Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WŁAMANIE NA KONTO Czy mozna cos z tym zrobic? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Czy mozna cos z tym zrobic?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KAKAOWESLONCE
Newbie


Data rejestracji: 30-10-2013
Postów: 1

Czy mozna cos z tym zrobic? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
kilka dni temu przejąłem postać na r17 o nicku Kesaj http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....rofile&uid=4359

a swoje stare KAKAOWE SLONCE
http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....rofile&uid=6896

oddałem innemu graczowi. Niestety najprawdopodobniej poprzedni właściciel zatęsknił za swoim kontem i zanim zmienilem e-mail - odzyskał je. Do komputera, z którego loguję się na postać korzystam tylko ja, nikomu nie podawałem danych do konta.
Czy można coś z tym zrobić?

P.S. Link do tematu informującego o przejęciu konta : przejecie konta R17 [informacyjny]



Pozdrawiam
05-11-2013 00:06 KAKAOWESLONCE jest offline Szukaj postów użytkownika: KAKAOWESLONCE Dodaj KAKAOWESLONCE do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4359
Postać Kesaj

blokada do wyjaśnienia


w temacie w wymianach kont nie ma postu poprzedniego właściciela, więc aktualnie nie można go odzyskać
widać tylko na koncie, że się logowałeś, ale nie znaczy to, że właściciel oddał ci konto z własnej woli

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-11-2013 09:22 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Fotomob
Full Member


Data rejestracji: 30-03-2012
Postów: 50

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiście byłem świadkiem ich rozmowy że Kesaj chce się skasować i oddaje konto wtedy "KAKAOWE SŁOŃCE" zaproponowało wymiane na którą przystał. Kesaj może nie miał czasu wejść na forum ale widziałem że się zgadzał Smile
pozdrawiam Foto
05-11-2013 11:15 Fotomob jest offline Szukaj postów użytkownika: Fotomob Dodaj Fotomob do Listy kontaktów
Kesajovski
Newbie


Data rejestracji: 18-10-2013
Postów: 4
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Niestety w weekendy nie jestem aktywny. Wczoraj wróciłem z trasy i próbując się zalogować na konto dostałem informację o nieprawidłowym haśle.... Jako iż jestem właścicielem tego konta odzyskałem hasło i wróciłem do gry. Jak wspomniał administrator, nie było żadnej wzmianki o przekazaniu konta innej osobie. Proszę o niezwłoczne ściągnięcie blokady.

Pozdrawiam, kesaJ.
05-11-2013 16:45 Kesajovski jest offline Szukaj postów użytkownika: Kesajovski Dodaj Kesajovski do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedyne włamania na BW były przez to, że gracz miał taki sam nick, login i hasło - zdarzyło się to chyba tylko ze dwa razy w historii BW
ty nie masz ich takich samych, co mówi o tym, że hasło sam przekazałeś

widać to też np. po tym, że logowanie gracza było niedługo po twoim logowaniu

czyli konto nie będzie odblokowane
przekazanie hasła, najpewniej w celu 'opieki' nad kontem - czyli ty nie możesz odzyskać konta
oddanie konta bez potwierdzenia na forum przez właściciela - czyli nie może odzyskać składający skargę

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-11-2013 17:31 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Grzechotnica
Junior Member


images/avatars/avatar-21460.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 14
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kesaj oficjalnie pożegnał się z całym klanem i poinformował o chęci oddania konta.
Ponieważ Kesaja bardzo lubiłam i klanówka była też taka miła, przez przypadek ją zapisałam. Mam nadzieję, że pomogę w odblokowaniu konta. Nie wiem co się stało, bo Kesaj to mądry chłopak i Kakaowe również, znają zasady gry, a do Kesaja takie zachowanie zwyczajnie nie pasuje.
Byłabym wdzięczna za pozytywne rozpatrzenie, nie ma mowy o oszustwie albo opiece nad kontem. Kakaowe grał na nim kilka dni. Przejął o ile pamiętam w dniu pożegnania Kesaja z grą.
http://r17.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...10253379&type=2

__________________
Fuji
R14 PsychoDanseMacabre
R17 Danse_Macabre [MACABRE]
05-11-2013 18:16 Grzechotnica jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzechotnica Dodaj Grzechotnica do Listy kontaktów
Kesajovski
Newbie


Data rejestracji: 18-10-2013
Postów: 4
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem takie nieporozumienie nie powinno skutkować całkowitą blokadą konta no ale to tylko moje stwierdzenie... Smile
05-11-2013 20:45 Kesajovski jest offline Szukaj postów użytkownika: Kesajovski Dodaj Kesajovski do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WŁAMANIE NA KONTO Czy mozna cos z tym zrobic?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH