Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 Gdzieś uciekł 1% na wyprawie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Gdzieś uciekł 1% na wyprawie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
d3sidor
Double Ace


Data rejestracji: 13-04-2009
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: masz zioło?

Gdzieś uciekł 1% na wyprawie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Skąpy Nick
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: Na ekranie wypraw na pielgrzymce na próbie spostrzegawczości mam 40%, szczęścia w sali tronowej mam 106 szcześcia a na wyprawie z kaplica i cała reszta bonusów 166 szczęścia czyli powinienem mieć na wyprawie 52%, jednak pokazuje mi ze mam 51% http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=6726d782f4 Gdzieś się zgubił ten %? czy ja źle licze cos?

166-106 = 60 szczęścia
kazde 5 szcześcia to 1% w góre na pieldze
60/5 = 12%

screen z ekranu wypraw https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/h...732689677_o.jpg

__________________
Skąpy Nick

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez d3sidor: 08-11-2013 07:14.

08-11-2013 07:10 d3sidor jest offline Szukaj postów użytkownika: d3sidor Dodaj d3sidor do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niedawno lvl załapałeś więc może standartowy drop procenta z lvlu ?

choć z tego co widze piszesz ze masz 40 więc niby faktycznie cos nie tak

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SHAD79: 08-11-2013 08:12.

08-11-2013 08:10 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szósty zmysł poziom 4
INTELIGENCJA +8
SZCZĘŚCIE +5
Działa zawsze na wyprawach


W sali tronowej nie pokazuje, ale na ekranie wypraw oblicza razem z tym, tutaj jest ten brakujący 1%

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
08-11-2013 09:34 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
d3sidor
Double Ace


Data rejestracji: 13-04-2009
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: masz zioło?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez d3sidor
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i rozwiązanie okazało się prostsze niż się wydawało, ze sam o tym nie pomyślałem. dzięki moŻna zamknąć

__________________
Skąpy Nick
08-11-2013 09:41 d3sidor jest offline Szukaj postów użytkownika: d3sidor Dodaj d3sidor do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 Gdzieś uciekł 1% na wyprawie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH