Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » [Archiwum] Dyskusje na temat Pręgierza/Skarg R1. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (11): « pierwszy ... « poprzednie 9 10 [11] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [Archiwum] Dyskusje na temat Pręgierza/Skarg R1. 22 Ankieta - średnia ocena: 6,7322 Ankieta - średnia ocena: 6,73
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem świadomy przewinienia, nie zgadzam się jedynie z wymiarem nałożonej kary.

Czy w kontekście czy nie dla mnie Twoja wypowiedź była obraźliwa.
19-09-2016 23:39 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taki recydywista bez oglady jak Ty chce złagodzenia kary a na jakiej niby podstawie.

Wymyślasz sobie nagonke na twoja osobę i myślisz ,ze ktoś poza djuk czy ban w to wierzy.

Moja prowokacja? To śmiech na sali napisałem po prostu prawdę o Tobie.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


20-09-2016 12:58 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Skel
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2016
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawdę to możesz sobie pisać o sobie, mnie nie znasz więc wara ci ode mnie.

Mania wielkości widać przerasta już twoje ego.

Aż mi cię szkoda.
20-09-2016 23:17 Skel jest offline Szukaj postów użytkownika: Skel Dodaj Skel do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do bana...
groźba
...to dlaczego "pani operator" nie bierze przykładu z Buca (którego mimo że nie trawię, to muszę przyznać że czasem chociaż sprawia wrażenie, że coś robi i choć trochę mu zależy, a nie tylko "odrabia pańszczyznę")?
23938
Bo znając charakterek "pluszaka" (btw, przecież wszyscy na R1 doskonale wiedzą, że on nie ma życia prywatnego poza BW, więc skąd ta stałka za "groźby odnoszące się do życia", skoro na 99% chodziło o nie-życie postaci z R1?Big Grin ), to wcześniej (w ten czy inny sposób) (s)prowokował (prawdopodobieństwo czego graniczy niemal z pewnością) zbanowanego do takiej, a nie innej odzywki... Zresztą na forum są przykłady jego "wzorowego" zachowania (po innych działach nie che mi się szukać, aczkolwiek znalazłoby się kilka podobnych kwiatków)...
265077 | Luszyn
obraza <- tu stałka dla mnie za napisanie mu "zamknąłbyś ryj", mimo że tylko "trochę było mu niemiło"rotfl



cytat:
SimpleMind napisał(a)
Zastanawia mnie również, dlaczego w tej chwili nikt poza Panią operator i złodziejem nie ma dostępu do tychże moich "gróźb"??
Dlaczego link do wiadomości jest pusty i nie może całe społeczeństwo BW zobaczyć i ocenić o co tak na prawdę poszło??

Bo gdyby tak nie było, to każdy (a nie tylko admini/sop/op danego serwa oraz nadawca/adresat) mógłby czytać (fakt faktem losowo, ale jednak) PW dowolnego usera zmieniając tylko i wyłącznie ID wiadomości w pasku adresu przeglądarki...
Trochę słabo, co?chytry





EDIT
A w kwestii wielokrotnego wywoływania mnie do tablicy przez m.in. "panią operator" w związku z banem Ske, to jeszcze się wypowiem (w całej rozciągłości, nie tylko w stosunku do "pani operator")...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 24-10-2016 01:19.

24-10-2016 01:10 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę kompetentną osobę o wyjaśnienie, bo czegoś tu nie rozumiem. Była jakaś amnestia?

Nie chodzi tu o ukaranego, ale o zachowanie zasad. Jeśli Op pisze, że nakłada 5 dni bana to niech to będzie 5 dni. Osoba po dwóch dniach jest odblokowana i nie ma żadnej informacji o skróceniu kary.

dotyczy tematu j/n

W sumie nie wiem jak to nazwac...

__________________

05-11-2016 10:38 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok... teraz rozumiem - nie można było napisać tak samo na pw?
Pisząc mi "Proszę o wyjaśnienie skrócenia kary" + link nie rozumiałam o co chodzi, bo nic nie skracałam.


Jest to wyłącznie mój bład - nie zmieniłam czasu tylko zostawiłam bazową wartość. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Kara nie ucieknie - trzy dni dalej są do odsiedzenia. Zaś sam zablokowany ma u mnie minusa - bo logował się w tym czasie i sam mógł napisać - widać na uczciwość ciężko liczyć.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

05-11-2016 11:41 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze wiele nie rozumiesz. Wiesz co to jest pw? To jest prywatna wiadomość do danej osoby. Nie wkleja się pw bez zgody nadawcy. Dość jasno zapytałam, po prostu nie jesteś błyskotliwa albo udajesz, że nie wiesz o co chodzi, bo jest Ci tak wygodnie.

__________________

06-11-2016 00:13 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zmieściłam treści całości a udostępniłam cytat - nie wkleiłam pw. Zacytowałam fragment jednej z dwóch.

Nie - to co dla ciebie jest jasne nie zawsze musi być dla kogoś innego, zwłaszcza kto pw dostaje przynajmniej kilka/kilkanaście dziennie, każda na inny temat.

A teraz łopatologicznie skoro wolisz obrażać.

Ja nie skracałam kary, nie było mowy o skracaniu - więc dlatego pytanie było niezrozumiałe dla mnie. To ty chciałaś uzyskać ode mnie informację - więc to w twojej gestii jest zadanie pytania konkretnego, a nie moich domysłów i główkowania "co też użytkownik miał na myśli".

Prosto krótko i na temat.

Smacznego w tuczeniu się teoriami spiskowymi. Czasem najprostsze rozwiązanie jest tym prawdziwym.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

06-11-2016 20:33 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Shot91
Lord


images/avatars/avatar-24576.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 287
Klan: SiH
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stokrotka. napisał(a)
Proszę kompetentną osobę o wyjaśnienie, bo czegoś tu nie rozumiem. Była jakaś amnestia?

Nie chodzi tu o ukaranego, ale o zachowanie zasad. Jeśli Op pisze, że nakłada 5 dni bana to niech to będzie 5 dni. Osoba po dwóch dniach jest odblokowana i nie ma żadnej informacji o skróceniu kary.

dotyczy tematu j/n

W sumie nie wiem jak to nazwac...


no nie spodziewałem się Sto że tak będziesz właziła w dolną część pleców dejtom Wink

ładnie to tak pod**** dawnych współklanowiczów?

__________________
R1 ZabUjczaParUffka Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shot91: 08-11-2016 16:28.

08-11-2016 16:23 Shot91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shot91 Dodaj Shot91 do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Paruffko nie czytałeś uważnie tematu. Powtórzę jeszcze raz: nie mam nic do ukaranego, chodziło o zachowanie zasad. Mógł być to ktokolwiek, to też zapytałabym dlaczego tak się stało.. Pech, że padło na Dru.

Nie włażę w tylną część pleców date. Po prostu mam inne podejście do nich. To, że są lepsi nie znaczy, że mam na nich pluć tak jak to niektórzy robią. Po każdej stronie są prawdziwi ludzie i o tym należy pamiętać.

__________________

08-11-2016 17:27 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)

Kara nie ucieknie - trzy dni dalej są do odsiedzenia. Zaś sam zablokowany ma u mnie minusa - bo logował się w tym czasie i sam mógł napisać - widać na uczciwość ciężko liczyć.





minusa to TY masz u mnie, wpakowałaś mi 5 dni do dziś nie wiem za co

__________________
Druidek
08-11-2016 18:44 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W temacie skargi masz wyraźną informację za co - za wulgaryzm i za obrazę. Dwa dni za obrazę, 3 dni za wulgaryzm - daje 5. Proste i nieskomplikowane.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

08-11-2016 19:13 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za słowo nasr..ć 3 dni????


ciekawe ile taryfikator kar przewiduje za słowo na k...

__________________
Druidek
09-11-2016 19:35 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druidek napisał(a)
za słowo nasr..ć 3 dni????


ciekawe ile taryfikator kar przewiduje za słowo na k...

To akurat zależy od tego, kto do kogo tak napisze, kto złoży skargę i czy przypadkiem "pani operator" którejś ze stron (nie) lubi robić pod górkę... Tłumacząc na hipotetycznym przykładzie: gdyby ktoś do mnie tak napisał, a ja złożyłbym skargę, to ten ktoś mógłby dostać 1-2 dni bana (a najprawdopodobniej skarga byłaby odrzucona); gdybym to ja napisał tak do kogoś i ten ktoś złożyłby skargę na mnie, to na 99% dostałbym stałkę;] Chwytasz?chytry
Reasumując: w teorii wszystkie wampiry na BW są równe, ale w praktyce niektóre okazują się być trochę równiejsze (if you know what I mean);] Zresztą, poczytałbyś archiwum z rozmowami z "panią operator" (z czasów, gdy jeszcze nie walnęła fochem), to dosłownie zacząłbyś czuć fizyczny ból przekazując "darowiznę" (o ile jeszcze miałbyś ochotę to robić) na rzecz K2MBig Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

09-11-2016 22:25 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie błędna teoria.

Jeśli komuś się zdarzy po raz pierwszy i jest to lekkie - może liczyć na 1 dzień. (Kiedyś niezależnie od tego było 5). Jak się zdarza kolejny raz to 3. Przy cięższych więcej.

Zmiany w taryfikatorze zostały uwzględnione po wielokrotnych narzekaniach graczy, że za tzw "byle co" można było dostać 5 dni.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

10-11-2016 19:16 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaraz, zaraz...
5355; 201017
...o co tu chodzi...?
Gracz sprzedaje item za 700k, a ma wpłacić na administracyjne 900k (czyli nie dość, że nic nie zarobił, to jeszcze ma dopłacić 200k do interesu)?Oo
cytat:
Sephiroth napisał(a)
4. Ban może zostać skrócony do 1/3 długości kary (10 dni, co niestety wyklucza możliwość przebrania się na najbliższe areny) oraz wpłacie na konto administracyjne 900k pr. (niższa kara, ale wyższa wartość wpłaty na administracyjne, uzgodniona z SOP)

Że tak spytam, za co ta lichwiarska/mafijna opłata (choć raczej wygląda to na jakiś haracz)? Bo chyba nie za wspaniałomyślne skrócenie bana do 1/3 długości (ta zasada obowiązuje niezmiennie od lat, nieprawdaż?), które jest normalną praktyką nie obligującą do wnoszenia dodatkowej opłaty...

---

Tak przy okazji...
cytat:
Sephiroth napisał(a)
Zdecydowanie błędna teoria.

Jeśli komuś się zdarzy po raz pierwszy i jest to lekkie - może liczyć na 1 dzień. (Kiedyś niezależnie od tego było 5). Jak się zdarza kolejny raz to 3. Przy cięższych więcej.

...to co piszesz jakoś się kłóci z ostatnimi banami chociażby takiego Synthetica (takiego multirecydywisty jak on, to nie było na R1 od lat)...
Zdecydowanie znowu mydlenie oczu...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

12-12-2016 21:16 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli sprzedający będzie zainteresowany skróceniem to zostanie to wyjaśnione.


Ok, ponieważ sprzedający akceptuje warunki, to rozjaśnię tu.

Kara pierwotnie miała być wyższa i powinna być wyższa - ale doszliśmy z C47 do wniosku, że 30 dni + strata świątecznych eventów będzie wystarczająca. W przypadku pierwotnego wymiaru kary, nawet ze skróceniem, obaj gracze mieliby eventy do tyłu - a tak mają możliwość skorzystania z nich przy większej dopłacie sprzedającego.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-12-2016 21:25 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47

To jest idiotyczna kara link niżej. Oboje gracze powinni być odblokowani. ustawki nie było. Aukcja cofnięta. Karę w pr powinien ponieść tylko sprzedający za "sprytny plan"

Opom w głowach się poprzrewracało, za takie byle co ban dawać....

Pozdrawiam

5355; 201017

__________________

13-12-2016 08:07 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ustawienie aukcji (ustawienie wyniku transakcji) może być przez obie lub tylko przez jedną ze stron. Taką samą jednak winę ponosi kupujący - bo gdyby nie jego oferta - gracz sprzedający nie zostałby spushowany.

Zawsze przy pushu konsekwencje ponosiły dwie osoby, chyba że kupujący sam zgłaszał aukcję. Cofnięcie aukcji i brak kar powodują bezkarność i wyłączają myślenie u kupujących.

Kupujący użył już itemu do budowy - odniósł korzyść.

Przeglądając resztę aukcji sprzedającego tym bardziej widzę, że kara z nadwyżką jest słuszna.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-12-2016 13:42 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest gra sprzed dziesięciu lat. Zachowujecie się jakby na wszystkich serwerach do kupy wzięte grało milion ludzi i jedna osoba w tę czy we w tę nie zrobi Wam różnicy.Niestety jest ich tylko garstka i takie wysokie kary u gracza z długim stażem za aukcję potrafią zniechęcić do dalszej kontynuacji gry, co często się zdarza, a chyba nie o to Wam chodzi.
Mowa o przypadkach nakładanych kar za aukcję, bo za obrazę mam inne zdanie.
Potrzebował, stać Go było to sobie kupił, od tego jest akcja i nie powinniście w to ingerować, chyba, ze macie 100% pewność, że to jest ustawka.

__________________

13-12-2016 19:55 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ustawione była cena CW - stąd pewność że to ustawka. Gracz chciał wyłudzić pr. Osoba która kupuje jest współwinna, jeśli nie zgłasza aukcji. Pushuje prami sprzedającego - równie dobrze może zrobić to przez handel pod stołem - jest to to samo.

Rozumiem dokładnie, że dla niektórych takie pr to grosze, że obecnie szybko się zbiera, że może komuś na itemie zależeć, więc tym bardziej nie powinno być procederu "leszczenia" graczy.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-12-2016 21:55 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce czyta Smile bo widzę, ze jesteś obecny



Ce 47

kolejny raz widzę niesprawiedliwość ze strony Sephi (nadal twardo trzyma stronę date r1). Czy przełożeni mogliby w końcu coś z tym problemem zrobić?


Wlepia bana w temacie j/n za utrudnienie gry. Dlaczego nie wlepi całemu date bana za utrudnienie gry, które trwa od roku?

Utrudnianie gry

edit

Dlaczego moja skarga jest odrzucona? link niżej Dociak- Mama Muminka za podobny incydent został ukarany banem. Tylko skargi date są poważane, a pozostali są traktowani jak widzimy w linku?

Utrudnienie gry

O odpowiedź proszę Administratorów bądź Ce są to dla mnie kompetentne osoby.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stokrotka.: 13-07-2017 22:31.

13-07-2017 21:28 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu możesz porozmawiać ze mną. Jeśli masz sprawę do C47 przedstaw mu ją na pw. Zwłaszcza jeśli idzie o zastrzeżenia w stosunku do decyzji czy postępowania operatora. Zaś jeśli idzie o odrzucenie twojej skargi to masz od tego swoją skargę.


Twój post jest niczym innym jak spamem. Dlatego +1.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-07-2017 22:32 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie tu jest sprawiedliwość, jedyną możliwością obrony słabszego klanu są bloki z 5s...jeżeli banujecie ludzi za to, to proszę działać i w drugą stronę, banowac klan top 1 za każdy spalony złośliwe klocek.

__________________
Druidek
13-07-2017 22:37 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dociak został zbanowany nie za samo blokowanie. Ciężko wam pojąć różnicę między blokowaniem - a kontem widmo blokującym, dodatkowo użytkownikiem prowokującym gracza, spamującym wiadomościami, szczującym etc???

Jeśli dalej bedą się pojawiały skargi na zwykle blokady w związku z wojną/starciami międzyklanowymi - to będą za to warny.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-07-2017 22:42 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Serpent
Double Ace


images/avatars/avatar-1375.jpg

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 124
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytam, czytam i nie wierzę w to co widzę.
Ban 3 dni za Utrudnianie gry, a Ty wmawiasz ludziom, że to nie jest ban za blokady. To czym jeszcze utrudnia? Konto stworzone tylko do bloków na 94 lvlu... ktoś musiałby mieć ZA dużo wolnego czasu, żeby dwa lata spędzić tylko po to, by zrobić Postać-trolla.
Jeżeli strategia polegająca na blokowaniu przeciwnika w dzień miałaby mi pomóc, a miałbym czas robić wypki i ataki w nocy, robiłbym podobnie. To tak, jakbyś chciała się szefowi poskarżyć, że musisz pracować od X do Y, przez co uniemożliwia Ci załatwienie w tym czasie innych spraw. Bądźmy poważni...
Wielkich wojen nie wygrywa się siłą, lecz głową.

Ale idąc Twoim tokiem rozumowania - Mozna blokować gracza w dzień przez X czasu kontem, które jest regularnie użytkowane? Czyli wystarczy, że gracz zacznie atakować przypadkowych ludków i puszczać wyprawki, żeby konto nie było uznane za widmo?

Co do warnów za skargi na blokowanie... Przepraszam, ale muszę to napisać:
Jedną skargę oddaliłaś, drugą uznałaś za słuszną. A co, jeżeli i w tym drugim przypadku była to czyjaś prywatna "wojna"? Czy uważasz, że w obydwu przypadkach zachowała się fair?


W tym miejscu zaznaczam, że nie mam powiązań z którąkolwiek że stron, a jedynie - na co nazwa tematu wskazuje - dyskutuję na temat poruszony w Pręgierzu. :-)


No i pierwszy post od prawie 4 lat. Big Grin
13-07-2017 23:32 Serpent jest offline Szukaj postów użytkownika: Serpent Dodaj Serpent do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Konto nie zostało stworzone a przejęte. Jest to z resztą kolejny ban, mający na celu umożliwić użytkownikowi poprawę zachowania a nie skreślenie kogoś od razu.

2. Strategia strategią. Przez większość czasu konto nie było używane do niczego poza blokami. Ponieważ ten stan uległ zmianie - być może danie bana czasowego zachęci do normalnej aktywnej gry, a nie tylko do bycia komuś wrzodem we wrażliwym miejscu.

3. Obie skargi na normalne blokady oddaliłam. Skarga na Dociaka, jest ntą skargą z kolei na tego samego gracza i ten sam schemat zachowania - przedrzeźnianie i prowokowanie gracza oraz blokowanie.

4. Jeśli jest to czyjaś prywatna wojna to niech się przeniesie w prywatne sfery jeśli niewłaściwie wykorzystuje mechanikę lub łamie regulamin gry. Gra nie jest miejscem na cudze prywatne obsesje.

5. W pełni rozumiem odgrywanie się w grze za pustaki/oblegi/wojny/farmienie etc. Lecz jeśli coś nabiera niezdrowego charakteru to należy to zwalczać. A w przypadku Dociaka długotrwała obserwacja działań użytkownika upewniła administrację o niewłaściwym zachowaniu. Najpierw były to ostrzeżenia, teraz zaczynają być bany.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-07-2017 00:07 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o opublikowanie słownika obraźliwych słow gdzieś na forum - np. każdy rdzeń obraźliwego słowa = unikalna liczba naturalna, i podawanie w pręgierzu za obrazę numerków i krotności -> ostatnia kara dla skrzata to jest imho oszukaństwo, widziałem te wpisy na kanale, nic tam nie było, a podobno zaraz potem towarzysze wyzywali mnie na nim od pisiorów.... Że dla mnie to komplement to inna rzecz.

W przypadku wyrażeń nie zawierających stricte słów niekulturalnych - proszę je przytaczać.
Tak jak jest teraz to obracamy się w sferze całkowitej swobody operatorów, którzy dają nagany wedle własnych upodobań.

Mam podstawy sądzić że pani op jest nowoczesna albo z tych co konstytucji na plaży bronią lub też w błocie z owsikiem -> a przeca halickiego debila tam nie było

Pozdrawiam myślących.

__________________

R1: HELENA
i inne...

09-08-2017 17:37 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli ktoś przekręca nazwisko/imię/nick (jak ty z Owsiakiem) to może to zostać zgłoszone przez gracza jeśli czuje się tym dotknięty. To jest obraza. A administracja ma w obowiązku reagować na wyzwiska do których akurat tutaj doszło.

To nie jest kwestia swobody działania operatora. To jest kwestia zbytniej swobody u gracza, który siedząc "n" km dalej, przed monitorem, czuje się wielkim wojem. Należało by tu włączyć myślenie. Chyba podobnie jak w poście wyżej - jeśli ty nic w tym nie widzisz.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

10-08-2017 03:08 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Strony (11): « pierwszy ... « poprzednie 9 10 [11] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » [Archiwum] Dyskusje na temat Pręgierza/Skarg R1.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH