Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » ZASIADANIE 679 ; 718 ; 927 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 679 ; 718 ; 927 5 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

679 ; 718 ; 927 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

679
Postać daniel27 - 10 dni
718
Postać Lazylemon - 27 dni
927
Postać BooDOOM - 22 dni

zasiadanie
679 z 718
927 z 718


ID 3678
ID 5000
Login Dupka
Postać Dupcia

konta 'duchy' od 718 (+10 dni)

1360
Login 4324324
Postać depry
3045
Login kuprupa
Postać Kupa z Trupa
7456
Login ktostam1
Postać OnaTuJest

konta duchy od 927 (+15 dni)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-10-2013 13:07 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
xtm_27
Junior Member


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 17
Kraina: Moria V

za co ban mam zgłoszenie o grze z 1 jednego ip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać daniel27 z postacią Lazylemon

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xtm_27: 31-10-2013 13:21.

31-10-2013 13:12 xtm_27 jest offline Szukaj postów użytkownika: xtm_27 Dodaj xtm_27 do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

postac BooDOOM
niezwiazana z nimi zasiadanie mialo miejsce z mojej winy, prosby jako wlasciciela konta(po utracie dostepu do neta na okres kilku dni, nie pamietam ilu dokladnie).
Tak wiec prosze o skrocenie kary dla Lazylemon, ktora to poprosilem o "robienie wyprawek z racji poczatku serwera" Istnieje szansa na skrocenie tego bana?
A jesli chodzi o daniel27 i lazylemon to tylko tyle wiem, ze sa para i tutaj dla par powinna byc taryfa ulgowa(jak juz wiele osob pisalo wyzej w podobnym temacie)
a nawet zmieniony regulamin gry Smile

pozdrawiam BooDOOM

__________________
18:Senti

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Banana Juice: 31-10-2013 13:21.

31-10-2013 13:16 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgłoszenie nie znaczy, że można wchodzić na cudze konta

zasiadanie występowało
tak samo multikonta (tworzenie wasali/kont duchów)

kara nie podlega skróceniu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
31-10-2013 13:42 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
zgłoszenie nie znaczy, że można wchodzić na cudze konta

zasiadanie występowało
tak samo multikonta (tworzenie wasali/kont duchów)

kara nie podlega skróceniu


kont duchow nie neguje, zglaszac nie zglaszalem ok kara niech zostanie dla mnie ale prosze o obnizenie kary dla Lazy z racji tego iz zasiadanie na moim koncie bylo z mojej winy(prosby) a wiadomo ze te kobiety mietkie sa i sie zgodza Smile
Tylko to prosze rozwazyc, a teraz dziekuje pozdrawiam Boo... Smile

__________________
18:Senti

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Banana Juice: 31-10-2013 13:49.

31-10-2013 13:48 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
xtm_27
Junior Member


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 17
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie rozumiem siedzimy w jednym mieszkaniu na wifi . Dobra nie ważne milej gry admini pewnie niedlugo sami bedziecie grac sobie pzodrawiam. Graliśmy przez rok na innym serwie bez zgłoszenia i logowaliśmy sie an siebie jak nie działało wifi i nikt sie nie czepiał wystarczy być fer zgłosić i dostanie sie bana . Admini jak zwykle na łatwizne ida eh . Siedzimy obok siebie i tez mzoemy grac na 2 kompach jednoczesniej mamy kamere instalwoac ze nie pomagamy sobie co za bezsensowne gadanie eh .

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xtm_27: 31-10-2013 14:06.

31-10-2013 14:03 xtm_27 jest offline Szukaj postów użytkownika: xtm_27 Dodaj xtm_27 do Listy kontaktów
nóp
Forum Ace


Data rejestracji: 10-02-2010
Postów: 78

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

troche te bany za zasiadanie jak ktos zglaszal multi s dziwne

nie rozumiem na jakiej podstawie uznajecie co ma 30 minut czekac az sie bedzie mogl zalogowac? to troche chore

dopoki sie nie pushuja to uwazam ze wszystko jest okej
31-10-2013 16:03 nóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóp Dodaj nóp do Listy kontaktów
Fotomob
Full Member


Data rejestracji: 30-03-2012
Postów: 50

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak się przyglądam i przyglądam tym banom za multi/zasiadanie dla osób, które zgłosiły wspólne ip i myślę sobie, że albo dajecie te bany wtedy kiedy wygodniej lub naprawdę nie zwracacie uwagi na to że było wysłane zgłoszenie wspólnej gry. Wiadomym jest, że jeśli zgłasza się wspólną grę to zasiadanie to będzie codzienność bo nie wyobrażam sobie wspólnego ip a nie wspólnej gry ( ekspy/oble w jednym klanie), więc tak z czystej ciekawości po co wgl. została wprowadzona ta opcja skoro wszystkie pary, które wierzą w te pro elo zasady ostatecznie zawsze zostają wydymane i kończą z banem Smile ?
Pozdrawiam Foto
31-10-2013 16:27 Fotomob jest offline Szukaj postów użytkownika: Fotomob Dodaj Fotomob do Listy kontaktów
Vilgeforz
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2010
Postów: 108

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zeby chociaz bylo gdzies napisane co ile mozna sie przelogowac zeby nie bylo to zasiadaniem... co i tak jest absurdem

ale gratuluje bw team podejscia do jakby nie bylo klientow, wystarczy spojrzec na ilosc graczy na nowej morii zeby dostrzec efekty

przy tej calej masie idiotycznych banow ostatnio zycze powodzenia w rozwijaniu gry

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz: 31-10-2013 16:48.

31-10-2013 16:48 Vilgeforz jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz Dodaj Vilgeforz do Listy kontaktów
Elester
Junior Member


Data rejestracji: 05-01-2010
Postów: 12
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oni tak naprawdę nie chcą rozwijać tej gry. to jest taka cicha i powolna metoda, żeby ją zakończyć. oczywiście zaczynają od tych najbardziej doświadczonych i najwierniejszych graczy, którzy zawsze mają premkę i wydali nie wiadomo ile kasy, żeby móc sobie przyjemniej pograć
no i gratuluję pilnowania porządku i ogarniunku. byle tak dalej, to nie będziecie mieli kogo adminować
31-10-2013 17:48 Elester jest offline Szukaj postów użytkownika: Elester Dodaj Elester do Listy kontaktów
nóp
Forum Ace


Data rejestracji: 10-02-2010
Postów: 78

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

akurat ban jest zasluzony ze wzgledu na nie zgloszenie boodooma

jedna kza zasiadanei bany to porazak tutaj
31-10-2013 17:58 nóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóp Dodaj nóp do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I bana powinien dostac JA! a juz napenwo lazy nie powinna miec az tak dlugiego.

__________________
18:Senti
31-10-2013 18:17 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy zasiadaniu winne są dwie osoby
jedna dlatego, że udostępniła hasło, a druga bo logowała się na to konto


co do dwóch zgłoszonych kont:
zgłoszenie gry z jednego IP nie oznacza, że można się logować na konto drugiej ooby
nie ma żadnej zasady, że trzeba poczekać jakiś czas na logowanie drugiej osoby
NIE MOŻNA SIĘ LOGOWAĆ NA CUDZYM KONCIE - taka jest zasada, została złamana za co teraz jest kara

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-11-2013 09:25 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Ptys Pandys
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 69
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj [cenz.]....

__________________
R1 - PtysPandys
R17 - PROcombo
01-11-2013 22:59 Ptys Pandys jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptys Pandys Dodaj Ptys Pandys do Listy kontaktów
Elester
Junior Member


Data rejestracji: 05-01-2010
Postów: 12
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 sherlocku nasz kochany daj choć 1 dowód na to, że między danielem a lazy było zasiadanie. Wspólne IP było zgłoszone? Było zgłoszone. Masz dowód, że daniel wchodził na konto lazy? Albo że Ona wchodziła na Jego konto? Jakichś świadków takowych zdarzeń? Zdjęcia może chociaż jakieś? Albo mi się zdaje albo Twoja ostatnia wypowiedź wskazuje na to, że niektóre kary zostały przyznane w ferworze nadawania banów? Nie przeczę, że są krystalicznie czyści i niewinni. Ale może da się im conieco uszczknąć z kary? :>

Pozdrawiam uprzejmie i liczę na ponowną chłodną analizę banów Smile
01-11-2013 23:17 Elester jest offline Szukaj postów użytkownika: Elester Dodaj Elester do Listy kontaktów
Mrozio
Member


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 31
Klan: Beer Drinkers
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie jakby były podane jasne zasady grania z 1 ip.
Mam w domu wifi a i tak jak gram z 2 połówką to czekam aż ona się wyloguje dopiero wtedy ja się loguję mimo , że każde z nas ma laptopa z którego może się logować właśnie żeby uniknąć takiego idiotycznego bana.
Rozumiem, że mimo zgłoszenia wspólnej gry i jednoczesnym zalogowaniu się z 2 różnych urządzeń na 2 różne konta jest 100% ban ?

__________________
R9:Mrozio
02-11-2013 11:51 Mrozio jest offline Szukaj postów użytkownika: Mrozio Dodaj Mrozio do Listy kontaktów
Elester
Junior Member


Data rejestracji: 05-01-2010
Postów: 12
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mrozio nie pisz takich rzeczy, bo tylko przyspieszysz sobie karę ;P
to jest taka sama zasada jak u mnie w pracy. mamy w karcie pracy pole "przestój z winy pracodawcy" (tak na marginesie u mnie każdy sam sobie wpisuje na jakie zadanie ile godzin mu zeszło). oczywiście pola tego nie można wypełniać, bo jest to rówznoznaczne z wizytą u szefów i grubą reprymendą, że jak się taki pracownik w ogóle ważył coś im zarzucić

tak samo tutaj jest opcja, aby zgłosić wspólną grę z 1 IP, ale z tego co zauważyłem w wielu już przypadkach jest ona tylko po to, żeby prędzej czy później wlepić komuś bana. zasady wspólnego IP nie są sformułowane tak, aby była jasność w każdej sytuacji, tak też admini bawią się w sędziów, katów, policjantów i to oni zawsze mają rację. wykorzystują przeciw graczom każdą lukę w regulaminie tak jak to robią nasi wspaniali politycy, aby wyrolować plebs na każdym kroku
02-11-2013 13:18 Elester jest offline Szukaj postów użytkownika: Elester Dodaj Elester do Listy kontaktów
Kochanka
Newbie


Data rejestracji: 21-08-2013
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż, ja dziękuje fruitkom za grę wspólna. Nawet jesli zdecydujemy się grać po 27 dniach to raczej nie będziemy juz na dobrym poziomie żeby z wami grać Wink ale moze kiedyś.

Co do bana to słuszny jest dla mnie za Boodooma i za wasala. Niesłuszne za Daniela bo akurat tego pilńowalismy, stad tez ban Daniela Wogole nie powinien mieć miejsca. Jedyna sytuacja jaka pamietam to ze padł mi tel na mieście i poprosiłam Daniela o użyczenie na chwile swojego. Jesli waszym zdaniem to zasługuje na bana to trudno.

Boodoom dzięki za wsparcie ale sama z własnej woli się zalogowalam wtedy więc mi się należy Wink ale dzięki za wsparcie. Miło Wink

Ponownie prosze C47 o rozważenie długości bana dla mnie. Daniel chce wrócić do gry razem ze mną więc zaproponowaliśmy usrednienie. Wydaje mi się to rozsądne ze względu na to ze gramy razem a przestrzegamy reszty zasad dotyczących aukcji czy obli czy przelogowywania się na siebie.

Lazylemon
03-11-2013 15:37 Kochanka jest offline Szukaj postów użytkownika: Kochanka Dodaj Kochanka do Listy kontaktów
Fotomob
Full Member


Data rejestracji: 30-03-2012
Postów: 50

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lazy podeślij passy do zapisów na zk na fona miałem zmianę i zgubiłem numer do Ciebie :< a co do bana to wszystkie są chore Smile tutaj już wyraziłem swoje zdanie, za co dostałem warna (niewygodne fakty=lecą warny) a temat shina specjalnie zablokowany śmiech na sali Smile
03-11-2013 16:41 Fotomob jest offline Szukaj postów użytkownika: Fotomob Dodaj Fotomob do Listy kontaktów
Elester
Junior Member


Data rejestracji: 05-01-2010
Postów: 12
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo shin to jest kolega i na Jego temat nie wolno się wypowiadać. ani na temat Kruka też nie. kumoterstwo przede wszystkim. są równi i równiejsi w tej grze. widzę, że mam już 3 warny także po tym poście dostanę bana na Forum także dziękuję za ogarnięcie C47 i wyhoduj sobie mózg. żyjemy w nowoczesnym świecie na pewno ktoś Ci może przetransplantować ze świni albo szympansa może przejrzysz na oczy

pozdrawiam
Kroczek
03-11-2013 16:53 Elester jest offline Szukaj postów użytkownika: Elester Dodaj Elester do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zasiadanie między pierwszymi dwoma kontami występowało, co widać po logach

nie widzę powodu by zwiększać jednemu graczowi karę
a tymbardziej zmniejszać drugiemu, kary są zależne od przewinienia

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-11-2013 18:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
xtm_27
Junior Member


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 17
Kraina: Moria V

zwiększenie kary Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

679
Postać daniel27

Proszę o zwiększenie kary postaci daniel27 i jednocześnie zmniejszenie kary Postać Lazylemon 927 i tak gramy razem więc fajnie by było jak byśmy mogli wrócić do gry w tym samym czasie . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby . A tak apropo ban na miesiąc na serwie który działa 3 miesiące to mi się wydaje niezbyt proporcjonalne przewinienia nie były tego warte .

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez xtm_27: 04-11-2013 13:22.

04-11-2013 10:46 xtm_27 jest offline Szukaj postów użytkownika: xtm_27 Dodaj xtm_27 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bany 'na żądanie' są tylko na stałe, a wtedy nie ma nigdy możliwości odblokowania konta

nie widzę powodu by zmniejszać karę komukolwiek z tematu, co już pisałem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-11-2013 15:11 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Banana Juice
Viking


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 521
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale wyrownanie ich bana jest calkiem logiczne... skad pewnosc, ze te konta duchy za ktore lazy dostala bana dluzszego od daniela sa jej, moze to akurat daniel zakladal i moze to nie mialo znaczenia z czyjego ref linku sa...
wiec kare IMHO powinni miec jednakowa... I tutaj logicznie, czy tez nielogicznie chyba kazdy sie zgodzi i ty takze Ce...

__________________
18:Senti
08-11-2013 15:52 Banana Juice jest offline Szukaj postów użytkownika: Banana Juice Dodaj Banana Juice do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » ZASIADANIE 679 ; 718 ; 927

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH