Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 56747; 56745 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 56747; 56745
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

56747; 56745 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 56747
Login Rimmon
Postać Trexis

ID 56745
Login Trexis
Postać Rimmon

Multikonto i ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

06-11-2013 22:28 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
trexis
Newbie


Data rejestracji: 30-05-2013
Postów: 4
Kraina: Necropolia IV
Skąd: G-ce

Re: 56747; 56745 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem bana. Pisałam dawno juz temu, ze gram z siostrą z jednego komputera, na jednej sieci.
06-11-2013 22:45 trexis jest offline Szukaj postów użytkownika: trexis Dodaj trexis do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam takiego zgłoszenia

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

06-11-2013 22:57 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
trexis
Newbie


Data rejestracji: 30-05-2013
Postów: 4
Kraina: Necropolia IV
Skąd: G-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo proszę w takim razie sprawdzić dokładnie jeszcze raz, bo nawet pamiętam jak to pisałam i pamiętam również, że miałam konto siostry widoczne jako niedostępne (w widoku miasta). Z tego co wiem, gdyby nie było zgłoszone, to mogłybyśmy siebie nawzajem atakować itd.
Bardzo mi zalezy na moim koncie o id 56745.

A, gdyby były wątpliwości o zależność nicków - Trexis było moje od zawsze, Rimmon było siostry. Zadna z nas nie przemyślała, że potem będziemy swoimi nickami nawzajem mieć nazwane postacie, a ogólnie było łatwiej zapamiętać.
06-11-2013 23:06 trexis jest offline Szukaj postów użytkownika: trexis Dodaj trexis do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziwne tłumaczenie

jesteś trexis, tworzysz konto z takim loginem, ale dajesz inny nick
a na drugim koncie jest login trexis, nick taki jak login na pierwszym, a e-mail też trexis
twierdzisz, że założone zostało przez siostrę, ale czemu na takim e-mailu i z takim loginem

jest niby możliwe, że grały dwie osoby, ale logi i inne informacje z kont mówią coś odwrotnego

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-11-2013 23:40 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
trexis
Newbie


Data rejestracji: 30-05-2013
Postów: 4
Kraina: Necropolia IV
Skąd: G-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tworzyłysmy je nieznajac mechanizmów gry jeszcze, osobiście myślałam że będzie jak w niektórych innych grach, że login = nazwa wyświetlana w grze, a nie nazwa postaci wszędzie a nigdzie loginu w trakcie gry, ale to inna sprawa. Myślałam, że o takie rzeczy nikt się nie będzie czepial, skoro było zgłaszane o grze z jednego kompa, a w zasadzie kilku obecnych w domu.Nikt o loginach zbyt nie pomyślał. Jakie informacje z konta? Czy wynajdywanie multi opiera się na domyslach? Mamnadzieję że jednak nie tak to działa. Szkoda mi takiej ilości czasu i pieniędzy jeśli to tak wygląda.
07-11-2013 00:00 trexis jest offline Szukaj postów użytkownika: trexis Dodaj trexis do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 56747; 56745

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH