Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » Dyskusja na temat Pręgierza R2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (24): « pierwszy ... « poprzednie 21 22 [23] 24 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dyskusja na temat Pręgierza R2 26 Ankieta - średnia ocena: 4,92
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gandalf8
Member


Data rejestracji: 02-10-2009
Postów: 38
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie udało mi się doczekać na odpowiedź w temacie Deluxika, widać nie miałeś czasu Buc (chociaż na wlepienie mi 2 ostrzeżeń czas miałeś), więc ponawiam to co napisałem i czekam na odpowiedź (pokazanie przez Ciebie punktu Regulaminu, który pozwala karać za sam zamiar).

Regulamin:
IV. Sprzedawanie lub jakiekolwiek inne odpłatne przekazywanie wartości zawartych w grze bez pisemnej zgody BW Team jest zabronione.

Tabela kar
c. sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja

Zabronione jest SPRZEDANIE/KUPIENIE konta a nie CHĘĆ (zamiar) SPRZEDANIA/KUPIENIA. Zamiar nie jest tutaj karany a jak jasno wskazuje Regulamin, karana jest czynność polegająca na zawarciu umowy (nawet jeśli domniemamy umowę słowną to z kim Deluxik ją zawarł? Bo jeśli z kimś zawarł to obie osoby powinny dostać bana a jeśli rzucił tylko w przestrzeń "kupię konto" to nie jest to czynem karalnym).

Jeśli jest inaczej to podaj punkt regulaminu, który uprawnia do karania za sam zamiar nabycia konta.

P.S. Biorąc pod uwagę, że to było w formie żartu to nawet nie powinniśmy rozpatrywać zamiaru kupna, bo go nie było, ale nawet jeśli taki zamiar ktoś by wyraził to i tak nie ma podstaw, żeby go za to ukarać.

__________________
R9 Gandalf8
23-03-2016 20:01 Gandalf8 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gandalf8 Dodaj Gandalf8 do Listy kontaktów
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba krótko grasz w tę grę. Stanowisko administracji jest od dawna znane odnośnie żartów na temat sprzedaży kont. Dlaczego miałby tym razem nastąpić wyjątek? Bo to twój kolega z klanu? Nie potrzeba buca, by odpowiedzieć na twój post.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez danwojownik: 23-03-2016 20:25.

23-03-2016 20:23 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gandalf8 napisał(a)
Nie udało mi się doczekać na odpowiedź w temacie Deluxika, widać nie miałeś czasu Buc (chociaż na wlepienie mi 2 ostrzeżeń czas miałeś), więc ponawiam to co napisałem i czekam na odpowiedź (pokazanie przez Ciebie punktu Regulaminu, który pozwala karać za sam zamiar).


Zapoznaj się z regulaminem działu skarg i pręgierza.
Tamten temat nie jest do dyskusji dla osób postronnych (Ty czy ja).
Dlatego dostałeś warna (złamanie regulaminu tematu pręgierza) i nie dostałeś też odpowiedzi.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
23-03-2016 20:37 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dyskusje na temat Pręgierza R9 i kolejne posty Roll Eyes

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

23-03-2016 21:15 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Gandalf8
Member


Data rejestracji: 02-10-2009
Postów: 38
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Dyskusje na temat Pręgierza R9 i kolejne posty Roll Eyes


Dziękuję za odpowiedź. Stwierdzasz jasno, że nie ma takiego punktu w Regulaminie a jest to tylko (niczym nie poparte) stanowisko BW Team. Gratuluję.

danwojownik - na r9 już 7 lat a na innych serwerach jeszcze wcześniej zaczynałem, czyli gram już stanowczo za długo - czas się kasować albo...

Arius - nie wątpię, że znasz regulamin skarg, ale nie zrozumiałeś - zaskoczyła mnie jedynie szybkość z jaką otrzymałem ostrzeżenia a nie sam fakt (słuszny) ich otrzymania. A co do odpisania - ostatecznie otrzymałem odpowiedź i jak widać się Buc nie opisał jakoś nadmiernie Smile

__________________
R9 Gandalf8
24-03-2016 18:13 Gandalf8 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gandalf8 Dodaj Gandalf8 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tabela kar
sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

24-03-2016 20:06 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Gandalf8
Member


Data rejestracji: 02-10-2009
Postów: 38
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Tabela kar
sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja


Kolejne potwierdzenie tego, co mówiłem: karana jest sprzedaż a nie chęć sprzedaży. Wpiszcie do Regulaminu, że karana jest również chęć i będzie czarno na białym i przestaniecie się kompromitować.

Arius - w odpowiedzi na to, co napisałeś omyłkowo w temacie bana:
Skoro Herman też dostał bana za taki żart to też niesłusznie, ale ok, niech będzie sprawiedliwie i dla PRX i dla NBH - Herman widzę gra, więc wnioskuję, że odsiedział 30 dni i został odblokowany? Jeśli tak to jak sam piszesz, niech "administracja postępuje tak samo" i po odsiedzeniu 30 dni Delux będzie mam nadzieję odblokowany. Wtedy będzie sprawiedliwie chociaż bezprawnie w stosunku do obu.

__________________
R9 Gandalf8
25-03-2016 15:48 Gandalf8 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gandalf8 Dodaj Gandalf8 do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

herman mial bana za kilka rzeczy na raz, sama reklama jest banem stalym, nie wspominając o reszcie. wiec srednie to porownywanie.


stanowisko jest znane od dawna? co to ma do rzeczy skoro w wielu przypadkach stanowisko zmienia sie jak chorągiewka.

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
26-03-2016 13:10 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
tless
Triple Ace


images/avatars/avatar-21303.jpg

Data rejestracji: 02-07-2009
Postów: 234
Kraina: Moria III
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Wy się jeszcze z Bucem użeracie Big Grin ?

PODZIWIAM, teraz choćby mi dopłacali to bym już w to nie grał Big Grin

3majcie się!
10-04-2016 14:31 tless jest offline Szukaj postów użytkownika: tless Dodaj tless do Listy kontaktów
danwojownik
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2010
Postów: 224
Klan: Banda
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

25007

Za 2 wulgi podbiłeś bana o 30 dni? Kto Kinga aż tak nie lubi, że próbujesz się go z bw pozbyć? Tongue

__________________

08-07-2016 00:09 danwojownik jest offline Szukaj postów użytkownika: danwojownik Dodaj danwojownik do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie pierwszy przejaw chamstwa ze strony tego gracza, więc nie widzę powodu by traktować go ulgowo.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-07-2016 00:16 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
lu na
Member


Data rejestracji: 21-09-2009
Postów: 37
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

63048, 63111


Ban stały?? Ponury żart nawet jak na Ciebie....


Przeglądasz aukcje "tylko z ofertą" czy lecisz po całości? Ja zrobiłem tylko z ofertą:

cytat:
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 19 / 47 / 134 2016-06-20 21:37:44
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 150 2016-06-11 17:21:51
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 0 / 500 / 0 2016-06-08 15:42:48
Legendarny Doskonały Desert Eagle (+5) 1 0 / 0 / 0 / 500 / 0 2016-06-07 19:49:00


dalej była jedna cofnięta bo w drobnych (to się nie liczy), później ogłaszacie zmianę balansu i karzecie graczy za to, że chcą odzyskać kamienie które stracili na sprzedaży aukcji przed "nowościami"

Przeszkadza Ci że znajomi dogadują się między sobą?

To czemu mi nie dałeś bana??
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=67f178560c

TO TEŻ BYŁA USTAWIONA AUKCJA! Wszak dogadałem się z wojtośkiem a dodatkowo podobno przepłaciłem.


A właśnie, jeszcze jedno... Jak już rozmawiamy... Powiedz, odpowiesz mi w końcu na moje PW wysłane dnia 13-06-2016 10:15

Przypomnę Ci

"Cześć

Chciałem spytać czy informacje zawarte w tym poście [tu wklejam link Co zrobić, gdy zaginie przedmiot lub zostanie przypadkowo zezłomowany] są dalej aktualne. Pomimo wysłania dwóch wiadomości PW w grze mam zero odzewu

Pozdrawiam"


Skoro jesteś tak sumienny, to może się wykażesz?
09-08-2016 00:31 lu na jest offline Szukaj postów użytkownika: lu na Dodaj lu na do Listy kontaktów
KING_
Member


Data rejestracji: 16-08-2016
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z jakiego powodu dostałem bana na forum?
16-08-2016 21:18 KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: KING_ Dodaj KING_ do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

25007

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-08-2016 21:48 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
lu na
Member


Data rejestracji: 21-09-2009
Postów: 37
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc, odpowiadasz selektywnie, czy tylko nabrałeś wody w usta?
23-08-2016 09:43 lu na jest offline Szukaj postów użytkownika: lu na Dodaj lu na do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wyjaśniam banów z osobami postronnymi.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

23-08-2016 12:00 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

25007

cytat:
Buc napisał(a)
Blokada za wulgaryzmy nie jest skracana:

Tabela kar

cytat:
Od kar za wulgaryzmy, groźby dot. życia/zdrowia, kradzieży kont, kupna/sprzedaży kont/przedmiotów za realne pieniądze, recydywę kont - nie ma odwołania!


O rly?chytry
130880 | Kirindark

Kiedy w końcu operatorzy zaczną działać na podstawie tego samego regulaminu (tabeli kar) - który podobno obowiązuje wszystkich w takim samym stopniu - a nie jego dowolnych interpretacji stosowanych przez operatorów w zależności od tego, na którym serwerze mają miejsce wydarzenia związane z banami (oraz kto jest zbanowanym/zgłaszającym)?
Kiedy w końcu serwery przestaną być prywatnymi placami zabaw operatorów, którzy nimi zarządzają?

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

31-08-2016 20:01 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę w tym poście nic merytorycznego, co by miało związek z Pręgierzem R9. Poza kolejną próbą wyciągania tematów w celu prowadzenia osobistej wendetty.

Tabela kar obowiązuje wszystkich w tym samym zakresie, jednakże ostateczny wymiar kary wynika z analizy wszystkich okoliczności łagodzących i zaostrzających.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

31-08-2016 20:11 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja o zupie, Buc o pupie...


Powiedz, Bucu, jakie to uczucie, gdy wypróżniasz się na własnoręcznie ustalone zasady?
cytat:
Buc napisał(a)
Witam,

zakładam tutaj temat, w którym mogą wypowiadać się wszyscy gracze mający coś do powiedzenia w sprawie tematów założonych w Pręgierzu R9. Istnieje zakaz wypowiadania się w tematach osób postronnych, dlatego umożliwiam to tutaj. Proszę jednak przestrzegać regulaminu forum i nie spamować bezsensownymi wiadomościami (umiarkowany spam nie zaszkodzi), nie przeklinać, nie ubliżać, nie multipostować, itd.


Dlaczego o to pytam? Ano dlatego...
cytat:
-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Buc
Data: 31.08.2016 20:11
Do: bla_bla_bla
Temat: Ostrzeżenie

Witaj bla_bla_bla,

Otrzymałeś upomnienie od Buc.
Powód: Spam ()
Temat: Dyskusje na temat Pręgierza R9

Obsługa Forum.

Normalnie gestapo (bo wlepianie (podwójnych) warnów "bo tak", tylko po to, żeby zamknąć gęby userom, to typowo gestapowskie metody) byłoby dumne mogąc mieć w swoich szeregach co niektórych członków BWT...



EDIT
Co do vendetty, o której wspomniałeś... Nie muszę żadnej prowadzić - wystarczy że któregoś dnia (a ten dzień zbliża się wielkimi krokami) któreś z was przegnie pałę do tego stopnia, że puszczą mi nerwy i upublicznię (tutaj i na waszym "funpage'u") informacje nt. tego, jakie info przekazywała mi operatorka R1, gdy jeszcze grałem i miałem z nią "układzik"... Co wtedy zrobicie? Znowu będziecie udawać że nic się nie stało i warnować/banować tych, którzy będą mieli problem z takim stanem rzeczy?
Poza tym pokazujesz, że używasz słów których znaczenia nie rozumiesz - gdybym prowadził vendettę, to co niektórzy z was już dawno byliby po przymiarkach betonowych skarpetek...



EDIT
cytat:
-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Buc
Data: 31.08.2016 20:37
Do: bla_bla_bla
Temat: Ostrzeżenie

Witaj bla_bla_bla,

Otrzymałeś upomnienie od Buc.
Powód: Spam ()
Temat: Dyskusje na temat Pręgierza R9

Obsługa Forum.

Widzę idee faszyzmu nie są ci obce...
Mam nadzieję, że dzięki temu będziesz mógł dziś zasnąć w poczuciu dobrze spełnionego "obowiązku"rotfl

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 31-08-2016 20:52.

31-08-2016 20:32 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
KING_
Member


Data rejestracji: 16-08-2016
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To rozjaśnię bo jeszcze tu jestem.
cytat:
Od kar za wulgaryzmy, groźby itd nie ma odwołania

Użytkownik wkleja ci temat i pokazuje, że jednak można.

cytat:
Tabela kar obowiązuje wszystkich w tym samym zakresie, jednakże ostateczny wymiar kary wynika z analizy wszystkich okoliczności łagodzących i zaostrzających.


Zatem nie obowiązuje wszystkich w tym samym zakresie.

Osobista wendetta xD To już prędzej ja bym się tu mógł dla większej dramaturgii kreować jako ofiara takiego działania.
Czy to za mój antysemityzm i twoje żydowskie pochodzenie? Może za rasizm? W końcu tak bardzo lubisz otaczać się zwierzętami. Czy za mówienie bez ogródek "jak jest"?
31-08-2016 20:40 KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: KING_ Dodaj KING_ do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisane jest wyraźnie, że posty bez większego sensu nie są mile widziane.

Podwójne warny w tematach w pręgierzu mają za zadanie zapewnić porządek - wypowiada się zbanowany, Operator, ewentualnie inni przedstawiciele Administracji Gry. Podwójny dlatego, że na wszelkie złote myśli związane z przyznaną blokadą miejsce jest właśnie w dyskusjach.

Gracze dostają temat do wyżalania się, ale w zamian są traktowani ostrzej jeśli nie przestrzegają narzuconych reguł. Proste jak konstrukcja cepa.

King, możesz kreować się na ofiarę bucokalipsy, mi to rybka.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

31-08-2016 20:40 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
KING_
Member


Data rejestracji: 16-08-2016
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdybyś nie spoufalał się w tej łodzi z sushim to by inna gadka była.
Które to było offence? Trafiłem z tymi żydowskimi korzeniami?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KING_: 31-08-2016 20:58.

31-08-2016 20:57 KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: KING_ Dodaj KING_ do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest Twoje zdanie.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

31-08-2016 20:57 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z uruchomieniem nowego serwera, który będę nadzorować, oraz wieloma pytaniami i niedomówieniami, stwierdziłem że jest teraz dobra okazja by zmienić postanowienia porządkowe umieszczane w każdym pierwszym poście w temacie dotyczącym blokady. Niestety, wyjaśnienie wszystkiego spowodowało niesamowite rozbudowanie tej listy. Wprowadziłem również pewne zmiany - zgodnie z tabelą kar, odwołanie od bana można złożyć po 1/3 czasu blokady przy banach czasowych, a nie 1/2, jak ja ustaliłem. Początkowo, chciałem zaostrzyć przyznawanie ostrzeżeń dla osób nieszanujących zakazu pisania przez osoby niezwiązane ze sprawą, ale podjąłem decyzję, że zostanie w takiej formie tak jak dotychczas - 2 warny za jeden post. 3 ostrzeżenia to za dużo.

Oprócz tego, opisana została dokładnie procedura odwoławcza u Admina i SOP, która dotąd nie była przedstawiona szczegółowo w jednym poście. Doprecyzowano pewne kwestie dotyczące zakładania tymczasowego konta w grze.

Zmieniłem także tagi w pręgierzu i skargach na bardziej szczegółowe. W skargach trzeba będzie wybrać tag przed założeniem tematu.

Nikomu z Was nie życzę by musiał tą litanię tekstu czytać w temacie dotyczącym jego postaci Smile

Oto treść nowych postanowień porządkowych:


Postanowienia porządkowe:
  1. W tym temacie obowiązuje Regulamin Forum oraz Regulamin Pręgierza.
  2. W tym temacie uprawnione do pisania postów są osoby bezpośrednio związane ze sprawą - zablokowany Gracz oraz Administracja gry.
  3. Administracja gry przedstawiana jest przez:
    a) Operatora gry - Buc
    b) Super Operatora gry - C47
    c) Administratora gry - SushiMaker.
  4. Pozostali Gracze uznani zostają za osoby niezwiązane ze sprawą.
  5. Zablokowany Gracz uprawniony jest do multipostingu (pisania postu pod postem) jeśli ma coś istotnego do dodania do swojej poprzedniej wypowiedzi, z którą Administracja gry już się zapoznała.
  6. Zakazuje się pisania zbędnych postów w tym temacie przez osoby niezwiązane ze sprawą.
  7. Osoby niezwiązane ze sprawą uprawnione są do pisania postów w temacie: Dyskusja na temat Pręgierza R9.
  8. W związku z umożliwieniem prowadzenia dyskusji i komentowania w odrębnym wątku, każdy zbędny post osoby niezwiązanej ze sprawą w tym temacie, który utrudnia wyjaśnienie sprawy, będzie karany podwójnym ostrzeżeniem za spam.
  9. Jeśli osoba niezwiązana ze sprawą ma na koncie chociaż jedno ostrzeżenie, to nie stosuje się „reguły ostrzeżenia ostatniej szansy”.
  10. Forma prowadzenia wyjaśnień powodów blokady odbywa się jawnie za pomocą wymiany postów Operatora gry i zablokowanego Gracza w tym temacie.
  11. Zobowiązuje się zablokowanego Gracza do składania wyjaśnień w formie postu w tym temacie a nie za pośrednictwem środków prywatnej komunikacji.
  12. Zobowiązuje się zablokowanego Gracza do podpisywania swoich postów, tak by Administracja gry nie miała wątpliwości kto się wypowiada.
  13. Jawność tego tematu ma za zadanie ułatwić kontrolę ze strony Administracji gry oraz umożliwienie zaznajomienia się ze sprawą przez zainteresowanych Graczy.
  14. Informacje, które nie powinny być ujawniane publicznie można przekazywać w prywatnych środkach komunikacji.
  15. Osoby niezwiązane ze sprawą posiadające informacje, które mają istotny wpływ na wyjaśnienie sprawy, zobowiązane są do przekazania ich Operatorowi gry za pośrednictwem prywatnych środków komunikacji.
  16. Przez prywatne środki komunikacji z Operatorem gry rozumie się:
    a) korespondencję PW na forum
    b) korespondencję e-mail
    c) rozmowę za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu pod numerem 2576331.
  17. Przed skorzystaniem z prywatnych środków komunikacji zobowiązuje się wszystkich rozmówców do zapoznania z rozdziałem IV. oraz V. poradnika efektywnej komunikacji.
  18. Po złożeniu wyjaśnień przez zablokowanego Gracza możliwa jest zmiana wymiaru kary lub odblokowanie konta.
  19. Wymiar kary wymierzany jest na podstawie Regulaminu gry oraz Tabeli kar.
  20. Od każdej decyzji Operatora gry przysługuje odwołanie do Super Operatora gry.
  21. Odwołanie do Super Operatora gry składa się za pośrednictwem środków prywatnej komunikacji:
    a) korespondencji PW na forum
    b) korespondencji e-mail.
  22. Super Operator gry weryfikuje poprawność decyzji Operatora. Sprawdzane jest konto Gracza pod kątem naruszeń regulaminu gry oraz oceniana jest wysokość nałożonej kary.
  23. Super Operator gry ma prawo do zmiany każdej decyzji Operatora gry. Może zmienić kwalifikację naruszenia regulaminu, zmniejszyć wymiar kary lub go zaostrzyć.
  24. Zmiana decyzji Operatora gry przez Super Operatora gry jest dla Operatora gry wiążąca - Operator gry nie może podważyć ani zmienić decyzji Super Operatora gry.
  25. Od decyzji Super Operatora gry przysługuje odwołanie do Administratora gry.
  26. Odwołanie do Administratora gry składa się za pośrednictwem środków prywatnej komunikacji:
    a) korespondencji PW na forum
    b) korespondencji e-mail.
  27. Administrator gry weryfikuje powód ukarania Gracza pod kątem formalnym. Sprawdza czy na koncie Gracza doszło do naruszenia zasad gry oraz czy wymierzona kara jest zgodna z regulaminem.
  28. Administrator może wezwać Operatora gry i Super Operatora gry do złożenia wyjaśnień.
  29. Administrator nie zmniejsza wymiaru kary, może w każdej chwili ją podwyższyć.
  30. Decyzja Administratora gry jest ostateczna - nie przysługuje od niej odwołanie.
  31. Skorzystanie z prawa odwołania do Super Operatora gry lub Administratora gry wyczerpuje ścieżkę odwoławczą.
  32. Żaden Operator gry nie ma możliwości zmiany decyzji innego Operatora gry.
  33. Odwołanie od decyzji Operatora o blokadzie konta składa się do Operatora gry w formie postu w tym temacie.
  34. Odwołanie od decyzji o banie stałym składa się po upływie 30 dni od dnia nałożenia blokady.
  35. Odwołanie od decyzji o banie czasowym składa się po upływie 1/3 długości kary.
  36. Złożenie odwołania powoduje ponowne sprawdzenie konta oraz analizę wszystkich czynników mające znaczenie w przedmiotowej sprawie.
  37. Wymiar kary nałożony przez Operatora gry po złożeniu odwołania ma charakter ostateczny.
  38. Z góry wyraża się zgodę na założenie konta tymczasowego na czas blokady. Szczegółowa regulacja opisana jest w Tabeli kar.
  39. Z góry wyraża się zgodę na wspólną grę z innym Graczem, z którym zablokowana postać miała zgłoszoną wspólną grę z jednego IP. Wymagane jest wysłanie zgłoszenia wspólnej gry z jednego IP.
  40. Z góry zakazuje się z wspólnej gry z innymi Graczami oraz jakichkolwiek wymian handlowych.
  41. Przejęcie innej postaci uniemożliwia odblokowanie zablokowanego konta.
  42. Przy składaniu odwołania należy podać nazwę tymczasowego konta w celu sprawdzenia pod kątem naruszeń regulaminu.
  43. W przypadku odblokowania zablokowanej postaci, należy przed zalogowaniem się na konto główne zalogować się na tymczasowe konto, wysłać zgłoszenie wspólnej gry i w szczegółach napisać, że dana postać była używana na czas bana, a następnie skasować konto tymczasowe.
  44. Jakiekolwiek naruszenie zasad dotyczących prowadzenia tymczasowego konta na czas blokady uniemożliwia odblokowanie konta głównego.


__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

20-11-2016 00:40 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej Buc wrzuć te brawurową wiadomość od Pana Nerusa Tongue

Daj się trochę ludziom pośmiać, pogoda za ciepła nie ma zbyt wielu powodów do uśmiechu ...



ID 8645
Postać GUSTAW

ID 13984
Postać Nerus

__________________
ID R5:8246

06-06-2018 12:27 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma takiej możliwości.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

06-06-2018 12:48 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda Tongue chytry

__________________
ID R5:8246

06-06-2018 14:33 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a na pw, albo poza bw? Tongue

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
06-06-2018 15:47 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Nie ma takiej możliwości.


__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

06-06-2018 15:48 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=01b0abc28e

Drogi Bucu, spodziewałem się że kamienie obetniesz, ale nie że cofniesz aukcję całkowicie. Jako że zamierzam przedmiot wystawić na weekend po raz kolejny z takim samym CM, jaka cena będzie akceptowalna zakładając że znów licytacja pójdzie do góry? Obserwowałem przebicia i faktycznie ostatnie sporo odstawało, ale kupujący (nie wiem kto nim był) musiał wpisać kwotę z ręki więc widocznie chciał właśnie tyle dać za przedmiot. Jeżeli znowu tyle sypnie, to będzie cofane do skutku?

Nie znalazłem lepszego wątku żeby poruszyć ten temat tak że bez warna proszę Wink

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
26-02-2019 11:56 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Strony (24): « pierwszy ... « poprzednie 21 22 [23] 24 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » Dyskusja na temat Pręgierza R2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH