Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » xbox - czym się kierować przy kupnie? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony xbox - czym się kierować przy kupnie?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

xbox - czym się kierować przy kupnie? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie jak w temacie. Co wybrać, na co zwracać uwagę? Od razu mówię, że takie rzeczy jak kinect i połączenie z internetem mnie nie interesują. Chciałbym tak dla relaksu po robocie popykać w fifę, czy gta Smile

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


28-12-2013 22:45 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To na pewno nie wybieraj najnowszego xboxa.
On wymaga stałego połaczenia z netem.
Może jednak ps?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
28-12-2013 23:38 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy ps'ie ręce mnie bolą, jak dłużej gram. Za mały pad na moje łapska Big Grin

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


28-12-2013 23:50 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pokorny napisał(a)
Przy ps'ie ręce mnie bolą, jak dłużej gram. Za mały pad na moje łapska Big Grin


zawsze mozesz kupic pada z ps4, ktory jest kompatybilny z ps3

__________________

by maua
nick' Drag0n
29-12-2013 00:12 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
To na pewno nie wybieraj najnowszego xboxa.

Mam w planach kupić używaną 360. A myślę nad tą akurat konsolą, bo gry ma chyba tańsze niż ps3. W sumie to jest dla mnie główny argument
EDIT: gry też używki będę kupował. Ceny nowych to szaleństwo Wink

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pokorny: 29-12-2013 15:07.

29-12-2013 14:52 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pokorny napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
To na pewno nie wybieraj najnowszego xboxa.

Mam w planach kupić używaną 360. A myślę nad tą akurat konsolą, bo gry ma chyba tańsze niż ps3. W sumie to jest dla mnie główny argument
EDIT: gry też używki będę kupował. Ceny nowych to szaleństwo Wink



Mam ps3. Gry kupilem dwie.
Do tego wykupilem abonament w klubie i co miesiac w ramach abonamentu mam za darmo kilka tytulow.
Sa to gry z przed jakiegos czasu, ale dla mnie ok.
Poniewaz nie gram maniakalnie, tylko co jakis czas dla relaksu, to w pelni mi to wystarcza.
Slowem koszt gier dla mnie akurat jest maly.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
29-12-2013 16:26 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli chcesz grac w fife i GTA to jesli nie bedziesz polaczony do neta to nie bedziesz mogl korzystac z 50% ich funkcji wiec troche bez sensu Wink

__________________

29-12-2013 16:28 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Manson, powiesz coś więcej? Bo tego to nie wiedziałem

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


29-12-2013 16:37 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli chodzi o fife:

- Praktycznie codziennie masz aktualizacje skladow, kto jest w lepszej lub gorszej formie to mu sie zmieniaja statystyki i calym druzynom rowniez

- Gry sezonowe przez internet z ludzmi calego swiata, zaczynasz od 10 ligi i przeskakujesz ligi az do 1 grajac z ludzmi przez internet mecze

- Ultimate Team, tworzysz druzyne z pilkarzy calego swiata, wymieniajac sie i kupuja karty z zawodnikami

Grajac bez internetu tego wszystkiego nie masz czyli mozesz grac tylko mecze towarzyskie lub sezon z komputerem wiec troche bida


Jesli chodzi o GTA to chyba nawet nie ruszy bez podlaczenia do interentu o ile dobrze pamietam oraz nie masz mozliwosci grania w GTA Online

__________________

29-12-2013 16:51 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pokorny
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupiłem xboxa w wersji slim z dyskiem 250GB Smile

Konsola (używana, ale na gwarancji jeszcze) + 1 pad + fifa 12 + metro 2033 = 699zł

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


02-01-2014 23:22 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
xaveryponek
Newbie


Data rejestracji: 28-01-2014
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Wie ktoś może czy nowy wiedzmin będzie na xboxie starym. Planuję również zakup konsoli ale nie wiem czy nie lepiej najnowszą xboxone kupić bo nie ukrywam że gierki typu Wiedzmin 3 najbardziej mnie interesują Smile

__________________
dorabianiekluczy.waw.pl
28-01-2014 09:04 xaveryponek jest offline Szukaj postów użytkownika: xaveryponek Dodaj xaveryponek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » xbox - czym się kierować przy kupnie?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH