Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Można chować złom dlaczego nie krew czy ludzi :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Można chować złom dlaczego nie krew czy ludzi :) 7 Ankieta - średnia ocena: 1,007 Ankieta - średnia ocena: 1,007 Ankieta - średnia ocena: 1,007 Ankieta - średnia ocena: 1,007 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Można chować złom dlaczego nie krew czy ludzi :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, tak siedziałem i mi wpadł pomysł do głowy Tongue
jeśli np. złom można chować w paczkach po 20 000 to dlaczego by nie można było zrobić żeby również można było nadmiar krwi czy ludzi chować sobie ?

np. krew czasami ma ktoś nadmiar bo np. kw fajnie mu poszło a potem czasami go zjadą atakami i mu braknie a tak by sobie schował nie wiem np. do banku krwi Tongue powiedzmy że krwe jest najcenniejsza więc można ją odkładać w paczkach po 10 000 l jednak z tym że w przechowalni każda paczka może być tylko 5 dni potem (psuje się czyli znika jeśli jej nie wrzucimy z powrotem do obrotu)

co do ludzi to też czemu ich nie móc magazynować ? Powiedzmy w paczkach po 100 000 ludzi
i podobnie jak z krwią żeby nie było ze ktoś będzie sobie kisił jak złom teraz niektóre osoby że mają nie korzystają ale trzymają to jedna paczka ludzi może być maksymalnie w schowku tylko 1 miesiąc( takie coś pozwoli słabszym nazbierać sobie ludzi na wybudowanie budynku)

ale żeby nie było tak że ktoś ma np. 20 paczek ludzi i mija mu miesiąc więc wypłaca i po chwili wpłaca z powrotem i ma od nowa miesiąc zrobiłbym blokadę że po wypłaceniu paczek czy też paczki ludzi lub krwi dana osoba po wypłaceniu choćby jednej paczki musi odczekać 6h aby móc schować znowu dorobek, zapobiegnie to chowaniu przez niektóre osoby bardzo dużej ilości ludzi lub krwi bo przez 6h dostanie co najmniej 4 ataki więc cześć ludzi straci no chyba że wygra Big Grin

co wy na to ? Wiem wiem pomysł taki sobie choć może ciekawy Smile bardzo proszę nie spamować bez powodu i podając jakieś inne wersje jak ktoś chce to niech se temat założy ze swoim pomysłem Tongue

a tak przy okazji wszystkim wesołych ŚWIĄT życzę Big Grin
19-12-2013 13:48 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak Ci brakuje krwi na kw/eskpe i boisz sie ze Cie wykrwiawia zbierz skarb albo nie daj sie tak farmic.

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

19-12-2013 13:54 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wówczas KAŻDY chomikowałby krew, i w ataku nic byś nie uzyskał..

pomysłowi NIE!

to są Wojny Krwi, a nie potyczki magazynierów
19-12-2013 14:16
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bobs Kils
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej ale wy czytajcie wszystko a nie piszcie głupot, pisze wyraźnie że nie można trzymać krwi cały czas tylko 5 dni! a potem musisz wypłacić ją i 6 h nie możesz wpłacać ! czytacie wg co tam pisze Tongue pisałem nie spamować bez powodu a wy piszecie a chyba nie czytacie Tongue hehe
pozdros
19-12-2013 14:23 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ataki też trzeba robić co 5/6 dni rotfl rotfl rotfl tylkko po to aby sobie krwi/ludzi uzbierać Big Grin
19-12-2013 15:07 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie opcja jakiegoś mikro magazynu miałaby sens. pare k krwi, parę k ludzi. Z tym, że to nie przejdzie bo gra jest juś na tyle stara, że jakby miałobyć costakiego to dawno temu by było.

Mnie zawsze intrygowała inna sprawa. Jak to jest możliwe, że będąc WAMPIREM mamy miasto (albo nawet metropolie xd) ludzi a nie mamy krwi. Z tego wychodzi, że gramy jakimiś ciotami, nie wampirami co ssanie to tylko znają z filmów dla dorosłych xP
19-12-2013 18:44 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale jest taka opcja
skarb-zbierac nie wykopywac i juz
zaraz wszyscy sobie pobunkruja ludzi i krew to po co ataki beda
Tragiczny pomysl
gdyby ptys tu dalej szefowal to by chyba jednego komentarza nie bylo

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

19-12-2013 20:05 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Było już ok 23408712398243 tematów na temat chowania krwii albo ludzi, zawsze z negatywną odpowiedzią administracji, temat zamykam, jeśli będą się chcieli wypowiedzieć to to zrobią.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



19-12-2013 22:39 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Można chować złom dlaczego nie krew czy ludzi :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH