Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Śmiercionośny Gangster z szajki Pustynnych Orłów / Rekord obrażeń 32k/rnd na Wendigo ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Śmiercionośny Gangster z szajki Pustynnych Orłów / Rekord obrażeń 32k/rnd na Wendigo ! 36 Ankieta - średnia ocena: 8,0836 Ankieta - średnia ocena: 8,0836 Ankieta - średnia ocena: 8,08
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Śmiercionośny Gangster z szajki Pustynnych Orłów / Rekord obrażeń 32k/rnd na Wendigo ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na prośbę wielu osób które zainteresowane były zarówno powodem zmiany mojego Tatuaża ze Snajpera na Gangstera jak również osiągami tego ostatniego postanowiłem stworzyć ten temat.
Na początek pozwolę sobie rzucić kilka danych dotyczących nowego wcielenia Trupka, a następnie postaram się zrobić krótkie zestawienie obydwu profesji, by wykazać powody które były powodem zmiany.

OBRAŻENIA SALA TRONOWA:
10× 446 - 458 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
10× 446 - 458 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)

Legendarna Doskonała Śmiercionośna Bandana Zmysłów* (+5)
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Zabójcy (+5)
Doskonały Słoneczny Amulet Mądrości* (+5)
Doskonały Słoneczny Pierścień Mądrości (+5)
Doskonały Słoneczny Pierścień Mądrości (+5)
Doskonały Śmiercionośny Kilt Inków* (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)


Raport Szpiegowski - LINK

EKSPEDYCJE:
Jak pamiętamy tutaj mój Snajper sprawował się bardzo ładnie, miewał nawet chwile godne odnotowania jak wartości 18-19k na Rundę przy mobach pokroju Anubisa czy Wendigo. Jednak Gangster przebija te wartości o nawet 10k momentami co jest wynikiem który niezmiernie cieszy oko gdy otwiera się lint Tongue
Oto przykład maksymalnego potencjały bez aktywowanego Tchenienia:

Wendigo - Runda 1( Obrażeń w rundzie : 21020 )

Widać już, że potencjał jest wyższy niż u Snajpera. 21k jest wartością myślę bardzo przyzwoitą, co prawda jest to ekspedycja jedna z wielu. Poza obrażeniami w linku nie ma nic nadzwyczajnego Wendigo w 4-ech to banał, od dawna robiony we 3-ech w moim składzie tu gościnnie byłem, a że akurat ten zachowałem to wrzuciłem Tongue Średnie obrażenia na tym mobie w przypadku mojego Gangstera oscylują pomiędzy 17k, a 20k. Przejdźmy jednak dalej...

W tym miejscu mam dla Was drodzy Forumowicze wisienkę na torcie jeśli chodzi o osiągi postaci w nowym wcieleniu:

Wendigo - Runda 1( Obrażeń w rundzie : 28888 )

I kolejny:

Wendigo - Runda 1( Obrażeń w rundzie : 26212 )

Jak widać miodne linki Big Grin Pierwsze chyba duety na Wendigo ever i przy okazji niesamowite obrażenia z broni palnej 1h rzędu blisko 29k na rundę ! Fakt, że na evencie jednak w praktyce jest to potencjał osiągalny niezależnie od czynników zewnętrznych takich właśnie jak event zatem w pełni zadowolony z niego jestem, Wy możecie mieć inne zdanie Tongue

KRÓL WZGÓRZA:
Tu nie zachowywałem wielu linków, jednak równie mogę powiedzieć, że Snajper przegrywa na tym polu z Gangsterem. Jednak multiatak broni palnej 1h jest nieoceniony na lokacjach gdzie przeciwnicy posiadają Uniki. Oto jeden zachowany przykład:

Kuźnie 1 - Runda 1( Obrażeń w rundzie : 20812 )

PVP:
Ten akapit uzupełnie kiedy naprawię EQ ponieważ ostatnio Mściwy oparł mi się i pomimo wydania góry kamieni pozostał końcowo na poziomie Dobry (+1) Tongue Aczkolwiek niebawem coś wrzucę by i tu pokazać jak sprawuje się Gangster.

Teraz kilka słów odnośnie powodów zmian.
Snajper jest profesją dobrą na początek gry, nawet na grę postaciami 90-100 poziomowymi jednak ponad tym poziomem kiedy pojawia się EQ na poziomie Dosk. (+5) oraz po tym jak Gangster wraz z bronią palną 1h otrzymali bonusy, a dokładnie boost Desert Eagla, boost Oświeconego zwiększający obrażenia palnej 1h o 1/3 Wiedzy oraz boost modyfikatora obrażeń krytycznych Gangstera ta profesja przewyższa Snajpera na każdym polu.

1. Zasięg: 75 z trafienia Snajpera vs. 27% mnożnika legendy palnej 1h.
Ilość Spostrzegawczości nie zmieniła mi się w EQ po zmianie Tatuaża, ba nawet delikatnie spadła ale to bez znaczenia ponieważ zasięg postaci jest o niebo lepszy. Wcześniej jako Snajper by trafiać max. Wendigo musiałem używać Nocnego Łowcy dziś jak widzicie powyżej Gangster pozwala mi używać Tcheniania Śmierci co owocuje kolosalną różnicą osiągów.
2. Przeżywalność: Snajper brak bonusów vs. 25% Uników Gangstera.
Tu chyba nie muszę wyjaśniać? Każda z tych profesji dąży do Śmiercionośnego setu kiedy Snajper go zgromadzi musi poświęcać EVO by zyskać Uniki, a i tak max. może ich zdobyć 22% w przypadku Uniku przed bronią białą, Gangster dostaje to w pakieci Tatuażu i to w większej ilości !
3. Obrażenia: średnie obrażenia mojego Snajpera bez TŚ wynosiły 15 247 na rundę vs. średnie obrażenia Gangstera bez aktywowanego TŚ (cel Wendigo najpopularniejszy mob) 17858.
Jak widać zmiana Miotacza na dwa Deserty oraz wymiana zbroi z jednej z najdroższych czyli Śmierć. Szybkości na prostą i tanią Śmierć. Zabójcy owocuje przy zmianie tatuażu automatycznym przyrostem 2,6k obrażeń za darmo !
4. Ilość ataków: 14 Snajpera vs. 20 Gangstera
Mutliatak jest niezmiernie ważny od czasu wprowadzenia 3 Aktu i upowszechnienia uników. Mają go zarówno gracze nie tylko w Spaczonych setach jak niegdyś i moby na Królu Wzgórz przez co im więcej ataków tym postać sprawniej sobie radzi z ich pokonywaniem. A Gangster w tym względzie bije Snajpera na głowę.

Reasumując moim osobistym zdaniem Gangster to obecnie najlepszy przedstawiciel broni palnej. Osiągi tego tatuaża na przykładzie mojej postaci pokazują jasno, że jest tu moc ! Big Grin

Zapraszam do komentowania Wink

P.S. Link do mojego tematu o Snajperze gdyby ktoś zechciał sobie zrobić dokładniejsze zestawienie:
The art of fireballs throwing, czyli Snajper z Miotaczem Ognia !

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Trupismród: 29-06-2014 19:07.

13-10-2013 19:03 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Szczygi
Member


Data rejestracji: 29-10-2009
Postów: 46
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nooo wypuścić Cię na chwile z klanu to nie znasz umiaru!

Dalszy plan z kronosem taki jak Ci pisałem Tongue

Też taki będe na r13 <3
13-10-2013 19:20 Szczygi jest offline Strona domowa Szczygi Szukaj postów użytkownika: Szczygi Dodaj Szczygi do Listy kontaktów
DYMOSZCZAL
Triple Ace


images/avatars/avatar-20001.gif

Data rejestracji: 14-07-2009
Postów: 202
Klan: ParadoX [P_M] [D_M
Kraina: Moria III
Skąd: R9/15 - Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyglądam się i zastanawiam... co dalej, umagi wiadomo, co niektóre do szlifowania, zaś niektóre perełki, eq raczej już niewiele można zmienić (Bandana ? nie ma sensu...) rotfl

Zostawiam dychu bo inaczej nie można, linki bardzo ciekawe, jest na czym zawiesić oko chytry

P.S
Lepiej Szczyguś zajmij się r9, a nie r13 w głowie ;p

__________________

13-10-2013 19:39 DYMOSZCZAL jest offline Szukaj postów użytkownika: DYMOSZCZAL Dodaj DYMOSZCZAL do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje dmgSmile Wybrałem podobną ścieżkę tzn snajer->gang ale z innymi założeniami. Mam jeszcze tą nieszczęsną pelę do wbicia ale będzie porównywalnie myślęSmile Tak czy siak gang to najlepszy tatek na ren moment dla palnej.

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bd085f9f5a

__________________
R2 adek444
13-10-2013 19:47 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kopia buildu, nic innowacyjnego, postać istniejąca dzięki umagom.
Top 2 możliwy build palniaka na ten moment Wink

ot 6-7/10 stosując ten system oceniania Wink


9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)

popraw się przynajmniej Wink


edit. adek: ssak ma build nr 1, ale nie taki Tongue policz sobie Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez General: 13-10-2013 19:58.

13-10-2013 19:57 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
General napisa(a):
9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)

popraw się przynajmniej


Nie mam czego poprawiać ponieważ masz po prostu więcej umagicznień do czystych obrażeń ot cała filozofia. Faktycznie jednak można by zrobić Orchidee na klate jednak póki co nie śpieszy mi się jak ktoś pobije moje 28,88k na Wendolu wówczas wezmę się do pracy obecnie mogę się poobijać Tongue

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

13-10-2013 20:01 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trupismród napisał(a)
cytat:
General napisa(a):
9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)

popraw się przynajmniej


Nie mam czego poprawiać ponieważ masz po prostu więcej umagicznień do czystych obrażeń ot cała filozofia. Faktycznie jednak można by zrobić Orchidee na klate jednak póki co nie śpieszy mi się jak ktoś pobije moje 28,88k na Wendolu wówczas wezmę się do pracy obecnie mogę się poobijać Tongue


Miałeś na myśli nie "wezmę do pracy" tylko "skopiuję" Wink Więc chyba nie powinienem się dziwić, że nie wiesz co dalej poprawiać Wink

edit. Ariusa ładnie zapytaj Wink to jest osoba wprowadzająca nowe standardy Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez General: 13-10-2013 20:07.

13-10-2013 20:05 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
General napisał(a)
cytat:
Trupismród napisał(a)
cytat:
General napisa(a):
9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)

popraw się przynajmniej


Nie mam czego poprawiać ponieważ masz po prostu więcej umagicznień do czystych obrażeń ot cała filozofia. Faktycznie jednak można by zrobić Orchidee na klate jednak póki co nie śpieszy mi się jak ktoś pobije moje 28,88k na Wendolu wówczas wezmę się do pracy obecnie mogę się poobijać Tongue


Miałeś na myśli nie "wezmę do pracy" tylko "skopiuję" Wink Więc chyba nie powinienem się dziwić, że nie wiesz co dalej poprawiać Wink

edit. Ariusa ładnie zapytaj Wink to jest osoba wprowadzająca nowe standardy Wink


Twoja zazdrość przechodzi wszelkie granice.. równie dobrze, można powiedzieć, że Ty skopiowałeś bulid Vina lub Żubra bo oni pierwsi zaczęli używać śmierć setu w palnej.. równie dobrze można powiedzieć, że skopiowałeś bulid Hiperona bo on pierwszy na r9 miał suffowane w wiedzę słońca..

każda profesja ma swój end gamowy bulid i ścieżke, do której każdy dąży.. czy wówczas jest klonem? trochę żałośnie to brzmi Smile


co do postaci.. na bieżąco widziałem poczynania, zmiany, próby udane i nie udane podbijania eq.. jestem pod ogromnym wrażeniem szczególnie dwóch linków, przedstawiajacych duet na Wendolu.. Dwie znakomite postacie, wzajemnie się uzupełniajace Arius oraz Trupismród.. pomimo oczywistej przewagi Ariusa w trudność skompletowanie eq muszę (subiektywnie oczywiscie) przyznać Ci tytuł NAJLEPSZEGO EKSPEDYCYJNEGO na r9.. dlaczego? któż inny wyciśnie 29k dmg na rundę majac prawie 6k HP i rzucając grozę???

co do argumentu-inwalidy pana Alajas.. postać nie istnieje dzięki umagagom, a jedynie odpowiednio je wykorzystuje.. swoje masturbatyczne statyskti z ST nie zawdzieczasz trenignowi a jedynie umagom, podwyższajacym wiedzę..
13-10-2013 20:34
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzizzz, Alelujas zluzuj, bo pośladki Ci nie wytrzymająTongue


Dobrało się dwóch killerów, robią ładną robotę, ale oczywiście zawsze się znajdzie ktoś kto zazdrości i sączy jadSmile

(Ja też zazdraszczamTongue )

Nikt Trupkowi na tacy nie podał tego czego się dorobił, nikt mu nie złożył i nie powbijał eq, także włożył swój trud i widać efekty, super efektyBig Grin

Mi się podoba, o!


Dla Trupsa dyszka, fajna zmiana ze snajpera i tak dalejTongue Zobaczymy jak po evencie sobie zrobicie duo czitokoksy rotfl

P.S. do Alajasa: Załóż swój temat, pochwal się 'innowacyjnością" to też sobie pooglądamy i pooceniamy

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

13-10-2013 20:52 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
Mrocznys
Full Member


Data rejestracji: 24-05-2013
Postów: 67
Klan: NBH
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje osiągnięcia buildu. W Twoim przypadku tchnienie śmierci sprawuje się wręcz znakomicie, dzięki czemu osiągasz aż taki dmg.

Mam jedno zasadnicze pytanie. Mianowicie takie: Nie planujesz poprawić swojej inicjatywy na KW ? Na KW z dolnej półki inicjatka potrzebna nie jest, ale na takowe Targowisko / Kuźnie warto zainwestować w sprzęt pod inicjatywe kosztem dmg (elfia pele ss itp)

O sprzęcie się nie wypowiadam - to podstawa u topowego palniaka więc nie zachwyca niczym. Wbić na ds+5 to nie problem jeżeli umie się dysponować kamykami i ma się odrobinę farta do wbijania.
Ty natomiast masz farta do umagów - sam przyznaj,że tak jest.


Odnośnie pvp. Obrona jak to obrona - stoi się zazwyczaj w expedycjnym.
Mimo tego,link który zapodam niżej jest godny uwagi. Nie ma zamiaru wywyższyć moją osobę, a pokazać zalety Twojego bycia gangsterem

Obrona nieudana, ale sam fakt obrażeń w rundę (19739) robi furrorę.
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a59a2ed9ef

Pozdrawiam i nie farć tyle jeżeli chodzi o umagi Tongue

9/10 jeżeli o ocenę chodzi,dlatego że sprzęt oklepany (gdyby była śmierć orcha/ss to dałbym dyche,a tak to nie dam)
14-10-2013 09:56 Mrocznys jest offline Szukaj postów użytkownika: Mrocznys Dodaj Mrocznys do Listy kontaktów
Leoric.
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2012
Postów: 54
Klan: RTS
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-Graty ludzika Smile na taki dmg i eq zawsze miło popatrzeć, kox z'up'owane itemki, mega dmg i fajne umagi Smile

mądrze napisałeś, co do ew. zmian jak ktoś będzie się przybliżał z obra/rundę na Wendolu <na tę chwilę, chyba tylko guns z palnej będzie miał szanse, bo ŁM raczej 28-29k/runde nie wyciągnie choćby się poisrał na truskoawkowo ^^> też uważam, że nie ma co się zbytnio zarzynać, żeby podmieniać np. zabójce na orche itp... będzie się tyrało za składnikami, wyda 350-550kd na sklejenie i wbicie po czym okaże się że pan x czy pan y dostanie umag 4/4 w tym czasie z kw i po temacie ;P


eq. endgameowe, b. fajne + kilka fajnych umagów, kila do zmian i KOXEŁE na lata na expy chytry

10/10 ode mnie, szacun za ludzika ^^
14-10-2013 10:34 Leoric. jest offline Szukaj postów użytkownika: Leoric. Dodaj Leoric. do Listy kontaktów
xxp
Lord


images/avatars/avatar-18715.gif

Data rejestracji: 20-12-2008
Postów: 348

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
General napisał(a)
cytat:
Trupismród napisał(a)
cytat:
General napisa(a):
9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
9× 471 - 493 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)

popraw się przynajmniej


Nie mam czego poprawiać ponieważ masz po prostu więcej umagicznień do czystych obrażeń ot cała filozofia. Faktycznie jednak można by zrobić Orchidee na klate jednak póki co nie śpieszy mi się jak ktoś pobije moje 28,88k na Wendolu wówczas wezmę się do pracy obecnie mogę się poobijać Tongue


Miałeś na myśli nie "wezmę do pracy" tylko "skopiuję" Wink Więc chyba nie powinienem się dziwić, że nie wiesz co dalej poprawiać Wink

edit. Ariusa ładnie zapytaj Wink to jest osoba wprowadzająca nowe standardy Wink



General +1 za napinki i spam - w 1 pierwszym swoim poscie wyraziles swoje zdanie i ocene, mysle ze to wystarczy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xxp: 14-10-2013 11:52.

14-10-2013 11:51 xxp jest offline Szukaj postów użytkownika: xxp Dodaj xxp do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślałem że w Twojej postaci już nic się nie da poprawić, ale jednak.. Wink
28k to w ogole jakas wartosc z kosmosu, dosc powiedziec ze Ariusa przebijasz na Wendolu a na widok jego postaci ludziom opada szczęka Wink
Co do buildu i umagow - sprzet drogi i pieknie powbijany, smierc ss pewnie sila nie pozwoli, a umagi dobre, ale nie jakies top (nie liczac 2k hp), wiec najazdy niektórych osób są bezcelowe. Na tą chwilę w bw wszystko jużchyba zostało odkryte i co za tym idzie - wszystko można nazwać oklepanym Wink
Ode mnie dyszka leci.
PS. A jak by wyszły osiągi ze skorpami bądź z jednym skorpem?
PS.2 Ledwo co r5 zeszło do 3 na Wendigo a tu już znowu trzeba gonić Mad

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 14-10-2013 11:58.

14-10-2013 11:57 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mrocznys napisał(a):
Mam jedno zasadnicze pytanie. Mianowicie takie: Nie planujesz poprawić swojej inicjatywy na KW ?


Właśnie przez wzgląd na inicjatywę w pierwszym odruchu zrobiłem Śmierć. Zabójcę, a nie Orchidee by utrzymać ją na względnie przyzwoitym poziomie. Jak widać na linku z Kuźni który wrzuciłem ten build plus arkana zapewnia mi równie 500 inicjatywy na KW uwierz mi proszę więcej nie potrzeba na żadną lokacje wszystkie bez problemowo przechodzę Smile

cytat:
Mrocznys napisał(a):
(gdyby była śmierć orcha/ss to dałbym dyche,a tak to nie dam)


Ja wyżej napisałem Orcha odpała narazie właśnie przez wzgląd na inicjatywę dlatego jej nie ma, ale nie powiedziane, że nie będzie Wink Zaś Siewca to przerost formy nad treścią przy Dosk. (+5) zyskałbym CAŁE 7 obrażeń więcej na zbroi trochę żal w zestawieniu z kosztami dlatego właśnie wybrałem Zabójcę. Jest jedynym rozsądnym wyborem w kategori cena do jakości. Oprócz niego opłaca się jedynie dopiero właśnie Orchidea jak dla mnie.

cytat:
Damjan napisał(a):
28k to w ogole jakas wartosc z kosmosu, dosc powiedziec ze Ariusa przebijasz na Wendolu a na widok jego postaci ludziom opada szczęka


Otóż tu Damianie się mylisz Tongue Nie przebijam Ariusa na Wendigo, a jedynie mamy porównywalny maksymalną wydajność. Arius chodząc w duecie i tercecie używa Mocy Krwi by zminimalizować trafienie moba, jednak kiedy wbija w pełnej krasie wrzuca Dziki Szał i uwierz mi widziałem już link na jakim również bodajże 28k wykręcił Wink

cytat:
Damjan napisał(a):
PS. A jak by wyszły osiągi ze skorpami bądź z jednym skorpem?


Skorpion nie zda egzaminu w tym zestawieniu ponieważ nie wyciągne Trafienia Krytycznego. Obecnie by mieć max. poza eventem takim jak Więzy Krwi korzystam z jednorazu Kwiat Bzu i dopiero po jego zażyciu wychodzi mi idealne 85% TK. Dlatego rezygnacja z DE na rzecz Skorpiona czy Skorpionów w tym konkretnym buildze i przy tych enchantach nie sprawdziła by się.

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trupismród: 14-10-2013 13:17.

14-10-2013 12:31 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Mitiqweya
Junior Member


images/avatars/avatar-24901.jpg

Data rejestracji: 26-10-2012
Postów: 14
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No no no Trupek , dales czadu, nie jedna osoba pewnie zadrosci. Smerfik w duecie - tez tak chce. Smile Zreszta z Twoimi pomyslami i pomoca tez taka bede Wink
19-10-2013 19:30 Mitiqweya jest offline Szukaj postów użytkownika: Mitiqweya Dodaj Mitiqweya do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodnie z zapowiedzią z pierwszego postu wrzucam skan EQ na PvP oraz jakieś walki. Mściwy Występek wszedł dziś na Dosk. (+5) tym samym uzupełniając resztę setu jak również zebrałem EVO by przenieść dod. Atak jaki dostałem w enchancie ze Śmierc. Kiltu Inków który w PvP wyłączał mi tatuaż na Śmierć. Pelerynę Zabójcy dzięki czemu mogę korzystać z dobrodziejstw owego enchantu zarówno na ekspedycjach jak i na PvP Smile

EQ vs. broń biała - LINK

A oto przykładowi przeciwnicy:
1. Urządziłeś zasadzkę na ISO. - ISO ma całkiem sporo ataków jako CR bo aż 12 zatem wygrana cieszy Wink
2. Urządziłeś zasadzkę na Hermann vonRuhaufest. - Kolejna Zwinna Krwiopijcy tym razem Kultysta wiec nŻK i Regen.
3. Urządziłeś zasadzkę na envuś. - W tym przypadku Potępiony CR vs. Potępiony Gangster Tongue Przez dłuższy czas walki były wyrównane wtapiałem średnio 1 na 3 Ataki teraz jednak ładny zapas HP pozostaje dzięki zwiększeniu zarówno Wpływów jak i liczby Ataków z mojej strony.

W gruncie rzeczy z broni białej 1h czy 2h obecnie unikam jedynie ŁM'ów, ale to z oczywistych powodów przy innych rasach nie mam problemów by efektywnie gromadzić 2 EVO.
Zaś jeśli idzie o porównanie ze Snajperem znów ogromny plus na rzecz Gangstera. Jako Snajper faktycznie miałem niżej wbity Mściwy set jednak i tak nie miałem szanse wygrać np. z ISO zaś jako Gangster już na Dosk. (+1) Mściwym radziłem sobie z nim znacznie lepiej.

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

21-10-2013 09:56 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Mario1
Member


Data rejestracji: 19-08-2008
Postów: 25
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niesamowite wyniki. Czy możesz pokazać jak wypada twoja postać z ssakiem? I najbardziej mnie interesuje tatek łowca skarbów. Jakbyś coś takiego miał to wrzuć linka z pvp.

wiele mi jeszcze brakuje do takiego dmg.

10/10

__________________
R13: KRZYWY RYJ
R12: ANTITHEI
R5: Dziubeczek
22-10-2013 00:29 Mario1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mario1 Dodaj Mario1 do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ładnie to wygląda - potencjał jeszcze jest ale kosmetyczny.

z setu na pve pelke mógł byś zmienić na śmierć ss albo orche, oraz biżu na wyższe sufy np szyja pielgrzym albo szaleniec a paluchy na koncentrację.

przy secie na pvp ja dążę do mściwych lisa na palce z racji tego że gram babeczką - już masz super ilość wpływów i hp w ataku ale dało by się lisem jeszcze bardziej podciągnąć no i lis daje ciut wiecej wiedzy ( znowu pare pkt dmgu)

tyle że jak pisałem to już kosmetyka.

wiele fakt też zmiwniają twoje umagi +2k hp i dodatkowy atak to bardzo dużo

generalnie całkiem nieźle

Pozdro

__________________
W grze r13 - Wrona
22-10-2013 00:43 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mario1 napisał(a):
Niesamowite wyniki. Czy możesz pokazać jak wypada twoja postać z ssakiem? I najbardziej mnie interesuje tatek łowca skarbów. Jakbyś coś takiego miał to wrzuć linka z pvp.


Ssaki atakuje owszem, ale wyłącznie na broni białej. I nie są problematyczne ponieważ efekt Kary mam z Kiltu zaś Tchnienia po prostu nie wbijam Tongue Dystansu takiego jak ŁS nie atakuję ponieważ nie mam pod niego sprzętu i nie potrzebny mi po wysypie Mnichów obecnie nie brakuje białej do zabijania Big Grin

cytat:
Globtroter napisał(a):
z setu na pve pelke mógł byś zmienić na śmierć ss albo orche, oraz biżu na wyższe sufy np szyja pielgrzym albo szaleniec a paluchy na koncentrację.


Ludzie proszę Was najpierw weźcie kalkulator do ręki, a potem mi radźcie podobnymi tekstami ;P
Pielgrzym na szyje ? Serio ? Mądrość daje mi 34 Wiedzy, Pielgrzym da 37 czyli aż 3 więcej, a że bonus palnej 1h to 2/3 Wiedzy z Oświeconym otrzymam na takiej wymianie aż 2 dmg. Bądźmy poważni to samo Koncentracja na palce. Obecnie Mądrość daje mi 25 Wiedzy zaś Konca dałaby 31 czyli zysk 6 x 2 Ringi = 12 i z tego 2/3 to 8. Teraz dodajmy ten zysk z szyji i palców 2 + 8 = 10 + mnożnik broni palnej 1h 30% = 13 dmg za wyłożenie na modernizacje ilu ? 500 KD na jeden Pierścień na R9 skoro Mądrość za 300 idzie ? Totalny bezsens.
Ten sam temat ze zbroją. Siewca Śmierci to głupota i przerost formy nad treścią w takim buildzie. Jedynie zgodzę się co do Orchidei w przypadku której koszta faktycznie odzwierciedlają zyski.

cytat:
Globtroter napisał(a):
przy secie na pvp ja dążę do mściwych lisa na palce z racji tego że gram babeczką - już masz super ilość wpływów i hp w ataku ale dało by się lisem jeszcze bardziej podciągnąć no i lis daje ciut wiecej wiedzy ( znowu pare pkt dmgu)


Tu natomiast zgodzę się z Tobą w pełnej rozciągłości. Lis jest definitywnie sufixem pod PvP dla palnej i można by na nim fajne osiągi kręcić tylko, że mnie póki co są one nie potrzebe Tongue Składając swoje Mściwe policzyłem ile zyskam na nich i czy będzie to wystarczająco dużo bym zbierał bezstresowo po 2 EVO z Ataków. Wyszło mi, że tak więc je zrobiłem gdyby nie musiałbym się bawić w coś innego Smile

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

22-10-2013 05:38 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem czemu się obruszasz moim postem i sprawą PvE - podałem tylko że zmiany mozna by przeprowadzić ale kosmetyczne bo to co masz itak jest już super.

co do kosztów 500KD za konce czy inny suf i co z tego? co ci jeszcze pozostaje do zrobienia?
na pvp sprzęt masz na pve też - wszystko wbite, co brak ci sprzętu na pielgi?
do tego robisz smerfa w 2 czyli dzienny przyrost kamienia jest kosmiczny - tak czy siak choćby dla samego lansu można by się kiedyś tam w przyszłości pokusić o wyższe sufy i tyle, no chyba że teraz kamień bedzie ci sie zbierał dla lansu żeby raz na jakiś czas pokazać ile masz Smile

pozdro i bez spiny
Wronek

__________________
W grze r13 - Wrona
22-10-2013 08:41 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Globtroter napisał(a):
nie wiem czemu się obruszasz moim postem i sprawą PvE - podałem tylko że zmiany mozna by przeprowadzić ale kosmetyczne bo to co masz itak jest już super.


Nie tyle się obruszam co wskazuje bezsens takich przeróbek Wink Fakt dla lansu można by to zrobić ale mnie się już powoli coraz mniej chce, a nie coraz bardziej zatem polowanie na składniki na przedmiot pokroju Słońce Koncentracji, a następnie wbianie znów na Dosk. (+5) to o wiele za dużo jak na energie którą poświęcam BW Tongue
Sam wiesz zapewne, że jeszcze składanie to nie problem jak ma się chęci, ale wbijanie potrafi zirytować, a ja chce już czerpać frajdę z gry bez nerwów Big Grin
A co do kamieni jakie wpadają cóż duety robiliśmy tylko dla przyjemności by pokazać, że się da normalnie rzadko się to robi we 3-ech jest bez stresu i bez potrzeby pilnowania jednorazów Smile Z tego co teraz zacznie się gromadzić zrobię może Śmierć. Orche jak sam wskazywałeś, bo fajna jest, ale biżuterii nie ruszam Big Grin

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

22-10-2013 09:32 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Globtroter
Forum Ace


images/avatars/avatar-24641.jpg

Data rejestracji: 25-07-2012
Postów: 80
Klan: ABSURD
Kraina: Moria IV
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie jeszcze sporo pracy Smile

bizu na pve nie wbite wisi na dsk+1 do tego braknie śmierc kiecki inków

biżu na pvp praktycznie gotowe jeden pierscien z msciwego mądrości zmieniam niedługo na msciwego lisa i będzie cito. zostanie już tylko wbicie na dsk+5 Smile

puki co bez kiecki inków i na secie msciwym dsk+1 sufy: pielgrzym, mądrość, lis wygląda to tak:

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=11efd87ac1

i tak:

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=6594e67cb7

na smerfie ja pocinam 15,5k na rundę ale jak pisałem wyżej braknie mi inków i słonka na dsk+1 więc jeszcze dużo do zrobienia, no i nie mam takich wypasionych umagów

__________________
W grze r13 - Wrona
22-10-2013 11:25 Globtroter jest offline Szukaj postów użytkownika: Globtroter Dodaj Globtroter do Listy kontaktów
Apacz166
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2013
Postów: 1
Kraina: Moria VI

pytanie ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm... bardzo ciekawe jest to co tutaj piszesz. Gram właśnie na r17 i zastanawiam się nad buildem, akutalnie jest 29 poziom ŁM. Zastanawiam się przede wszystkim nad potępieniem łapacza, nie wiem dlaczego ale mimo że każdy odradza to potępiony ma coś takie w sobie co ciągnie mnie do niego (+ nie biorę za pewnik informacji od osób które grają innymi klasami). Chciałem zapytać jak tobie pasuje gra potępem ? +/- i opłacalność zamiany na ŁM. No i chciałbym zapytać czym ty grałeś na początku Smile ? A druga sprawa jest czy opłaca się brać gangstera od początku, czy może jednak zacząć od snajpera i później się przerzucić ?

PS: tak wiem "złota łopata" za wykop Smile .
PS2: W razie potrzeby mogę podesłać wszystkie potrzebne informacje na pw Smile

Pozdrawiam Smile !
23-10-2013 23:53 Apacz166 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apacz166 Dodaj Apacz166 do Listy kontaktów
xxp
Lord


images/avatars/avatar-18715.gif

Data rejestracji: 20-12-2008
Postów: 348

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

edit: +1 (wiadomości odczytane i brak reakcji)

cytat:
Szczygi napisał(a)
Nooo wypuścić Cię na chwile z klanu to nie znasz umiaru!

Dalszy plan z kronosem taki jak Ci pisałem Tongue

Też taki będe na r13 <3



24h na ocene oraz uzasadnienie oceny walki


cytat:
Mitiqweya napisał(a)
No no no Trupek , dales czadu, nie jedna osoba pewnie zadrosci. Smerfik w duecie - tez tak chce. Smile Zreszta z Twoimi pomyslami i pomoca tez taka bede Wink


24h na ocene oraz uzasadnienie oceny walki



cytat:
Apacz166 napisał(a)
Hm... bardzo ciekawe jest to co tutaj piszesz. Gram właśnie na r17 i zastanawiam się nad buildem, akutalnie jest 29 poziom ŁM. Zastanawiam się przede wszystkim nad potępieniem łapacza, nie wiem dlaczego ale mimo że każdy odradza to potępiony ma coś takie w sobie co ciągnie mnie do niego (+ nie biorę za pewnik informacji od osób które grają innymi klasami). Chciałem zapytać jak tobie pasuje gra potępem ? +/- i opłacalność zamiany na ŁM. No i chciałbym zapytać czym ty grałeś na początku Smile ? A druga sprawa jest czy opłaca się brać gangstera od początku, czy może jednak zacząć od snajpera i później się przerzucić ?

PS: tak wiem "złota łopata" za wykop Smile .
PS2: W razie potrzeby mogę podesłać wszystkie potrzebne informacje na pw Smile

Pozdrawiam Smile !


To nie jest dział Prorady a PB


24h na ocene oraz uzasadnienie oceny walki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xxp: 26-10-2013 22:33.

25-10-2013 11:27 xxp jest offline Szukaj postów użytkownika: xxp Dodaj xxp do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy rok, nowe wyzwania więc można by odświeżyć trochę temat Smile

W pierwszej kolejności może tak coś z Nocy Bohaterów hmm.... A niech będzie Kronos w 4-ech Tongue

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=cf36135802

Teraz zaś przejdźmy do konkretów Tongue Karnawał czas zacząć, ale wypadało by się pojawić na nim w jakimś ciekawym stroju zatem po przeszukaniu zbrojowni takie oto cudo udało mi się w niej wygrzebać:

Połączono przedmioty: Runiczna Peleryna Siewcy Śmierci (+1) i Elfia Peleryna Szybkości (+1).
W wyniku otrzymano: Śmiercionośna Peleryna Orchidei (+2).


Jednak brakowało tu pewnego blasku zatem po drobnych przeróbkach krawieckich otrzymałem:

Ulepszono przedmiot Doskonała Śmiercionośna Peleryna Orchidei (+4) -> Doskonała Śmiercionośna Peleryna Orchidei (+5) !

Następnie przeniosłem magię ze starego i poczciwego Zabójcy zaś końcowy efekt wygląda tak:

OBRAŻENIA SALA TRONOWA:
10× 504 - 515 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
10× 504 - 515 Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)


Legendarna Doskonała Śmiercionośna Bandana Zmysłów* (+5)
Doskonała Śmiercionośna Peleryna Orchidei* (+5)
Doskonały Słoneczny Amulet Mądrości* (+5)
Doskonały Słoneczny Pierścień Mądrości (+5)
Doskonały Słoneczny Pierścień Mądrości (+5)
Doskonały Śmiercionośny Kilt Inków* (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)
Legendarny Doskonały Desert Eagle * (+5)


Raport Szpiegowski - LINK

Jeśli chodzi o osiągli jakie obecnie prezentuje ten build to oto skromne przykłady:

1. Wendigo - Runda 1( Obrażeń w rundzie : 20775 )

2. Wendigo - Runda 1( Obrażeń w rundzie : 23093 )

Jak widać efekt przerósł oczekiwania ponieważ obecnie przy ekspedycji na Wendigo składem 3-ech osób mamy zdecydowany nadmiar obrażeń i mob często będzie Nas próbował zdusić blokiem Tongue Ale to jedynie drobna niedogodność ponieważ dzięki kontroli nad aktywowanymi Ewolucjami możemy sterować po części Naszymi obrażeniami zaś powyższe linki zostały specjalnie wygenerowane na max. ustawieniu bojowym by ukazać potencjał drzemiący w moim wampirku Smile

I tak wiem w świetle nowych Aren może Orchidea nie jest najlepszym pomysłem, bo inicjatywa wróci do łask, ale dla mnie ten item był takim marzeniem małego wampirka Wink Do Aren mamy jeszcze góre czasu coś się jeszcze złoży, a na ekspedycjach moja Orchidea rządzi jak dla mnie Big Grin

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Trupismród: 08-01-2014 08:56.

02-01-2014 17:44 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Shadow 7
Double Ace


images/avatars/avatar-21090.jpeg

Data rejestracji: 15-04-2010
Postów: 100

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nieźle, ta śmiercionośna peleryna orchidei nieco rekompensuje największą głupotę jaką popełniłeś a mianowicie przerobienie się ze snajpera na gangstera.

Bo jak wiadomo snajper to najlepszy tatuaż a już na pewno nieporównywalnie lepszy od "ssącego" gangstera.

No może gangster i ma większe dmg, zasięg, unik, i dostaje więcej PD, za to snajper na DUŻOOOO lepiej na niskich poziomach Big Grin

Ze względu na starą znajomość, zsolidaryzuję się z Tobą w tej głupocie i też się na gangstera przerobię, coby Ci nie było smutno, że jesteś "only one".

No a na poważnie to gratulacje.

_________________

aFe JA

08-01-2014 22:51 Shadow 7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shadow 7 Dodaj Shadow 7 do Listy kontaktów
grubysas
Forum Ace


images/avatars/avatar-17230.jpg

Data rejestracji: 02-07-2009
Postów: 99
Kraina: Moria III
Skąd: Ś-ca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja gratuluje zbalansowania dystansa, praktycznie te same wartosci osiągam i to dla mnie codzienność

ale ze Trupka lubie to 10/10 Big Grin Big Grin
11-01-2014 23:53 grubysas jest offline Szukaj postów użytkownika: grubysas Dodaj grubysas do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może i będę się powtarzał.. raczej na pewno, ale to nie ma znaczenia...

jesteś najlepszym ekspedycyjnym wampirem na całym r9... dlaczego? Obrażenia jakie osiagnąłeś po wymaksowaniu sprzętu są naprawdę imponujące i stoją na równi z dmg osiąganym przez topkę r9, ponadto masz do dyspozycji grozę, która jak wiadomo jest niezastąpionym składnikiem duetowanie/sprawnego zabijania mobów w 3kę (tych z wyższej półki)


świetne magie tylko uzupełniają całość i ładnie się komponują z całym eq, które jak widać jest stricte nastawione na obrażenia.. bez magii postać, również byłaby w topce najlepszych ekspedycyjnych bulidów..

kopii zarzucić nie można, gdyż w dobie ograniczonych możliwości, każdy dąży do tego jednego finalnego bulidu, który prędzej czy później trzeba osiągnąć.. Tobie się udało to "prędzej"..

gratulację, czekam na eq obronne oraz na linki z obron..

10/10 bo innej oceny być nie może.. tchnienie przy multiataku pokazuje swoją moc Big Grin
12-01-2014 18:26
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a):
jesteś najlepszym ekspedycyjnym wampirem na całym r9...


Nie powiem by nie było to bardzo pochlebne, ale przez wzgląd na moją wrodzoną skromność muszę zaprzeczyć Tongue Owszem całkiem fajnie sprawuje się mój wampirek na Ekspedycjach i może faktycznie w jakiejś czołówce w tej kategorii miałby szanse się znaleść, ale żeby na szczycie co to to nie Smile Na samym R9 jest Arius może Grozy nie ma, ale za to dzięki MK bardzo efektywna postać, mamy Grubegosasa jaki również jest Potępionym i jaki również ma bliźniaczą magię do HP jak moja. Dalej są Łapacze bardzo dobrzy jak Mederlin czy Gordeyn. Nawet mamy Kultystów wartych uwagi taka Nasza Maya potrafi z piąstek przywalić tak że Wendigo pada poprzez nokaut Smile

Reasumując nie narzekam na osiągi, ale uzuropowanie sobie jakiegoś specjalnego miejsca w jakiejkolwiek kategorii nie jest moim celem Smile

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

12-01-2014 18:55 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja ocena była oceną subiektywną, dlatego masz prawo się z nią nie zgadzać.. nie śledzę poczynań większości z graczy, których wymieniłeś na bieżąco, oprócz Ariusa i właśnie Ciebie..

fakt,bulid i osiągi Ariusa są imponujace, niemniej jest to odmienna klasa postaci (tatek, rasa).. niemniej groza wg mnie jest znacząca i kluczowa do duetowanie mobów.. bez niej ciężko na chwilę obecną wskazać dwójkę graczy, którzy mogliby się pokusić o skutecznie zabijanie Wendigo w jego rodzimej lokacji..

co do grubego, nie wieidziałem, ze ma taką samą magię do HP.. jednakże na fakt "balanasu" nie doścignie Cię w obrażaniach na rundę..

666 dzięki ogromnej ilości HP niejako po części rekompensuje brak MK jaką wrzuca Arius lub nawet ją przewyższa...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 12-01-2014 19:04.

12-01-2014 19:02
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Śmiercionośny Gangster z szajki Pustynnych Orłów / Rekord obrażeń 32k/rnd na Wendigo !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH