Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13 Zniknelo mi 650-750 pkt evo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zniknelo mi 650-750 pkt evo 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Epi
Newbie


Data rejestracji: 17-11-2013
Postów: 4
Kraina: Moria IV

Zniknelo mi 650-750 pkt evo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Epitopus
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:
Wczoraj mialem okolo 1215 lub 1315 evo, dzisiaj mam 583 (po kilku atakach). Nie szkolilem evolucji (nie przybyla mi tez ani jedna). Za to dzis skasowalem umagicznienie. Mysle ze nie pomylilem sie i nie 'zdjalem go' za pkty evo bo go nie mam, a tylko raz tam cos robilem.
17-11-2013 11:44 Epi jest offline Szukaj postów użytkownika: Epi Dodaj Epi do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawdź okno umagicznień. Jeżeli umag który zamierzałeś zdjąć nadal tam jest to znaczy, że nie skasowałeś go, tylko zdjąłeś i przez to zabrało ci evo.

__________________
R14 - Sonny Psycho
17-11-2013 11:50 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Epi
Newbie


Data rejestracji: 17-11-2013
Postów: 4
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Epi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

umagicznienia nie bylo, mialem informacje o slumsach ze musze ukonczyc wszystkie 3 poziomy aby miec umagicznienie. A ze tylko raz tam wchodzilem to nie moglo byc pomylki. I chyba traci sie wiecej evo za sciagniecie evolucji.
17-11-2013 16:30 Epi jest offline Szukaj postów użytkownika: Epi Dodaj Epi do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sciagniecie umaga kosztuje poziom x10. a skarbu nie wykopales jakiegos?

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
17-11-2013 16:58 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
Epi
Newbie


Data rejestracji: 17-11-2013
Postów: 4
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Epi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzisiaj wykopalem skarb.... a to moze kosztowac tyle pktow evo? tego nie wiedzialem.... i ja wole evo od skarbu

Edit: skarb to byl przedmiot (jakis byle jaki)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Epi: 17-11-2013 23:41.

17-11-2013 23:36 Epi jest offline Szukaj postów użytkownika: Epi Dodaj Epi do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Epi napisał(a)
dzisiaj wykopalem skarb.... a to moze kosztowac tyle pktow evo? tego nie wiedzialem.... i ja wole evo od skarbu

Edit: skarb to byl przedmiot (jakis byle jaki)



Dodana została opcja "kup teraz" pozwalająca natychmiast odebrać skarb i uzupełnić brakujące punkty skarbu z puli punktów ewolucji. Przelicznik 1:1.


trzeba było czytać info przed potwierdzeniem Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez janeo: 18-11-2013 00:06.

18-11-2013 00:05
Epi
Newbie


Data rejestracji: 17-11-2013
Postów: 4
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Epi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz wiem, zamiast wybrac ze teraz odkrywam ten skarb od 100 levelu wcisnalem kup skarb....

Twoim oczom ukazuje się zawartość kufra: Doskonały Ostry Nóż!
.... za 750 evo.
18-11-2013 12:53 Epi jest offline Szukaj postów użytkownika: Epi Dodaj Epi do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najdroższy przedmiot w historii BW Smile Wystaw go na aukcje jako kolekcjonerski Big Grin
18-11-2013 13:36
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż. Skoro sprawa się wyjaśniła to zamykam z wyrazami współczucia.
18-11-2013 14:40 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13 Zniknelo mi 650-750 pkt evo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH