Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » doskonały Elfi Smoking Orchidei :-) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony doskonały Elfi Smoking Orchidei :-) 3 Ankieta - średnia ocena: 9,333 Ankieta - średnia ocena: 9,333 Ankieta - średnia ocena: 9,333 Ankieta - średnia ocena: 9,33
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
3mateusz35
Newbie


Data rejestracji: 09-10-2013
Postów: 0
Kraina: Necropolia VII

doskonały Elfi Smoking Orchidei :-) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonały Elfi Smoking Orchidei ZAMKNIJ


Zbroja (Tylko dla mężczyzn)
Obrona: -3
Cechy: WPŁYWY +6, WYGLĄD +8, ZWINNOŚĆ +14, obrona przedmiotu -11, obrażenia wszystkich broni +40
Wymagania: POZIOM: 99, SIŁA: 27
Cena sprzedaży: 60 000 PLN
09-10-2013 21:46 3mateusz35 jest offline Szukaj postów użytkownika: 3mateusz35 Dodaj 3mateusz35 do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

800k-1mln pr

cudne dla multiataku, jakiś kultek albo potęp też nie pogardzi do dystansu, bo zasięg będzie mógł podbić z arkan.

__________________

10-10-2013 00:00 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
3mateusz35
Newbie


Data rejestracji: 09-10-2013
Postów: 0
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 3mateusz35
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poproszę o jeszcze jakieś wycenki Big Grin Big Grin nie wstydzić się Big Grin
10-10-2013 07:02 3mateusz35 jest offline Szukaj postów użytkownika: 3mateusz35 Dodaj 3mateusz35 do Listy kontaktów
Nazgul Luck
Forum Ace


images/avatars/avatar-19503.jpg

Data rejestracji: 10-05-2009
Postów: 89
Klan: KURAI
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Turek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z 400 może będzie Wink w końcu to serwer aukcyjny wszystko zależy od ilości chętnych Tongue

__________________
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę."
R 11 - Pani Ciemności
10-10-2013 07:19 Nazgul Luck jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazgul Luck Dodaj Nazgul Luck do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrzę, że pan pc pięknie wszystko zaniża... proszę go ignorować Smile

1kk to może nie, ale z 600-800k Tongue

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
10-10-2013 12:00 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Nazgul Luck
Forum Ace


images/avatars/avatar-19503.jpg

Data rejestracji: 10-05-2009
Postów: 89
Klan: KURAI
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Turek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znalazł się specjalista Wink jakby ktoś dał 800k to będzie cud.. właśnie ktoś wydropił drugą taką Tongue zobaczymy za ile zejdzie Wink chociaż na tym serwie dziwne rzeczy się dzieją ktoś ostatnio chciał kupić db jastrzębi lewity za 2kk :p a ja za dsk dałem 2kk Tongue

__________________
"Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę."
R 11 - Pani Ciemności
10-10-2013 12:44 Nazgul Luck jest offline Szukaj postów użytkownika: Nazgul Luck Dodaj Nazgul Luck do Listy kontaktów
Czeslaw93
Junior Member


images/avatars/avatar-24783.jpg

Data rejestracji: 06-12-2012
Postów: 22
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dsk Tygrys orch nie chciał zejść za 1kk mimo że po złożeniu dobrego setu naprawde fajne rzeczy można robić to to napewno nie zejdzie za tyle.

Moja realna wycenka na to to 400-450k i niech aukcja się toczy.
10-10-2013 19:42 Czeslaw93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Czeslaw93 Dodaj Czeslaw93 do Listy kontaktów
LoganMaster
Junior Member


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 14
Klan: Loża Szyderców na zawsze w pamięci
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Śląskie

RE: doskonały Elfi Smoking Orchidei :-) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba trochę za drogo jak dla mnie 350k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez LoganMaster: 13-10-2013 10:39.

11-10-2013 14:31 LoganMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: LoganMaster Dodaj LoganMaster do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » doskonały Elfi Smoking Orchidei :-)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH