Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » PSD vs Ofiary Losu... Odwet ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony PSD vs Ofiary Losu... Odwet ;) 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Thumb Down! PSD vs Ofiary Losu... Odwet ;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



i to by bylo na tyle odnosnie walecznosci i bohaterstwa Khan... do pierwszego oblezenia przynajmniej JAKOS tam sie przylozyli, drugie juz olali, czyzby ze wzgledu na wczesniejsza przegrana? czyzby morale Khan podupadly jeszcze bardziej?... coz za tchorzliwa postawa, po prostu nic procz wzgardy dla takiego przeciwnika... moglbym przytoczyc tu wiele epitetow odnosnie takiej postawy, jednak to tylko gra... a ja wracam dokonczyc obiadek, mniam Roll Eyes Tongue

Juz nawet nie ma co zabierac Khangurkom Tongue jeden z kwadratow... nie wiem czy wy sami juz chodzicie na pustaki czy co? Wink na to tez znajda sie chetni Tongue

Cel szpiegowania: Peszeq
Teren: 4 / 24 / 8

Poziomy budynków:
DOM PUBLICZNY: 1
RZEŹNIA: 3
POSTERUNEK POLICJI: 2
SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH: 1
AGENCJA OCHRONY: 1
ZBROJOWNIA: 5

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 23-05-2007 12:20.

23-05-2007 12:02 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
bloodykiss
Full Member


images/avatars/avatar-2310.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 62
Klan: Possessed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A juz mysłałem, że Khan zawalczy. Czyzby to poranny jednorazowy wyskok był.
Może pora nie ta?
Czyzby wiekszośc khanowiczów to uczniacy piszacy klasówke
o 12 Smile ?? Jesli tak , napiszcie, to może nie bedziemy Was atakowac, taki młody organizm podatny jest bardzo na stres Smile

A może jednak podajcie godzine , która Wam pasuje. To są wojny krwii, a nie gonitwy za smokami. Walczcie.

__________________
Bloodykiss

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bloodykiss: 23-05-2007 12:22.

23-05-2007 12:20 bloodykiss jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykiss Dodaj bloodykiss do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bloodykiss napisał(a)
Czyzby wiekszośc khanowiczów to uczniacy piszacy klasówke
o 12 Smile


Czyzby oczka i PSD to sami bezrobotni i leszcze bez szkoly? Zapewne tak...

Szkoda ze Khan odpuscilo tego oblega. Ale przynajmniej repa za to nie macie. Buziaczki

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi
23-05-2007 12:29 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ragabash
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gorbi... Smile ponoc to Ty siedzisz 24h na dobe przy BW, zreszta sma sie kiedys do tego przyznales... w rozmowie ze mna na kanale irc #bloodwars Wink a jesli chodzi o prace i zycie realne, osobiscie ide dzisiaj na nocke, szkole sie na stanowisku kierowniczym... no ale nie obrazam sie o to co powiedziales, poniewaz ni znacza dla mnie nic slowa osob dla mnie nieistniejacych Wink bo jakze inaczej nazwac kogos kto jest TYLKO wirtualny? Wink

powyzsze to po pierwsze Wink a po drugie... moglbys nie spamowac i wypowiadac sie na temat SAMEGO oblezenia, a nie jakis pierdol? Wink zauwazylem, ze wy khanowcy macie jedna wspolna ceche... wlasne wady przypisujecie innym... ale mnie to wisi wiesz gdzie... Wink
23-05-2007 12:33 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Walczy sie dla frajdy nie dla repa.

Tym sie roznimy.
23-05-2007 12:37 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
moglbys nie spamowac i wypowiadac sie na temat SAMEGO oblezenia, a nie jakis pierdol? Wink


ugabuga...przeczytaj se moj jakze dlugi post i zauwazysz ze odnosze sie w nim bezposrednio do oblezenia. Zeby nie bylo: gratulujue PSD kolejnego wygranego oblezenia i mam nadzieje ze kiedys zaczniecie jakas szkole a i moze praca sie wtedy jakas znajdzie i nie bedziecie musieli skrecac srubek na nocnych zmianach. No i pozwolcie ze sie powtorze nie wiem czemu Khansy odpuscily oblega gdzie spokojnie mozna bylo sie troche postukac.

Pozdrowienia dla Lunarki :>

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi
23-05-2007 12:47 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gorbaczov napisał(a)
cytat:
bloodykiss napisał(a)
Czyzby wiekszośc khanowiczów to uczniacy piszacy klasówke
o 12 Smile


Czyzby oczka i PSD to sami bezrobotni i leszcze bez szkoly? Zapewne tak...

Szkoda ze Khan odpuscilo tego oblega. Ale przynajmniej repa za to nie macie. Buziaczki


A ja bym uprzejmie prosil o warna/bana dla tego pana. Studiuje , pracuje i wypraszam sobie takie epitety. A na oblezenie tez potarfie sie przygotowac ZAWSZE. Jak sie chce to sie da(na okolo 80 oblezen w jakich uczestniczylem 1 raz nie mialem krwi-przez buga)

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




23-05-2007 13:01 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
bloodykiss
Full Member


images/avatars/avatar-2310.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 62
Klan: Possessed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gorbaczov napisał(a)
[quote]bloodykiss napisał(a)
Czyzby wiekszośc khanowiczów to uczniacy piszacy klasówke
o 12 Smile
Czyzby oczka i PSD to sami bezrobotni i leszcze bez szkoly? Zapewne tak...



Nie Kochany pracuja przy kompach Smile Buziaczki

Podajcie godzine, może uda nam się to dograć. Powalczymy, jak wygracie sam sie pierwszy uciesze, bo wtedy bedę wiedzieć , że jest przeciwnik, który zmusza nas do działania.

Pozdrawiam serdecznie.

__________________
Bloodykiss

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez bloodykiss: 23-05-2007 14:10.

23-05-2007 13:06 bloodykiss jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykiss Dodaj bloodykiss do Listy kontaktów
Dominol
Member


Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 31
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamość/Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe, graty dla PSD, za bardzo żeśmy sobie nie powalczyli, może następnym razem. Co do życia realnego. Niektórzy mają w pracy dostęp do internetu, więc ja bym tu nie generalizował i nie pisał takich bredni, że ktoś nie pracuje i nie ma własnego życia bo siedzi cały czas na bw...
23-05-2007 13:13 Dominol jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominol Dodaj Dominol do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzisz, gorbi, my musimy wszyscy siedziec przy kompach i marnowac czas,

was wszystkich nieobecnych pewnie moze dolaczyc Thorga, jak zwykle, wiec macie czas na real life Tongue

Co do oblega, to odpusciliscie sobie z pelna premedytacja, zeby nie daj Boze wpadlo nam pare pkt reputacji. Ja to osobiscie, hmm, ignoruje, ale podziwiam zacięcie w nienawisci, czasem zachowujecie sie jak jakas wsciekla baba ze wschodnich kresow Tongue

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Setech: 23-05-2007 13:26.

23-05-2007 13:25 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
Tungo
Forum Ace


images/avatars/avatar-3164.jpg

Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 97
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytam tak te posty tutuj i se myskle ze polowa jest nie potrzebna . . . wogole ragapies to ja nie wiem po co pyskuje ;/ mysli ze jest fajny ? nie kapuje tego goscia chyba jakis 3 latek z chorym mozgiem

__________________


Świat wampirków Smile Czesio rulezzz xD

R3:Gens
23-05-2007 13:31 Tungo jest offline Szukaj postów użytkownika: Tungo Dodaj Tungo do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tungo napisał(a)
czytam tak te posty tutuj i se myskle ze polowa jest nie potrzebna . . . wogole ragapies to ja nie wiem po co pyskuje ;/ mysli ze jest fajny ? nie kapuje tego goscia chyba jakis 3 latek z chorym mozgiem


warn za obrazę.
mniej napinek prosze w tym temacie ,bo będę zmuszona go zamknąć.

__________________
FREEDOM

23-05-2007 13:47 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
STAL
Full Member


images/avatars/avatar-1874.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 68
Klan: Ze Swinką zawsze chcial bym byc // INC
Kraina: Moria
Skąd: Sin City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piekna walka wygrali jak zawsze lepsi Big Grin znowu pieknie przygotowany def. i piekny off Pleased
Mala rada do klanu khan jak kiedys sie pozbieracie nie prowadzcie naboru do klanu wedlug liczby punktow Big Grin tylko umiejetnosci Wink moze cos zaczniecie wygrywac Tongue
Ogolnie dobra zabawa dla mnie Pleased Do nastepnego razu Wink to tylko gra a emocje wam sie za duzo udzielaja Happy

__________________
KLAN INCARNATION

23-05-2007 14:08 STAL jest offline Szukaj postów użytkownika: STAL Dodaj STAL do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bloodykiss napisał(a)
A juz mysłałem, że Khan zawalczy. Czyzby to poranny jednorazowy wyskok był.

takie już z nas jednorazowe lenie że na max 1 obleg w ciągu 12h mniej więcej się chce nam przygotowywać Big Grin

cytat:
bloodykiss napisał(a)
Może pora nie ta?
Czyzby wiekszośc khanowiczów to uczniacy piszacy klasówke
o 12 Smile ?? Jesli tak , napiszcie, to może nie bedziemy Was atakowac, taki młody organizm podatny jest bardzo na stres Smile

pora dla każdego zawsze może być nie ta gdyż jeden może wtedy a inny nie. najrozsądniejszą porą wydaje się 20+ bo w końcu nasi wszyscy pilni uczniowie wrócą już spokojnie (raczej) Wink
a z tym nieatakowaniem to wolne żarty - w końcu tylko Khan wam pozostał do unicestwienia a potem będziecie mieli już totalną sielankę. tylko co to będzie miało wspólnego ze wspomnianymi przez ciebie wojnami krwi........
a co do stresu - jedni sie przejmują bardziej inni mniej. jest u nas sporo osób które dość mocno emocjonalnie reagują, czasem nieadekwatnie do wydarzeń ale trzeba pamiętać że nie można wszystkich mierzyć jedną miarką. za siebie mogę jedynie powiedzieć iż siedzę tu jeszcze tylko i wyłącznie ze względu ludzi, gdyby nie oni już bym olał bw. a texciki forumowe... no cóż, w moim przypadku każdy text jest pisany z pełną premedytacją, czyli krótko mówiąc nie popełniam nieświadomie tych postów które piszę Evil

cytat:
bloodykiss napisał(a)
To są wojny krwii, a nie gonitwy za smokami. Walczcie.

powiadasz wojny krwi.... dla mnie to gierka klikaczka wypraw, ataków i dołączaczka do oblegów. nic ponadto. zupełnie inny temat to ludzie siedzący przy tej grze.
a co do smoków - trza wpierw repa mieć by się na nie ekspediować. a z repem lipa bo podobnie jak my zrobiliśmy wszystko by w drugim oblegu z wami dziś tylko repa wam nie dać to inne klany robią to samo gdy my je atakujemy

cytat:
Setech napisał(a)
was wszystkich nieobecnych pewnie moze dolaczyc Thorga, jak zwykle, wiec macie czas na real life Tongue

i znowu do czynienia mamy z 'fobią Thorgi'. tak trudno uwierzyć iż sami dołączamy do oblężeń i że Thorga nawet zbytnio nie zajmowała się przygotowaniami do nich? chyba tak.... niektórzy całe zło utożsamiają z naszą koleżanką Thorgą. chyba za skórę zalazła w przeszłości naprawdę mocno Evil

cytat:
STAL napisał(a)
Mala rada do klanu khan jak kiedys sie pozbieracie nie prowadzcie naboru do klanu wedlug liczby punktow Big Grin tylko umiejetnosci Wink moze cos zaczniecie wygrywac

jakbyśmy dobierali tylko punktowo to byśmy nie mieli w klanie ludzi 5x-6x

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Voronwe: 23-05-2007 14:26.

23-05-2007 14:21 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
satanek
Member


Data rejestracji: 23-02-2007
Postów: 48

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie do khan , zreszta ogolnie do kazdego kto przegrywa, czemu obrazacie ludzi jak przegracie, i czemu przegrany zawsze zasłania sie jakimis wirtualnymi powodami ????? a to ze my zycia nie mamy, ze do szkoly nie chodzimy i zycie relane wazniejsze niz gra i jeszze pewnie ze 100 powodow znajda....

zamiast napisac jestescie lepsi , moze kiedys was pokonamy , to wylewaja zale wrecz sie on....jecie piszac posty na forum zamiast pomyslec jaka taktyke obrac , ale widocznie lepiej wam idzie dopisywanie nam róznych przydomków i wymyslanie histori nie z tego swiata , niz pomyslenie jak grac zeby wygrac .....

ehhh smieszni jestescie z tymi swoimi mądrosciami Big Grin


a co do przedmówcy ktory powiedział
cytat:
pora dla każdego zawsze może być nie ta gdyż jeden może wtedy a inny nie. najrozsądniejszą porą wydaje się 20+ bo w końcu nasi wszyscy pilni uczniowie wrócą już spokojnie (raczej) Wink


powiem ci kolego tak w odpowiedzi, jak otworzysz google , i wpiszesz do szukanej frazy odpowiednia pora , wyskoczy ci mnusto odnosników, miedzy innymi , jaka jest odpowiednia pora na sex, jaka jest odpowiednia pora na remont, odpowiednia pora na modlitwe , i zapewne jeszcze wiele wiele odnosnikow, ale nie znalazlem tam wyjasnienia odpowieeniej pory do zakładania oblezen na zacny klan zwany KHAN...

bylo wiele opcji , w kazdej to nie dołaczaliscie sie , albo przegrywaliscie, piszesz ze o 20 odpowenia pora , a sam zakladasz albo kazesz zakladac na 7 rano , po czym jeszcze piszesz ze zle dobralismy pore ataku heheheh
prosze pomysl co piszesz wczesniej , moze napisz sobie na kartce i potem przepisz bo odnosze wrazenie ze cie za bardzo nienawisc do bliznich opetała

zycze spokoju i do nastepnego oblegu, o odpowiedniej porze , a kiedy jest odpowiednia , wtedy jak nastanie

a tu musze dodac linka do stronu , z tematem kiedy jest odpowiednia pora by dziekowac Big Grin

www.joannab.alleluja.pl/tekst.php?numer=23441

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez satanek: 23-05-2007 14:35.

23-05-2007 14:23 satanek jest offline Szukaj postów użytkownika: satanek Dodaj satanek do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
satanek napisał(a)
piszesz ze o 20 odpowenia pora , a sam zakladasz albo kazesz zakladac na 7 rano , po czym jeszcze piszesz ze zle dobralismy pore ataku heheheh
prosze pomysl co piszesz wczesniej , moze napisz sobie na kartce i potem przepisz bo odnosze wrazenie ze cie za bardzo nienawisc do bliznich opetała

może ty poczytaj wpierw co i jak i kto pisze. nic a nic o złej porze nie napisałem - psd i spółka o tym zaczęło. ja odpisałem na myśl Bloodego
ponadto - ja zakładam? ja każę zakładać? coś mi tu nie gra bo ja w Khan za mięso armatnie robię, więc nie wiem skąd żeś wytrzasnął te stwierdzenie. a może wiesz lepiej za co ja niby odpowiadam w Khan....
i nienawiść? to gra tylko - zero nienawiści czy jakichś uczuć ogólnie. klikadło jak dla mnie. chyba ktoś tu problemy z interpretacja postów ma i dorabia niepotrzebny kontekst do nich. ja jedynie dodam że żadnej nienawiści czy innych zawiści nie żywię - to za mocne słowo tu i całkowicie niepasujące do miejsca. ale to moje zdanie - wy jestescie od tego by 'wiedzieć lepiej'...

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil
23-05-2007 15:31 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ragabash wysiedlili mnie do 5 strefy więc polazłem na pustaka do 4 dlatego mam tak słaby kwadrat
23-05-2007 15:46 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » PSD vs Ofiary Losu... Odwet ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH