Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 5078 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 5078 18 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pr0
Lord


images/avatars/avatar-15555.jpg

Data rejestracji: 10-01-2009
Postów: 373
Klan: Blood Brothers
Kraina: Moria III
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Martenes napisał(a)
cytat:
Filter6 napisał(a)
btw, okolo 200 takich zbrojek (wladcza szermierza), daje tygrysa szybkosci. Czyli lekko liczac 110kk *200 = 22000, czyli 44 kd+ do tego 200kp wychodzi mi 104 kd. Czy moze mi ktos potwierdzic ile stoja tygrysy szybkosci? bo wydaje mi sie ze ponad 104 kd???

jezeli w tej aukcji przeplacilem to prosze nie zdejmowac stalego bana , bo wynika z tego ze nie potrafie liczyc i i tak go dostane za max kilka dni :/

P.S. widze ze na forum zamiast odpowiedzi dostaje kolejne ostrzezenia ^^



Nie mój serwer i teoretycznie nie moja sprawa. Ale takie tematy czytaja tez ludzie z innych serwerów i boje sie ze znajdzie się kilku którzy w te bzdury są w stanie uwierzyc. Dlatego zaryzykuje warna ale odniosę sie do tego co Filter napisał bo sam kopiuje na r2.

Kopiowalne zbroje, to szemierze i narkomany. Aby z nich skleic szybkosć potrzeba 609 łączen a nie 200. Oznacza to ponad 91 tysiecy w samych kamieniach przemiany. Jesli kazdy z tych itemow kupowałoby sie za 80 kk to dałoby to sumę prawie 49 000 w samych kamieniach krwi. Łacznie sklejenie tygrysiej szybkosci po takich cenach wyniosłoby jak łatwo policzyc prawie 140 000. Tyle tygrys szybkosci nie jest wart. Z kopiowalnych przedmiotów opłaca sie go lepic pod warunkiem ze cena za kazdy skladnik wynosi nie wiecej niz kilka kk.



Co do twoich obliczen to u nas tygrys szybkosci jest duzo wiecej wart
Przykłady:

Doskonała Tygrysia Peleryna Szybkości (+1) 2 0 / 0 / 0 / 200 / 339 2013-12-24
22:06:29 Zgłoś aukcję do operatora
Tygrysia Peleryna Szybkości (+3) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 360 2013-12-07
22:06:03 Aukcja zgłoszona do operatora
Doskonała Tygrysia Peleryna Szybkości (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 400

__________________
r5: Benjamin Franklin
r9: Krwiopijek
26-12-2013 00:29 Pr0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pr0 Dodaj Pr0 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Celowe podbijanie aukcji tylko po to by coś podbić gdzie np gracz sam przyznaje się, że nie miał zamiaru kupić przedmiotu podpada pod ustawianie transakcji handlowych.

Nie zgadzamy się na monopolizowanie rynku przez graczy top.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


15-01-2014 15:07 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
blancikzazr
Newbie


Data rejestracji: 27-02-2012
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: azory

ban za dobra zabujcza maczuga +2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra Zabójcza Maczuga (+2) 5 0 / 0 / 2 / 0 / 0 2015-02-08
za ta aukcje na r9 dostalem bana na 93 lvl ssak. Buc ani razu nie odpisal na moje odpowiedzi co do bana, sadze ze on nie wie co sie dzieje na r9.
23-06-2015 13:59 blancikzazr jest offline Szukaj postów użytkownika: blancikzazr Dodaj blancikzazr do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING 5078

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH