Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Sens regulaminu ? Aktualnych banow . » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Sens regulaminu ? Aktualnych banow . 54 Ankieta - średnia ocena: 8,2454 Ankieta - średnia ocena: 8,2454 Ankieta - średnia ocena: 8,24
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Sens regulaminu ? Aktualnych banow . Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tym momencie rzucam na szale swojego t-moda , czas poruszyc temat ktory jest chory .

Regulamin ? On jest czy go nie ma ? czy kazdy go przestrzega ?

1. Ban za multikonto , co komu przeszkadza kto sie loguje na koncie ? grunt zeby ktos gral ktos ma 3-5 kont ? niech je ma niech gra na 5 ! wiecej kasy !
Pary graja w gre razem ? zrobmy tak zeby graly wspolnie zglaszaja gre i zadnych aukcji czy tam handlu miedzy kontami bez zgody op= koniec nieslusznych banow za czeste szybkie przelogowania.

2.Ban za powrot na stare konto ? tego nie rozumiem co komu przeszkadza gral ? znudzilo mu sie -oddal postac zapragnal wrocic to bierze sobie jak ktos mu da ?

3. Program do logownia przez proxy
a) chroni oszustow !
b) pomaga sie logowac ludziom w pracy
c) program dla cwanikow unikaja banow za zasiadanie , sam czasem sie bawilem proxą na studiach jak mi facet pokazal
d) osoby lewe graja uczcie i dostaja bana za to ze są zbyt tempe zeby ogarnac taki program

4. Ban za reklame ? - sluszny ban .
5. Ban za push !? - oK jak najbardziej

Admin to tez człowiek - myli sie , jak kazdy . Problem polega na tym ze ludzie aktualnie dostaja bany wstecz 3-4 lata , nie zostalo wykryte a teraz nagle ban . Czesto dopóty dana osoba nie zostanie zgloszona jej przewinienie nie zostanie wykryte . Znam , tak znam raczej znalem 1-2 osoby co oddaly konto a nastepnie na nie wrocily , powiedziec kto ? moge oba konta juz staja puste dawno .

i moje nurtujace pytanie ban staly ? nie jest glupi ? nie lepsza kara na 60 dni np? zrobmy stalke za sprzedaz konto za realne pieniadze za grozby wzgledem zycia realnego czy co tam chcecie , aktualnie nowi opi weszly i Stalka stalka stalka .

TO jest gra Spolecznosciowa pamietajcie 1 niezadowolony klient powie o tym 10 innym , to gracze ja tworza , meczace sa teksty w stylu nie pasuje CI ? skasuj sie .

Czemu kazdy punkt regulaminu jest rozpatrywany inaczej ? jednemu za multi damy stalke a drugiemu 30 dni , temu za zasiadanie czeste stalke ! a tamten moze sie odwolac - ogarnijcie sie .

Pozdrawiam
Bac top 37 R2 Moria.
aktualne przewinienie - aktywny gracz- bez bana.

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bac^: 05-01-2014 20:13.

05-01-2014 20:12 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Krzychu86
Newbie


Data rejestracji: 03-05-2011
Postów: 4
Klan: Gniazdo_Gryfa [.GRYF.]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Przemyśl - Opole

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczerze dobrze było by gdyby mod itp się zebrali i napisali regulamin z poprawkami i ostateczny
z analizą błędów z ich str i naszej! po prostu krótko i na tematSmile a po wprowadzeniu 0 litości!

__________________
R2 - Reimae
05-01-2014 20:25 Krzychu86 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzychu86 Dodaj Krzychu86 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się z Baciem przynajmniej w kilku punktach.

1. Bany powinny tyczyć osób a nie konta czyt. jesli dostałeś konto parę lat temu i nie wiesz co robił poprzednik to wyciąganie czegoś po tych paru latach jest już bez sensu. DLaczego? BO karamy osobe aktywna i palcaca premke - jaki to ma sens?

2. Mi osobiscie nie robi różnicy czy ktoś oddaje i wraca na konto - nie widzę w tym czegoś co daje komuś korzyśc wzgledem innych graczy. Dyskutowaliśmy o tym na SB i to po prostu kolejne aktywne konto mniej - bez sensu.

3. Kwestie zasiadań i multi - temat rzeka - przerabialem to na własnej skórze, czy już się mogę zalogować po partnerce, ile razy bede musial tłuamczyc z gry w pracy itp. itd. Wraca kwestia domniemania niewinności - nie zakłądajmy winy w ciemno - pomijaajc juz fakt ze też mi lotto czy ktoś za kogos pusci wyprawke czy atak albo wbije do ekspy. Na moim koncie nikt nigdy nie był i nigdy nie będzie - ale o ile dwie osoby się nei pushuja na aukcjach to dajmy ludziom żyć.

Edit: PRawo nie zadziała wstecz ale może warto podyskutować nad kilkoma aspektami aktualnego regulaminu.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 05-01-2014 21:02.

05-01-2014 20:27 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli chodzi o powrót na konto to administracja argumentowałą, że to pozwalałoby na żonglowanie kontami w okresie nieaktywności gracza - np. wiem, że na pół roku muszę wziąć wolne od BW - daję komuś konto, po pół roku wracam i odbieram konto - czysty zysk. Poniekąd idzie się z tym zgodzić.

Natomiast dowolność banów jest męcząca. Plus jak nastali nowi operatorzy to nagle cuda się zaczynają dziać wyciągane z 2011 czy 2012 roku gdzie zapewne winowajcy o ile w ogóle graja na tych kontach to moga nawet nie pamiętać o co kaman.
05-01-2014 20:32
Miss_Fortune
Double Ace


Data rejestracji: 11-04-2012
Postów: 135
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz jaja Big Grin to przede wszystkim Big Grin

następnie prawdopodobnie zrobisz aut za odmienne podglądy względem reszty Tongue

dalej, godosz dobrze Wink ale i tak Cie nikt nie usłyszy Smile

dawanie stałym banów jakimś chłystkom co kombinują od pierwszego poziomu, zakładają kilkanaście kont tam gdzie nie można. OK, należy im się.

Banować na stałe graczy którzy od wielu lat finansują tą grę to strzelanie sobie po stopach. Nie mówię tu o zmianie podejścia do takich przypadków jak Turok r1, ale jakieś pushingi zasiadania tym bardziej w jakichś tam związkach mija się z celem.

Temat mądry ale w oczach "góry" o kant dupy potłuc.


Skoro na górze nie trzymają się zasad ustalonych przez samych siebie trzymając w teamie recydywistów, osoby po stałych banach na wcale nie najniższej randze to zdanie opinii publicznej tym bardziej nic nie zmieni Wink

cytat:
profes79 napisał(a)
Jeśli chodzi o powrót na konto to administracja argumentowałą, że to pozwalałoby na żonglowanie kontami w okresie nieaktywności gracza - np. wiem, że na pół roku muszę wziąć wolne od BW - daję komuś konto, po pół roku wracam i odbieram konto - czysty zysk. Poniekąd idzie się z tym zgodzić.


ale że kto zyskuje? osoba która wraca na konto, że ma je bardziej wypasione??? a przepraszam bardzo czy przez ten czas to zakładasz z góry że postać będzie prowadzona bez premki?? nie sądzę. Kasa za postać będzie leciała dalej. więc nie mówimy tu o jednostronnym zysku.

@ problemem też jest niewspółmierne przyznawanie kar względem przewinień i odwrotnie bo często zdarzało się tak, że za to samo przewinienie widywaliśmy różne kary co nie rzadko wzbudzało ogromne kontrowersje

__________________
Co ja gram?

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Miss_Fortune: 05-01-2014 20:47.

05-01-2014 20:33 Miss_Fortune jest offline Szukaj postów użytkownika: Miss_Fortune Dodaj Miss_Fortune do Listy kontaktów
malef
Triple Ace


images/avatars/avatar-22351.jpg

Data rejestracji: 08-05-2010
Postów: 206
Klan: Loża Szyderców
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: /dev/null

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WOW nie podejrzewałem że ktoś z modów ma trochę rozumu, miło czasem się pomylić.

Głową betonu nie przebijesz ale trzymam kciuki żeby ten temat dał trochę do myślenia tym nieomylnym alfom-i-omegom co to w dupie mają to co gracze chcieliby w tej grze dostać.

__________________
Spiel mit mir: Kult CCG, WFB, WFRP, Diablo II BN und mehr...
http://zk.nakoz.org/45768r9.png
05-01-2014 20:35 malef jest offline Szukaj postów użytkownika: malef Dodaj malef do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bac^
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
profes79 napisał(a)
Jeśli chodzi o powrót na konto to administracja argumentowałą, że to pozwalałoby na żonglowanie kontami w okresie nieaktywności gracza - np. wiem, że na pół roku muszę wziąć wolne od BW - daję komuś konto, po pół roku wracam i odbieram konto - czysty zysk. Poniekąd idzie się z tym zgodzić.

Natomiast dowolność banów jest męcząca. Plus jak nastali nowi operatorzy to nagle cuda się zaczynają dziać wyciągane z 2011 czy 2012 roku gdzie zapewne winowajcy o ile w ogóle graja na tych kontach to moga nawet nie pamiętać o co kaman.


noo a co to komu przeszkadza , ze ktos znajdzie jelenia co gra za niego zamaist rozwijac swoje konto ?

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
05-01-2014 20:37 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bac powiem tak ciesze sie ze ktos mysli w bw team moze nie we wszytkich podpunktach sie z toba zgodze ale za to ze ktos pomysla ze to my gracze jestemy dla nich a nie oni dal nas

dziekujee

i choc niewszytkie punkty sa dla mnie oki to i tak daje 10 na 10
05-01-2014 20:46 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zaczynałem tą grę w 2006 roku była możliwość sprzedaży kont, multi konta, push? każdy był szcześliwy, teraz op wyciąga to co było wtedy kiedy było dozwolone i banuje teraz za to Big Grin

a najlepsze jest to, że kiedyś chciałem się przekonać czy jak przestane płacić za premium to dostane bana, a no i dostałem ^^
05-01-2014 20:50 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Multikonto? Pewnie, bo czemu by nie.. z kilkoma ale

a) na każdym kolejnym poza pierwszym musi być wykupiona premka (żeby nie robić ghost kont i nie śmiecić serwera)
lub
b) ograniczyć do 2 konta max

ponadto
c) sens tego jest jedynie na serwerach aukcyjnych

Pushe? Banować do spodu, ścinać kosą przy samej ziemi

Powrót na oddane konto?? co w tym złego? odbieram komuś radość z gry? sprawię, że komuś expy nie zaczną wchodzić? top1 spadnie ze stołka? no i hajs się zgadza
05-01-2014 20:51
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez nie rozumiem dlaczego nie moge miec 10 kont na jednym serwie jesli mam na to czas przeciez to sa pieniazki dla was

bany za przelogowania sa chore po to jest zglosozne multikonto
05-01-2014 20:52 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elric napisał(a)
Jak zaczynałem tą grę w 2006 roku była możliwość sprzedaży kont, multi konta, push? każdy był szcześliwy, teraz op wyciąga to co było wtedy kiedy było dozwolone i banuje teraz za to Big Grin


Nie wiem co brałeś, ale w BW zawsze karane były wymienione przez Ciebie rzeczy. Roll Eyes

Zgadzam się z Bacem, większość punktów jest sensowna i rzeczywiście Admini powinni się nad nimi zastanowić.
Jednak są też zasady, bez których gra stałaby się idiotyczna. Gdyby Admini zezwolili na multikonta (jedna osoba - wiele kont), to zaczęłyby się kombinację, dlatego według mnie multikonta powinny być zabronione. Jest to dobre, do póki nie ma pushy, jednak nie chce mi się wierzyć, że by tak zostało. Wink

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barx: 05-01-2014 20:59.

05-01-2014 20:54 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehym po co pozwalać na więcej kont, skoro to będzie kusiło do kombinowania?
Jeżeli ktoś chce mieć kilka kont, to może pograć na kilku serwerach.
Tego regulamin nie zabrania.
Tak więc uchylenie zakazu posiadania więcej niż jednego konta nie ma sensownego uzasadnienia.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
05-01-2014 20:54 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
Ehym po co pozwalać na więcej kont, skoro to będzie kusiło do kombinowania?
Jeżeli ktoś chce mieć kilka kont, to może pograć na kilku serwerach.
Tego regulamin nie zabrania.
Tak więc uchylenie zakazu posiadania więcej niż jednego konta nie ma sensownego uzasadnienia.


np chcę grać z bratem/żoną na jednym serwerze.. i np to uchroni mnie od bana, za multikonto (sytuacja hipotetyczna oczywiscie)
05-01-2014 20:57
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barx napisał(a)
cytat:
Elric napisał(a)
Jak zaczynałem tą grę w 2006 roku była możliwość sprzedaży kont, multi konta, push? każdy był szcześliwy, teraz op wyciąga to co było wtedy kiedy było dozwolone i banuje teraz za to Big Grin


Nie wiem co brałeś, ale w BW zawsze karane były wymienione przez Ciebie rzeczy. Roll Eyes

grasz od 2007 roku skąd możesz wiedziec Big Grin

co do sprzedazy kont, sprawdz sobie w forum wymiany na saaaaaaaaaaaam koniec ^^
05-01-2014 20:58 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
Evander.
Viking


images/avatars/avatar-20156.jpg

Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 558
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, więc:

1. Co do powrotów na stare konta to jestem przeciw mimo wszystko, bo ktoś wymienia konto/dostaje i nie zmienia maila, a ja po pół roku odzyskuję hasło i mu je zabieram? Ta kwestia mnie odstrasza, więc wole by za to były bany. Chyba, że ktoś znajdzie sensowny pomysł jak rozwiązać tą sytuację.


2. Ban za multi. Jak dla mnie o ile nie ma pushu w sensie pakowania pr i itemów w jedno konto to jest okey. Niech sobie ktoś ma dwa konta byleby nie miał interakcji między nimi. Rozwiązanie tej sytuacji?

Możliwość jak dotychczas zgłoszenia gry z 1 ip = wtedy handel między kontami etc. możliwy. To zgłoszenie dla znajomych siedzących na jednym ip. Jeśli udowodni się im multi to normalny ban stały.

Druga możliwość zgłoszenia, że ma się typowe MULTI. Wtedy zablokowana możliwość handlu między postaciami w taki sposób jak teraz oblężenia czy ataki(nie wiem czy to jest realne).
05-01-2014 20:58 Evander. jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander. Dodaj Evander. do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
Ehym po co pozwalać na więcej kont, skoro to będzie kusiło do kombinowania?
Jeżeli ktoś chce mieć kilka kont, to może pograć na kilku serwerach.
Tego regulamin nie zabrania.
Tak więc uchylenie zakazu posiadania więcej niż jednego konta nie ma sensownego uzasadnienia.


np chcę grać z bratem/żoną na jednym serwerze.. i np to uchroni mnie od bana, za multikonto (sytuacja hipotetyczna oczywiscie)


Oczywiście regulamin pozwala grać 2 RÓŻNYM osobą i jeśli jest to zgłoszone to nie jest to karane. Jednak niektórzy tylko piszą, że grają z żoną/bratem/siostrą czy kim tam jeszcze, a tak naprawdę grają sami kilkoma kontami. Można to bardzo łatwo sprawdzić.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 05-01-2014 21:06.

05-01-2014 20:59 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Pik
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 142
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
Ehym po co pozwalać na więcej kont, skoro to będzie kusiło do kombinowania?
Jeżeli ktoś chce mieć kilka kont, to może pograć na kilku serwerach.
Tego regulamin nie zabrania.
Tak więc uchylenie zakazu posiadania więcej niż jednego konta nie ma sensownego uzasadnienia.


np chcę grać z bratem/żoną na jednym serwerze.. i np to uchroni mnie od bana, za multikonto (sytuacja hipotetyczna oczywiscie)


gram z bratem na jednym serwerze i nie ma bana - dla chcącego nic trudnego - wystarczy pilnować pewnych norm.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pik: 05-01-2014 21:00.

05-01-2014 20:59 Pik jest offline Szukaj postów użytkownika: Pik Dodaj Pik do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bac^
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Liquid napisał(a)
cytat:
milan109 napisał(a)
cytat:
Arius napisał(a)
Ehym po co pozwalać na więcej kont, skoro to będzie kusiło do kombinowania?
Jeżeli ktoś chce mieć kilka kont, to może pograć na kilku serwerach.
Tego regulamin nie zabrania.
Tak więc uchylenie zakazu posiadania więcej niż jednego konta nie ma sensownego uzasadnienia.


np chcę grać z bratem/żoną na jednym serwerze.. i np to uchroni mnie od bana, za multikonto (sytuacja hipotetyczna oczywiscie)


Oczywiście regulamin pozwala grać 2 RÓŻNYM osobą i jeśli jest to zgłoszone to nie jest to karane. Jednak niektórzy tylko piszą, że grają z żoną/bratem/siostrą/kochanką czy kim tam jeszcze, a tak naprawdę grają sami kilkoma kontami. Można to bardzo łatwo sprawdzić.



Chodzi o szybkie przelogowania miedzy kontami raz gadalem z kumplem to mowil ze czekal 10min po zonie az sie sam zalogowal .... uciazliwe troche

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
05-01-2014 21:00 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak, logowania w odstępach pół h i takie tam.. ale to utrudniać może grę takim osobom
05-01-2014 21:01
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elric napisał(a)
cytat:
barx napisał(a)
cytat:
Elric napisał(a)
Jak zaczynałem tą grę w 2006 roku była możliwość sprzedaży kont, multi konta, push? każdy był szcześliwy, teraz op wyciąga to co było wtedy kiedy było dozwolone i banuje teraz za to Big Grin


Nie wiem co brałeś, ale w BW zawsze karane były wymienione przez Ciebie rzeczy. Roll Eyes

grasz od 2007 roku skąd możesz wiedziec Big Grin

co do sprzedazy kont, sprawdz sobie w forum wymiany na saaaaaaaaaaaam koniec ^^


Sprzedaż konta była, jednak za prki, które nie wybiegały poza dany serwer. Myślałem, że chodzi Ci o sprzedaż za pieniądze. Jednak reszta Twoich punktów była zakazana od zawsze.

To, że gram od '07 nie znaczy, że nie wiem co się działo. w '06. Roll Eyes Jakby tak patrzeć, to Ty grasz od 2012.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barx: 05-01-2014 21:04.

05-01-2014 21:02 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elric napisał(a)
cytat:
barx napisał(a)
cytat:
Elric napisał(a)
Jak zaczynałem tą grę w 2006 roku była możliwość sprzedaży kont, multi konta, push? każdy był szcześliwy, teraz op wyciąga to co było wtedy kiedy było dozwolone i banuje teraz za to Big Grin


Nie wiem co brałeś, ale w BW zawsze karane były wymienione przez Ciebie rzeczy. Roll Eyes

grasz od 2007 roku skąd możesz wiedziec Big Grin

co do sprzedazy kont, sprawdz sobie w forum wymiany na saaaaaaaaaaaam koniec ^^


Nie można było NIGDY handlować kontami za realne pieniądze, za prki do pewnego czasu(choć tego nie jestem w 100% pewny) jak jeszcze nie było tyle opów i nie miał kto za bardzo tego pilnować. Pragnę zauważyć, że kiedyś nawet nie było działu wymiany kont. Co do pushingu i multi nigdy nie było to dozwolone.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 05-01-2014 21:03.

05-01-2014 21:02 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8/10
bo z pierwszym punktem sie nie zgodze
multi powinno byc karane tak jak napisales to gra spolecznosciowa a nie ze polowa klanu bedzie grala jedna osoba (jak na r13 xD)

leca bany na pary/rodzenstwa tu powinno sie to zmienic i zrobic nowy regulamin jak grac z jednego ip (Buc kiedys pisal ze takie cos przedstawi :-))


push
mysle ze tu stalek nie powinno byc a rozwiazanie jak w przypadku dawida z r13 ban dlugi bo push duzy ale jest powrot obwarowany wytycznymi i oddaniem wartosci pushu (mamy tu kare dlugiego nie grania i oddanie zysku z przekretu)
ps zaraz poleca hejty ze o pushu pisze a sam za niego karany bylem
tak ustawilem aukcje jednak chodzilo o ustawienie aukcji na kamieniach nie zyskalem a bylem w stanie oddac wszystkie kamienie z ustawionej przezemnie aukcji xd

temat siewtny i odwazny
pozdrawiam

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

05-01-2014 21:03 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barx napisał(a)
cytat:
Elric napisał(a)
cytat:
barx napisał(a)
cytat:
Elric napisał(a)
Jak zaczynałem tą grę w 2006 roku była możliwość sprzedaży kont, multi konta, push? każdy był szcześliwy, teraz op wyciąga to co było wtedy kiedy było dozwolone i banuje teraz za to Big Grin


Nie wiem co brałeś, ale w BW zawsze karane były wymienione przez Ciebie rzeczy. Roll Eyes

grasz od 2007 roku skąd możesz wiedziec Big Grin

co do sprzedazy kont, sprawdz sobie w forum wymiany na saaaaaaaaaaaam koniec ^^


Sprzedaż konta był, jednak za prki, które nie wybiegały poza dany serwer. Myślałem, że chodzi Ci o sprzedaż za pieniądze. Jednak reszta Twoich punktów była zakazana od zawsze.

To, że gram od '07 nie znaczy, że nie wiem co się działo. w '06. Roll Eyes Jakby tak patrzeć, to Ty grasz od 2012.



Rozumiem, aaa długa historią z moją 12 Wink
05-01-2014 21:03 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
Typhoon-ik
Lord


images/avatars/avatar-24351.jpg

Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 281
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pik napisał(a)


gram z bratem na jednym serwerze i nie ma bana - dla chcącego nic trudnego - wystarczy pilnować pewnych norm.


Tak, i jak głupki zawsze czekamy parę minut aby się przelogować z tego samego urządzenia aby przypadkiem nie dostać bana

i zawsze się zastanawiamy czy już wystarczająco długo czekamy Big Grin

Super Big Grin
05-01-2014 21:17 Typhoon-ik jest offline Szukaj postów użytkownika: Typhoon-ik Dodaj Typhoon-ik do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

RE: Sens regulaminu ? Aktualnych banow . Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)

2.Ban za powrot na stare konto ? tego nie rozumiem co komu przeszkadza gral ? znudzilo mu sie -oddal postac zapragnal wrocic to bierze sobie jak ktos mu da ?


To bylo zrobione, by uniknac komus sytuacji ze ktos komus wyexpia i ciagnie do przodu konto Wink
Ale jak widac calkowicie miniete z powolaniem, punkt anachroniczny i nie ma powodu by istnial.


cytat:
Bac^ napisał(a)

3. Program do logownia przez proxy
a) chroni oszustow !
b) pomaga sie logowac ludziom w pracy
c) program dla cwanikow unikaja banow za zasiadanie , sam czasem sie bawilem proxą na studiach jak mi facet pokazal
d) osoby lewe graja uczcie i dostaja bana za to ze są zbyt tempe zeby ogarnac taki program


Kurcze, o tym to nie wiedziałem Wink

Jedynie pushing bym scigal, ale nie taki ze ktos zaplacil 10kd wiecej bo mu zalezalo. Chodzi mi o dzialania konsekwentnie zmierzajace do poprawy sytuacji danej postaci, np przekazywanie pr/kamieni wielokrotnie, dawanie eq, nawet podexpianie. To dosc powaznie zaburza szanse wszystkich graczy.

Do tego wszystkiego dodałbym jeszcze fakt ze nowi opowie leja szeroka struga na regulamin, przyklad Sonszajn (15 dni bana po 40 dniach) i Buca (stalka po 2 i pol roku!), gdzie polecialy do bana aukcje nie pushowane (r5) lub zaakceptowane przez poprzedniego opa (r5 ir9), gdy termin na reakcje Opa wynosi 3 dni. Do tego dowolne zmiany regulaminu (tu dam sobie 2 warny, tu zbanuje na podstawie rozmow z gg). Prawo obowiazuje nie tylko graczy, ale i 'wladze'. Jak sie nie podoba, mozna zmienic stanowisko.

PS. Bac^, masz jaja Big Grin Uwazaj, bo staniesz sie zbedny ^^

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 05-01-2014 21:23.

05-01-2014 21:22 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Syjon
Full Member


images/avatars/avatar-21039.jpg

Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 52
Klan: Emeryci R1, GTH R10
Kraina: Necropolia
Skąd: Sulęcin

RE: Sens regulaminu ? Aktualnych banow . Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)

TO jest gra Spolecznosciowa pamietajcie 1 niezadowolony klient powie o tym 10 innym , to gracze ja tworza , meczace sa teksty w stylu nie pasuje CI ? skasuj sie .



i wszystko w temacie

Jak ktoś zrobi bunt i ludzie masowo się skasują - stracą kilkanaście jak nie kilkadziesiąt tysięcy - to się obudzą - bo komuś po premii poleci


Dlaczego nie mogę mieć 10 kont? i wykupiłbym premkę na rok na każdy, by wydropić w końcu coś o czym marzę. Takich jak ja może być wielu, pewnie. Każdy z nas miał przynajmniej 2-3 postacie na różnych serwerach. I owe postacie z dropem dawały różnie, od zaje........stości po złom non stop.

Wielość postaci, rozruszałaby niektóre serwery na pewno.
Gram ŁM na R1, i czasami wpadają dropy pod WZ lub Ssaka i trzeba sellnoć
fajna opcja mieć 1 postać jednej rasy

Ban stały - jestem na NIE
3 miechy max to moja propozycja

pozdrawiam
aktywny gracz

__________________
Jak przyspieszyć PC: WinKey+R, wpisz "CMD" i w okienku wpisz "FORMAT C:" Jeśli wyskoczy jakiś tekst, wpisz "T" i zatwierdź enterem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Syjon: 05-01-2014 21:36.

05-01-2014 21:31 Syjon jest offline Szukaj postów użytkownika: Syjon Dodaj Syjon do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander. napisał(a)
No, więc:

1. Co do powrotów na stare konta to jestem przeciw mimo wszystko, bo ktoś wymienia konto/dostaje i nie zmienia maila, a ja po pół roku odzyskuję hasło i mu je zabieram? Ta kwestia mnie odstrasza, więc wole by za to były bany. Chyba, że ktoś znajdzie sensowny pomysł jak rozwiązać tą sytuację.



Autorowi raczej chodzi o to że oddałeś konto przez forum i również przez forum za zgodą nowego właściciela konto może wrócić do Ciebie. Gdyby wprowadzić tak jak ty myślisz to wymiana kontami byłaby czystym hazardem.
Co do tego podpunktu jestem za wprowadzeniem możliwości powrotu. Jeżeli ktoś nie może grać przez dłuższy okres czasu to raczej nie jego wina, a np chce się utrzymać w topce. Po za tym do jakich tu przekrętów może dojść. Nowy właściciel będzie tak samo musiał przestrzegać regulaminu, więc się nie wzbogaci w jakiś cudowny sposób.



Co do pushu, za przyłapanie na czymś takim kara nie powinna być stała pod warunkiem że dana osoba będzie musiała oddać 150% prków na które wykonała przekręt. Bo w postaci w jakiej niektórzy to prezentują ban na 30 dni(lub więcej/mniej), oddanie prków/kamieni i podejście: "no trudno, tym razem się nie udało, może następnym razem się uda". Nie zmienia to faktu że obecny system który zależy od humoru admina w dniu dzisiejszym jest bardzo krzywdzący.


Multikonta - sam chciałbym móc pograć np wztem i kultystą na jednym serwerze (albo stworzyć sobie z 10 postaci zobaczyć która dropi i ją sobie zostawić) - dlatego jestem na nie. Nie wiem na jakiej zasadzie to w chwili obecnej działa, bo dowodów, że to rzeczywiście jedna osoba gra nie sposób zebrać patrząc po samych logach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dwim: 05-01-2014 21:33.

05-01-2014 21:32 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
averadek
Double Ace


images/avatars/avatar-13507.jpg

Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 132
Kraina: Moria V
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram!!
Operatorzy uśmiercają gra, sieją terror na r15 teraz każdy spodziewa się banaSmile
a szafowanie stałkami odstrasza;/
nowych graczy nie przybywa a odstrzela się starych aktywnych graczy, którzy nie oszukują! pushe nie raz są wyssane z palca bo opkowi się tak wydaje
i za push 1-2 kd jest ban stały?! jaki to ma sens?

__________________


TOP KLANY R15 ZAPRASZAJĄ NOWYCH GRACZY(LINK)
05-01-2014 21:33 averadek jest offline Szukaj postów użytkownika: averadek Dodaj averadek do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Multikonta bez pushingu w sumie nie bylyby zle. Ale bez pushingu, powtarzam Wink Za push na 1 IP karac bezwzglednie - zaburza rownowage. Tylko nie pamietam juz jak jest z 'dlugoterminowymi pozyczkami' na necro, ktore kiedys sprawialy, ze praktycznie jedna postac siedziala w eq drugiej.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
05-01-2014 21:41 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Sens regulaminu ? Aktualnych banow .

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH