Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » Dyskusja na temat Pręgierza R2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (24): « pierwszy ... « poprzednie 22 23 [24] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dyskusja na temat Pręgierza R2 26 Ankieta - średnia ocena: 4,92
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przypominam o tym temacie

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-10-2022 02:24 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No może odpowiedziałbyś na te słowa, bo to nie jest zabawa albo głupie żarty.
Dalej będziesz tak się zachowywał?
Ja rozumiem, że masz nie banować ludzi bo kasa za mała a gra upada, ale bez żartów.
Naprawdę kiedyś miałem Cię za ogarniętego OPa ale teraz to lepiej tego nie komentować.

Temat ze skarg i Twoja wypowiedź:
cytat:
Buc napisał(a)
Dość!

Obaj jesteście siebie warci. Wasze waśnie pamiętam z historycznych czasów R9.

Przeczytałem wypowiedzi obu osób i faktycznie można uznać, że doszło do prowokowania.

Nie podoba mi się, że Brainstorm używa wulgaryzmów i nie przebiera w słowach.

Tym razem odpuszczę bana, ale będzie to po raz pierwszy i ostatni. Nie życzę sobie tego typu pyskówek i wzajemnego obrzucania się błotem. Pozwalam sobie na łagodne traktowanie tylko dlatego, że wiem, że jeździcie po sobie od lat. Poza tym, była późna pora, serwer wymarły, więc nie było powszechnego zgorszenia.

Nie potraficie ze sobą normalnie rozmawiać? To się w ogóle nie odzywajcie na publicznym SB. Nie będę tolerował wzajemnych prowokacji i obrzucania się błotem.

Nie będę również więcej tolerował chamskiego języka ze strony Brainstorma (superunknown). Jeśli tego typu akcja się powtórzy, to na podstawie tej skargi daję z marszu 30 dni bana. Nie będzie więcej pobłażania.


zacytowałem całość, nie wycinek, by nie było niedomówień.
Ostatni temat w skargach i znowu jakaś dziwna protekcja chorego psychicznie gracza.
Zablokowałeś możliwość pw a w temacie ani be ani me i ostrzeżenie, spoko.

cytat:
Buc napisał(a)
Ostrzeżenia za spam rozdane.

Dostałem dzisiaj wymianę PW i nie mam wątpliwości, kto zaczął i sprowokował rzucanie wulgaryzmami.

Z jednym się zgodzę - Brainstorm jest niezwykle toksycznym graczem i zasługuje na bana stałego za całokształt. Ale zachowanie, na które składane są skargi są po prostu prowokowane, dlatego nie zdecydowałem się na blokadę.

Dlatego ostrzegam - nie będę tolerował tego typu zachowań. Niech to będzie przestrogą dla Brainstorma, że więcej mogę nie być pobłażliwy w przypadku wybuchu gniewu. Nie potrafisz sobie poradzić z nerwami? Skorzystaj z pomocy specjalisty albo chociaż odejdź od komputera by nie zatruwać innym gry.

Ostrzegam innych graczy - za prowokacje Brainstorma będę dodatkowo wynagradzał, bo psucie atmosfery gry nikomu nie służy.

Tako rzekłem ja. Trzy Litery.

Macie jednego lekarza czy jak mam to rozumieć?
Tako rzekam. Ty, trzy litery.

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
04-01-2023 21:27 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Strony (24): « pierwszy ... « poprzednie 22 23 [24] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » Dyskusja na temat Pręgierza R2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH