Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » [Archiwum] Dyskusje na temat Pręgierza/Skarg R1. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (11): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [Archiwum] Dyskusje na temat Pręgierza/Skarg R1. 22 Ankieta - średnia ocena: 6,7322 Ankieta - średnia ocena: 6,73
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zielinazk napisał(a)
Gratuluje jakże sumiennego i "trafnego wg. siebie" śledztwa.. a ja subiektywnie i obiektywnie zarazem napisze, że w momencie, gdy nie siedzisz na r1 i nie byleś/aś razem ze mną i z ble w klanie, nie powinieneś się wypowiadać w tej materii, bo tak na prawdę nic nie wiesz w tym temacie, a opierając się na kilku wątkach na forum i wyciągając szerokie wnioski, to udowadniasz tylko ze szkoda było czasu na przeczytanie tutaj Twoich wypocin...


No i widzisz a czy Sephi miała dostęp od Ciebie do czegoś więcej niż zostało wypisane w wątkach na forum? Czy nie zostało przytoczone tu wszystko co zgłaszaliście i o co mieliście pretensje? Nawet treści PW się pojawiły w tematach. A to czy byłem z nim czy z Toba w klanie nie ma najmniejszego znaczenia. Bo to co "wy tam sobie między sobą robicie" nikogo nie interesuje. Tak długo jak nie ma dowodu w postaci PW czy rozmowy na SB z FAKTYCZNYM złamaniem REGULAMINU(a nie tak jak przy was "mentalność kalego :rolleyesSmile niczego nie osiągniecie.

To, że się nie lubicie to wasza prywatna sprawa. To tak jakbyś chciał zgłosić na BW skargę na kogoś kto nawrzucał Ci na ulicy...

A tak nawiasem, nie szkoda Ci nerwów na to wszystko? Olej po prostu, zrób sobie przysługę, bądź mądrzejszy i zignoruj Smile

__________________
Nick R7: Nova

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Argrim: 08-09-2014 15:37.

08-09-2014 15:25 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Argrim napisał(a)
cytat:
Zielinazk napisał(a)
Gratuluje jakże sumiennego i "trafnego wg. siebie" śledztwa.. a ja subiektywnie i obiektywnie zarazem napisze, że w momencie, gdy nie siedzisz na r1 i nie byleś/aś razem ze mną i z ble w klanie, nie powinieneś się wypowiadać w tej materii, bo tak na prawdę nic nie wiesz w tym temacie, a opierając się na kilku wątkach na forum i wyciągając szerokie wnioski, to udowadniasz tylko ze szkoda było czasu na przeczytanie tutaj Twoich wypocin...


No i widzisz a czy Sephi miała dostęp od Ciebie do czegoś więcej niż zostało wypisane w wątkach na forum? Czy nie zostało przytoczone tu wszystko co zgłaszaliście i o co mieliście pretensje? Nawet treści PW się pojawiły w tematach. A to czy byłem z nim czy z Toba w klanie nie ma najmniejszego znaczenia. Bo to co "wy tam sobie między sobą robicie" nikogo nie interesuje. Tak długo jak nie ma dowodu w postaci PW czy rozmowy na SB z FAKTYCZNYM złamaniem REGULAMINU(a nie tak jak przy was "mentalność kalego :rolleyesSmile niczego nie osiągniecie.

To, że się nie lubicie to wasza prywatna sprawa. To tak jakbyś chciał zgłosić na BW skargę na kogoś kto nawrzucał Ci na ulicy...

A tak nawiasem, nie szkoda Ci nerwów na to wszystko? Olej po prostu, zrób sobie przysługę, bądź mądrzejszy i zignoruj Smile


masz racje żeby olać i zignorować, ale tu chodzi o kolesiostwo o ktorym nie tylko ja wspominam..bo ludzie nie bedacy w temacie to widzą..wiec tak jest i to po prostu wpienia...

__________________
Nick : Zielonyy
08-09-2014 22:07 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zielonyy jakie do jasnej anieli kolesiostowo??? Skądś ty to wytrzasnął?

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

08-09-2014 22:24 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
RyBSoN
Double Ace


images/avatars/avatar-22310.jpg

Data rejestracji: 26-09-2011
Postów: 109
Klan: Rh.Plus
Kraina: Necropolia
Skąd: Biała Podlaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ooo, jakbys pierwszy raz to słyszała Wink
z "nie wskazal personalnie o kim mowi" ;3

__________________
r1: RyBSoN
08-09-2014 22:27 RyBSoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RyBSoN Dodaj RyBSoN do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Zielonyy jakie do jasnej anieli kolesiostowo??? Skądś ty to wytrzasnął?



Nie ja to wytrzasnałem, ja tylko to rowniez zauwazylem popierajac sytuacjami. Zreszta z tobą skonczylem juz rozmawiać i nie mam zamiaru wciagać sie w dyskusje dalej. Napisałem PW do ciebie ostatnie z przeproszeniem , ale zdania o twoim postepowaniu nie zmienie.

__________________
Nick : Zielonyy
08-09-2014 22:28 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
RyBSoN
Double Ace


images/avatars/avatar-22310.jpg

Data rejestracji: 26-09-2011
Postów: 109
Klan: Rh.Plus
Kraina: Necropolia
Skąd: Biała Podlaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przy okazji

SB - czytać się nie da

kolega prosi o stosowną karę..

przypomnę, że ja dostałem 8 dni za pajacyka i cepa.. również czuję się niesprawiedliwie potraktowany Tongue


@EDIT:


na podstawie jednej wypowiedzi
Lakier 21:07 bo ci lepsi odebrali klocka..to idz 1vs1,.cham?kto [cenz.] jest dla mnie to [cenz.] bede dla niego

__________________
r1: RyBSoN

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RyBSoN: 08-09-2014 22:29.

08-09-2014 22:29 RyBSoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RyBSoN Dodaj RyBSoN do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RyBSoN napisał(a)
przy okazji

SB - czytać się nie da

kolega prosi o stosowną karę..

przypomnę, że ja dostałem 8 dni za pajacyka i cepa.. również czuję się niesprawiedliwie potraktowany Tongue


@EDIT:


na podstawie jednej wypowiedzi
Lakier 21:07 bo ci lepsi odebrali klocka..to idz 1vs1,.cham?kto [cenz.] jest dla mnie to [cenz.] bede dla niego


ja za "szuja" dostalem 10 dniBig Grin gdzie nie bylo wprost adresata w zasadzieSmile tylko domysly pani operator... wiec jeden za obraze dostaje 5 dni, drugi za wulgi 5, trzeci za 1 słowo - 10 dni...kolega nie dostaje nic bo nie ma wporst wskazania kogo obrazaBig Grin a o dlugosci kary nie ma w regulaminie nic, tylko ble stwierdzil ze powinienem dostac wiecej i tak sie staloBig Grin jest za to punkt ze spamem - za co kolezka ble prawie kazdego dnia powinien dostac bana, bo wkleja jakies zafajdane linki nikomu nie potrzebne.... taki mały fakt, ktory oczywiscie dla sephi nie istniejeSmile

__________________
Nick : Zielonyy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zielinazk: 08-09-2014 22:42.

08-09-2014 22:41 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Temat wzorowany na Bucowych "Dyskusjach...."
Można się tutaj wypowiedzieć, jeśli ktoś ma coś do powiedzenia związanego z jakimś tematem, a niekoniecznie jest osobą której to dotyczy.

Kultura, dyskusja i konstruktywna krytyka - mile widziane.
Spam, multiposty, wylgaryzmy, napinki i obrzucanie błotem - nie.


Dla przypomnienia....


Tabela kar

Każdy kto dostaje karę w postaci bana ma też wypisane za co dokładnie. Wystarczy zacząć czytać, zamiast tylko się czepiać....

Jeśli ktoś się czuje niesprawiedliwie potraktowany -> odwołania do C47. To nie jest temat byście mogli sobie pojeździć na mnie, jak na przysłowiowej łysej kobyle...

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

08-09-2014 23:04 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
RyBSoN
Double Ace


images/avatars/avatar-22310.jpg

Data rejestracji: 26-09-2011
Postów: 109
Klan: Rh.Plus
Kraina: Necropolia
Skąd: Biała Podlaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzisz.. Ty wymagasz stosowania regulaminu.
my wymagamy kompetentności egzekwowania kar.

chyba więcej nie mam do dodania. kompetentności i bycia konsekwentnym chyba się nie doczekam

__________________
r1: RyBSoN
08-09-2014 23:12 RyBSoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RyBSoN Dodaj RyBSoN do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[quote]Sephiroth napisał(a)
[quote]Sephiroth napisał(a)
[color=skyblue][b][SIZE=16]Temat wzorowany na Bucowych "Dyskusjach...."
Można się tutaj wypowiedzieć, jeśli ktoś ma coś do powiedzenia związanego z jakimś tematem, a niekoniecznie jest osobą której to dotyczy.



A no czepiam się bo po 1 : nie ukazujesz za co dokładnie dostaje się bana, w tych przypadkach gdzie chcesz karac ludzi ktorzy nie lubią twojego kumpla jest 1 słowo przeważnie..a nawet tego nie widze, bo tylko ty to widzisz, ja nie wiem za co 10 dni dokladnie dostalem, ale domyslam sie, że chodziło o 1 słowo,

Po drugie - mysle ze twoj kolega ble powinien dostac bana stalego chociazby za spam, bo to jedyna osoba ktora wkleja linki nie powiazane wgl z grą BW, nikomu nie potrzebne, wg. mnie to jest typowy spam...ale to tylko moja opinia, ty oczywiscie widzisz to inaczej,

Po trzecie, dajesz oczywiscie linki do regulaminu , ale gdzie tam jest napisane ze za 1 obrazliwe slowo powinienem dostac AŻ 10 dni??? jest tylko ze mozesz przedluzyc lub skrocic..tu oczywiscie wydluzona do przesady kara bo pan ble tak chcial...

Ma to sens jeszcze te twoje tlumaczenia i proba udowodnienia nie wiem, ze sephi jest fajna?? DARUJ SOBIE

__________________
Nick : Zielonyy

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Zielinazk: 08-09-2014 23:16.

08-09-2014 23:14 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RyBSoN napisał(a)
widzisz.. Ty wymagasz stosowania regulaminu.
my wymagamy kompetentności egzekwowania kar.

chyba więcej nie mam do dodania. kompetentności i bycia konsekwentnym chyba się nie doczekam


No normalnie do ściany. Jeśli są zarzuty co do moich kompetencji (tylko kurde niech one będa poparte argumentami dorosłych ludzi a nie dzieci z przedszkola) to zgłasza się je do odpowiednich osób.... A nie nie przeżywa je w ciągle powtarzanych idiotycznych postach, umieszczanych w kompletnie niewłaściwych do tego miejscach.

cytat:
Zielinazk napisał(a)
A no czepiam się bo po 1 : nie ukazujesz za co dokładnie dostaje się bana, w tych przypadkach gdzie chcesz karac ludzi ktorzy nie lubią twojego kumpla jest 1 słowo przeważnie..a nawet tego nie widze, bo tylko ty to widzisz, ja nie wiem za co 10 dni dokladnie dostalem, ale domyslam sie, że chodziło o 1 słowo,


W większości dokładnie wiecie jak kogoś nazwaliście - powtarzacie to w skargach bulwersując się.

cytat:
Sephiroth napisał(a)
ID 261832
Postać Zielonyy

Obraza
Patrząc przez pryzmat dwóch poprzednich w tym miesiącu - 10 dni.

Jeśli nie skończą się osobiste wycieczki to bany będą coraz dłuższe. Tyczy się to całej grupy "sympatycznych" spamerów.


Poprawka!
(usunięte) W Przypadku recydywy ban jest dłuższy. Dlatego dostałeś 10.

cytat:
Zielinazk napisał(a)
Po drugie - mysle ze twoj kolega ble powinien dostac bana stalego chociazby za spam, bo to jedyna osoba ktora wkleja linki nie powiazane wgl z grą BW, nikomu nie potrzebne, wg. mnie to jest typowy spam...ale to tylko moja opinia, ty oczywiscie widzisz to inaczej,


To nie jest traktowane jako spam. Masz prawo do swojej opinii - ale pod Ciebie nie będę dostosowywała regulaminu.

cytat:
Zielinazk napisał(a)
Po trzecie, dajesz oczywiscie linki do regulaminu , ale gdzie tam jest napisane ze za 1 obrazliwe slowo powinienem dostac AŻ 10 dni??? jest tylko ze mozesz przedluzyc lub skrocic..tu oczywiscie wydluzona do przesady kara bo pan ble tak chcial...


Pisałam wyżej. Jest tabela kar - obraza - zależnie od poziomu obrazy. Przeczytaj jeszcze raz ale dokładnie http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=18987.



Recydywa może skończyć się nawet banem stałym na konto.


cytat:
Zielinazk napisał(a)
Ma to sens jeszcze te twoje tlumaczenia i proba udowodnienia nie wiem, ze sephi jest fajna?? DARUJ SOBIE


Ma sens w tym - że próbuję was zaznajomić z regulaminem, którego kompletnie nie znacie i który jak widać macie w kompletnym poważaniu.

JA NIE ZAMIERZAM BYĆ MIŁA...
NIE MUSZĘ BYĆ LUBIANA - nie zależy mi na tym by podlizywać się komukolwiek.

Jestem uprzejma jeśli użytkownik umie się zachować, pyta, jest kulturalny....

NIE ZAMIERZAM BYĆ FAJNA - mam być skuteczna i to robię:

Z CHAMSTWEM I WULGARYZMAMI NA SB BĘDĘ WALCZYŁA....

I nie interesuje mnie to czy WAM SIĘ TO PODOBA CZY NIE.


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

08-09-2014 23:16 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
cytat:
RyBSoN napisał(a)
widzisz.. Ty wymagasz stosowania regulaminu.
my wymagamy kompetentności egzekwowania kar.

chyba więcej nie mam do dodania. kompetentności i bycia konsekwentnym chyba się nie doczekam


No normalnie do ściany. Jeśli są zarzuty co do moich kompetencji (tylko kurde niech one będa poparte argumentami dorosłych ludzi a nie dzieci z przedszkola) to zgłasza się je do odpowiednich osób.... A nie nie przeżywa je w ciągle powtarzanych idiotycznych postach, umieszczanych w kompletnie niewłaściwych do tego miejscach.


Do ciebie tez jak do sciany, nikt nie jest taki glupi zeby zglaszac cie do twojego kumpla, gdzie wyglada to tak...ble gada z sephi ile by chcial zeby ktos dostal bana( daje propozycje) a sephi potem z c47 "konsultacja" , poparacie i banik leci Big Grin Big Grin -to taki maly przyklad kolesiostwa

drugim przykladem jest to ze ty lubisz ble , a np. mnie nie wiec w przypadku karania ble nie zostaje ukarany albo mniej , a zielony z grubej rury.. rozumie Pani, czy narysowac schematy???

na marginesie probowałem zglosic cie do ce47, gdzie koles mi odpisał ze za "ku..rna "( kurna) wlepiłby mi bana, bo domysla się ze chcialem przeklnacBig Grin kino normalnieBig Grin Big Grin a kolega ble co zglosilem rowniez takze napisal ( "spier..liles " - gdzie sephi od razu nie myslac inaczej stwierdzila ze ble mial na mysli "spierdzieliłeś" wiec nie wulgarne slowo...) kolejne potwierdzenie tego o czym tu sie pisze.... I co ty na to sephii ?? jakiego linka teraz wkleisz ?

oo nawet mam pw od C47 wiec zacytuje :

"co do drugiego słowa to nie próbuje się cenzurować słów niewulgarnych
gdybyś chciał napisać 'kurna' to byś to zrobił "

Podsumowujac jeden operator wlepilby bana bo wstawia sie kropki miedzy slowo nie wulgarne, co robi z niego od razu wulgaBig Grin
a drugi nie mysli nawet nad tym, bo osoba ktora takiego myku użyła jest kumplem Smile

__________________
Nick : Zielonyy

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Zielinazk: 08-09-2014 23:30.

08-09-2014 23:20 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zielinazk napisał(a)
No normalnie do ściany. Jeśli są zarzuty co do moich kompetencji (tylko kurde niech one będa poparte argumentami dorosłych ludzi a nie dzieci z przedszkola) to zgłasza się je do odpowiednich osób.... A nie nie przeżywa je w ciągle powtarzanych idiotycznych postach, umieszczanych w kompletnie niewłaściwych do tego miejscach.


Dowody poproszę.... Screeny? Wiadomości? Cokolwiek? Jak nie to mozesz sobie schować takie wymyślone po pijaku bajki w buty.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

08-09-2014 23:32 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
cytat:
Zielinazk napisał(a)
No normalnie do ściany. Jeśli są zarzuty co do moich kompetencji (tylko kurde niech one będa poparte argumentami dorosłych ludzi a nie dzieci z przedszkola) to zgłasza się je do odpowiednich osób.... A nie nie przeżywa je w ciągle powtarzanych idiotycznych postach, umieszczanych w kompletnie niewłaściwych do tego miejscach.


Dowody poproszę.... Screeny? Wiadomości? Cokolwiek? Jak nie to mozesz sobie schować takie wymyślone po pijaku bajki w buty.


Wymyslone po pijaku? nie obrazaj mnie prosze, bo i ja zaczne. Teraz ty chcesz dowody? w co ty sie bawisz? ja napisałem jak bylo, ty oczywiscie twierdzisz ze tego nie bylo, wiec nie ma sensu sie przepychac, ale ty na sile chcesz udowodnic kompetencje...

Ale serio nie pamietasz tego "spierd..eliłeś " ???

Tak samo i ja moge uzyc takich wniosków ze sephi nawalona sobie cos kmini i wymysla, a ze jest operator to moze wiecej....

__________________
Nick : Zielonyy

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zielinazk: 08-09-2014 23:39.

08-09-2014 23:36 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawno zaczeliście pierwsi - wystarczy popatrzeć w skargach na wasze posty - dokładnie odzwierciedlają wasz poziom kultury i zachowania.

Owszem Zielonyy przepychanka... Więc łaskawie zakończ się produkować. Zaczyna być niestrawne to powtarzanie.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

08-09-2014 23:39 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

hmm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz nawet edytowac nie moge...

przepychanka, dlaczego ja mam skonczyc? bo ty masz racje? bo ty mowisz prawde a ja nie??

__________________
Nick : Zielonyy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zielinazk: 08-09-2014 23:45.

08-09-2014 23:44 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie wiem - bo na to nie mam wpływu.


cytat:
Zielinazk napisał(a)
przepychanka, dlaczego ja mam skonczyc? bo ty masz racje? bo ty mowisz prawde a ja nie??


Bo ja tak mówię - bo to jest mój dział, i nie został stworzony po to by niejaki Zielonyy (wraz ze swoją ekipą) mógł w nim na okrągło płakać, że op jest zły i niedobry. Bo ja stosuję się do regulaminu - a wasze wyczyny widzi już całe forum. Przykład swojego zachowania, szacunku do innej osoby jak i traktowanie regulaminu, pokazujecie w każdym możliwym niemal dziale - w misz-maszu, w skargach i nawet tutaj.

Przykro mi ale płacz, chamstwo i obrażanie w żaden sposób nie będą dla mnie argumentem do dyskusji. Dlatego dla mnie jest ona zakończona - i oto samo prosze Ciebie - nie masz merytorycznych argumentów - NIE PRODUKUJ SIĘ.

Chcesz szukać spisków, niesamowitych teorii, kolesiostwa, wpływu opa na drop, zmowy milczenia i bóg wie co sobie jeszcze umyślisz - znajdź sobie kółko zainsteresowań - byle nie tu.

cytat:

-----Oryginalna Wiadomość-----
Data: 08-09-2014 23:55
Do: Sephiroth
Temat: hehe

Nijaka to ty jestes i napisalbym wiecej, moge sie domyslać ze jestes podobnego pokroju co ble, czyli samotna osobka, ty do tego masz jakas "wladze" chociaz virtualna z czego pewnie jestes dumna...
te blokowanie mnie to twoja kolejna porażka , bo ty rownieez nie potrafisz dyskutowac bo argumenty w postaci linków do regulaminu wkoncu sie skonczyly i wyszlo ostatecznie Panisko , ze to Mój temat i Ja ....


hehe zal i tyle.........


1. Napisałam "NIEJAKI"
2. Moje życie prywatne to moja sprawa i nikomu nic do tego. Bzdurne insynuacje proszę sobie zostawić w domu.
3. Które blokowanie? Chyba, że mówisz o banie? W żaden inny sposób nie jesteś użytkowniku blokowany.
4. Mój temat - ja go stworzyłam dla Was, nie był w zamyśle Administracji i nie jest wymogiem. Jest moją dobrą wolą byście mieli miejsce do konstruktywnej dyskusji, zamias łapania warnów w skargach i pręgierzu.
5. Tego typu wiadomości od użytkowników będą kasowane z marszu, bez odpowiedzi.


P.S. nie mam takiej możliwości by konkretnemu użytkownikowi zablokować dostęp do konkretnego tematu /działu.

I jak widać nie jest zablokowany.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

08-09-2014 23:45 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
WhiteDarknes
Viking


images/avatars/avatar-21091.jpg

Data rejestracji: 05-08-2008
Postów: 560
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Z Jasnej Ciemnosci

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Post testowy ;P

Poprosze bez warna.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WhiteDarknes: 09-09-2014 00:11.

09-09-2014 00:10 WhiteDarknes jest offline Szukaj postów użytkownika: WhiteDarknes Dodaj WhiteDarknes do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
A nie wiem - bo na to nie mam wpływu.


cytat:
Zielinazk napisał(a)
przepychanka, dlaczego ja mam skonczyc? bo ty masz racje? bo ty mowisz prawde a ja nie??


Bo ja tak mówię - bo to jest mój dział, i nie został stworzony po to by niejaki Zielonyy (wraz ze swoją ekipą) mógł w nim na okrągło płakać, że op jest zły i niedobry. Bo ja stosuję się do regulaminu - a wasze wyczyny widzi już całe forum. Przykład swojego zachowania, szacunku do innej osoby jak i traktowanie regulaminu, pokazujecie w każdym możliwym niemal dziale - w misz-maszu, w skargach i nawet tutaj.

Przykro mi ale płacz, chamstwo i obrażanie w żaden sposób nie będą dla mnie argumentem do dyskusji. Dlatego dla mnie jest ona zakończona - i oto samo prosze Ciebie - nie masz merytorycznych argumentów - NIE PRODUKUJ SIĘ.

Chcesz szukać spisków, niesamowitych teorii, kolesiostwa, wpływu opa na drop, zmowy milczenia i bóg wie co sobie jeszcze umyślisz - znajdź sobie kółko zainsteresowań - byle nie tu.

cytat:

-----Oryginalna Wiadomość-----
Data: 08-09-2014 23:55
Do: Sephiroth
Temat: hehe

Nijaka to ty jestes i napisalbym wiecej, moge sie domyslać ze jestes podobnego pokroju co ble, czyli samotna osobka, ty do tego masz jakas "wladze" chociaz virtualna z czego pewnie jestes dumna...
te blokowanie mnie to twoja kolejna porażka , bo ty rownieez nie potrafisz dyskutowac bo argumenty w postaci linków do regulaminu wkoncu sie skonczyly i wyszlo ostatecznie Panisko , ze to Mój temat i Ja ....


hehe zal i tyle.........


1. Napisałam "NIEJAKI"
2. Moje życie prywatne to moja sprawa i nikomu nic do tego. Bzdurne insynuacje proszę sobie zostawić w domu.
3. Które blokowanie? Chyba, że mówisz o banie? W żaden inny sposób nie jesteś użytkowniku blokowany.
4. Mój temat - ja go stworzyłam dla Was, nie był w zamyśle Administracji i nie jest wymogiem. Jest moją dobrą wolą byście mieli miejsce do konstruktywnej dyskusji, zamias łapania warnów w skargach i pręgierzu.
5. Tego typu wiadomości od użytkowników będą kasowane z marszu, bez odpowiedzi.


P.S. nie mam takiej możliwości by konkretnemu użytkownikowi zablokować dostęp do konkretnego tematu /działu.


aa widzisz moje niedopatrzenie, a tak ogolnie to ty tez bardzo insynuujesz, bo jak pisze coś niewygodnego to twierdzisz ze to są bajki wymyslane po pijaku..

wiec raz ze nie znamy regulaminu, zli gowniarze, a raz ze wymyslam po pijaku...

to jak z tym: 1 - szef ma zawsze racje, a jak nie ma to patrz -1 , Tutaj nie ma ale patrz - 1 I skonczylem z tą parodią , nie chce sie grac z takimi szmaciarzami już ....



co do bloka - " Dostęp zabroniony.
Dostep do tej strony zostal zabroniony z poniższych powodów: " pewnie jestem <cenz> i widze to czego tak na prawde nie ma ?

__________________
Nick : Zielonyy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zielinazk: 09-09-2014 00:18.

09-09-2014 00:16 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Specjalnie poprosiłam, żeby sprawdzono możliwość pisania postów. Nie mam powodów by blokować użytkowikom dostęp do tematu. Nie mam możliwość zablokowania tematu dla konkretnego użytkownika. Być może był to problem związany z czym innym np z samym forum ogólnie... Nie umiem wyjaśnić dlaczego tak się stało.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

09-09-2014 00:21 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Specjalnie poprosiłam, żeby sprawdzono możliwość pisania postów. Nie mam powodów by blokować użytkonikom dostęp do tematu. Nie mam możliwość zablokowania tematu dla konkretnego użytkownika. Być może był to problem związany z czym innym...


spoko , to pewnie moj problem tylko, albo "kolejne" wymyslanie moje. to nie masz technicznie mozliwosci zeby zablokowac danego uzytkownika do jakiegos tematu, albo dodac do jakies grupy uzytkownikow ktorzy nie maja dostepu do czegos na forum???

__________________
Nick : Zielonyy
09-09-2014 00:23 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam możliwości by konkretnemu użytkownikowi zablokować wejście do publicznego działu w którym inni zwykli userzy mają możliwość pisania. Mogłabym zablokować możliwość wejścia (pisania, edytowania etc) wszystkim użytkownikom danej grupy - ale dużo szybciej i prościej by było zamknąć temat - a tego nie zrobiłam. Zresztą byłoby to widoczne.

Dostępność grupom ustala się na działach nie na tematach. Czyli w tym momencie np musiałabym dział skarg zablokować dla użytkowników (w tym wypadku wszystkich). Przynajmniej z tego co pamiętam.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

09-09-2014 00:26 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Nie mam możliwości by konkretnemu użytkownikowi zablokować wejście do publicznego działu w którym inni zwykli userzy mają możliwość pisania. Mogłabym zablokować możliwość wejścia wszystkim użytkownikom - ale dużo szybciej i prościej by było zamknąć temat - a tego nie zrobiłam. Zresztą byłoby to widoczne.

Dostępność grupom ustala się na działach nie na tematach. Czyli w tym momencie np musiałabym dział skarg zablokować dla użytkowników (w tym wypadku wszystkich). Przynajmniej z tego co pamiętam.


ok ok , i tak juz skonczylem, dyskusja i chec dowodu swojej racji, wymeczyla mnie bardziej niz gapienie sie na glupie teksty i linki ble, ale to udowadnia ze trzeba skonczyc z bw, bo jesli "wladze" są takie przykre + niektorzy gracze co wkurzają ucho i oko, to nie ma najmniejszego sensu. Dziwi mnie tylko to ze ( o ile masz placone za swoja robote) stoisz za trolem, niz graczami ktorzy grają aktywnie i placa premke tym samym tobie...

Na uj regulaminy, przepychanki jak stara zasada tlumaczy wszystko
Powtórzę :

1. Szef ma zawsze racje
2. Jeśli jej nie ma to patrz - 1

To <cenz.>...

__________________
Nick : Zielonyy

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Zielinazk: 09-09-2014 00:37.

09-09-2014 00:34 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Nie ma znaczenia czy gracz płaci premkę czy jej nie płaci. Status graczy jest taki sam - nie zamierzam faworyzować nikogo ani iść mu na rękę tylko dlatego że płaci konto premium.

2. Regulamin jest po to by go przestrzegać i regulować interesy wszystkich graczy.

3. Op jest człowiekiem i racji może nie mieć - dlatego można dyskutować i odwoływać się wyżej jeśli ma się na ten temat inne zdanie.

4. Proszę powstzymać się od wulgaryzmów.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

09-09-2014 00:39 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[quote]Sephiroth napisał(a)


Zmuszony jestem zadać jeszcze jedno pytanie, ponieważ na PW zostało zapewne olane to o co zapytałem

Czy za przekrecanie nicka można otrzymać bana, za prowokacje ( ktoś juz to wspominał ze winno być takze ujete w regulaminie) ???

Pytam się ponieważ regulamin krótki a fantazja i przeróżna interpretacja jego przez operatorów nie ma granic, mysle...

Wieć proszę tutaj o udzielenie odpowiedzi.

PS. Wiadomo chodzi tutaj najbardziej o słynne przekrecanie "bla" na "ble" Wink

Edit. Dziekuje, juz nie aktualne, odpowiedz otrzymuje w PW .

__________________
Nick : Zielonyy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zielinazk: 09-09-2014 11:15.

09-09-2014 11:11 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

RE: PYTANIE Zielinazk 09-09-2014 11:06

Odpowiedź dostałeś 5 minut przed napisaniem postu..... Czy to celowe działanie mające dorzucić mi ilości miejsc w których mam udzielać odpowiedzi???

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

09-09-2014 11:14 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Zielinazk
Full Member


Data rejestracji: 22-06-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
RE: PYTANIE Zielinazk 09-09-2014 11:06

Odpowiedź dostałeś 5 minut przed napisaniem postu..... Czy to celowe działanie mające dorzucić mi ilości miejsc w których mam udzielać odpowiedzi???


Nie sorry , najpierw napisalem, potem przyszla twoja odp. taki zbieg okolicznosci..

__________________
Nick : Zielonyy
09-09-2014 11:15 Zielinazk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zielinazk Dodaj Zielinazk do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwolnić Sephiroth!!!!!! Dajcie nam opa, która pozbędzie się tego trolla.



+1 za spam.
13-09-2014 12:24 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Dyskusje na temat Pręgierza/Skarg R1. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

01-10-2014 13:39 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeniosę się tutaj coby warnów nie łapać

cytat:
Stokrotkaa napisał(a)
Sephi bądź nadal taka, jaką Cię postrzegałam... Przestałaś być obiektywna.

Adwokaci Sephi proszę uważnie przeczytać pierwszy mój post.

....Gdyby użył tego słowa w kontekście gdzie chodziłoby o seks, to owszem można byłoby zaliczyć do wulgaryzmu...


Szkoła podstawowa się kłania. Jeżeli wyraz jest wulgaryzmem(innego znaczenia to słowo w aktualnym słowniku nie ma) to pozostaje on nim bez znaczenia na kontekst.

cytat:
Voltorn napisał(a)
wystarczy przeczytac 'przestarzale'. mowi Wam cos slowo archaizm?

reymont, chlopi:

'Hanka gotowała obiad i pogadywała z ojcem swoim, starym Bylicą, któren rzadko zachodził, że to schorowany był i ledwie się już ruchał.'

czepiacie sie zrodla a gowno wiecie, archaizmow sam uzywam czesto a kontekst w wypowiedzi dru jest oczywisty. To ze pisali go hobbysci, to znaczy ze sobie wymyslili?

co ma ruchawka do tego? ano wspolna etymologie o ile sie nie myle:

http://pl.wiktionary.org/wiki/ruchać


dalej Ci rece opadaja?

znaczenie slowo ma dwojakie, kontekst oczywisty a ban nie sluszny. ale upieraj sie kretyn z kretynem. a i niech bedzie +2 ale to mi rece opadaja.


Przegapiłeś tylko skromny fakt, że tutaj nie chodziło o archaizm słowa ruszać. Poza tym obowiązuje nas aktualny słownik języka polskiego w którym dyskutowane słowo ma tylko jedno znaczenie a nie "hobbystyczny" słownik do gry internetowej, czy gwary uczniowskiej. I tak przedstawianie takich słowników jako źródła powoduje u mnie opadanie rąk.

__________________
Nick R7: Nova

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Argrim: 01-10-2014 14:18.

01-10-2014 14:15 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Strony (11): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » [Archiwum] Dyskusje na temat Pręgierza/Skarg R1.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH