Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » KUPNO/SPRZEDAŻ 86959 ; r9: 2406 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 86959 ; r9: 2406 7 Ankieta - średnia ocena: 6,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

86959 ; r9: 2406 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

86959
Postać talar1996
Login slawek20

r9
2406
Postać Darexus
Login MARYSIA


sprzedaż/kupno konta za realne pieniądze
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-11-2013 21:26 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam, dostalem wiadomosc w grze juz, ze niepotrzebnie napisałem takie rzeczy na forum w wymianie.
prosze przejrzec prywatne wiadomosci (moje juz niestety usunięte bo nie mialem miejsca na nowe ale na bank da się to odwrócić), napisałem tam, że ja mam premium do lutego i jeśli miałbym się zamienić to postać równiez musi posiadać premium, umowilismy się, że Pan doładuje 31 dni przed wymianą i wieczorem, bądź po 10 po wypłacie doładuje kolejne 31 bo obecnie nie jest przy kasie. czy to jest niezgodne z regulaminem? skoro umówiliśmy się na taką samą ilość premium? nie widzę tu żadnego kupna i sprzedaży a z racji takiej iż jest to moje pierwsze przewinienie, mniemam, że drugiego Pana równiez, proszę o naganę słowną albo skrócenie bana do 2 dni, bo niczym nie zawiniliśmy. zostało to po porstu źle odebrane. wiem, że regulamin istnieje ale proszę przeczytać moje wyjaśnienie odnośnie zaistniałej sytuacji, jest to po prostu LUDZKIE

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
26-11-2013 21:31 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest napisane o kupnie konta za konto premium
kolejnymi postami tylko to potwierdzasz

za to karą jest ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-11-2013 09:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie C gdzie Ty widzisz post KUPNO za konto premium? wymienilismy się postaciami, ja dałem mu morię, a on dał mi R7. jednak ja miałem premium tam do lutego więc na PW mu napisałem " okej, wymienię się, ale jeśli uzupełnisz premkę, żeby było po równo" na co dostalem odpowiedź doładuję na 31 dni teraz przed wymianą, i na 31 po wymianie bo obecnie nie jestem przy kasie i musze czekać do wypłaty. gdzie widzisz tutaj kupno za cokolwiek?

proszę chwilę pomyśleć, chciałem po prostu równą ilość premki, żeby wszystko było sprawiedliwe, gdzie tutaj widzisz kupno Panie C.

proszę o ostateczne ustosunkowanie się, oraz wzięcie pod uwagę, że to moje pierwsze przewinienie, jeśli nic się z tym nie da zrobić, to trudno, 3 letnią przygodę z bw czas skończyć, nie będę płakać, ostatnio i tak mniej grałem Wink

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
27-11-2013 13:28 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

'wymienimy się jeśli doładujesz konto'

to JEST kupno konta za realne pieniądze
przynajmniej jeśli chodzi o późniejsze doładowanie/przekazanie kodu
jeżeli premium już było by na koncie to wtedy nie może być mowy o kupnie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-11-2013 15:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
alu123
Triple Ace


images/avatars/avatar-23167.gif

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 207
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako że temat mnie dotyczycy premium doładowałem kilkadziesiat sekund przed wymianą jeśli możesz sprawdź to Sobie. Chciałem po prostu wyrównac stan premki z kontem Tao
27-11-2013 15:55 alu123 jest offline Szukaj postów użytkownika: alu123 Dodaj alu123 do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
alu123 napisał(a)
Jako że temat mnie dotyczycy premium doładowałem kilkadziesiat sekund przed wymianą jeśli możesz sprawdź to Sobie. Chciałem po prostu wyrównac stan premki z kontem Tao


wszystko się zgadza

to ja sie pomylilem, premium juz bylo doladowane, teraz sobie przypomnialem, ze przeciez aktywowałem skrócone wyprawy i miałem sam też doładować zeby zmienic maila


prosze sprawdzic kiedy została doładowana premka i prosimy o odblokowanie, moj post był jedynie nieporozumieniem, proszę zachować się po ludzku

bw to odskocznia a nie realne życie także można przymknąć oko..

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
27-11-2013 16:24 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha, rozumiem że 'uzupełni jak będzie miał pieniądze' - co było pewnie informacją podaną ci przez niego - znaczyło 'uzupełni chwilę przed przejęciem'

2x 31 dni to więcej niż trzeba na skrócenie i zmianę e-mailu, więc po skróceniu nie myślał byś o doładowaniu konta aby go zmienić


konto oddane za pieniądze, więc ban jest słusznie nałożony

możecie się odwołać po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-11-2013 19:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
alu123
Triple Ace


images/avatars/avatar-23167.gif

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 207
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie koniecznie panie operatorze z tego względu że zmiana e-mail 30d dni premium plus skrocenie 10 plus wyprawy delux gdzie wyprawy po 3 min +15 dni razem wychodzi 55 dni a premium 62 dni zostaje 7 dni premium tyle wiecej dokładnie. A o premke chodziło o to żebym premka była na mniej więcej tyle samo. żeby było na zmiane e-mail i dokupienie dodatków.

proszę chociaż o skrócenie bana do 7 dni nie bylo tu kupna za pieniądze tylko po prostu chcieliśmy żeby premium było na podobnym poziomie na spokojna zmianę a to chyba nie jest handel kontem
27-11-2013 20:20 alu123 jest offline Szukaj postów użytkownika: alu123 Dodaj alu123 do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak, ale tłumaczysz to Ty i tłumaczę to ja, a Pan C47 nie może tego pojąć do wiadomości, widzę, że tylko widzi to, co chce widzieć, trzyma się dziwnie swojego zdania, jakby miał klapki na oczach. Czytanie ze zrozumieniem nie jest aż takie trudne. Skoro nasze konta nie będą odblokowane a ja mogę się odwołać po 30 dniach, to żegnam wszystkich, nie ma sensu więcej grać w tą grę Wink

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
28-11-2013 10:01 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

bardzo rzadko korzystam z moich uprawnień i sytuacja musi być ULTRA wyjątkowa.

1. zapoznałem się z Waszymi kontami.

2. zapoznałem się z danymi z panelu i historii premium.

3. wszystkie powyższe potwierdzają Wasze wyjaśnienia, iż chodziło tylko o to by ilość dni premium na obu kontach była równa.


Niniejszym zdejmuję z Was bana.

Uwaga! Dla potomnych - akceptujemy by warunkiem wymiany była możliwie podobna ilość premium na zamienianych kontach jednocześnie proszę JASNO i wyraźnie pisać informację o tym tak by OP nie byli wprowadzani w błąd.

PS. Podobna to 30 tu a 40 tam, nie 200 tu a 500 tam. Takie "podobieństwo" skończy się banem.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


29-11-2013 17:37 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prawde mowiac mialem to zostawic w spokoju i nie grać w bw ale widzę jeszze jakaś sprawiedliwosc na tym swiecie istnieje. dziekuje za reakcje, prosze tylko o to, zeby na drugi raz przyjrzec sie dokladniej takim sprawom, moze jakas osoba postronna wystawi swoją opinię bo Pan C47 opiera się tylko na swoich wyuzdanych zalozeniach, nie jestem złośliwy piszę tylko prawdę

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
29-11-2013 19:30 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
alu123
Triple Ace


images/avatars/avatar-23167.gif

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 207
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA także ślicznie dziękuje i pozdrawiam Smile
29-11-2013 22:15 alu123 jest offline Szukaj postów użytkownika: alu123 Dodaj alu123 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » KUPNO/SPRZEDAŻ 86959 ; r9: 2406

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH