Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » ewent a ekspa ????????????????? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ewent a ekspa ????????????????? 10 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
to znowu ja
Full Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 54

ewent a ekspa ????????????????? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=526ab9608e

przy ostatnim ewencie trwającym do 13/12/13 godz. 8:00 i ekspie kończąccej się w tym samym czasie 8:00 - niestety ekspa poszła bez ewentu - dlaczego ?????
i nie pierdzielić mi tu że jak ewent jest do 8:00 - to kończy się o 7:59 , 59 sek
to tak jakby budzik nastawić na 8:00 a on by sobie wcześniej zaczął dzwonić

więc dlaczego ????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez to znowu ja: 13-12-2013 13:28.

13-12-2013 13:28 to znowu ja jest offline Szukaj postów użytkownika: to znowu ja Dodaj to znowu ja do Listy kontaktów
krzysiek9691
Triple Ace


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 156
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia V
Skąd: Żuławy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpowiedź jest banalna event kończył się o 8:00:00 a ekspedycja o Data wysłania: 2013-12-13 08:00:01. Dlatego też nie zadziałał event na ekspie. O rozegranej akcji ekspedycji decyduję kliknięcie w link.

__________________
r10 - warrior18
13-12-2013 13:38 krzysiek9691 jest offline Szukaj postów użytkownika: krzysiek9691 Dodaj krzysiek9691 do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o 8:00 zakonczyla sie 2 faza, przez sekunde trwala walka czyli prawdziwy koniec koncow byl o 8:00:01

__________________

13-12-2013 13:43 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
to znowu ja
Full Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 54

Autor tematu Temat rozpoczęty przez to znowu ja
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

walka trwa o 8:00 a o 8:00, 1sek przychodzi raprt
zresztą każda ekspa kończy się o równym czasie jak podaje zegar bw tj 00 sek
więc lipę mi tu nawijacie Smile
13-12-2013 13:47 to znowu ja jest offline Szukaj postów użytkownika: to znowu ja Dodaj to znowu ja do Listy kontaktów
igdrasil
Double Ace


Data rejestracji: 09-07-2010
Postów: 149
Klan: Aces of Clubs
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od tego jest ściana placzu ;] system gry a ty zakladasz skarge na kogo... gimbów widze sieją na r11 ;]
13-12-2013 14:30 igdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: igdrasil Dodaj igdrasil do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja raz nastawiłam budzik na 6 rano i w ogóle nie zadzwonił Wink

To nie miejsce na tego typu rozważania także przeniosę temat do systemu .

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

13-12-2013 19:19 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O i choc fakty sa jasne to jednak autor w jednym ma racje
expa trwa x czasu i rozgrywa sie o najblizszej pelnej godzinie
to ze raport przychodzi po sekundzie nie powinno robic roznicy
event mial zapis ze trwa do 8:00 to na expie powinien byc bo jesli widze druga faze o 7:59:30 to do konca expy pokazuje 30s a nie 31.


Ps co innego jesli event pokazywal 7:59:59

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

13-12-2013 19:25 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
O i choc fakty sa jasne to jednak autor w jednym ma racje
expa trwa x czasu i rozgrywa sie o najblizszej pelnej godzinie
to ze raport przychodzi po sekundzie nie powinno robic roznicy
event mial zapis ze trwa do 8:00 to na expie powinien byc bo jesli widze druga faze o 7:59:30 to do konca expy pokazuje 30s a nie 31.


Ps co innego jesli event pokazywal 7:59:59


Działanie (wyprawka, atak, ekspa) jest rozgrywane w momencie gdy zostaje na koncie wykonana jakakolwiek akcja. Jeżeli event kończy się o 8 a ekspa rozgrywa się także o 8 nie ma fizycznej szansy na to aby się to zgrało. Autor nie ma racji tylko nie zna mechaniki gry; co troche jest o to płacz - a to ktoś jednoraza straci, a to ktoś krwi przed ekspą nie ma itd itp.

edit: otworzenie raportu jest właśnie taką akcją.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez profes79: 13-12-2013 20:23.

13-12-2013 20:23
barti1976
Member


Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 39

... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może poprosić opów o zmiany w systemie żeby ewenty kończyły się np o 8:01 i po problemie by było...
13-12-2013 21:05 barti1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti1976 Dodaj barti1976 do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
profes79 napisał(a)
cytat:
Sabio napisał(a)
O i choc fakty sa jasne to jednak autor w jednym ma racje
expa trwa x czasu i rozgrywa sie o najblizszej pelnej godzinie
to ze raport przychodzi po sekundzie nie powinno robic roznicy
event mial zapis ze trwa do 8:00 to na expie powinien byc bo jesli widze druga faze o 7:59:30 to do konca expy pokazuje 30s a nie 31.


Ps co innego jesli event pokazywal 7:59:59


Działanie (wyprawka, atak, ekspa) jest rozgrywane w momencie gdy zostaje na koncie wykonana jakakolwiek akcja. Jeżeli event kończy się o 8 a ekspa rozgrywa się także o 8 nie ma fizycznej szansy na to aby się to zgrało. Autor nie ma racji tylko nie zna mechaniki gry; co troche jest o to płacz - a to ktoś jednoraza straci, a to ktoś krwi przed ekspą nie ma itd itp.

edit: otworzenie raportu jest właśnie taką akcją.




tat tak wiem masz pelna racje tylko jedno male ale
puszczasz wyprawe na bonusie dziennym w piatek o 23:59 i po polnocy gdy sie uda to spada ci event piatkowy a nie sobotni i podobnie w takich przypadkach powinno zapamietac event ogolny

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

13-12-2013 21:13 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
to znowu ja
Full Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 54

Autor tematu Temat rozpoczęty przez to znowu ja
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tzn - więc co???????????????? signore Sonszajn
ja raz piłęm - i nawet nie wiedziałem że paru kolesi twojego pokroju dostało po plaskaczu - i mieli lipę - bo wyglądali jak c 47 - i ich trochę poprzestawiało
mam się z tego śmiać????????????????
zapytanie - co i jak skoro jest tak jak pisałem i system nie zadziałał ??????????? prosta odpowiedż do prostego człowieczka ze stalówki - a twoje wywody mi nie potrzebne - odpisz jak jest
bo cos jest nie tak i nie prowokuj - ktośdał dusk..... -ale tonie ja : my
tylko WY nieomylni - come sempre
13-12-2013 21:55 to znowu ja jest offline Szukaj postów użytkownika: to znowu ja Dodaj to znowu ja do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

System zadziałał. Ekspedycje są rozgrywane przy pierwszej akcji na którymkolwiek z kont bioracych w niej udział.
Event do 8.00
Ekspa koniec o 8.00
Rozegranie podczas akcji na koncie (sprawdzanie jednorazów/krwi/eventów) czyli fizycznie niemożliwe ze rozegrał się przed końcem eventu. Tak było od zawsze, nieznajomość mechaniki gry szkodzi.

__________________
Regulamin Handlu


13-12-2013 22:31 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
igdrasil
Double Ace


Data rejestracji: 09-07-2010
Postów: 149
Klan: Aces of Clubs
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
to znowu ja napisał(a)
tzn - więc co???????????????? signore Sonszajn
ja raz piłęm - i nawet nie wiedziałem że paru kolesi twojego pokroju dostało po plaskaczu - i mieli lipę - bo wyglądali jak c 47 - i ich trochę poprzestawiało
mam się z tego śmiać????????????????
zapytanie - co i jak skoro jest tak jak pisałem i system nie zadziałał ??????????? prosta odpowiedż do prostego człowieczka ze stalówki - a twoje wywody mi nie potrzebne - odpisz jak jest
bo cos jest nie tak i nie prowokuj - ktośdał dusk..... -ale tonie ja : my
tylko WY nieomylni - come sempre



hehe napisz to po polsku Wink )

ja w ogole nie wiem co ten temat jeszcze tu robi :p
13-12-2013 23:04 igdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: igdrasil Dodaj igdrasil do Listy kontaktów
to znowu ja
Full Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 54

Autor tematu Temat rozpoczęty przez to znowu ja
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba pisze po polsku ????????????
jeżeli ewent jest do 8:00 - ekspa kończy się o 8 :00
to łapie jedno drugie -zazębia się
jestem po dobrym drinie i nie chce pisać za wiele więcej bo wyłapię
więc cudotwórca ze swoimi teoriami thx
więcn ie pieprzcie mi o sekundzie przed czy po - bo to juz inna ora Smile ))
a 60k ze eksp na ewencie drogą nie chodzi
00 to 00 i basta chyba że czarne na bw jest białe wtedy zrozumiem
pozdro od B Z C
13-12-2013 23:18 to znowu ja jest offline Szukaj postów użytkownika: to znowu ja Dodaj to znowu ja do Listy kontaktów
d3sidor
Double Ace


Data rejestracji: 13-04-2009
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: masz zioło?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

coś mi się wydaje ze akurat expy są rozgrywane bez akcji na koncie, znaczy się nie musisz wejść w link żeby znać jej wynik. prosty przykład z autopsji, znajomy szedł sam na białego, ale go nie było na bw w czasie rozgrywania expy, to po export poprosił mnie telefonicznie żebym sprawdził czy mu expy wlazla, to ostrzałem tylko czy mu punkt doliczylo, no i doliczylo, a żadnej akcji na swoim koncie nie wykonał, na białego szedł solo. więc nikt poza nim nie miał możliwości odczytania raportu.

__________________
Skąpy Nick

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez d3sidor: 13-12-2013 23:32.

13-12-2013 23:31 d3sidor jest offline Szukaj postów użytkownika: d3sidor Dodaj d3sidor do Listy kontaktów
to znowu ja
Full Member


Data rejestracji: 10-02-2009
Postów: 54

Autor tematu Temat rozpoczęty przez to znowu ja
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

igdrasil= nie pij więcej niz ja -chyba że zarzucasz coś innego
wtedy juz nic ci nie pomoże Smile ))))
odpłyń i nie śmieć
czekam na odp - i może dzieki uciesze takich jak ty kasacja lub oddaję konto
gram od początku r4 - i wiem cos nie coś jak bw wygląda
chciałem grac na aukcyjnym bez opów i bez gówna -ale chyba sie nie da
o c 47 nie wspomne - popatrzcie na profil = styka samo za siebie - kto tu ma cos do powiedzenia - żenada Smile
otrząśnijcie się - robia co chcą i jak chcą - aby wyszło na wszechmocny i wszechmogący bw team - nie powiem co wart = wielkie G
pozdro kumajacym
13-12-2013 23:36 to znowu ja jest offline Szukaj postów użytkownika: to znowu ja Dodaj to znowu ja do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@ to znowu ja.
Skoro nie chcesz zrozumieć to już nie pomogę działania to juz nie pomogę.
@d3sidor
Wydaje mi się, że są rozgrywane przy akcji jakbym nie skasował r6 to bym zrobił test;/
Nawet jeśli jest rozgrywana automatycznie to i tak serwer potrzebuje choćby milisekundy żeby wygenerować walkę (wysłąć zapytania do bazy itd) co dzieje się PO zakończeniu 2 fazy co za tym idzie PO ewencie.

__________________
Regulamin Handlu


13-12-2013 23:51 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ptys ale to powinno zapamietac jak bonus dzienny...

Zalozycielu tematu ty sie ciesz bo:
Operatorka powinna wlepic ci warna za spam w skargach
zamknac i olac temat
a jeszcze ci go w sytem przniosla wiec po stopach ja caluj

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

14-12-2013 00:00 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Założenie jest inne. Ewenty są czymś losowym i nieprzewidywalnym. Możesz założyć KW i dostac ewent maksymalna ilosć przeciwników tuż przed końcem a moze noc bohaterów, albo nicTongue . Jakby liczyło czas założenia, to wystarczyłoby założyć na 2 minuty przed końcem ewentu (i tek teraz pokazuje czas thx SM!). Ewent dzienny natomiast ma zachęcać do codziennego logowania. Jeśli się zalogowałeś i wykonałes atak danego dnia to dostajesz bonusWink

__________________
Regulamin Handlu


14-12-2013 00:08 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale nie o to mi chodzi to kumam ze tak byc nie moze
tylko jesli event trwa do 8:00 to powinien te konczace o 8 obowiazywac a nie ze go sie straci przez 1s generowania walki

rownie dobrze system moglby generowac walke 1s powiedzmy przed 8 a raport dac o 8

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

14-12-2013 00:40 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Averiiis
Full Member


Data rejestracji: 12-10-2012
Postów: 53
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko się zgadza Smile najwidoczniej PAN płaczący pierwszy raz spotkał się z takim zjawiskiem Smile



Polecam ustawienie Ekspy i KW na 4 (zapis serwera) i kupno jednoraza to zobaczysz gdzie on zostanie użyty i jakie czasy będą Smile


Temat płacz nic więcej

Taki sam przykład można dać na arenie która w pon o 22 jest a realnie kończy się 22.01 bo 1 min trwa walka.


Albo jeszcze inny przykład który zalicza się do twojego płaczu że Evek nie zadziałał Smile


Ubierz lucka puść karawanę od 10 do 11 Smile niech ktoś rozbierze twoją postać z EQ o 11.01 a TY się zaloguj o 11.02 i otwórz raporcik spotka Cię mega niespodzianka.

__________________
R1- Averis
od 500 do 999- 50pkt
od 1.000 do 4.999- 100pkt
od 5.000 do 9.999- 500pkt
od 10.000 do 49.999 -1k
od 50.000 do 99.999 -5k
od 100.000 do 499.999 -10k
od 500.000 do 999.999 -50k
od 1.000.000 do 4.999.999 -100k
od 5.000.000 w zwyż -500k
14-12-2013 06:23 Averiiis jest offline Szukaj postów użytkownika: Averiiis Dodaj Averiiis do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam, spam i chaos się zrobił, jeśli któryś z kolorowych się będzie chciał wypowiedzieć to może to zawsze zrobić. Co do rozgrywania eksp/karawan itp itd, to było już sporo tematów o tym, wystarczy ich poszukać.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



14-12-2013 20:07 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyjaśnię Ci.

1. Jesteś ignorantem, nie znasz się na tym ale WYDAJE CI SIĘ, że masz rację.

2. Atak i wyprawa to prosta akcja, która bez problemu może "zapamiętywać" bonus dzienny w momencie "ZLECANIA" akcji, gdyż bonus dzienny jest aktywny w momencie wysyłania akcji i tylko ten bonus jest brany pod uwagę.

3. Event to akcja złożona występująca w losowych momentach:
- zakładam ekspedycję o 23.30
- w bazie nie ma żadnego eventu
- 1.30 zaczyna się event
- 6.00 kończy się event
- 6.00 kończy się expa

nie ma tutaj możliwości zapisania, że dany event był w danym czasie. To nie gra single player, by coś takiego zapamiętać trzeba by przy każdym evencie serwerowym updatować wszystkie ekspedycje, wyprawy, ataki itd

Techniczny Sajgon.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


17-12-2013 14:04 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » ewent a ekspa ?????????????????

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH