Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » Dyskusja na temat Pręgierza R2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (24): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dyskusja na temat Pręgierza R2 26 Ankieta - średnia ocena: 4,92
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
99CESARZ napisał(a)
cytat:
specjalista napisał(a)
cytat:
99CESARZ napisał(a)
Do tej pory jeżeli sprzedawca raportował aukcje nikt nie dostawał bana.

Serio gdzie tak było? Kupiłeś za drogo i nie zgłosiłeś? Gdy op uznał aukcję za nieprawidłową - masz bana, a sprzedający nie(ofc tylko jeśli zgłosił). Co do reszty -> mój poprzedni post.


moge jakiś link do tematu z takim banem?

Heh. Przeszukałem pręgierze sześciu morii(na uk nie zaglądałem Tongue ) za czasów poprzednich operatorów, tylko te otagowane jako pushing i zawierające jeden nick/id. Nie znalazłem nic takiego... Wprawdzie były w drugą stronę(kupujący zgłosił, a sprzedający nie - ban dla sprzedawcy), ale takich, o jakich piszemy nie widziałem.

Ale też nigdzie nie widziałem oficjalnej informacji o tym, że gdy aukcja jest zgłoszona przez sprzedającego, to kupujący jest czysty. Poza tym jak kupujący ma odróżnić aukcję zgłoszoną przez sprzedawcę od zgłoszonej przez innego gracza?

Sugerując się działem porad i podczepionym tam od 2009 roku poradnikiem(Poradnik handlu na serwerach aukcyjnych (czyli jak uniknąć bana za push)) stosowałem się do tej zasady:
cytat:
Arius napisał(a)
W wyżej wymenionej sytuacji można było uniknąć bana po prostu zgłaszając aukcje przez sprzedawcę linkiem, lub kupującego, któremu mogło tak bardzo zależeć na berecie (poprzez pw do operatora).


ed: Viking _o/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 20-12-2013 23:36.

20-12-2013 23:35
axell
Member


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 45
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiedza dosyć powszechna skoro był push czyli przelewanie kamieni z konta na konto - to zgłoszenie kupującego - czyli osoby która jako jedyna na tym zyskuje naturalnie wydaje się całkowicie wystarczająca, ale bardzo proszę pierwszy z brzegu dowód że tak to było praktykowane:

Goblin, Pavulon
cytat:
Marta napisał(a) [...]
Po zakończonej aukcji sprzedający otrzymuje wiadomość z informacją, iż w przypadku znacznego przekroczenia ceny rynkowej należy zgłosić aukcję do operatora.
Gdyby choć jeden z Was zgłosił mi daną aukcję, zabrałabym jedynie nadmiar kamieni.
[...]


__________________
Palagrin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez axell: 21-12-2013 00:08.

21-12-2013 00:07 axell jest offline Szukaj postów użytkownika: axell Dodaj axell do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozkminka tematu bana filtra chodzi o to ze dostał bana jeśli nawet słusznego według jakiś przepisów (choc moim zdaniem to niema zadnego powodu do bana,co wykazaly podane przyklady to trudno sie bucowi wycofac ze danego postanowienia i co naprawde boli to zauwarzylem ze kazdemu opowi jesli popelni blad bardzo trudno przyznac sie do bledu a juz wogole powiedziec przepraszam to jakby wogole zapomnieli ze takie slowo istnieje)
buc podane przyklady daj jasna wiadomosci ze niebylo pushy niebylo drastycznej ceny odbiegajacej od ceny rynkowej.
21-12-2013 00:50 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ave . Pózna pora ale chcialbym sie czegos dowiedziec w ramach tego , bana ->
nie kopiuje itemow : nie lubie , nie chce mi sie , nie lubie sie z kims ugadywac , ale mam duzo kamieni .

co jezeli chce sie wtracic w czyjac licytacje ? i nie interesuje mnie dogadanie sie z kims ? bez roznicy mam to czy kupie to za kp kz czy 30kk , zglosze pozniej i kamienie moga byc nawet odciete .

a teraz punkt krytyczny programu item warty 10kk czy tam 1ks a dalem 2ks i mnie przelicytowali , co mam robic ? moge licytowac czy juz nie moge ?

kolejne pytanie nie mam czasu siedziec nad aukcja konczy sie o niepasujacej mi godzinie wiec sprawdzam zakonczone aukcje -> biore max oferte za jaka poszla i ew dokladam troche od siebie zeby miec 100% pewnosci bo musze miec ten item

Buc grales na r2 przeciez , ostatnio za bardzo mam wrazenie staracie sie ustalac ceny rynkowe , jezeli ceny mialy byc ustalone to pogadaj z Sushim zeby znowu ustalili ceny maxymalne za itemy i tyle .

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
21-12-2013 03:24 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Elderion
King


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 951
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
Piniula ale ja nic o tym banie nie wspomnialem tylko o formach zgloszenia z czym sie gracz wyzej nie zgadza choc kilka osob mu pisze ze tak sie robi


Może ty lubisz tak robić z nadmiaru wolnego czasu.Wink Fakt jest natomiast taki, że to sprzedający zyskuje na pushu i to jemu najbardziej zależy na zgłoszeniu aukcji. Od tego ma link, automat, żeby nie pisać po opach. I jeśli zgłosi, to wg wszelkich definicji powinien trzymać kamienie przez 3 dni, aby op mógł zabrać nadmiar. Później też niby to może zrobić, ale wymóg trzech dni jest oczywisty. Kupujący zgłasza ewentualnie, jeśli boi się posądzenia o ustawkę. W dodatku kupujący może to zrobić, dopóki ktoś go nie ubiegnie. Jeśli najpierw zrobi to sprzedający, to nie pozostaje już opcja automatycznego zgłoszenia.

I niespodzianka- tutaj sprzedający zgłosił aukcję! I w efekcie to kupujący dostał bana, ponieważ był "upierdliwy". Ja wiem Sabio, że ty jesteś dozgonnie wdzięczny za zdjęcie twojego bana i teraz z uporem maniaka racjonalizujesz nawet najgłupsze decyzje, ale obawiam się, że to nie niewiele zmienia. Ten ban to jakiś chory ewenement- na pushu ma zyskać sprzedający, sprzedający zgłasza aukcję, bana, w dodatku stałkę, dostaje kupujący. Takie rzeczy tylko u Buca. A my marudziilśmy na KJ'a...

Niemniej wniosek z tego jest prosty. Buc oczekuje zgłasza KAŻDEJ aukcji, oraz spowiedzi na pw. Czyli jeśli dobrze rozumiem Drogi Operatorze, to nie dostanę bana, jeśli teraz zgłoszę każdą swoją aukcję, która może wydać mi się podejrzana? Biorąc pod uwagę, że każda teraz wydaje mi się podejrzana, to będzie ich pewnie kilkaset.Smile Bo w sumie to ostatnio kopiuję opaski, które czasami musiałem kupować za 2ks, a czasami za 1-2kk, więc zdarzało się i 2000% przebicia!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Elderion: 21-12-2013 10:48.

21-12-2013 10:45 Elderion jest offline Szukaj postów użytkownika: Elderion Dodaj Elderion do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no ty jestes niereformowalny

jesli kupujacemu zalezy na itemie i chce go przeplacic to ma 4 opcje zeby to zglosic ty widzisz tylko jedna i tu jest twoj problem
O tym banie sie nie wypowiadam bo nie znam jeszcze dokladnie realiow r9!!!!
Pij do mojego bana brawo ja dostalem za ustawienie aukcji a nie za zawyzanie ceny jak tu w decyzji jest podane.

Nie masz argumentow na temat zglaszania aukcji to nie komentuj 3 osoby przynajmniej ci napisaly jak sie to robi i to ze jako jednostka tego nie respektujesz to zostaw to dla siebie i nie pisz caly czas tych samych bzdur.
Dalsze odpowiedzi na twoje posty sa bezcelowe bo i tak nie przyjmiesz czyjis argumentow.

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 11:09 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Elderion
King


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 951
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
Nie no ty jestes niereformowalny

jesli kupujacemu zalezy na itemie i chce go przeplacic to ma 4 opcje zeby to zglosic ty widzisz tylko jedna i tu jest twoj problem
O tym banie sie nie wypowiadam bo nie znam jeszcze dokladnie realiow r9!!!!
Pij do mojego bana brawo ja dostalem za ustawienie aukcji a nie za zawyzanie ceny jak tu w decyzji jest podane.


Tyle, że to nie kupujący w takim przypadku jest pushowany, tylko sprzedający. To aż tak skomplikowane? Ta aukcja w końcu została zgłoszona, więc? I jak wspominałem- jeśli lubisz pisać po 10 razy ze zgłoszeniem aukcji, to powodzenia.Smile

Btw a jaki związek z tą całą dyskusją mają realia R9? To na każdym serwerze jest osobny regulamin? Pierwsze słyszę.

Btw ustawianie aukcji, w zależności od interpretacji, to właśnie zawyżanie ceny.Wink I nie wspominam o tym, ponieważ jest to analogiczna sytuacja. Za twoje ustawki można by z ręką na sercu przyjąć stałkę, ale stałka w tym przypadku to, cytując "złośliwość".Smile Widzisz różnicę?

cytat:
Sabio napisał(a)
Dalsze odpowiedzi na twoje posty sa bezcelowe bo i tak nie przyjmiesz czyjis argumentow.


Przyjmuję, tyle że uważam je za głupie. To wbrew pozorom nie to samo.Wink
21-12-2013 12:04 Elderion jest offline Szukaj postów użytkownika: Elderion Dodaj Elderion do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
Pij do mojego bana brawo ja dostalem za ustawienie aukcji a nie za zawyzanie ceny jak tu w decyzji jest podane.

Topór którym obracaliście przechodził pomiędzy waszymi kontami po zawyżonej cenie, nie był tyle warty.

cytat:
Sabio napisał(a)
O tym banie sie nie wypowiadam bo nie znam jeszcze dokladnie realiow r9!!!!

Jestem trochę zdziwiony, bo trochę czasu na r9 grałeś, nie wiem jak teraz. Poza tym nie krzycz tak w internetach Big Grin

Co do bana, to pierwszych dwóch punktów nie powinno tam w ogóle być. Gdybym ja zobaczył, że dostałem takiego bana i przeczytał uzasadnienie, to bym nawet nie dyskutował z opem, ponieważ jest to absurdalna sytuacja. Od razu wyżej bym z tym poszedł.

Do najistotniejszego punktu odniosę się po analizie aukcji, szczególnie po tym co wkleił General. Możliwe, że pushingu nie było.
21-12-2013 12:27
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak gralemna r9 do 65-70 i oddalem ale zagladalem tam raz na jakis czas i tyle nie przywiazyaalem wagi do walk miedzy klanami czy aukcji bo podstawowe eq kupowalem i teraz gram znowu na przejetym koncie xd i nie wiem jak wygladaja na r9 ceny akurat tych kopiowanych itemow
z bana jedyny argument jaki kumam ze skoro koles z 30kk przebija na 110kk zeby wygrac to wystarczylo zglosic(ja bym tak zrobil)




co do mojego bana zapraszam na dyskusje o r13
ps gdyby to bylo na innym itemie ktorego wartosc tyle wynosila byloby git? Ustawilismy wymiane grube na drobne do czego sie przyznalem i nie robilem z siebie nie wiadommo kogo ze nie wiem za co ten ban
tu gracz uderzylby sie w piers dogadal z bucem to tez pewnie 30 dni by nie czekal a jesli uwaza ze jest nie winny odwolalby sie do ce lub sm a ich odpowiedzi sa szybkie na odwolania

walka z opem jest wg mnie bezsensu a obrazanie go napewnk nie pomaga

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 13:02 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
General napisał(a)
Wiem, a byłby to już słuszniejsze, bo taki zapis jest (pull/push), a przebijania kwalfikowanego jako złośliwe NIE.

Ale wróćmy ponownie do tego SKĄD Operator bierze:

cytat:
Buc napisał(a)
Item warty grosze (nie więcej niż 10kk)


przy gratach, których cena rynkowa wynosi KP++? A raczej te tanie są rzadkością (kiepska godzina końca i nikt nie licytował np)


wystarczająco dużo aukcji takich samych i podobnych itemów wkleiłem, a cena wiekszości z nich jest nie tyle zbliżona do tych Filtera, ale znacznie wyższa!



jeśli nowy operator ma problemy z wyceną (w końcu pomyłka 20-to lub nawet 50-cio krotna to obłęd) to proponuje dostarczyć mu pomocy, bo tylko się zdyskredytuje takimi komediami.


Ciągle czekam SKĄD ta absurdalna, irracjonalna i niedorzeczna wycena operatora?

I będę powtarzał do oporu. Bo niekompetencja, złośliwość (?) i nieumiejętność nawiązania dialogu przez operatora jest sprawą karygodną.
21-12-2013 13:02 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to idź z tym do C47

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-12-2013 13:08 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spodziewałem się, że jesteś na tyle odpowiedzialny i dojrzały, że potrafisz opisać w sposób jasny skąd bierzesz podstawowe informacje do swoich działań, skoro dla wszystkich są na pierwszy rzut oka absurdalne.

Naprawdę odsyłanie "to idź z tym do C47" to istna dziecinada. Spodziewam się, że i tak sporo osób już w tej czy innej formie to zrobiło.

Nie potrafisz wyjaśnić swoich przesłanek w działaniu?:
- ban za push, przy absolutnym braku pushu
- wprowadzenie definicji 'bana za złośliwe przebijanie' co niekoniecznie miało nawet miejsce, bo przedmioty nie są spushowane, a wręcz kupione okazjonalnie.
- stałego bana przy kupowaniu śmieci (pomijając, że zgodnie z regulaminem) dla top gracza zamiast formy 3/7/31 dni?
21-12-2013 13:27 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przejrzyj proszę bany od C47 (chyba na R17), już wcześniej leciały blokady za sztuczne podbijanie aukcji.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-12-2013 13:58 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Jakie sztuczne podbijanie? Każdy kogo interesują armorki i ma czas biłby się o te klony (swoją drogą: PUSH to m.in. ustawianie aukcji miedzy graczami, więc jak najbardziej takie kopiowanie i jak już to oni są bardziej winny). Jakbym miał czas każdy armorek był bił po 1kk do 100+ bo to oznacza TANIO. Nie mam pojęcia jak udowodnisz sztuczne (zdefiniuj) podbijanie w przypadku składników o olbrzymim popycie, kupionych w niskiej cenie?
Poza tym jeśli szukasz przykładów z innych serwerów i innych operatorów to na pewno pomocni gracze podadzą dużo przeciwnych postaw.

2. SKĄD TWOJA WYCENA? To mnie, jako osbę nie zainteresowaną POSZKODOWANYM interesuje najbardziej.
Skoro Ty mylisz się w swoich wycenach do 5000% (max 10kk Twoje, do spokojnie 500kk rynku) to absolutnie każda, grubo niedopłacona aukcja może zostać uznana za PUSH.

3. Jeśli jakimś CUDEM powyższe zostaną uznane (wątpliwe delikatnie mówiąc), to DLACZEGO POSZKODOWANY dostał stałkę zamiast max tygodnia? Ewentualnie bardzo surowo (tak świątecznie...) miesiąc?
Mniejszej szkodliwości wyobrazić sobie ciężko, a precedensami jest...w sumie to już nie precedensy... większość adekwatnych sytacji.



Jakim cudem można robić taki b..ałagan nie mająć ćwierci poważnego argumentu i setki kontrargumentów?

Najlepsze co możesz zrobić to cofnąć, ładnie przeprosić i na przyszłość ustalić wcześniej własne zasady handlu.

No i życzyć przy tej okazji Wesołych Świąt, jako i ja życzę.
21-12-2013 15:02 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
przejrzyj proszę bany od C47 (chyba na R17), już wcześniej leciały blokady za sztuczne podbijanie aukcji.


który to temat? http://forum.bloodwars.interia.pl/board.php?boardid=435, każdą morie przejrzałem i nie znalazłem takiej sytuacji.

__________________
Co to???

21-12-2013 17:40 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

29430
moze buc serwy pomylil

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 18:15 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Filter7
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawa diametralnie inna niz moja
21-12-2013 18:21 Filter7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Filter7 Dodaj Filter7 do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie mowie ze podobna tylko odpowiadam na post cesarza i na ten cytat operatora

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 18:23 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiesz co buc jestes ignorantem popelniles blad niemasz jaj zeby sie przyznac ze niemasz racji i wyglada na to ze twoj ban na filtra byl ...... moze na zamowienie bo jak mozna niewidziec swojego bledu i jeszcze dalej brnac dalej

mam nadzije ze sushi konrad albo c47 patrza na to i sie bija w glowe ze wybrali kogos tak malo odpowiedzialnego na opa. bez szczatkowej wiedzy jak to byc jest top 50 na serwie

chlopie opamietaj sie i jak masz jaja i rozum to skroc tego bana do max 7 dni i uwierz mi zyskasz wiekszy szacunek niz jak masz brnac dalej w swoje zapewnienia ze ban sluszny
21-12-2013 19:37 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
General napisał(a)

przy gratach, których cena rynkowa wynosi KP++? A raczej te tanie są rzadkością (kiepska godzina końca i nikt nie licytował np)[/SIZE]
[/COLOR]


jeśli dla kogoś lekki szermierz albo władczy narkoman albo ich wariacje są warte KP++ to nikomu nie ubliżając jest niespełna rozumu delikatnie mówiąc. Gdyby nie zielona funkcja użyłbym dosadniejszych słówTongue

Sorry - nie mogłem się powstrzymać.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 21-12-2013 19:41.

21-12-2013 19:40 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak sobie patrze na te wladcze marynarki szermierza i to widze dzikie sie stalo
do sierpnia jeszcze moznabylo kupic po 2-3kk
potem jest jedna aukcja we wrzesniu gdzie poszla za 2kż i od niej zaczely sie aukcje z cm 150
a potem z wszystkimi blokami po 200kk nawet chodzily
i dziwne skoro serwer mogl je sobie kopjowac i chodzily po narmalnych cm to kto rozpoczal az taki wzrost ceny za to i nagle z itemu wartego 2kk zrobil sie item z cm 150
moze sie nie znam ale to jest wg mnie ciut chore tak przeplacac:
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 11 105 / x / x / x / x 2013-11-20
18:38:41 Aukcja zgłoszona do operatora
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 6 105 / x / x / x / x 2013-11-19
18:43:34 Aukcja zgłoszona do operatora
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 12 115 / x / x / x / x 2013-11-19
18:07:12 Aukcja zgłoszona do operatora
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 15 105 / x / x / x / x 2013-11-19
17:19:44 Aukcja zgłoszona do operatora
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 20 110 / x / x / x / x 2013-11-19
17:09:56 Aukcja zgłoszona do operatora
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 10 200 / x / x / x / x 2013-11-19
16:54:34 Aukcja zgłoszona do operatora
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 19 200 / x / x / x / x 2013-11-19
16:51:56 Aukcja zgłoszona do operatora
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 21 100 / x / x / x / x 2013-11-19
16:41:44 Aukcja zgłoszona do operatora
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 10 58 / x / x / x / x 2013-11-19
16:05:12 Aukcja zgłoszona do operatora
Władcza Marynarka Szermierza (+3) 5 50 / x / x / x / x 2013-11-17
18:44:34

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 19:49 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
General napisał(a)

przy gratach, których cena rynkowa wynosi KP++? A raczej te tanie są rzadkością (kiepska godzina końca i nikt nie licytował np)[/SIZE]
[/COLOR]


jeśli dla kogoś lekki szermierz albo władczy narkoman albo ich wariacje są warte KP++ to nikomu nie ubliżając jest niespełna rozumu delikatnie mówiąc. Gdyby nie zielona funkcja użyłbym dosadniejszych słówTongue

Sorry - nie mogłem się powstrzymać.


Jesteś tak prymitywny aby stosować zabieg "nikomu nie ubliżając jest xxx"? Żałosne.

Do tego to Ty się ośmieszasz każdym idiotyzmem wypisywanym (oczywiście) w sprawie swojego tatuażu.
A gdybyś miał za grosz przyzwoitości nie słowa byś nie pisał w tematach o banach innych.
Skoro grasz na serwerze, gdzie wszystko jest za darmo to ciesz się i nie dotykaj serweru kilkukrotnie bardziej zagęszczonego i dynamiczniejszego, gdzie sytuacja ekonomiczna była, jest i zawsze będzie diametralnie inna.

A teraz wracajmy do tematu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez General: 21-12-2013 20:06.

21-12-2013 20:02 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
Filter7
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sabio , bus, duzo piszecie ale jak widac ma to niewiele wspolnego z realiami r9. buc, wyslalem ci tabelke prywatna z prosba o jej nierozpowrzechnianie, gdzie jest przeliczenie jak cena tygrysa speeda wplywa na ceny skladnikow do jego zlozenia. i jak wytlumaczylem cena tego wladcy szermierza (przy zalozeniu ze tygrys speeda 360kd) moze dochodzic do 1,5kd, i wtedy wyjdzie koszt wlasnie 360kd zlozenia.

ja rozumiem ze mozecie miec inne zdanie, ale kompletnie nie rozumiem jak mozna sie nie zgodzic z prosta matematyka. wybaczcie, ale zdania typu "bo tak juz wczesniej napisalem" "bo tak uwazam" "bo takie ceny byly kiedys" nie sa zadnym mierzalnym argumentem w tej sprawie...



PS.A i co do tego ze item nie warty wiecej niz 1kp. prosze o wyliczenia, czy to tez wyciagnales z kosmosu?

PS.2. czy ktos jest mi w stanie podac inna mozliwosc pogadania z kims wladnym zeby go zwolnic? bo widac argumenty trafiaja na beton.... zadnej sensownej odpowiedzi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Filter7: 21-12-2013 20:08.

21-12-2013 20:06 Filter7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Filter7 Dodaj Filter7 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
General napisał(a)
Skoro grasz na serwerze, gdzie wszystko jest za darmo to ciesz się i nie dotykaj serweru kilkukrotnie bardziej zagęszczonego i dynamiczniejszego, gdzie sytuacja ekonomiczna była, jest i zawsze będzie diametralnie inna.

A teraz wracajmy do tematu.



Bzdury prawisz. Masz taki serwer jaki sami sobie stworzyliście. Skoro płacicie 360 kd za tygrysia peleryne szybkosci to albo jesteście leniwi albo nie umiecie liczyć. Nie ma innej opcji.

Itemy kopiowalne z założenia są tanie bo się kopiują i płacenie za nie jak wyżej widzialem 80 czy 200 kk to push albo złośliwość. O ile złośliwość nie jest karana to push już jest.

I co najmniej kilka razy widziałem jak pisały osoby, które kopiowały na głownym i klanówki z pytaniem czy ktoś się nie wcina, bo one kopiują i moga podrzucić ileś sztuk aby sobie ktoś też kopiował. I był praktycznie zerowy odzew, a zbanowany był w klanie w którym klanówka poszła.

Reasumując, osoba która podbija aukcja na chama swoim własnym klanowiczom jak najbardziej zasługuje na stałego bana jeśli nie za push to za nieumiejętność współżycia w społeczeństwie.

p.s. musisz się bardziej postarać aby mnie obrazić. Póki co za malutki jesteśSmile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 21-12-2013 20:33.

21-12-2013 20:33 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
General napisał(a)
Skoro grasz na serwerze, gdzie wszystko jest za darmo to ciesz się i nie dotykaj serweru kilkukrotnie bardziej zagęszczonego i dynamiczniejszego, gdzie sytuacja ekonomiczna była, jest i zawsze będzie diametralnie inna.

A teraz wracajmy do tematu.



Bzdury prawisz. Masz taki serwer jaki sami sobie stworzyliście. Skoro płacicie 360 kd za tygrysia peleryne szybkosci to albo jesteście leniwi albo nie umiecie liczyć. Nie ma innej opcji.

Itemy kopiowalne z założenia są tanie bo się kopiują i płacenie za nie jak wyżej widzialem 80 czy 200 kk to push albo złośliwość. O ile złośliwość nie jest karana to push już jest.

I co najmniej kilka razy widziałem jak pisały osoby, które kopiowały na głownym i klanówki z pytaniem czy ktoś się nie wcina, bo one kopiują i moga podrzucić ileś sztuk aby sobie ktoś też kopiował. I był praktycznie zerowy odzew, a zbanowany był w klanie w którym klanówka poszła.

Reasumując, osoba która podbija aukcja na chama swoim własnym klanowiczom jak najbardziej zasługuje na stałego bana jeśli nie za push to za nieumiejętność współżycia w społeczeństwie.

p.s. musisz się bardziej postarać aby mnie obrazić. Póki co za malutki jesteśSmile


Wysil się minimalnie, wkleiłem zwykłe ceny takich i podobnych itemów.
Cena KP- KD to nie wycena. To realna, stała cena, która się determinowana setkami (a nie dziesiątkami) bardzo aktywnych ludzi i olbrzymim popytem na wszystko.
Twoje wypowiedzi, bez podstwawej wiedzy w temacie serwera są śmieszne. Prawdopodobnie każda aukcja zostałaby tak samo oceniona.
Kto kopiował itp nie ma znacznienia, nawet nie wiem, Filtera nawet lubie.

Nie spamuj więcej w temacie.
21-12-2013 20:41 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
gluicek
Newbie


Data rejestracji: 12-06-2013
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Filtr arogancie mógłbyś ton zmienic. Ban jak najbardziej słuszny. Zawyżanie przez Ciebie cen na kopiowanych przedmiotach odbywało sie z premedytacją co widać w aukcjach zakończonych i to wypacza rynek. Swoją drogą piszesz że jesteś doswiadczonym graczem więc zamiast kopiować z kims i złożyć jeszcze taniej wolales łapać wszystko jak dopuszczony do koryta. Jak widac po ocenie bana znaczna wiekszosc dala lapke w górę. Tylko tu sie zrobił sped raptem kilku obroncow.
Swoją droga NTT mógłbyś zamilknac bo sam trolowales iteny przez niego wystawione gdy prosil o to, w druga stronę też tak było czy nie?
General ty też masz blade pojecie o cenach takich smieci i serio aż dziw bierze że dalej w to brniesz.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gluicek: 21-12-2013 20:48.

21-12-2013 20:43 gluicek jest offline Szukaj postów użytkownika: gluicek Dodaj gluicek do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego nie wkleiles tych po 1-4kk? Ktorych jest wiecej

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 20:45 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
General napisał(a)
Wysil się minimalnie, wkleiłem zwykłe ceny takich i podobnych itemów.
Cena KP- KD to nie wycena. To realna, stała cena, która się determinowana setkami (a nie dziesiątkami) bardzo aktywnych ludzi i olbrzymim popytem na wszystko.
Twoje wypowiedzi, bez podstwawej wiedzy w temacie serwera są śmieszne. Prawdopodobnie każda aukcja zostałaby tak samo oceniona.
Kto kopiował itp nie ma znacznienia, nawet nie wiem, Filtera nawet lubie.

Nie spamuj więcej w temacie.


widziałem Twój post i znam te ceny - pytanie czy to wiedza o serwerze czy brak wiedzy kupujacych jak szybko da się osiągnąć dany item z kopii - że nie ma zasadności placenia takich cen. Także pytanie czy ja grzeszę niewiedzą o serwerze czy serwer grzeszy niewiedzą o wartości itemów i lubi płacić jak za zboże? Co jest mega dziwne, bo jesteście serwerem młodszym i bardziej aktywnym. Powinno być u Was nawet taniej....


I będę tu pisał ile mi się żywnie podoba, bo wykazujesz się ignorancją, którą trzeba naprostować.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
21-12-2013 20:46 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Filter7
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2013
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@gluicek

a czemu mialbym zmienic? ^^ dostalem bana nieslusznie to mam jeszcze blagac o cofniecie? nie badz smieszny. wypacza rynek? za grosz znajomosci ekonomii widze. to nie jest gospodarka regulowana , a rynek popytu i podaży

a i to swietne dopuszczony do koryta ^^ za duzo sie polityki nasluchales kolego ^^ polityka jedynie moze negatywnie wplywac na rozwijajacy sie rynek za pomoca regulacji, ale co tam, dorwalem sie do koryta, produkuje kamienie w maszynce i robie wszystkih na zlosc.
to chronienie kopiowania jest smieszne, samo kopiowanie pusje po prostu gre. ja niemam pojecia jakie itemy sie kopiuje i niewiem kiedy komus sie wbijam w kopiowanie i szczeze mam to gdzies Big Grin

@rey

poki nie pisales mialem o tobie lepsze zdanie. nie znasz rynku r9 a mowisz ze ceny zle. wypowiadaja sie bogaci gracze ale dla ciebie i tak twoje podworko najwazniejsze i nie chcesz zaakceptowac ze tu moze byc inaczej. 360 kd za duzo? duzo ludzi ma juz to sety i niema na co kamieni wydawac, za ekspy codziennie fura kamieni, sporo dobrych dropow. na morii III jest naprawde fura kamieni. nawet czasami ludzie kupuja za same kp zamiast kd. ich tez karac? takich aukcji bylo duzo...

@sabio

pokazywac po 1-3kk? to tym tropem zbanujesz caly serw. bo nocami albo czasami jak sie ma fart mozna kupic naprawde dobre skladniki za 1-3kk bo akurat konkurencja przyspala....
21-12-2013 20:58 Filter7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Filter7 Dodaj Filter7 do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wybacz mi ale kopjowalny item uwazasz za dobry skladnik? I jesli przez 3 lata ma on wartosc 4kk i nagle przez jedna aukcje osiaga cene 150 to jednak cos jest nie tak
i jesli serio jest potrzeba az 200 takich zbroi a aukcji jest z 50 gdzie pewnie rozne osoby kupuja a z dwie chca tygrysa skleic to jeszcze z 350 kopji jest potrzebnych to az boje sie myslec jak ich cena jeszczs skoczy....

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 21:09 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Strony (24): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » Dyskusja na temat Pręgierza R2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH