Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia V [R7] » Doskonała Rogata Kominiarka Prekognicji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Doskonała Rogata Kominiarka Prekognicji 6 Ankieta - średnia ocena: 4,006 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Jestem fajny
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2010
Postów: 114
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Doskonała Rogata Kominiarka Prekognicji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Doskonała Rogata Kominiarka Prekognicji


Hełm
Obrona: 2
Cechy: WPŁYWY +4, WYGLĄD -5, obrażenia wszystkich broni +10, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +20
Wymagania: POZIOM: 22 (30), SIŁA: 14 (18)
Cena sprzedaży: 50 800 PLN


link do wyprawy

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=550277864b


I tu mam pytanie kask zeszedl za niecale 800 tysiecy bandana za ponad 2 miliony


I mam tu pytanie ile jest warta bo mamy dodatkowe 4 wplywy
10-10-2013 04:37 Jestem fajny jest offline Szukaj postów użytkownika: Jestem fajny Dodaj Jestem fajny do Listy kontaktów
kosiarz5
Member


images/avatars/avatar-25096.jpeg

Data rejestracji: 16-05-2013
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

900 tys

__________________
Oszczędzaj wodę! Kąp się z przyjaciółką! rotfl
10-10-2013 18:53 kosiarz5 jest offline Szukaj postów użytkownika: kosiarz5 Dodaj kosiarz5 do Listy kontaktów
Jestem fajny
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2010
Postów: 114
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jestem fajny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprzedane prosze o zamkniecie


Nie wiem kto to minusowal ale jak nie wiecie lub jak was nie stac to prosze was nie minusujcie
12-10-2013 14:40 Jestem fajny jest offline Szukaj postów użytkownika: Jestem fajny Dodaj Jestem fajny do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Crybaby...

800 k wycena ;p

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
12-10-2013 23:53 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia V [R7] » Doskonała Rogata Kominiarka Prekognicji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH