Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Bank zasobow » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bank zasobow 4 Ankieta - średnia ocena: 4,254 Ankieta - średnia ocena: 4,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
woda z dżemem
Member


images/avatars/avatar-24141.jpg

Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 31
Kraina: Necropolia X
Skąd: z nienacka !

Question Bank zasobow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

porzucam Wam temat do przemyslenia i komentowania, dotyczacy banku zasobow.
Mianowicie sprawa ma sie tak gram na bw juz jakis czas porozrzucany po roznych R, i na jednym zasobow mi sie przelewa na innych brakuje, do zadan, budowy, exp. na R7 mam kolegow i kolezanki co musza zbierac krew zanim wbija gdzies na expe czy kw i juz nie raz nie dwa sie zdarzylo ze na tym lvl gry (mowa o lvl 70+) lecieli finalnie bez arkan Tongue

i stad wzial sie u mnie taki pomysl jako ze niedawno zalozone przez mnie zostalo r16 i tam pykam sobie takim maluszkiem krew +16kk ludzi tez co niemiara moze dalo by sie zalozyc bank zasowbo gdzie gracze co maja za duzo krwi czy ludzi paczkuja ja i te paczki sprzedaje sie za zloto lub pr ale raczej za zloto, ale warunek ze paczka musi miec tyle a tyle i kosztowac rowno 20k zloto, a dochod z tego od razu spaczkowany splywac na zlom.

mysle ze to by nieco ulatwilow np przymus czasem farmienia slabszych kosztem evo dla zasobow rozwiazalo by nieco problem krwi na serwach u niektorych graczy i zlikwidowalo by wykrwawienie maluchow na nowych serwach Smile


nie wiem przyznam szczerze czy taki temat i pomysl juz byl szukalxm ale nie zostalo to przeze mnie znalezione dlatego interesuje mnie Wasze zdanie na ten temat Smile

__________________
Jeśli słuchając muzyki masz dreszcze znaczy, że dobrze słuchasz Wink
27-10-2013 21:19 woda z dżemem jest offline Szukaj postów użytkownika: woda z dżemem Dodaj woda z dżemem do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysł wymiany zasobów na inne już był
i jak dla mnie troszkę bez sensu

nie po to wykrwawia się gości żeby potem sobie krew na np expę kupili
nie po to są ludzie żeby ich kupować/sprzedawać


jak dla mnie za duże uproszczenie
27-10-2013 21:38
Demon7
Forum Ace


images/avatars/avatar-22495.jpg

Data rejestracji: 27-10-2009
Postów: 89
Klan: Demony Ciemności
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim skromny zdaniem, pomysł wart przemyślenia i wprowadzenie w nieżycie naszym wampirków Wink

__________________



Lord Jon Snow - R14

27-10-2013 21:38 Demon7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Demon7 Dodaj Demon7 do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na mikro skale takie cos juz istnieje w postacie skarbow...mozna zebrac ale nie odkopac i w chwili potrzeby uzyc...
Kiedys tez o tym myslalem zeby dac to w system lecz obawialem sie hejtu typu..."wszystko bedzie ulozone niczego pilnowac nie bedzie trzeba itp."
Choc ulatwiloby to gre to jakos dziwnie rozum mowi nie
5/10

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

27-10-2013 21:40 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Gierek
Viking


Data rejestracji: 05-09-2008
Postów: 543
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za łatwo będzie:-)
27-10-2013 21:57 Gierek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gierek Dodaj Gierek do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie bedzie. A już miedzy serwerami to na pewno nie xD

__________________
Regulamin Handlu


27-10-2013 22:00 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Bank zasobow

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH