Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 24834; 56367 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 24834; 56367 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

24834; 56367 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 24834
Login bori
Postać oooooooooooooooooooo

ID 56367
Login FasJasola
Postać FasJasola

18245438 => Dobry Runiczny Smoking
17131998 => Dobry Przyjacielski Nóż Klanu
16644745 => Legendarna Doskonała Pałka Imperatora
16159191 => Dobry Runiczny Kilt
14230777 => Legendarna Dobra Runiczna Kominiarka

Z tego co wiem, to pożyczka sprzętu jest na max 1 miesiąc. Ban stały

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

06-11-2013 22:34 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprzęt oddałem więc nie wiem o co chodzi może dłużej niż miesiąc ale oddałem bo oooooooooooooooooooo dość często włączał urlop i ciężko było go złapać. A po drugie gdzie tu zasiadanie czy multikonto skoro logowania zawsze były z innych IP jego i moje?? Proszę o odpowiedź i czy będzie możliwe odwołanie.

__________________
NICK R4: FaSiU


06-11-2013 22:38 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale pół roku to trochę dużo, żeby nie oddać sprzętu. Powód bana już poprawiony, odwołać się możesz do C47.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

06-11-2013 22:43 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mówię, że możesz sprawdzić logowania z konta bori i urlopy, ile razy mu pw pisałem żeby oddać sprzęt to nie odpisywał ciężko go złapać nawet nie wiem czy na R14 teraz gra regularnie.

Rozumiem, że pożyczka sprzętu powyżej miesiąca to push ale nie moja wina, że ciężko było oddać raz wisiał nawet tydzień na handlu i blokował handel bo bori nie grał, a nie miał urlopu włączonego. Sprzęt oddany więc nie można złagodzić kary?? I to w dodatku oddany już dawno, a dopiero teraz dostałem bana z resztą za nic praktycznie skoro to co pożyczyłem to oddałem.

__________________
NICK R4: FaSiU


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez FasJasola: 06-11-2013 22:57.

06-11-2013 22:49 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale przetrzymywany bardzo długo, w takich wypadkach należy napisać do operatora i oddać sprzęt na konto administracyjne.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

06-11-2013 22:56 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Edit u góry ale co ja zrobie, chciałem oddać po miesiącu to miał urlop, a skąd mogłem wiedzieć, że przedmioty można przekazać administratorowi ( w tym przypadku tobie)? Nigdy nie spotkałem się z takim czymś więc miałem prawo nie wiedzieć i chciałem oddać sprzęt do osoby od której pożyczyłem. Sprzęt wrócił do właściciela z tego co widać, i nie brał za niego ani krzty pyrków, więc to raczej nie podchodzi pod definicję push tylko przeciągniętą pożyczkę spowodowaną być może brakiem czasu na grę.

Proszę o złagodzenie kary ze stałki na jakąś ilość dni nawet 50 zdzierżę.

__________________
NICK R4: FaSiU


06-11-2013 23:03 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinieneś wiedzieć, ponieważ przedmioty można pożyczyć maksymalnie na 30 dni, po tym terminie jest to push. Po 30 dniach możesz odwołać się do mnie. W tym momencie jeśli uważasz ban za niesłuszny możesz napisać do C47.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

06-11-2013 23:04 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli 6 grudnia mogę pisać o odwołanie? Może ban nie to, że niesłuszny (jedynie co z wymiarem kary się nie zgadzam skoro oddałem przedmioty ale już te 30dni poczekam do odwołania, przyda się chwila oddechu od BW) ale spróbujcie zrozumieć to ze strony graczy, niektórzy mają przestoje w grze lub nie grają po miesiąc nawet dwa, bo po prostu nie mają czasu, dużo obowiązków w normalnym życiu czy też inne przypadki. A informację, że pożyczone przedmioty można oddać na administratorskie dostałem przed chwilą od Ciebie.

Edit.

__________________
NICK R4: FaSiU


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez FasJasola: 06-11-2013 23:21.

06-11-2013 23:11 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
Lady Moren
Lord


images/avatars/avatar-19946.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 326
Klan: MonsterASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: (: K-Ce City :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niby nieznajomosc prawa to zadna wymowka ale z 2 strony jezeli ow sprzet wisial tygodniami na handlu ( do sprawdzenia chyba ) do akceptu to pomimo ze fasolka mial eq to i tak nie czerpal z niego zadnych korzysci...
poza tym 1 "glupim" incydentem fasolka gral i grac bedzie uczciwie Wink oj wielki Opie daj nuubowi 2 szanse Smile swoje i tak odsiedzial na "urlopie"


przy +1 poprosze jakis ladny wpis ze prawnik czy cos Tongue

__________________

03-12-2013 13:16 Lady Moren jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady Moren Dodaj Lady Moren do Listy kontaktów
akhkharu
Newbie


images/avatars/avatar-15886.jpg

Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 9
Kraina: Necropolia III
Skąd: cz dz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście jakby to był leon Z. to by było tylko pouczenie albo ban na 5 dni ! Bo oczywiście są równi i równiejsi.
Ogarnijcie się i zacznijcie ludzi traktować równo a nie dzielcie graczy na równych i równiejszych !!!!
Bo to co odwalacie to żenada !!!!

nie powiem koło czego latają mi te wasze warny !!!!

__________________
Nick R4: Arietis

Ofka w ostatnich 5 min. aukcji
koniec aukcji 5min od ostatniego przebicia

(1k..5k) - 100pr
(5k..10k) - 500pr
(10k..50k) - 1kpr
(50k..100k) - 5kpr
(100k..500k) - 10k pr
06-12-2013 12:24 akhkharu jest offline Szukaj postów użytkownika: akhkharu Dodaj akhkharu do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Minęło 30 dni więc napisałem na pw o odwołanie

__________________
NICK R4: FaSiU


07-12-2013 21:13 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak z moim odwołaniem pisze tu i na pw, a odzewu zero ze strony operatora.

__________________
NICK R4: FaSiU


08-12-2013 17:45 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szeszej
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto odblokowane po odwołaniu

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

08-12-2013 22:08 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » PUSHING 24834; 56367

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH