Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » Dyskusja na temat Pręgierza R17 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (27): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dyskusja na temat Pręgierza R17 12 Ankieta - średnia ocena: 7,0012 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
voldemort3
Junior Member


Data rejestracji: 29-01-2014
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może potrzebował kamieni na już (bo potrzebował)
zarzucasz mi że jestem stronniczy a sam jesteś (i dość nieudolnie to argumentujesz)

i skad to przekonanie ze jestem eyrinem? może jestem sasha? ale w końcu to jedna i ta sama osoba XDD



VOLDEMORT PACZY ! widzi fszysko

__________________
fds

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez voldemort3: 29-01-2014 13:50.

29-01-2014 13:45 voldemort3 jest offline Szukaj postów użytkownika: voldemort3 Dodaj voldemort3 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chodzi o wartość składnika w przyszłości, tylko tu i teraz. Późniejsza licytacja (sprzedaż bez CM z konta Toldo), pokazuje, że ten item nie jest wart nawet 500 na chwilę obecną (miały tam miejsce bardzo wysokie postąpienia, które nie są normalne).

Mamy do czynienia teraz z dyskusją przyjaciół Sergio i jego przeciwników. Zwolennicy twierdzą, że item jest topowy i będzie wart w przyszłości dużo więcej, przeciwnicy dostrzegają układ między kolegami.

A ja widzę, że jego cena jest za wysoka na chwilę obecną i była próba przerzucenia potrzebnych kamieni między kontami. I za to jest ban.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

29-01-2014 13:50 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
voldemort3
Junior Member


Data rejestracji: 29-01-2014
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

została udowodniona zależność między sprzedającym i kupującym? i ugadywaniem sie co do ceny konkretnej? bo ja nie widze nic takiego

co do zasiadania to nie ma dyskusji , powinien być jakiś ban.

mnie głównie chodzi, że rzekome przewinienie nie jest warte stałego bana.

__________________
fds
29-01-2014 13:53 voldemort3 jest offline Szukaj postów użytkownika: voldemort3 Dodaj voldemort3 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
voldemort3 napisał(a)
została udowodniona zależność między sprzedającym i kupującym? i ugadywaniem sie co do ceny konkretnej? bo ja nie widze nic takiego

co do zasiadania to nie ma dyskusji , powinien być jakiś ban.

mnie głównie chodzi, że rzekome przewinienie nie jest warte stałego bana.



wszystkie akcje, które mają na celu dopakowanie jednego konta kosztem drugiego to pushing i są nagradzane banem stałym. Kwestia późniejsza, czy po miesiącu konto można odblokować, czy nie.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

29-01-2014 13:55 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Elderion
King


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 951
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
ludzie od dawna mają kamienie na r17
a w miarę rozwoju serwera ceny z reguły spadają, a nie rosną


Co za piękny początek popołudnia, Ce właśnie wymyślił nową ekonomię. Tyle już powstało tematów, w których gracze zastanawiali się co zrobić ze zjawiskiem wysokiej inflacji na bw, a przecież ceny na serwerach spadają, więc mamy do czynienia z deflacją! BW jako pierwszy system w dziejach, w którym zwiekszająca się podaż pieniądza(czyli w tym przypadku kamieni), w dodatku przyśpieszająca, ze stałym/zmniejszającym się podażem dobra na rynku(czyli itemami) powoduje spadek cen na serwerach. ^^ Naiwni wszyscy, którzy za itemy muszą płacić coraz więcej, a nie coraz mniej. Sami pusherzy po prostu. Toż to geniusz, pomniki mu stawiać, a pusherów banować!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Elderion: 29-01-2014 14:00.

29-01-2014 13:56 Elderion jest offline Szukaj postów użytkownika: Elderion Dodaj Elderion do Listy kontaktów
toldo
Lord


images/avatars/avatar-20869.gif

Data rejestracji: 21-11-2007
Postów: 300
Klan: NBH
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prośba, bo nie mogę przestać o tym myśleć ;

PO CO osoba zbanowana bierze konto na niecały m-c z itemami za kilkanaście kd, wiedząc, że chce je szybko (2 tygodnie(?) ) skasować, wyprzedając przedtem wszystko z konta. Prośba do Pana który wziął ode mnie konto: logicznie, wtf?
29-01-2014 20:30 toldo jest offline Szukaj postów użytkownika: toldo Dodaj toldo do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

169, 231

Takie głupie pytanie - często się zdarza, że ludzie oddają konto po to by przejąć inne. Czy w momencie gdy okazuje się, że poprzedni właściciel nadal gra - właściwszym rozwiązaniem byłoby ukaranie jednak jego? (Biorąc pod uwagę kwestie ip myślę, że w dużej ilości wypadków jest ot do namierzenia.) Idąc dalej, głupim tokiem rozumowania - banem nie karamy konta tylko właściciela tegoż oto wirtualnego bytu.
To tak jakby karać nowego właściciela auta, za to, że poprzedni właściciel jeździł po pijaku. Nie wiem, może i słusznie - po co przecież od pijaka to auto kupił?

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
30-01-2014 15:59 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przyjęliśmy, że banuje się konto, które łamie regulamin, bo dopaść gracza nie zawsze można. Przypominam Wam, jaka była wrzawa z banem Turoka i Inteligo, gdzie zbanowano ich obecne konta, mimo że sprzedaż przedmiotu miała miejsce na ich wcześniejszych kontach.

Zazwyczaj ścigamy gracza przy poważnych naruszeniach, tj. włamania i kradzieże lub groźby

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

30-01-2014 17:12 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Gacullek
Junior Member


Data rejestracji: 14-01-2014
Postów: 12
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
toldo napisał(a)
Prośba, bo nie mogę przestać o tym myśleć ;

PO CO osoba zbanowana bierze konto na niecały m-c z itemami za kilkanaście kd, wiedząc, że chce je szybko (2 tygodnie(?) ) skasować, wyprzedając przedtem wszystko z konta. Prośba do Pana który wziął ode mnie konto: logicznie, wtf?


A no to bardzo prosta sprawa , wyprzedałem wszystko co nie było mi potrzebne pod budowe mojej wizji eq Smile wyprzedalem by móc kupić coś zupełnie innego , gdy konto jest zbanowane istnieje możliwość gry na innym do czasu np odbanowania i tego się trzymałem , później podbijałem eq jednak nie z takim efektem jakiego bym oczekiwał , a że zblizał się czas w którym istaniała 20% szansa zdjęcia bana to żegnałem się już z kontem Tolda i wszystkie kamienie rozbiłem , co miałem wyprzedałem i kupowałem złom , wcześniej pisałem do kilku osób czy chcą przejąc to konto by sobie po prostu grać ale odmówili , każdy chciał przejmowac ale marzenia mieli na jakieś mocniejsza konta Wink i mialem usunać i zakończyć Tolda by później Buc np nie zarzucił ze grałem na Toldo i odbanowali Gacusia i ban kolejny , ciężko się gra , czasem rynek aukcyjny bywa nieprzywidywalny gracze którzy spędzili tutaj wiele lat podpowiadają co ile warte i wydaje się że można im zaufać a wpada operator i ma swoją wizję ceny i jest ban , komu wierzyć i zaufać jest to bardzo cięzka sprawa bo starzy wyjadacze BW maja za sobą lata gry i doświadczeń ale operatorzy mają władze więc kto jest skazany na porażke wiadomo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gacullek: 30-01-2014 17:41.

30-01-2014 17:37 Gacullek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gacullek Dodaj Gacullek do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hahaha biedny Gacuś Smile zbanowali go na 2 kontach za nic Smile
Nie ośmieszaj sie chłopie...

Swoim postępowaniem narobiłeś siary innemu graczowi, tak o Sergio chodzi, gracza którego lubie i szanuję jak mało kogo.

Wyprzedąłem sprzęt podbijałem co się da nie udało się, czyli konto wyzerowane praktycznie i z małym lvl, kto by takie konto chciał? Zastanów się zanim coś napiszesz.

Poza tym z tego co wiem masz już kolejne kontom, pewnie kwestia czasu kiedy poleci na nim ban ;]

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
30-01-2014 23:33 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
czarna333
Junior Member


images/avatars/avatar-18974.gif

Data rejestracji: 18-05-2009
Postów: 11
Klan: Legoland
Kraina: Moria VI
Skąd: Bialystok/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się z Tristanem. Gacuś niepotrzebnie czasem się w ogóle odzywasz, bo więcej z tego kłopotów niż pożytku.... I ja także bardzo lubię i szanuję Sergia, zarówno w grze jak i w realu i niestety jak widać znajomość z Tobą niestety w pięty mu poszła... Także zrobiłbyś wszystkim przysługę gdybyś już przestał się odzywać w tym temacie...Narobiłeś bałaganu, Sergio ma bana- moim zdaniem niesłusznie - taki to z Ciebie właśnie "przyjaciel"...

Black_Rose

__________________
"I'm not a rebel without a cause"


Black_Rose R9, R17
31-01-2014 12:29 czarna333 jest offline Szukaj postów użytkownika: czarna333 Dodaj czarna333 do Listy kontaktów
Sergio
Lord


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 311

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje odwołania nie przyniosły efektu, trudno, koniec mojej gry na bw.
Co do Gacka nie chciał przecież by mnie zbanowali. Więc dajcie na luz. Jakbym zgłosił jak bozia przykazała byłby spokój.
Nie zgłosiłem, bo poza pewnym zdziwieniem, to jednak nie wzbudziła ona moich podejrzeń, poza tym była już zgłoszona przez innego gracza i myśląc, że nic z nią nie było złego wyszedłem z założenia, że nie ma potrzeby dublować zgłoszenia i op/admin rzetelnie wykonają swoją pracę i w jej trakcie dokopią się do tego, że ban się nie należał.
Nie zrobiłem tego, moja naiwność koniec i kropka. To, że op, sop i admin nie potrafi rzetelnie wykonać swojej roboty to nie jest wina żadnego gracza.
31-01-2014 14:09 Sergio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sergio Dodaj Sergio do Listy kontaktów
Gacullek
Junior Member


Data rejestracji: 14-01-2014
Postów: 12
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odbanować Sergia !!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Gacullek: 31-01-2014 14:36.

31-01-2014 14:15 Gacullek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gacullek Dodaj Gacullek do Listy kontaktów
Sergio
Lord


Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 311

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

AAA właśnie. Dzięki wszystkim za grę, z niektórymi nie było mi po drodze, z innymi bardzo dobrze się dogadywałem, ale wszyscy wnosili coś ciekawego. A zapoznanie w realu "parki z Gdyni" na wspólne piwko to niewątpliwie jeden z największych zysków jakie bw przyniosło. Powodzenia dalej.
31-01-2014 17:09 Sergio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sergio Dodaj Sergio do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Maszka napisał(a)
Witam Smile
....z chęcią coś dodam od siebie Wink
Tristan sama byłam świadkiem jak pisałeś, że się skasujesz kiedy wróci Gacek...
..zresztą nie tylko ja. Smile
Rozumiem, że teraz Ci wstyd i próbujesz to jakoś odkręcić Wink ..
...Napisz wprost, że pochopnie podjąłeś decyzję o kasacji i po sprawie ...

A nie uczepiliście się chłopaka i sami robicie sensację ..popełnił błąd do którego się przyznał..nie wymyślał durnowatych historyjek .
Jeśli chodzi o konto "Toldo" to co Cie to obchodzi?? Sam były właściciel się nie wypowiada a Ty się czepiasz Big Grin Big Grin .. i jakie zmarnowanie? Ktoś kto oddaje konto chyba liczy się z tym, że może ono zostać z czasem skasowane.....i tutaj nawet nie ma co dyskutować ..
Wiadomo, że nie da się wszystkich lubić...
...a Gacek jest osobą która pisze co myśli i większości się to nie podoba ..ale to już ich problem ..

To tyle ..bez komentarza Big Grin Big Grin
Pozdrawiam


Jak to się stało, że tego nie skojarzyłem wcześniej? Smile
3768, 4196

Także już wiem skąd Twoje poparcie dla biednego Gacusia. Ta sama banda ;]

Idąc tokiem rozumowania niektórych to jesli ta aukcja nie była ustawiona (choć po 1 IP, które z tevo co wiem są zabronione) to przypadek spuszowania Sergie też jak najbardziej powinien być uznany za przyadkową aukcję przepłąconą i niezgłoszoną, więc ban stały to zbyt wiele, oczywiście jeśli chodzi o Sergio.

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
02-02-2014 20:37 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Vilgeforz
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2010
Postów: 108

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze ze odrobina szalenstwa sie wkrada powoli w dziale bany.

takie male ad do bana Hypershocka - skoro 2kz1ks to push i jest stalka to co robi chwile wczesniej ten sam item za taka cene bez zadnej decyzji ? Zgloszone do panelu dopiero dzisiaj ale skoro tam jest push to pewnie byly sprawdzane ceny wczesniejszych aukcji tego itemu i mimo to sobie lezalo spokojnie...


Kolcze Szorty Przemytnika (+3) 1 0 / 0 / 0 / 2 / 0 2013-10-16
07:13:16


plus pierwszy raz widze zeby ktos dostal bana za aukcje 3h po jej zakonczeniu w srodku nocy, gdzie wiekszosc ludzi po prostu spi, ale to akurat ad innego bana

dodajmy ze ten naszyjnik to zaden push

Archaiczny Naszyjnik (+3) 6 0 / 7 / 0 / 0 / 0 2014-02-05
21:23:18 Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową! Oznacza to najczęściej, że cena sprzedaży przedmiotu odbiegała od średniej ceny rynkowej i w żadnym wypadku nie należy się sugerować ceną, jaką osiągnął przedmiot aukcji!


Archaiczny Naszyjnik (+4) 2 5 / 1 / 0 / 0 / 0 2014-02-05
13:17:30 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+4) 7 0 / 1 / 0 / 0 / 0 2014-02-03
17:03:20 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+3) 5 3 / 1 / 0 / 0 / 0 2014-02-03
12:28:22 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+3) 0 - brak - (100) 2014-02-03
09:48:39 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+3) 1 0 / 0 / 3 / 0 / 0 2014-01-24
16:09:18 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+3) 1 0 / 0 / 0 / 1 / 0 2014-01-11
19:12:58 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+3) 2 0 / 1 / 0 / 1 / 0 2014-01-05
07:19:25 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+5) 13 0 / 0 / 0 / 1 / 0 2013-12-30
20:40:22 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+5) 0 - brak - (101) 2013-12-28
18:19:22 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+5) 7 0 / 0 / 1 / 0 / 0 2013-12-26
09:12:25 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+3) 1 0 / 0 / 1 / 0 / 0 2013-12-18
18:20:37 Aukcja zgłoszona do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+3) 2 0 / 0 / 1 / 1 / x 2013-11-10
23:20:11 Zgłoś aukcję do operatora
Archaiczny Naszyjnik (+3) 1 0 / 0 / 0 / 1 / 0 2013-10-22
07:44:55

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Vilgeforz: 06-02-2014 09:45.

06-02-2014 09:34 Vilgeforz jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz Dodaj Vilgeforz do Listy kontaktów
CiNom
Junior Member


images/avatars/avatar-1488.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 12
Klan: Zakon Feniksa
Kraina: Moria II; Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
sb nie jest od wyładowywania frustracji


Bezpodstawne karanie graczy z pozycji op też nie jest od tego.

__________________
regamentacja uczuć reglamentacja marzeń
20-02-2014 19:36 CiNom jest offline Szukaj postów użytkownika: CiNom Dodaj CiNom do Listy kontaktów
Margit
Junior Member


Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 12
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Frown Uwolnić Kincaid!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozchodzi się o temat:
MULTIKONTA 6602, 10024, 7202, 7021, 10025, 7021

jak zgłoszona jest gra z jednego IP to jest jakiś limit częstotliwości przelogowań??

nie wydaje mi się...

cytat:
Tak częste przelogowania nie są na inny serwer na Morii, tylko na R17. Nie wierzę w zmianę przed komputerem co kilka minut.


Sądzę, że nie o sprawę wiary tu powinno chodzić Panie Buc... tylko fakty

Częste przelogowywanie nie jest złamaniem regulaminu. A OSKARŻENIE o multi powinno być poparte czymś więcej niż "za częstym" przelogowywaniem się gdzie została zgłoszona gra z tego samego IP.

Bo w takim razie zgłaszanie i aktywne granie 2 osób na tym samym serwerze nie ma sensu...

__________________




R3 No Face

R17 Utoarth




===]
06-03-2014 10:44 Margit jest offline Szukaj postów użytkownika: Margit Dodaj Margit do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Margit tylko tak nie wolno...


byłyby np zrobione all pielgi z jednego konta z 15 minut przerwy wtedy przelogowanie na drugie to jeszcze można skumać ale logi co kilka minut?




PS
Buc kiedy ten poradnik gry z jednego IP??? xD

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

06-03-2014 10:49 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak mi się zachce

nie wierzę, że co minutę zmieniają się przed kompem

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

06-03-2014 10:51 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Kincaid
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2014
Postów: 19
Klan: Wioska Smerfów
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaki to jest problem zmieniać się co minutę czy trzy przed komputerem?
Wyobraź sobie sytuację, że siedzimy oboje na kanapie przy ławie, na której jest laptop (obok siebie) i to jest naprawdę kwestia kilkudziesięciu sekund, żeby się wylogować i druga osoba się loguje na swoje konto. Tak robiliśmy krótkie wyprawki.
06-03-2014 10:58 Kincaid jest offline Szukaj postów użytkownika: Kincaid Dodaj Kincaid do Listy kontaktów
Margit
Junior Member


Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 12
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez skrócenia czasu to 8h z pielgami, a z dalekimi to 2,5h...
na r17 z kasą raczej grubo nikt nie stoi i wiele osób karawan nie puszcza... drożej

do tego ataki by krew uzbierać przed ekspą itd

dla 2 os grających aktywnie z jednego kompa to wymaga częstego przelogowania...

to gdzie jest granica?

__________________




R3 No Face

R17 Utoarth




===]
06-03-2014 10:59 Margit jest offline Szukaj postów użytkownika: Margit Dodaj Margit do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

polecam lekturę tego tematu:

REGULAMIN.. ZASIADANIE.... nonsens R1

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

06-03-2014 12:43 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Margit
Junior Member


Data rejestracji: 29-12-2007
Postów: 12
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytałem, więc proponuję bana połowie osób grających z tego samego ip...


Sorry, ale dla mnie to tak oczywiste jak dla Was niejest... jest dla mnie to do zrobienia przez 2 różne osoby tzn częste przelogowywanie się...

cytat:
C47 napisał(a)
nigdzie i nigdy nie napisałem, że trzeba się wylogować i druga osoba może się zalogować dopiero po jakimś czasie

sam teraz napisałeś, że 'wiadomo że obie osoby znają hasła do konta'
ja to wiem, bo widać to z logów, że jedna osoba loguje się na konto drugiej
a to jest co innego niż 'odstęp czasowy od logowania'

czemu ten zapis miałby być usunięty?
zasiadanie daje korzyść danym graczom, o czym już pisałem


Czyli by nie zostać podejżanym to... trzeba dzilić gre na różne pory dnia? Kupić drugiej połówce tablet lub komputer? Przelogowywać się co minimum 30 min? (ale ce napisał że takich ograniczeń nie ma)

a podanie lapka, lub przesunięcie go o 30cm np w lewo do osoby siedzącej obok to nie problem Tongue

To po czym wnioskujesz? po częstości takich logów? ich regularności? bo sądze, że sama częstotliwość logowania o niczym nie mówi...

__________________




R3 No Face

R17 Utoarth




===]
06-03-2014 13:38 Margit jest offline Szukaj postów użytkownika: Margit Dodaj Margit do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

11757 - 12345

Tyle wysiłku żeby mieć ID łatwe do zapamiętania Big Grin
19-03-2014 19:46
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja wciskam kolejne bany...

80 minut mi to zajęło! Tongue

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-03-2014 19:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
a ja wciskam kolejne bany...

80 minut mi to zajęło! Tongue


enter/myszka jeszcze dziala? xd


ty go 80 min banowales
nie chce wiedziec ile on czasu stracil zeby do tego 12345 dojsc

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

19-03-2014 23:37 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. losowy ciąg liter
2. tabulator
3. losowy ciąg liter @xxx.xx
4. ctrl+a
5. ctrl+c
6. tabulator
7. ctrl+v
8. klik myszką zaznaczający akceptację regulaminu
9. f6
10. enter

powtarzamy n razy. sama czynność nie zajmuje wiele czasu, a po kilku takich zajęciach id dochodzi jeszcze większa wprawa w wykonywaniu tego. ofc co jakiś czas warto sprawdzić w jakim miejscu się jest(stworzyć postać), by przypadkiem nie zająć docelowego id śmieciowym loginem, mailem i bez znajomości hasła.
20-03-2014 00:08
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jest recepta na śmieciowe konta Big Grin

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

20-03-2014 00:22 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale jeśli chodzi o banowanie, to imo można było, w przypadku tych kont bez postaci, je odpuścić. nawet zostawiając napis "ban stały".

i tak by nikt się o tym nie dowiedział, że nie są zbanowane. wtedy mniej czasu by to zajęło.
20-03-2014 00:27
Strony (27): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » Dyskusja na temat Pręgierza R17

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH