodaj malpek do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do zeszłego roku korzystałem z internetu komórkowego. BW, mail, przeglądanie codziennie WWW i transfer 3GB spokojnie mi wystarczał

przenoszę do offtopicu

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Buc: 25-09-2013 23:20.

25-09-2013 23:19 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Doom Trooper
Member


Data rejestracji: 16-12-2010
Postów: 33
Klan: Doom Trooper
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będziesz Miał najmniejszego problemu. BW zjada strasznie mało a jak chcesz aby jadał jeszcze mniej to Wyłącz w opcjach Grafiki zewnętrzne i zmień USTAWIENIA KONTA ---> Layout na "Light"

__________________
"Fausto Coppi - od życia dostaniesz jedynie tyle na ile cię stać"
25-09-2013 23:41 Doom Trooper jest offline Szukaj postów użytkownika: Doom Trooper Dodaj Doom Trooper do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam przenośnego Play'a ale na wiosce i średnio z zasięgiem pomimo że nadajnik, z którego dają sygnał znajduje się 1.5km od hacjendy w której rezyduję. Jeżeli chodzi o transfer to samo BW, mail, raz na ruski rok FB oraz 2 inne fora i spokojnie mieściłem się w 1gb transferu. Śmigam na ofercie gdzie mam za darmo transfer w godz. bodajże 22-6. Jeżeli chodzi Ci o internet w tel. to tym bardziej nie powinieneś martwić się o ilość danych, no chyba że sporo śmigasz po YT, Kwejku czy innych gdzie sporo reklam, gifów, pics w wyższych rozdzielczościach.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 26-09-2013 00:00.

25-09-2013 23:59 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest też darmowy internet, aero2 czy jakoś tak, bodajże jednorazowo 20zł się za kartę sim tylko kaucję wpłaca, ale nie testowałem, a, trzeba własny modem na sim mieć ;p

Albo po prostu na kartę, np z play'a, bez abonamentu, na zasadzie pre-paid, do ściągania to się nie nadaje, ale do bw i innych stron wystarczy.

__________________
[
29-09-2013 21:12 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » przenośny internet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH