Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2014 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Święta oraz Nowy Rok 2014 43 Ankieta - średnia ocena: 6,7443 Ankieta - średnia ocena: 6,74
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rayneven

No i sam sobie odpowiedziałeś, po prostu wystarczy przełożyć dzień postawienia ekspy i KAŻDY może 2 razy skorzystać z eventu.

Mówisz o stracie punktów, to może w takim razie noc bohaterów zawsze powinna trwać 2 dni, bo przecież to jest niesprawiedliwe, że trwa kilkanaście godzin, bo nie każdy może z niej skorzystać. Jakoś z takim pomysłem nikt dotąd nie wyskoczył bo by został od razu wyśmiany. I słusznie.

W du..ch się Wam widzę ostatnio poprzewracało i zaczynacie cudować.
20-12-2013 14:06 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
themadhatter
Forum Ace


images/avatars/avatar-25150.jpg

Data rejestracji: 29-11-2012
Postów: 95
Kraina: Necropolia
Skąd: śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
[quote]themadhatter napisał(a)
Rozwiazanie droga administracjo jest bardzo proste dzialanie eventu 1 stycznia niech sie rozpocznie po 8.30.02 wtedy rozpoczete expy 31 nawet minute pzed 24 skoncza sie normalnie i niebedzie dla osob niektorych dwoch dni eventowych a ci co zakladaja 1@styczniia zaloza po 00.30 wtedy expa sie skonczy na evencie.

Skutki . Nikt niebedzie pokrzywdzony kazdy bedzie mial jedne dzien na evenvie swoja expe.
Niezaburzy to pozniej gry .


Proszę o sprostowanie to nie mój cytat ! ,pewnie Rayneven zle skopiował,po czym inni powielali jeszcze kilka razy...bodajże to pomysł Sabio był...

proszę aby obyło się bez upomnienia za spam
20-12-2013 18:29 themadhatter jest offline Szukaj postów użytkownika: themadhatter Dodaj themadhatter do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba was pogielo z tym spamem na maila 32 wiadomosci dostalem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nóóp: 20-12-2013 23:17.

20-12-2013 23:17 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
garestto
Full Member


images/avatars/avatar-18411.jpg

Data rejestracji: 24-04-2008
Postów: 63
Klan: Mroczni_Wojownicy
Kraina: Necropolia
Skąd: zielona gora

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak czytam jakie wy macie problemy to smiac mi sie chce
co z tego ze co roku jest to samo
i tez jestem zdania ze najlepszy ewent jaki by sie nadal oprocz sklepu
to luck +100 ;p
a i w sklepie ten artefakt to moglby wkoncu byc inny niz dsk kasajaca palka mocy ;p
bo juz 3x taka dostalem xo i nieslyszalem zeby komus cos dobrego dropnelo w sklepie z tego artefaktu tak pozatym to trzeba sie cieszyc ze cos jest a nie ze czegos niema ;]

__________________
zapraszam do oceny moich kawalkow
20-12-2013 23:44 garestto jest offline Szukaj postów użytkownika: garestto Dodaj garestto do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/163/vqq4.jpg/[/IMG]


Premki takim babolem to nie doładujecie 2x nie? Big Grin
20-12-2013 23:50 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
Azur
Triple Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 189
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UWAGA! Wymagania przedmiotów pozostaną bez zmian. Może warto zaopatrzyć się w poręczny zestaw pałek i noży?

Cos chyba wam z tym nie wyszlo, bo ludzie lataja sobie w normalnych broniach pomimo tego, ze nie spelniaja wymogow.
21-12-2013 01:18 Azur jest offline Szukaj postów użytkownika: Azur Dodaj Azur do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Azur napisał(a)
UWAGA! Wymagania przedmiotów pozostaną bez zmian. Może warto zaopatrzyć się w poręczny zestaw pałek i noży?

Cos chyba wam z tym nie wyszlo, bo ludzie lataja sobie w normalnych broniach pomimo tego, ze nie spelniaja wymogow.


bo maj moze odpowiedni trening na noszenie tech itemow?
ed lub umagi

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sabio: 21-12-2013 01:28.

21-12-2013 01:27 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Azur
Triple Ace


Data rejestracji: 09-05-2008
Postów: 189
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
cytat:
Azur napisał(a)
UWAGA! Wymagania przedmiotów pozostaną bez zmian. Może warto zaopatrzyć się w poręczny zestaw pałek i noży?

Cos chyba wam z tym nie wyszlo, bo ludzie lataja sobie w normalnych broniach pomimo tego, ze nie spelniaja wymogow.


bo maj moze odpowiedni trening na noszenie tech itemow?
ed lub umagi


nie maja http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=894fc819c9



Antyczny Sztylet Trafienia (+5) wymaga 64 sily
21-12-2013 01:38 Azur jest offline Szukaj postów użytkownika: Azur Dodaj Azur do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i pól biedy z tym.

Lepiej bo event jest a tatuaze wymagające 0 obrony są w dupie delikatnie mówiąc, gdyż nie widzę ŻADNEJ czapki ani szortów które bez afixów miałyby chociaż zerową obronę... Tak więc lepiej było wyłaczyć wszystkie tatuaze a nie bez sensu dobijac niektorych.

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
21-12-2013 06:57 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
mialx
Newbie


Data rejestracji: 04-11-2013
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl
Dla mnie doskonale, dzięki administracji. Wiem że niektórym nie dogodzi choćby im wszystko na co najlepsze na raz dał, ale należy się pogodzić z tym że takie matołki też istnieją. Pozdrowienia
21-12-2013 07:29 mialx jest offline Szukaj postów użytkownika: mialx Dodaj mialx do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RwaczMałolat napisał(a)
No i pól biedy z tym.

Lepiej bo event jest a tatuaze wymagające 0 obrony są w dupie delikatnie mówiąc, gdyż nie widzę ŻADNEJ czapki ani szortów które bez afixów miałyby chociaż zerową obronę... Tak więc lepiej było wyłaczyć wszystkie tatuaze a nie bez sensu dobijac niektorych.



Celna uwaga....dzięki tak zacnemu eventowi mam wszystkie ataki w plecy...
21-12-2013 10:17 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale po to sa eventy
nie wszystkim sie dogodzi

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 10:58 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

info o eventach było wcześniej, wiec można bylo zaplanować by zrobić większość ataków przed 20 grudnia; godziną: 23:59 a ataki odnowione 21 zrobić po 24:00 22 grudnia.

Pozatym event obowiązuje każdego, wiec nie możliwe by ktoś kompletnie nie mógł wygrać zednego ataku bo na 100% znajdzie się gracz jakiemu taki event niszczy koncepcję ataków tak jak i tobie, też mu nie działa tatek i bronie.


Hint ode mnie: ubieracie szamany oraz bizu krwi na ataki i można dać o wiele więcej arkan niż przeciwnik w obronie ma, LM niestety nie skorzysta na tym bo jego arkana działają tylko z budynkami.
21-12-2013 11:15 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hint ode mnie: ubieracie szamany oraz bizu krwi na ataki i można dać o wiele więcej arkan niż przeciwnik w obronie ma, LM niestety nie skorzysta na tym bo jego arkana działają tylko z budynkami.
Nie można, przecież szaman i krwi to też sufixy, które nie działają.

__________________
37927
21-12-2013 11:31 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vito corleone napisał(a)
cytat:
Hint ode mnie: ubieracie szamany oraz bizu krwi na ataki i można dać o wiele więcej arkan niż przeciwnik w obronie ma, LM niestety nie skorzysta na tym bo jego arkana działają tylko z budynkami.
Nie można, przecież szaman i krwi to też sufixy, które nie działają.



W walce pvp nie działają, ale arkana odpala się przed walką.
Tylko, najlepiej, żeby te szamaki były dsk1 minimum kilt i peleryna.
Coby dmg nie tracić.


Kilus naprawde wszystkie ataki w plecy?
Nikogo slabszego nie znajdziesz, kogo dasz rade zjechac?

Ja sam mam niedzialajacy tatek. Drastycznie wzrosla liczba ludzi, ktorzy moga mnie stuknac
Trudno, jeden dzien dobroci w roku moze byc.
Korona z glowy nie spadnie.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 21-12-2013 11:45.

21-12-2013 11:42 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vito corleone napisał(a)
cytat:
Hint ode mnie: ubieracie szamany oraz bizu krwi na ataki i można dać o wiele więcej arkan niż przeciwnik w obronie ma, LM niestety nie skorzysta na tym bo jego arkana działają tylko z budynkami.
Nie można, przecież szaman i krwi to też sufixy, które nie działają.

nie dziala bonus szamana jako setu ale arkana dzialaja

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 11:43 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dwayne napisał(a)
info o eventach było wcześniej, wiec można bylo zaplanować by zrobić większość ataków przed 20 grudnia; godziną: 23:59 a ataki odnowione 21 zrobić po 24:00 22 grudnia.


no wlasnie wiekszosc aktywnych porobila ataki przed polnoca np. ja Smile ... event dalby bardziej popalic jakby zwiekszono w tym dniu evo za atak np: x2 albo x4... ale by byla woltyzerka Wink

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
21-12-2013 12:11 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
vito corleone napisał(a)
cytat:
Hint ode mnie: ubieracie szamany oraz bizu krwi na ataki i można dać o wiele więcej arkan niż przeciwnik w obronie ma, LM niestety nie skorzysta na tym bo jego arkana działają tylko z budynkami.
Nie można, przecież szaman i krwi to też sufixy, które nie działają.



W walce pvp nie działają, ale arkana odpala się przed walką.
Tylko, najlepiej, żeby te szamaki były dsk1 minimum kilt i peleryna.
Coby dmg nie tracić.


Kilus naprawde wszystkie ataki w plecy?
Nikogo slabszego nie znajdziesz, kogo dasz rade zjechac?

Ja sam mam niedzialajacy tatek. Drastycznie wzrosla liczba ludzi, ktorzy moga mnie stuknac
Trudno, jeden dzien dobroci w roku moze byc.
Korona z glowy nie spadnie.


Nie atakuje słabszych taka zasada od 7 lat ;-)

Nie będę atakował gdy wszystkim działają tatki a mi nie ^^ Jedyne co stracę do 30 evo. Event jak event mi się nie podoba i tyle...bo nie wiem gdzie tu zabawa ;-)

ps: popłakać też czasem można Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kilus: 21-12-2013 12:45.

21-12-2013 12:43 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
Nie atakuje słabszych taka zasada od 7 lat ;-)

Nie będę atakował gdy wszystkim działają tatki a mi nie ^^ Jedyne co stracę do 30 evo


Strata 30 evo to nie dramat, tu się zgadzam.
Tak sobie myślę, że gdybym miał nie atakować słabszych, to od baaaardzo dawna żadnego ataku bym nie mógł zrobić.

Swoją drogą skoro atakujesz i wygrywasz, to śmiało można rzecz, że był to wampir słabszy od Ciebie ( gdyby był silniejszy, to by się obronił). I jak się to ma do Twoich zasad?
Sam rozumiesz, że źle to opisujesz.
Bliższe prawdy byłoby pewnie stwierdzenie, że nie atakujesz znacznie słabszych od siebie.
Ale to już nie wina systemu, że jakiś gracz sam sobie narzuca ograniczenia w stylu: w godzinach parzystych nie będę atakował graczy z nieparzystym numerem w rankingu.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
21-12-2013 12:50 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
lee781
Member


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 36
Kraina: Moria

j.w. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Idiotyczne gadanie. Wiadomo, że atakuję się tych, co ma się realną szanse pokonać.

A event maksymalnie debilny - nie jesteś potępem, a nie daj boże jesteś białasem to możesz sobie odpuścić atakowanie i czytanie raportów z obrony.
Równie dobrze można wpuścić event "w danym dniu postacie z id podzielnym przez 5 mają 10 % szans na wygranie jakiejkolwiek walki"
21-12-2013 15:27 lee781 jest offline Szukaj postów użytkownika: lee781 Dodaj lee781 do Listy kontaktów
NaLuzie
Junior Member


Data rejestracji: 17-12-2013
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

22-23.12.2013 Dzień poszukiwaczy.
Cała masa szczęścia!


Wie ktoś ile lucka na tym evencie będzie ?
21-12-2013 15:45 NaLuzie jest offline Szukaj postów użytkownika: NaLuzie Dodaj NaLuzie do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możliwe, że tak jak noc poszukiwaczy, czyli +20.
21-12-2013 15:52
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wylosowałeś los o numerze 46056. GRATULACJE! Oto Twoja wygrana: Legendarny Doskonały Mistyczny Nóż Przodków

"nagroda" kolegi z klanu....
21-12-2013 16:41 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
mialx
Newbie


Data rejestracji: 04-11-2013
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Narzekacie jak stare baby, chcielibyście cały czas szczęście na 1000% , a jak jest trudny event to płaczecie jak banda sześciolatków, a może jesteście tacy młodzi ? To przepraszam dzieciaczki, ale już nie płaczcie , może admini zaśpiewają Wam kołysankę i będzie ok ? rotfl rotfl rotfl
21-12-2013 18:24 mialx jest offline Szukaj postów użytkownika: mialx Dodaj mialx do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mialx napisał(a)
Narzekacie jak stare baby, chcielibyście cały czas szczęście na 1000% , a jak jest trudny event to płaczecie jak banda sześciolatków, a może jesteście tacy młodzi ? To przepraszam dzieciaczki, ale już nie płaczcie , może admini zaśpiewają Wam kołysankę i będzie ok ? rotfl rotfl rotfl


event swiateczny z zalozenia powinien sprawiac radosc a nie stanowic kare Tongue
21-12-2013 19:48 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nóóp napisał(a)
cytat:
mialx napisał(a)
Narzekacie jak stare baby, chcielibyście cały czas szczęście na 1000% , a jak jest trudny event to płaczecie jak banda sześciolatków, a może jesteście tacy młodzi ? To przepraszam dzieciaczki, ale już nie płaczcie , może admini zaśpiewają Wam kołysankę i będzie ok ? rotfl rotfl rotfl


event swiateczny z zalozenia powinien sprawiac radosc a nie stanowic kare Tongue



ja tam swietuje cala topke moge bic xD

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

21-12-2013 19:57 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
SIEPACZ
Forum Ace


images/avatars/avatar-12210.jpg

Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 97
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

burza solarna powinna być bez evo i umagicznień tylko tren i arkana wtedy by było bardziej sprawiedliwie taki powrót do zamierzchłych czasów BW
21-12-2013 20:38 SIEPACZ jest offline Szukaj postów użytkownika: SIEPACZ Dodaj SIEPACZ do Listy kontaktów
Blade1994m
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 167
Klan: UNDERWORLD
Kraina: Necropolia X; Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie wtedy by było po równo

__________________
Niewidzialny R16
21-12-2013 21:12 Blade1994m jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade1994m Dodaj Blade1994m do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko evo jest czescia treningu a umagi roznicuja postecie kazdy ma inne czyli z zalozenia walki moglyby byc ciekawsze

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sabio: 21-12-2013 22:21.

21-12-2013 21:16 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moikm zdaniem ewent byl by spoko gdyby jeszcze dopiosali przedmiotow legendarnych. I wtedy cala topka by szukala alternatywy bo 1/3 graczy teraz biega w leg dosk mp,aka, i kuszach, pilum. A tak to by dopiero wyzwanie bylo.

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
22-12-2013 00:01 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Święta oraz Nowy Rok 2014

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH