Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Zamienię Zamiana lub oddanie R4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zamiana lub oddanie R4 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
madsili
Newbie


Data rejestracji: 21-01-2012
Postów: 6
Kraina: Necropolia III

Zamiana lub oddanie R4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oddam aktywnemu graczowi lub wymienie na podobne na innym serwie
03-02-2014 20:20 madsili jest offline Szukaj postów użytkownika: madsili Dodaj madsili do Listy kontaktów
madsili
Newbie


Data rejestracji: 21-01-2012
Postów: 6
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez madsili
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=profile
03-02-2014 20:24 madsili jest offline Szukaj postów użytkownika: madsili Dodaj madsili do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat musi zawierać statystyki postaci z sali tronowej bądź treningu (trzeba zaznaczyć skąd są), poziom postaci, rasę, czy wymieniane przez nas konto ma jakieś przedmioty, konto jakie chcielibyśmy dostać za wymianę oraz bezpośredni link do postaci, który umieszczony jest w profilu.
np. http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=XX (XX-numer konta)


24 h na poprawę

i proszę zapoznać się z regulaminem

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

03-02-2014 20:46 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Stager
Full Member


Data rejestracji: 24-06-2013
Postów: 54
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Trw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chętnie przejme doświadczenie jest gram na bw kilka lat.

Z góry dziękuje

__________________
Sampiro
04-02-2014 09:31 Stager jest offline Strona domowa Stager Szukaj postów użytkownika: Stager Dodaj Stager do Listy kontaktów AIM Screen Name of Stager: sadas YIM Account Name of Stager: sdadas Zobacz profil MSN Stager
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli nadal chętny na oddanie z chęcią się zaopiekuję .
Tylko o dokładny link bym prosił Smile

__________________
R3 = Patolog
04-02-2014 12:41 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
Girmi90.
Member


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 46

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też mógłbym przejąć, ponieważ mam dużo czasu na gre i doświadczenie Smile
04-02-2014 14:17 Girmi90. jest offline Szukaj postów użytkownika: Girmi90. Dodaj Girmi90. do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest próba oszustwa ja nie oddaje konta - proszę o zablokowanie tego ogłoszenia
04-02-2014 16:05 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu Marco42 - jak by ktoś miał jakieś ale jak gościu mający kilka postów na forum może miedz takie konto??
Pomyślcie troszkę i brosze o zablokowanie tego szmac...... bo aż mnie nosi
04-02-2014 16:09 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
madsili napisał(a)
http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=profile


wio od mojego postacia ^^

__________________

04-02-2014 16:12 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
niechcemisie
Member


Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 46
Kraina: Necropolia II; Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do kazdego kto kliknie Tongue

__________________
nick na r4 : Izis



Ave SILENCE !! Pleased
04-02-2014 16:15 niechcemisie jest offline Szukaj postów użytkownika: niechcemisie Dodaj niechcemisie do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dark Knight, admII, niechcemisie +1 ostrzeżenie

spam

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

04-02-2014 21:39 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
moris
Member


Data rejestracji: 02-06-2008
Postów: 44
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co jest grane ? Wchodze patrze a tu moje konto o_0, nie oddaje i nie zamieniam sie.

Można zamknąc i nie robić tak więcej

__________________
Mój nick : Cilivio

<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
06-02-2014 11:27 moris jest offline Szukaj postów użytkownika: moris Dodaj moris do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie trade moderator może tak wezniesz sie za robote i usuniesz ten link a nie warny dajesz ludziom.

Wystarczy popatrzec na tego linka ,ze odnosi sie on do TWOJEGO i TWOJEGO I TWOJEGO profilu....

Wiec prowokuje to tylko niepotrzebne zamieszanie ,ale taki zwykły moderator nie jest w stanie tego ogarnąć !!!


czekam na +

masakra ludzie masakra
06-02-2014 11:33 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Założyciel wkleił, źle link
Wydawało mi się oczywiste, że każdy wie( kiedy klika na link i ma konto na r 4 to pokazuje mu link do jego konta).

Zamykam temat jak powoduje tyle kontrowersji

Pisałem tyle razy wszystkie problemy/zażalenia zgłaszać przez funkcję " zgłoś " lub na pw.

Konsekwentnie zwykłe +1 za spam Wink

Pozdrawiam

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

06-02-2014 12:20 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Zamienię Zamiana lub oddanie R4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH