Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 72708; 71723;71722;64945 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 72708; 71723;71722;64945 3 Ankieta - średnia ocena: 9,673 Ankieta - średnia ocena: 9,673 Ankieta - średnia ocena: 9,673 Ankieta - średnia ocena: 9,673 Ankieta - średnia ocena: 9,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

72708; 71723;71722;64945 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 72708
Login zyggi
Postać Charmaine


ID 71723
Login magdeline
Postać Luciola



ID 71722
Login zyggi1976
Postać Gotrek


ID 64945
Login zdzislaw
Postać Zyggi


multikonto - ban stały

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

06-11-2013 19:53 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
charmaine
Member


Data rejestracji: 09-11-2013
Postów: 29
Kraina: Moria III

Re: 72708; 71723;71722;64945 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzień dobry.
Niestety nie mam nic na swoją obronę.
Znudził mi się Gotrek i założyłem Charmaine zapominając o rejestracji gry z jednego konta ( Na konto Gotreka po za małym wyjątkiem nie logowałem się )

Jednocześnie wykorzystałem sytuację , że Żona zrezygnowała definitywnie z gry ( konto Luciola) i pomagałem Charmaine w ekspedycjach.

Było to niestety świadome i karygodne.

Motywowała mnie cheć szybszego dobicia do reszty klanu.

Chciałbym pozostać graczem ( nie złamałem nigdy wcześniej regulaminu gry od 2008 roku) i proszę o zredukowanie banu na okresowe dla konta Charmaine. Obiecuję bycie sumiennym graczem i płatnikiem.

Nic po za obietnicą i przyznaniem się do winy nie jestem w stanie zaoferować.

proszę o pozytywne ropatrzenie prośby.

Dziękuję

__________________
Zyggi R5 i R9
09-11-2013 10:04 charmaine jest offline Szukaj postów użytkownika: charmaine Dodaj charmaine do Listy kontaktów
Kyna
Newbie


Data rejestracji: 21-08-2010
Postów: 1
Klan: Zakon Prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co się stało tego się nie zmieni, sądzę żę Gotrek a raczej aktualnie charmaine żałuje tego czego dokonał, grał długi czas i doszedł do wysokiego poziomu jednak nie chciał żegnać się z grą ani z R5, chciał jedynie spróbować od nowa, fakt popełnił błąd, jednak wierze w to że więcej to się nie powtórzy, proszę o danie szansy na poprawę dla gracza Gotrek na jego młodszym koncie charmaine, w sumie kara powinna czegoś nauczyć a ban na zawsze nie daje możliwości wykazania poprawy

pozdrawiam
09-11-2013 21:09 Kyna jest offline Szukaj postów użytkownika: Kyna Dodaj Kyna do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niezgłoszona gra z jednego komputera/IP z 68810


i jeszcze konta "duchy":

ID 72709
Login kasiakasia
Postać kasiakasia

ID 68823
Login dopalik
Postać DOPALIK

ID 71769
Login Trudzik
Postać Thrudzik


Odwołanie od bana możliwe dopiero po 30 dniach .

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

09-11-2013 23:01 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
charmaine
Member


Data rejestracji: 09-11-2013
Postów: 29
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzień dobry.
Proszę o anulowanie kary i odblokowanie konta ID 72708 Login zyggi Postać Charmaine( własnego) oraz jeśli oczywiście to możliwe konta ID 71723 Login magdeline Postać Luciola ( konto żony ; zarzekała się , że nie będzie grać ale to ja nabroiłem z Jej kontem) jednocześnie zgłaszam oba wyżej wymienione konta jako korzystające z tego samego IP.

Przepraszam za kłopoty .

dziękuję
/Z

__________________
Zyggi R5 i R9
06-12-2013 07:58 charmaine jest offline Szukaj postów użytkownika: charmaine Dodaj charmaine do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warunkowo mogę odblokować tylko jedno konto .

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

09-12-2013 10:32 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
charmaine
Member


Data rejestracji: 09-11-2013
Postów: 29
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będę egoistą i proszę o odblokowanie Charmaine.

dziękuję

__________________
Zyggi R5 i R9
09-12-2013 12:19 charmaine jest offline Szukaj postów użytkownika: charmaine Dodaj charmaine do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odblokowane.

W przypadku ponownego złamania regulaminu konto zostanie zablokowane na stałe bez możliwości odwołania się do operatora serwera.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

09-12-2013 21:46 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Katipo
Full Member


Data rejestracji: 03-12-2013
Postów: 50
Skąd: ......R6 , KGB, MJT.....R1,R7,R16,R1 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie że są równi i równiejsi gracze. tutaj konto odblokowane a u mnie to już .... bo co , bo c47 zalozyl bana i nie moze mi go nikt sciagnac ? boicie sie tego faceta czy co ja nie wiem co on jest bog do cholery ???

__________________
cytat:
suffocate napisał(a)
w przeciwieństwie do katipo zdaje sobie z tego sprawę, ale trudno, żeby czasem nie poniosło jeśli takie elementy zatruwają mi ,,nie-życie" w bw.

10-01-2014 09:15 Katipo jest offline Szukaj postów użytkownika: Katipo Dodaj Katipo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA 72708; 71723;71722;64945

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH