Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » złośliwe podbijanie a kopiowanie itemków » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony złośliwe podbijanie a kopiowanie itemków 20 Ankieta - średnia ocena: 4,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Agent_Tomuś
Triple Ace


Data rejestracji: 14-11-2009
Postów: 154

złośliwe podbijanie a kopiowanie itemków Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od pewnego czasu kopiuje itemki dokładnie zbroje by zrobić smierć ss w sumie zostało tylko kilka razy skopiować i będzie ale nie o tym ten temat .

Odkąd zaczęliśmy kopiować te zbroje cena ich wzrosła o 100 % . (Przypadek, nie sądzę:> ) Mianowicie :
- Ceny kiedy nie było kopiowane
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 2 2 / x / x / x / x 2014-01-23
19:49:14 Zgłoś aukcję do operatora
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 3 3 / x / x / x / x 2014-01-23
19:20:14 Zgłoś aukcję do operatora
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 2 2 / x / x / x / x 2014-01-23
19:01:05 Zgłoś aukcję do operatora
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 1 1 / x / x / x / x 2014-01-23
17:56:54 Zgłoś aukcję do operatora
Twoja oferta wygrywa Lekka Marynarka Szermierza (+3) 8 8 / x / x / x / x 2014-01-22
20:09:26 Zgłoś aukcję do operatora
Twoja oferta wygrywa Lekka Marynarka Szermierza (+3) 7 7 / x / x / x / x 2014-01-22
19:57:26 Zgłoś aukcję do operatora

- Ceny kiedy są kopiowane przez nas
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 5 66 / x / x / x / x 2014-01-29
17:49:59 Aukcja zgłoszona do operatora
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 27 94 / x / x / x / x 2014-01-29
17:12:59 Aukcja zgłoszona do operatora
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 5 50 / x / x / x / x 2014-01-29
17:10:10 Aukcja zgłoszona do operatora
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 2 2 / x / x / x / x 2014-01-29
16:41:24 Zgłoś aukcję do operatora
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 4 52 / x / x / x / x 2014-01-29
16:21:10 Aukcja zgłoszona do operatora
Lekka Marynarka Szermierza (+3) 14 56 / x / x / x / x 2014-01-29
16:16:59 Aukcja zgłoszona do operatora

Jak widzimy ceny są dużo wyższe. I te ceny są takie nie dlatego, że ktoś potrzebuje tego itemku tak jak my tylko złośliwie podbija np od razu przy zerowym cm daje 30-50kk albo przebija z kilka kk na kilkanaście kk i odpuszcza
http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=96e2aba303
http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=61830293f4
http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=04027b8c4e
Nie wspominając też o przebiciach 3s przed końcem aukcji .
Dobrze pamiętamy jak skończyła się taka sprawa na r9 gdzie Filter również podbijaj złośliwie i od razu dostał bana .
Jeśli ktoś nie pamięta tutaj temat :
5078

Zupełnie inaczej wygląda sprawa na r5 . Po kilkunastu pw do operatorki nie ma żadnej reakcji z jej strony prócz obcinania kamieni. Nie wspominając , że na wiadomość od Waszkiller'a na temat złośliwego przebijania odpisała mu, że pierwszy raz o tym słyszy i że będzie się temu przyglądała.
Mijają dni a tutaj dalej nie ma bana, a złośliwe podbijanie dalej jest .

Więc chciałbym zadać pytanie do administracji jakie jest jest stanowisko w sprawie złośliwego podbijania ?

i jeszcze jedno pytanie
Władcza Marynarka Narkomana (+4) 0 V / X / X / X / X hint 2014-01-30 23:43:32
2014-02-01 08:00:00 WYCOFAJ hint
Władcza Marynarka Narkomana (+4) 0 V / X / X / X / X hint 2014-01-30 23:43:00
2014-02-01 06:00:00 WYCOFAJ hint
Władcza Marynarka Narkomana (+4) 0 V / X / X / X / X hint 2014-01-30 23:44:15
2014-02-01 06:00:00 WYCOFAJ hint
Władcza Marynarka Narkomana (+4) 0 V / X / X / X / X hint 2014-01-30 23:43:22
2014-02-01 08:00:00 WYCOFAJ hint

wystawione są na 24h a są różne godziny zakończenia czemu ?

Edit down
ile razy mam odpuśić ? 5 10 , a może 15 ?
Na ten moment odpuściłem 14 razy i dalej chce ?, a może nie chce tylko jednak podbija złośliwie ?

Wiec może zanim coś skomentujesz zastanów się

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Agent_Tomuś: 31-01-2014 00:48.

31-01-2014 00:12 Agent_Tomuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Agent_Tomuś Dodaj Agent_Tomuś do Listy kontaktów
nóóp
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 124

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym wprowadzil bany za licytowanie przedmiotu ktorego potrzebuje przez innych uzytkownikow

puacz temat odpusc mu kilka razy niech kupi ten przeplacony item ktorego nie potrzebuje i po sprawie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nóóp: 31-01-2014 00:33.

31-01-2014 00:28 nóóp jest offline Szukaj postów użytkownika: nóóp Dodaj nóóp do Listy kontaktów
Elderion
King


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 951
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nóóp napisał(a)
ja bym wprowadzil bany za licytowanie przedmiotu ktorego potrzebuje przez innych uzytkownikow

puacz temat odpusc mu kilka razy niech kupi ten przeplacony item ktorego nie potrzebuje i po sprawie


Też bym tak zrobił. Wiecznie ktoś mi złośliwie przebija w środku nocy zalicytowane itemy, które chce kupić.^^
31-01-2014 00:42 Elderion jest offline Szukaj postów użytkownika: Elderion Dodaj Elderion do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi o przebijanie kopiowalnych itemów ZNACZĄCO powyżej ceny rynkowej i brak reakcji ze strony opa. To już nie są jednostkowe sytuacje, tylko nagminna praktyka jakiejś małej grupy osób która wcina się między 2 inne kopiujące osoby. Na innych serwerach takie taktyki były karane banem, na r5 nie ma reakcji poza ucinaniem kamieni. Przydało by się stanowisko Adminów w tej sprawie.

__________________

31-01-2014 00:54 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
xRxAxGxEx
Double Ace


Data rejestracji: 06-12-2011
Postów: 100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie było kopiowania - płacz
jest kopiowanie - płacz

gdybym tylko grał na morii r5, podbijał bym specjalnie te itemy do 3/4 maxymalnej ceny.

Jeśli mam już wypowiedzieć się z sensem - Banowanie za takie coś jest faworyzowanie graczy którzy miedzy sobą kopiują - moje zdanie.
(a że na r5 OP nie ma kolegów, poprostu się nie wpierdziela (wyssałem to z palca))

a teraz poprostu sugeruję wprowadzić cene stałą (jak na złom) np. 50 albo 100*(na każdy kopiowany), i będzie problem płaczu zażegnany .


* cena do ustalenia


Lets Hejt.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez xRxAxGxEx: 31-01-2014 02:42.

31-01-2014 02:39 xRxAxGxEx jest offline Szukaj postów użytkownika: xRxAxGxEx Dodaj xRxAxGxEx do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzucilem kiedys propozycje, zeby dla kopiowalnych gratow mozna bylo wystawiac aukcje na 6h jak zlom.
To mogloby poprawic troche sytuacje.

Pomysl z wprowadzeniem ceny maksymalnej nie zadziala.
Ktos pierwszy podkupi i pozamiatane, skonczy sie kopiowanie.
Problem jest ciezki do rozwiazania. Idealnych sie nie znajdzie.
No chyba, ze dla kopiowalnych przedmiotow aukcje wewnatrz klanowe. Ale tego raczej pokroju Rage nie zaakceptuja Wink

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
31-01-2014 07:16 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może można by wprowadzić kopiowanie itemów kopiowalnych w SD? tzn, wrzucamy jeden item do puli, płacimy odpowiednią kwotę i mamy dwa itemy np..

oczywiście cena musiałaby być mocno wyższa, niż ta rynkowa (kto nie chce użerać się z aukcjami, niech płaci). opłata mogłaby być w kamieniach, nanitach,manie, reptacji czy w złocie...

byłaby to z pewnościa alternatywa..
31-01-2014 08:13
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
milan109 napisał(a)
a może można by wprowadzić kopiowanie itemów kopiowalnych w SD? tzn, wrzucamy jeden item do puli, płacimy odpowiednią kwotę i mamy dwa itemy np..

oczywiście cena musiałaby być mocno wyższa, niż ta rynkowa (kto nie chce użerać się z aukcjami, niech płaci). opłata mogłaby być w kamieniach, nanitach,manie, reptacji czy w złocie...

byłaby to z pewnościa alternatywa..


I doszloby do wprowadzenia atomatu:
zaplac xxx kd xxx kp za smierc pele szybkosci.
Chyba, zeby ustawic limit, np. 5 sztuk dziennie.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
31-01-2014 08:21 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
milan109 napisał(a)
a może można by wprowadzić kopiowanie itemów kopiowalnych w SD? tzn, wrzucamy jeden item do puli, płacimy odpowiednią kwotę i mamy dwa itemy np..

oczywiście cena musiałaby być mocno wyższa, niż ta rynkowa (kto nie chce użerać się z aukcjami, niech płaci). opłata mogłaby być w kamieniach, nanitach,manie, reptacji czy w złocie...

byłaby to z pewnościa alternatywa..


I doszloby do wprowadzenia atomatu:
zaplac xxx kd xxx kp za smierc pele szybkosci.
Chyba, zeby ustawic limit, np. 5 sztuk dziennie.


oczywiście, limit ma sens i ewentualne wprowadzenie go ma sens, oraz koszt musiałby być taki, że dla oszczędnych dalej opłacalne byłoby kopiowanie na aukcjach.. niemniej wówczas argument "złośliwe przebijanie" nie miałby racji bytu, bo kopie można samemu robić uniezależniając się od aukcji.. coś na wzór kupna złomu za kk.. tylko z odpowiednio wysoką ceną..
31-01-2014 08:26
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałby.
Nadal ktos sie pojawi, kto by szybciej i taniej chcial kupic, niz w studni dusz.
I czasem by sie wcinal w aukcje.
Przed tym sie nie ucieknie.
Czasem po prostu licytuje ktos, kto potrzebuje taki jeden grat, albo dwa, myslac, ze skoro ktos to kopiuje, to pewnie jest w tym dobry interes.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
31-01-2014 08:29 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
Miałby.
Nadal ktos sie pojawi, kto by szybciej i taniej chcial kupic, niz w studni dusz.
I czasem by sie wcinal w aukcje.
Przed tym sie nie ucieknie.
Czasem po prostu licytuje ktos, kto potrzebuje taki jeden grat, albo dwa, myslac, ze skoro ktos to kopiuje, to pewnie jest w tym dobry interes.


zgadzam się.. ale wówczas, pretensje o takie podbijanie nie miałby sensu, bo istnieje opcja uniezależnienia się od takich aukcji.. jak były płacze, że mało jest złomu wprowadzili możliwość kupna w SD... już nie pojawiają się tematy w systemie odnoszące się do tego problemu, bo każdy może sobie kupić złom.. za 2x większą cenę? cóż..
31-01-2014 08:33
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mialem prosty pomysl
zrobic w studni dusz zakladke "tworca przedmiotu"
daje sie item i za kz/kp przez 24h tworzy sie kopia
mozna zrobic raz na 24h
a z premium mozna zrobic dwie kopie lub raz na 12h

koszta jak z aukcji w sumie a bedzie dluzej to trwalo ale ile mniej nerwow

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

31-01-2014 09:46 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic się tutaj nie zmieni, jeśli nie udowodni się faktycznie złośliwego podbijania, kiedy ktoś podbija a później nic z tym nie robi albo niszczy takie itemy.

Cena jest zależna od zapotrzebowania i chyba głupoty graczy...

Sam wczoraj kupiłem przedmiot kiepski za 6 KK, kilka h po nim był zbliżony do niego, różnił sie tylko i wyłącznie prefixem, był wyższy o 1 poziom (zamiast władczego był lekki). Zależało mi na nim więc się biłem, dałem ofkę po XX licytacjach już 6kd 2 kp i odpuściłem a jednak ktoś przebił. Też mógłbym podejrzewać złośliwe podbijanie bo padały bardzo dziwne oferty w środku licytacji, ale czy jest sens?

Chyba, że tak jak pisał Arius, wprowadzić opcję w aukcji gdzie pojawialyby się tylko i wyłącznie kopiowalne przedmioty z określoną ceną min i max ustaloną z góry (przedział). To nie byłby głupi pomysł Tongue Ale jednak 6h ot może być za krótki czas Tongue

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
31-01-2014 10:05 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat płacz .... inni ludzie też graja i chcą to wykorzystać po prostu, ile razy mozna odpuścić ? Wiele Wink kopiowali db+5 ostre pałki i też przebijali widziałeś gdzieś płacz? ceny wtedy po 300 kamieni krwi i nikt nie płakał ...

mogą przebijać i maja nadzieje że wygrają jeśli widza że jest za wiele odpuszczają, nie jesteś też pępkiem świata więc nie myśl że ktoś Ci specjalnie to podobija Smile

bo ty chcesz, ma dla Ciebie być, nie znaczy że to wygrasz i dostaniesz za darmo, mi też itemki przebijają i ja nie narzekam Smile i wygrawaja bo odpuszczam i mam to gdzieś po prostu nie kupie tego teraz, kupie innym razem Wink
31-01-2014 10:36 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
Agent_Tomuś
Triple Ace


Data rejestracji: 14-11-2009
Postów: 154

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Agent_Tomuś
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RwaczMałolat napisał(a)
Nic się tutaj nie zmieni, jeśli nie udowodni się faktycznie złośliwego podbijania, kiedy ktoś podbija a później nic z tym nie robi albo niszczy takie itemy.

Cena jest zależna od zapotrzebowania i chyba głupoty graczy...

Sam wczoraj kupiłem przedmiot kiepski za 6 KK, kilka h po nim był zbliżony do niego, różnił sie tylko i wyłącznie prefixem, był wyższy o 1 poziom (zamiast władczego był lekki). Zależało mi na nim więc się biłem, dałem ofkę po XX licytacjach już 6kd 2 kp i odpuściłem a jednak ktoś przebił. Też mógłbym podejrzewać złośliwe podbijanie bo padały bardzo dziwne oferty w środku licytacji, ale czy jest sens?

Chyba, że tak jak pisał Arius, wprowadzić opcję w aukcji gdzie pojawialyby się tylko i wyłącznie kopiowalne przedmioty z określoną ceną min i max ustaloną z góry (przedział). To nie byłby głupi pomysł Tongue Ale jednak 6h ot może być za krótki czas Tongue


tylko ty masz przykład na jednej licytacji a u nas jest to nagminnie stosowana "taktyka" Rozumiem jak jeden raz ktoś będzie bil do 100kk bo koniecznie chce tę władczą marynarkę ale to tak nie jest . Tylko jak pisałem wyżej od razu lecą ofki po 30-50kk na KILKANAŚCIE marynarek a nie na JEDNĄ , a później aukcje są odpuszczane.



a do tych co piszą, że to temat płacz to nawet nie będę się odnosić, bo tak nie zrozumieją na czy polega problem .
31-01-2014 10:42 Agent_Tomuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Agent_Tomuś Dodaj Agent_Tomuś do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RwaczMałolat napisał(a)
Cena jest zależna od zapotrzebowania i chyba głupoty graczy...


Jasna sprawa, ale to się powinno tyczyć itemków unikalnych, legendarnych, gdzie jest ich minimalna ilość na serwie, które się, co najmniej, nie kopiują.

Z tego co mogę zauważyć biorąc udział w kopiowaniu - przebija jedna osoba, kilkukrotnie można było zauważyć, że czasem dwie (chyba, że ta osoba sama siebie przebijała).
Item wart kilka kk, nie sposób się z tym nie zgodzić. Gdyby TA osoba, która wtrynia się w kopiowanie, znalazła jedną osobę (nie problem, w klanie mam między innymi taką osobę) która by z nim kopiowała, cena itemku końćzyła by się na 3-5kk i to jest MAX.

cytat:
Twoja oferta na przedmiot Władcza Marynarka Narkomana (+4) w wysokości
3 x Kamień krwi (łącznie 3)
została przebita ofertą
50 x Kamień krwi (łącznie 50)!


Jak można nazwać to, jak nie inaczej niż pushing (czy też pośredni pushing), przez co ja sam, jako kopiujący, muszę przebijać wyżej, aby kopiowany item kupić.
Itemy wystawiane są bez CM, a często przy pierwszej ofercie jest zaoferowane od 50 do 70kk. W zdecydowanej większości jest to wtedy, kiedy tej osoby nie ma pod koniec aukcji.
Druga sprawa - 30 marynarek na aukcji - kupionych przeze mnie jest 29. Jedną przegapiłem. Gdzie tu chęć zakupu osoby podbijającej? Nie widzę.

Powoli robi się to chore, za obecne ceny złożenie docelowego itemku mija się z celem, lepiej kupić wyższe pref suf, mniejszy nakład pracy, mniej wyrzuconych drobnych kamieni.
Kopiowanie powinno premiować osoby myślące, które wiedzą jak to wykorzystać. Chcesz coś złożyć w miarę tanio? - kopiuj z kolegą.
Kiedyś nie było takiego podbijania, możliwe, że od bana dla @Filtra więcej ludzi się tym zainteresowało, ale jak wiemy nie każdy ma czas na takie pilnowanie aukcji.

Złośliwość czy nie - powinno być to rozpatrzone, bo w tej chwili mam skończone EQ, nie mam co robić z kamieniami i mógłbym podbijać każdą biżu pref suf, leg biała 1h itp. żeby tylko nikt nie kupił, bym magazynował u siebie lub tylko po to, żeby podbić cenę. A bana za to nie dostane, no bo jak? Argumentowałbym że mi to potrzebne, bo może będę chciał się na coś innego przerobić za x lat.

edit:
cytat:
Sephiroth napisał(a)
5. Złośliwe podbijanie "ktosia" - być może ktosiowi zależy a Wy podbijacie złośliwie nie dając mu kupić kilku sztuk... To tak z przymrużeniem oka, a może nie do końca.


Gdyby "ktosiowi" zależało, to myślę, że by sobie skopiował z kimś innym - szybciej, taniej (obecnie teoretycznie), możliwość ustalenia odpowiedniej godziny. A widać jak mu zależy, skoro kupuje jedną z trzydziestu marynarek.

edit2:
Obecnie dochodzi do chorych sytuacji także poprzez ucinanie kamieni.
Kupię 30 marynarek po 100kk sztuka, wydam 3000kk.
Sprzedam 10 marynarek także po 100kk sztuka, jednak OP tnie kamienie do 10kk, czyli po sprzedaniu 10 marynarek zarobiłem 100kk.
Wyrównując: kupno 10 marynarek = 1000 kk, sprzedaż 10 marynarek = 100 kk. Pięknie.

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez WaszKiller: 31-01-2014 11:27.

31-01-2014 10:49 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Zacznijmy od tego, że to jest aukcja.. kto chce ten licytuje (dokładniej: ten kogo stać. Ostatnio nawet próbowałam komuś to wytłumaczyć Wink )

2. Jeśli ceny są windowane, albo ktoś specjalnie podbija - to dajcie sobie spokój na pare dni... tydzień...? No tak, ale łączeń zostało kilka, będziemy płakać, płacić i składać, wraz z tematem, że ktoś nam złośliwie przebija.

3. Ceny winduje również popyt... Celując już kompletnie w r5 - gdyby ostatnio ktoś na ogólnym kanale SB nie postanowił sie pochwalić wszem i wobec ta genialną metodą na zarabianie - prawdopodobnie mielibyście mniejsze problemy...

4. To już kompetnie prywatnie. Osobiście również skupuję, nie mam z kim kopiować chociaż mam chętnego... Nie mam parcia na szermierze ani narkomany - zaś cena np 94kk za władczą marynarę narkomana to dla mnie gruba przesada. Posiadam taką tylko jedną, celowo bitą na samym początku z ciekawości do jakiej absurdalnej ceny dojdzie.

5. Złośliwe podbijanie "ktosia" - być może ktosiowi zależy a Wy podbijacie złośliwie nie dając mu kupić kilku sztuk... To tak z przymrużeniem oka, a może nie do końca.

6. Swoją drogą straszenie pustakami, za licytowanie powoduje u mnie dziwaczne zjawisko deja vu xD

7. Op - co jeśli ma do czynienia z kimś kto chce kupić? Znaczy się ma banować bo przebija, bo chce kupić? Bo też coś sobie składa? Byłoby to faworyzowanie, jak ktoś słusznie stwierdził wyżej.

8. Muszę bo inaczej nie wytrzymię... Póki nie zaczeliście kopiować - kupowałam sobie lekkie i władcze za cenę kilku kk, ew 1 max 2 ks... Teraz dzięki waszemu "złośliwemu kopiowaniu" musze się bić o niektóre itemy i przepłacać :/ o!

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

31-01-2014 11:14 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Złośliwe przebijanie nie istnieje, Buc i reszta kolorowych uciekają w krzaki już na samo słowo o tym, tak się ośmieszyli. Ten blamaż i tak kosztował kolorowych sporą ilość premek, tfu graczy, a serwer będzie dobre pół roku dochodził do siebie do stanu sprzed "cudów" Buca.

2. Cena wymienionych w temacie armorków powinna być adekwatna do jakości, która jest determinowana ceną itemów, które z nich można stworzyć. Na R9 cena ta to ~1,5KD, więc jakby słaby serwer nie był 1kp to cena okazyjna.
I to określa realną wartość składników, także kopiowalnych. A nie próby wyleszczenia sprzętu korzystając z niewiedzy i/lub braku czasu innych na serwerze.

3. Mała, czasowa cena wiąże się z małym zapotrzebowaniem i/lub słabością/małą widzą/małą ilością czasu ludzi na serwerze. A wzrost przeważnie jest podyktowany nowym trendem rozwoju postaci.

4. Jakikolwiek automat tworzenia kopii rozwaliłby rynek do zera praktycznie. Każdy item składamy w kilka-kilkanaście minut. Ponadto każdy item miałby przypisaną tym samym stałą cenę na wieki wieków.
A podejrzewam, że tylko Arius tutaj ma pojęcie o wartości składników, więc ludzie nieźle by się zdziwili i przejechali na tym Pleased
Równie dobrze zamiast automatu kopiującego, można dać sklepik z każdym typem przedmiotu i określoną ceną Pleased a także na każdym poziomie wbicia, dodając do ceny kamieni cenę many/nanitów.

5. PUSH to m.in. ustawianie aukcji (cena jest warunkiem drugim itd. jeden warunek wystarcza), a nie ma jaskrawszego przykładu niż masowe kopiowanie z blokami na określone kamienie i często znakowanie swoich aukcji określonymi CM. Takie osoby powinny jak już ponosić konsekwencje łamania regulaminu Pleased
31-01-2014 11:34 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kopiowałem parę rzeczy w życiu.
Gdy zaczynałem - a łatwo to zobaczyć po rynku - często pojawiały się inne osoby "na sępa". Czy złośliwie mnie przebijały, do cen nieraz 3x wyższych niż było przed rozpoczęciem kopiowania? W pewnym sensie to złośliwośćWink bo to przecież JA kopiowałem i sio innym od MOICH itemów. W pewnym nonsensie to nie złośliwość tylko chęć skorzystania na fakcie, że na rynku pojawiają się itemy. To są AUKCJE i to jest RYNEK.

Jeśli w takiej sytuacji ktoś uważa, że cena płacona jest ceną za wysoką - zgłasza do opa.
Nie jako ZŁOŚLIWOŚĆ. Jako przepłacanie. Powtórzmy - RYNEK AUKCYJNY.

Nie tak dawno był temat na forum, w którym baliśmy się o nową OPkę na r5 i nasze z nią życie. Jeden z argumentów - nie zna morii, nie będzie wiedziała, że są czasowe fale popytu windujące ceny kilkukrotnie w górę (obecnie na r5 np na broniach 2h skoczyły ostro ceny i sufowanych arkanowych biżu np Tańcząca Bransoleta Wilkołaka (+3) 31 0 / 0 / 1 / 0 / 149)
Teraz z kolei chcemy reakcji, gdy tylko zacznie się jakaś fala przebijania...
Bądźmy konsekwentni.

OP obetnie, cofnie, zignoruje - no to już inna sprawa, kwestia opa.
Ingerencja państwa w rynek też nie może być nagminna i przy problemach jednostkowych a systemowych....

Wprowadzę kącik porad:
- odpuścić, dać kupić osobie przebijającej. wystawi na kopiarkę - podkupywać
- znaleźć i dogadać się
- ustawić inną godzinę kopiowania
- wystawić 10 kopii, poprosić parę osób o kopiowanie, czekać czy się komuś znudzi czy zbankrutuje
- kleić bez kopiarki, skoro jest za droga a itemy robione z kopii są tańsze w dodatku obecnie dostępne na rynku
- ktoś wcześniej (sorki, zbyt durny temat by czytać tylko rzuciłem okiem) pisał o SB. TAK, nie chwalić się, że się kopiuje, zwłaszcza jeśli robi to osoba z topki, mająca wielu wrogów i budząca wiele antypatii Tongue
- założyć temat płacz na forum...

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

31-01-2014 11:55 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Elderion
King


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 951
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WaszKiller napisał(a)
Item wart kilka kk, nie sposób się z tym nie zgodzić. Gdyby TA osoba, która wtrynia się w kopiowanie, znalazła jedną osobę (nie problem, w klanie mam między innymi taką osobę) która by z nim kopiowała, cena itemku końćzyła by się na 3-5kk i to jest MAX.


Skoro item wart "kilka kk" i wszyscy, łącznie z autorem tematu, któremu nie podoba się, że ktoś podbija mu itemy, wiedzą że jest to tyle warte, to po co licytować do skutku?:> To dopiero push, w dodatku z premedytacją! Uważacie, że te itemy nie są więcej warte? To w pewnym momencie przestańcie licytować. Ale co się wtedy stanie? Ano tak, nie kupicie! I wtedy ze składania nici. Czyli w efekcie trzeba licytować do skutku, co w końcu stabilizuje cenę. Przy ilości kamieni z ekspedycji oraz cenach przedmiotów na starszych serwerach, każdy z itemów(nieważne czy kopie czy nie) użyteczny w składaniu zawsze będzie warty więcej niż "kilka kk". Jeśli trzeba kupić 100-200 itemów do składania, to co to za różnica, czy to kopiowany item czy nie? Przez miesiąc wystawiajcie po 50 sztuk itemu, to codziennie pojawi się ich 100. Kupujecie połowę i w końcu człowiek, który jedynie "złośliwie" przebija te itemy, zostanie bez kamieni. Po miesiącu takiego wystawiania na rynku pojawiłoby się w sumie 3000 tysiące itemów i jeśli cena dalej by nie spadła, to oznazca to 2 rzeczy- albo ludzie mają faktycznie za dużo kamienie i stać ich na robienie cyrków na aukcjach, albo zapotrzebowanie jest jeszcze wyższe.

Generalnie teza mówiąca, że jakiś item warty "kilka kk" dochodzi do kilkudziesięciu, albo i więcej kamieni krwi, a mimo wszystko kupującemu/kopiującemu opłaca się kupić taki item, jest wewnętrznie sprzeczna. Jeśli cena byłaby wysoka, to wtedy koszt składania byłby wyższy niż wartość itemu końcowego, wieć nie opłaca się składać, prawda? A skoro się nie opłaca składać, to nie opłacało się licytować.

A tak swoja drogą, ktoś wyżej pisał o rzucaniu ofki 30-50kk na wstępnie. No toż to tragedia! Przecież człowiek powiniene siedzieć parę godzin dziennie na aukcjach, żeby itemy przebijać o 1kk, aż dojdzie do tych 60kk. I to najlepiej na sekundę przed końcem aukcji!

Edit.

Jeszcze jedno:
cytat:
WaszKiller napisał(a)
Jak można nazwać to, jak nie inaczej niż pushing (czy też pośredni pushing), przez co ja sam, jako kopiujący, muszę przebijać wyżej, aby kopiowany item kupić.
Itemy wystawiane są bez CM, a często przy pierwszej ofercie jest zaoferowane od 50 do 70kk. W zdecydowanej większości jest to wtedy, kiedy tej osoby nie ma pod koniec aukcji.
Druga sprawa - 30 marynarek na aukcji - kupionych przeze mnie jest 29. Jedną przegapiłem. Gdzie tu chęć zakupu osoby podbijającej? Nie widzę.


Przebijając osobę, która w twoim mniemaniu "pushuje" item, sam go pushujesz. Czekasz już w kolejce po bana?:> Kali przy tobie był super moralny.

I jeszcze to ostatnie zaznaczone- a powstała w twojej głowie następująca myśl- może mógł nie kupić tego itemy, bo dolicytowałeś go do takiego poziomu, że to już się nie opłaca? Podobno używanie głowy prowadzi do bólu głowy, ale może taka głęboka myśl odnajdzie drogę do racjonalnej części twojego umysłu- skoro z 30 itemów kupujesz 29, twierdzisz, że ofki lecą od razu do poziomu 50kk, to nie sądzisz, że po kilku dniach osoba wg ciebie "złośliwie" podbijająca, zostanie kompletnie bez kamieni krwi?:> 50kk razy 30 zbrojek, to 1500kamieni krwi. Nawet jeśli ma 30 tysięcy kamieni krwi w studniu dusz, to zostanie bez kamieni po 20 dniach. Czy to faktycznie jest aż tak skomplikowane? Ja wiem, że zamiast pomyśleć, lepiej przyjść na forum popłakać, ale nie tędy droga.Wink

I tak swoją drogą- kopiowanie nie zostało wprowadzone po to, abyś mógł sobie dosłodzić na forum, że niby jesteś taki mądry i przebiegły i potrafisz sobie podbić pref/suf itemu.Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Elderion: 31-01-2014 12:06.

31-01-2014 11:56 Elderion jest offline Szukaj postów użytkownika: Elderion Dodaj Elderion do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powiem tak itemy sa warte kk
wyzsze ceny to najczesciej tylko efekt walki 2 graczy (kopiujacego i ten co chce mu podkupic) a 2 graczy nie powinno stanowić rynku wiec cena rynkowa dalej powinno byc uznawane te kilka kk
przykład: klany robiły masowo kosciaki na dsk5 ceny ostrych rosly powiedzmy do kp to co teraz jak juz je wszyscy maja a ktos mniejszy moze sobie spokojnie sam to robic gdy mu nikt nie przeszkadza tez ma tyle placic? oczywiscie ze nie bo cena wraca do rynkowych kilku kk



general napisal ze kopie to push bo ustawienie aukcji:
mysle ze gdyby tylko 2 klany sie dogadaly wlasnie i jedni kopiowali z cm np 3kk drudzy z cm 5kk to by pewnie nerwów bylo mniej kwestia dogadania sie tylko niestety niekiedy osoby idą na łatwizne i interesuje ich tylko własna osoba bo po co się męczyć jak moge przepłacić bo i tak reasumując koszty wyjdzie to na '+"

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

31-01-2014 12:12 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elderion napisał(a)
Jeszcze jedno:
cytat:
WaszKiller napisał(a)
Jak można nazwać to, jak nie inaczej niż pushing (czy też pośredni pushing), przez co ja sam, jako kopiujący, muszę przebijać wyżej, aby kopiowany item kupić.
Itemy wystawiane są bez CM, a często przy pierwszej ofercie jest zaoferowane od 50 do 70kk. W zdecydowanej większości jest to wtedy, kiedy tej osoby nie ma pod koniec aukcji.
Druga sprawa - 30 marynarek na aukcji - kupionych przeze mnie jest 29. Jedną przegapiłem. Gdzie tu chęć zakupu osoby podbijającej? Nie widzę.


Przebijając osobę, która w twoim mniemaniu "pushuje" item, sam go pushujesz. Czekasz już w kolejce po bana?:> Kali przy tobie był super moralny.

I jeszcze to ostatnie zaznaczone- a powstała w twojej głowie następująca myśl- może mógł nie kupić tego itemy, bo dolicytowałeś go do takiego poziomu, że to już się nie opłaca? Podobno używanie głowy prowadzi do bólu głowy, ale może taka głęboka myśl odnajdzie drogę do racjonalnej części twojego umysłu- skoro z 30 itemów kupujesz 29, twierdzisz, że ofki lecą od razu do poziomu 50kk, to nie sądzisz, że po kilku dniach osoba wg ciebie "złośliwie" podbijająca, zostanie kompletnie bez kamieni krwi?:> 50kk razy 30 zbrojek, to 1500kamieni krwi. Nawet jeśli ma 30 tysięcy kamieni krwi w studniu dusz, to zostanie bez kamieni po 20 dniach. Czy to faktycznie jest aż tak skomplikowane? Ja wiem, że zamiast pomyśleć, lepiej przyjść na forum popłakać, ale nie tędy droga.Wink

I tak swoją drogą- kopiowanie nie zostało wprowadzone po to, abyś mógł sobie dosłodzić na forum, że niby jesteś taki mądry i przebiegły i potrafisz sobie podbić pref/suf itemu.Wink


Kupuję bo kopiuje - zgłaszałem OP, że będę licytował do takiego stanu aż kupię, bo potrzebuje, a każdą aukcję zgłaszam. Stać mnie, równie dobrze mógłbym skupować wszystkie zbrojki z aukcji i zrobić docelowy item w mniej niż tydzień, ale chciałem odejść od tego schematu.
Większość aukcji obecnie licytuje do końca niezależnie od ceny, aby pokazać tą domniemaną 'złośliwość' w podbijaniu, a nie licytowaniu ze względu na chęć zakupu.

Jasne, zostanie bez kamieni krwi po 20 dniach. Tylko że po 1-2 dniu/dniach ja zostaje bez żadnych marynarek - czyt. nie będzie ich na aukcji, nie będzie miał kto licytować, nie będzie kopiowania, a pojedyncze sztuki podobnych pref/suf itemków będą schodziły za ceny jak wcześniej - 1-5kk, dalej je będę skupował tylko nie na taką skalę, jednak jest to bardziej czasochłonne.

cytat:
Elderion napisał(a)
A tak swoja drogą, ktoś wyżej pisał o rzucaniu ofki 30-50kk na wstępnie. No toż to tragedia! Przecież człowiek powiniene siedzieć parę godzin dziennie na aukcjach, żeby itemy przebijać o 1kk, aż dojdzie do tych 60kk. I to najlepiej na sekundę przed końcem aukcji!


Nie no, zgadzam się z Tobą. Przekonałeś mnie!
Ćwiekowane Szorty Cichych Ruchów (+5) 1 0 / 0 / 0 / 1 / 0 2014-01-31
19:55:56

nie będzie mnie pod koniec, potrzebny mi item. Dam 10kd chociaż wiem, że tyle warty nie jest, ale ostatecznie zrobię z niego śmierć nocki na x łączeń...

Rzadko kiedy licytację wygrywają osoby, które nie siedzą pod koniec aukcji, tym bardziej jeżeli chodzi o kopiowane itemy, myślę, że średniozaawansowany gracz o tym wie.

Co do przebijania na sekundę przed końcem aukcji - tak, też to osoba przebijająca praktykuje. I ceny nie są w okolicach 60-70kk a 100kk.
Równie dobrze mógłby dawać na każdą z marynarek od razu po 100 kk. Spoko, niech kupi tak 30, odpuszczę mu wtedy.

cytat:
Elderion napisał(a)
I tak swoją drogą- kopiowanie nie zostało wprowadzone po to, abyś mógł sobie dosłodzić na forum, że niby jesteś taki mądry i przebiegły i potrafisz sobie podbić pref/suf itemu.Wink


Masz jakiś kompleks? Nigdy tak nie robiłem i nie robię.

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez WaszKiller: 31-01-2014 12:44.

31-01-2014 12:21 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pamietacie ostre dobre 5? CO do złośliwości mnie przebijali koledzy z hordy bo tez chcieli miec dosk 5 kości. Tu raczej bym szukał leniwstwa w zrobieniu itemów i dogadaniu sie - po prostu jada na sepa ludzi no i tyle.

Z kopiowaniem trza po prostu trafic na czas - raz zrobisz za grosze raz za majatek.

__________________
Okrutnik r5
31-01-2014 14:07 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Gangnam.muzg
Lord


Data rejestracji: 16-08-2012
Postów: 455
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kopiujac miedziane geniusze na r13 tego samego dnia potrafilem zaplacic za jedna sztuka 3kk a za druga juz 2kp z groszami Wink co do złosliwych przebic - z pewnoscia takie były ale glownie to ktoś leniwy chciał się podpinać
31-01-2014 14:15 Gangnam.muzg jest offline Szukaj postów użytkownika: Gangnam.muzg Dodaj Gangnam.muzg do Listy kontaktów
Agent_Tomuś
Triple Ace


Data rejestracji: 14-11-2009
Postów: 154

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Agent_Tomuś
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
1. Zacznijmy od tego, że to jest aukcja.. kto chce ten licytuje (dokładniej: ten kogo stać. Ostatnio nawet próbowałam komuś to wytłumaczyć Wink )


Dokładnie, ale chyba jest różnica od licytowania a podbijania bez sensu ?

cytat:
Sephiroth napisał(a)
2. Jeśli ceny są windowane, albo ktoś specjalnie podbija - to dajcie sobie spokój na pare dni... tydzień...? No tak, ale łączeń zostało kilka, będziemy płakać, płacić i składać, wraz z tematem, że ktoś nam złośliwie przebija.


i co za parę dni nie bedą podbijać bo ?

cytat:
Sephiroth napisał(a)
5. Złośliwe podbijanie "ktosia" - być może ktosiowi zależy a Wy podbijacie złośliwie nie dając mu kupić kilku sztuk... To tak z przymrużeniem oka, a może nie do końca.

"Ktoś kupił już ode mnie 14 marynarek + mniej wiecej tyle samo od Waszki czyli koło 30 czyli to ponad niż kilka sztuk .

cytat:
Sephiroth napisał(a)
6. Swoją drogą straszenie pustakami, za licytowanie powoduje u mnie dziwaczne zjawisko deja vu xD

To akurat była ironia nawiązująca właśnie do sytuacji na r2 Pleased . Bo jak wiadomo z BTK mamy sojusz Pleased więc troche dziwne straszyć sojuszników pustakiem ;]

cytat:
Sephiroth napisał(a)
7. Op - co jeśli ma do czynienia z kimś kto chce kupić? Znaczy się ma banować bo przebija, bo chce kupić? Bo też coś sobie składa? Byłoby to faworyzowanie, jak ktoś słusznie stwierdził wyżej.

Tylko Ty nie rozumiesz, że on nie chce kupić bo coś składa tylko podbić cenę i tu nasuwa się temat buca o złośliwym podbijaniu

cytat:
Gangnam.muzg napisał(a)
kopiujac miedziane geniusze na r13 tego samego dnia potrafilem zaplacic za jedna sztuka 3kk a za druga juz 2kp z groszami Wink co do złosliwych przebic - z pewnoscia takie były ale glownie to ktoś leniwy chciał się podpinać

Tylko ty masz pojedyncze przypadki a tuitaj jest na każdej marynarce taka sytuacja
cytat:
General napisał(a)

5. PUSH to m.in. ustawianie aukcji (cena jest warunkiem drugim itd. jeden warunek wystarcza), a nie ma jaskrawszego przykładu niż masowe kopiowanie z blokami na określone kamienie i często znakowanie swoich aukcji określonymi CM. Takie osoby powinny jak już ponosić konsekwencje łamania regulaminu Pleased


Jakbyś wiedział to administracja nic nie ma do kopiowania itemków więc nie trafileś Pleased


i Do tych co mówią, że nie ma złośliwego podbijania odsyłam do tematu Buca .
31-01-2014 17:38 Agent_Tomuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Agent_Tomuś Dodaj Agent_Tomuś do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Agent_Tomuś napisał(a)
cytat:
Sephiroth napisał(a)
7. Op - co jeśli ma do czynienia z kimś kto chce kupić? Znaczy się ma banować bo przebija, bo chce kupić? Bo też coś sobie składa? Byłoby to faworyzowanie, jak ktoś słusznie stwierdził wyżej.

Tylko Ty nie rozumiesz, że on nie chce kupić bo coś składa tylko podbić cenę i tu nasuwa się temat buca o złośliwym podbijaniu


Stój wróć? A Ty, jak rozumiem, jesteś Alfą i Omegą, Wyrocznią Matrixa, wiedząca dokładnie:
- kto podbija
- za ile podbija
- czy się tłumaczy opowi
- czy zbiera
- czy podbija złośliwie....
- a tak w ogóle to po co?

Mój Drogi, zwolnij konie swojego umysłu, bo Opem to jeszcze nie zostałeś... A takie informacje sa dostepne dla Operatora - nie zaś dla zwykłego użytkownika, który "najwyżej może snuć wlasne spiskowe domysły".... No chyba, że masz dowody na to, że ktoś specjalnie Ci podbija - bo akurat się pochwalił na pw, albo kolegom na sb. Jak tak to wysyłasz do Opa i problem solved...

cytat:
Agent_Tomuś napisał(a)
i Do tych co mówią, że nie ma złośliwego podbijania odsyłam do tematu Buca .


A ja odeślę do tego co napisałam wyżej. Złośliwe podbijanie istnieje - nikt tego nie zanegował. Problem w tym, że użytkownik może sobie co najwyżej je domniemywać (trudne słowo)... Zaś Operator może je takim uznać na podstawie poszlak, dowodów i wyciągania wniosków z wielu drobnych szczegółów.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

31-01-2014 17:57 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Idźcie sobie kopiować na Necro rynkiem...
Jeden wielki placz temat w stylu 'on ma takie same zabawki', a moze idiotyczna proba zastrzezenia sobie monopolu na wladcze szermierze i inne kopiowalne graty.
Po to sa aukcje, zeby kazdy zainteresowany mogl kupic. Jak sie nie podoba, to nie klejcie.
A poki co to tylko wolanie 'zbanujcie go bo mi podbil'. To ja prosze o zbanowanie wszystkich ktorzy mi kiedykolwiek podbili, bedzie o wiele taniej wtedy rotfl

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
31-01-2014 18:41 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Agent_Tomuś
Triple Ace


Data rejestracji: 14-11-2009
Postów: 154

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Agent_Tomuś
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
cytat:
Agent_Tomuś napisał(a)
cytat:
Sephiroth napisał(a)
7. Op - co jeśli ma do czynienia z kimś kto chce kupić? Znaczy się ma banować bo przebija, bo chce kupić? Bo też coś sobie składa? Byłoby to faworyzowanie, jak ktoś słusznie stwierdził wyżej.

Tylko Ty nie rozumiesz, że on nie chce kupić bo coś składa tylko podbić cenę i tu nasuwa się temat buca o złośliwym podbijaniu


Stój wróć? A Ty, jak rozumiem, jesteś Alfą i Omegą, Wyrocznią Matrixa, wiedząca dokładnie:
- kto podbija
- za ile podbija
- czy się tłumaczy opowi
- czy zbiera
- czy podbija złośliwie....
- a tak w ogóle to po co?

Mój Drogi, zwolnij konie swojego umysłu, bo Opem to jeszcze nie zostałeś... A takie informacje sa dostepne dla Operatora - nie zaś dla zwykłego użytkownika, który "najwyżej może snuć wlasne spiskowe domysły".... No chyba, że masz dowody na to, że ktoś specjalnie Ci podbija - bo akurat się pochwalił na pw, albo kolegom na sb. Jak tak to wysyłasz do Opa i problem solved...

cytat:
Agent_Tomuś napisał(a)
i Do tych co mówią, że nie ma złośliwego podbijania odsyłam do tematu Buca .


A ja odeślę do tego co napisałam wyżej. Złośliwe podbijanie istnieje - nikt tego nie zanegował. Problem w tym, że użytkownik może sobie co najwyżej je domniemywać (trudne słowo)... Zaś Operator może je takim uznać na podstawie poszlak, dowodów i wyciągania wniosków z wielu drobnych szczegółów.


http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b18b223747 i tak x 30
to jak to wytlumaczysz chęć kupna itemka ? 30 razy ?
31-01-2014 18:45 Agent_Tomuś jest offline Szukaj postów użytkownika: Agent_Tomuś Dodaj Agent_Tomuś do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem, że jesteś jedynym wiedzącym jak kopiować itemy oraz co z czym skleić żeby miało ręce i nogi?? Brawo! Wink

Skoro wystarczy raptem kilka sztuk itemu, to po co kopiujecie go w takich ilościach???

Jak rzadko mi się zdarza, tak tym razem Postusiowi przyklasnę Smile

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

31-01-2014 18:48 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

filtera zbanowaliście ponieważ sprzedawca zgłosił, że ktoś mu drogo kupuje przedmioty. Teraz już nie banujecie za to?

__________________
Co to???

31-01-2014 19:55 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » złośliwe podbijanie a kopiowanie itemków

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH