Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Poszukiwany! Poszukiwana! Czas na R6! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Poszukiwany! Poszukiwana! Czas na R6! 17 Ankieta - średnia ocena: 7,3517 Ankieta - średnia ocena: 7,35
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Attention Poszukiwany! Poszukiwana! Czas na R6! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałbym Wam przedstawić dwie drobne inicjatywy graczy serwera R6.


Pierwsza z nich to szukanie graczy posiadających konta, a nie grających na nich.


Nasz świat jest już troszkę starawy, sporo graczy odeszło kasując konta, ale jeszcze więcej, po prostu je porzuciło.
Wiedząc jak ciężki jest nie-żywot złomiarza, chcielibyśmy odszukać tych, którzy z różnych powodów grać już nie chcą lub nie mogą.
Dlatego jeżeli znasz kogoś, słyszałeś o koledze lub sam posiadasz konto na naszym serwerze, prosimy wspomóż naszą akcję.
Wróć do aktywnej gry, poproś znajomego o powrót, lub o przekazanie konta tym którzy grać będą.
Mamy znajomych chętnych do gry, którzy nie najlepiej wspominają trudne początki.
My ze swojej strony oferujemy wspomóc ich radą, by wasz trud i poświęcenie jakie włożyliście w wasze postacie nie poszły na marne.


Druga inicjatywa to gratka dla tych, nie bojących się gry od podstaw!


Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę na naszym serwerze, mamy dla Ciebie świetne wiadomości.
Rodzina klanów "EVOLUTION" zadeklarowała pomoc wszystkim nowym graczom! Jeżeli pragniesz na nowo rozpocząć grę, w klanach otrzymasz pomoc, co kupić, kogo atakować, jak się rozwijać (sporym plusem naszego serwera jest to, że ceny sprzętu są bardzo niskie dlatego łatwo i szybko można osiągnąć zamierzone cele!).
Gracz WireX obiecał pomóc w miarę posiadanego czasu przy szpiegowaniach!
Ja również deklaruję taką formę pomocy(link do profilu w sygnaturce)!
Gracz Calipso997 z chęcią pomoże wam rozbudować wasze siedziby, jeżeli tylko przekażecie mu nie pusty kwadrat!


Mam też dla Was drobne konkursy:


"W pogonie za top'ką"

Dla gracza, który jako pierwszy wbije 50 lvl ufunduje 35 dni konta premium!
Warunkiem wzięcia udziału w tym drobnym konkursie jest założenie konta po 06.02.2014 (po oznacza dzień następny i kolejne), oraz podanie w temacie linku do swojego profilu z dopiskiem "W pogonie za top'ką".

"Podwójny szczęściarz"

Dla gracza, któremu jako pierwszemu uda się znaleźć przedmiot o wartości powyżej lub równej 500k, ufunduje 35 dni konta premium!
Warunkiem wzięcia udziału w tym drobnym konkursie jest założenie konta po 06.02.2014 (po oznacza dzień następny i kolejne), oraz podanie w temacie linku do swojego profilu z dopiskiem "Podwójny szczęściarz", a następnie napisanie nowego posta z linkiem do wyprawki na której przedmiot został znaleziony.

Dodatkowa nagroda!

Dla piątki graczy, którzy jako pierwsi wbiją 35 lvl gracz fishbone ufunduje 14 dni konta premium!
Warunkiem wzięcia udziału w tym drobnym konkursie jest założenie konta po 06.02.2014 (po oznacza dzień następny i kolejne), oraz podanie w temacie linku do swojego profilu z dopiskiem "Dodatkowa nagroda!".

Czas na zmiany!

Czyli:
3x premium 45 dni dla pierwszych 3 przejętych kont, które zgłoszą się pod moim postem i będą miały zmieniony e-mail.
<- Tę nagrodę ufunduje wasz ulubiony czerwony SUSHIMAKER! To darmowa zmiana adresu e-mail!

(oczywiście na koniec konkursów konta będą sprawdzone pod względem gry zgodnej z regulaminem BW!)

Możliwe, że znajdą się jeszcze dodatkowe nagrody! Śledźcie temat na bieżąco(a przynajmniej przez dwa kolejne dni :rotlfSmile .

Nie liczymy na wiele, każdy nowy/stary AKTYWNY gracz jest dla nas na wagę złota!

Jeżeli ktoś z graczy R6 ma coś jeszcze do zaproponowania śmiało!
Masz pytania pisz, odpowiem tak szybko jak to tylko będzie możliwe!

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 10-02-2014 18:48.

04-02-2014 14:09 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W miarę możliwości również pomogę w rozwoju postaci. Lubię pomagać maluszkom Smile

__________________

04-02-2014 14:35 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Uri Boyka
Tip Top Player 2013


Data rejestracji: 30-12-2012
Postów: 166

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

polecam się jak produkty z biedronki .. (Patti jesteś na górze)Big Grin

__________________
"Nie ma problemu , zdarza się idź i nie grzesz więcej . x] " - Askarianh
r6 Daj Kamjenija
04-02-2014 14:41 Uri Boyka jest offline Szukaj postów użytkownika: Uri Boyka Dodaj Uri Boyka do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawa inicjatywa ;p zachęcam do gry jak i do pomagania

Młodych graczy potrzeba na serwerze, zapewniają dopływ złomu jak i mają szanse na zapewnienie dropa Smile Im więcej graczy tym większa szansa, że uda się złowić w końcu lepsze przedmioty

Ja, Antonio z R6 również zgłaszam się do pomocy ;p pomagam na bieżąco maluchom także i teraz zapraszam ;p

Cały serwer zapraszam ludzi na R6 Big Grin im więcej tym lepiej, przekonacie się, że warto u nas grać Smile

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
04-02-2014 14:41 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Alkoholik_69
Forum Ace


Data rejestracji: 15-08-2011
Postów: 81
Klan: 69
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również pomogę Smile , nie ma najmniejszego problemu, przyda się paru nowych graczy Smile ..

__________________
R18 - Kropek
04-02-2014 15:26 Alkoholik_69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alkoholik_69 Dodaj Alkoholik_69 do Listy kontaktów
neroth01
Double Ace


Data rejestracji: 05-08-2013
Postów: 134
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może się skuszę Smile konto musi być założone od 7 lutego czy włącznie z 6?

Stokrotka nick poproszę Tongue

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
A jakiej reakcji oczekujesz?
(...)
3. Frytki proszę na gdańską + shake waniliowy (duży)

04-02-2014 15:47 neroth01 jest offline Szukaj postów użytkownika: neroth01 Dodaj neroth01 do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moim zdanie ta inicjatywa jest durna, problem leży w grze i to administratorzy powinni zadbać o to żeby gracze napływali zamiast odchodzić.

tym pomysłem tylko i wyłącznie pozwalacie adminom dalej nic w tej kwestii nie robić a do tego (co mnie bawi) robicie coś za co oni zgarną pieniądze.
04-02-2014 16:00 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neroth01 napisał(a)
a może się skuszę Smile konto musi być założone od 7 lutego czy włącznie z 6?

Stokrotka nick poproszę Tongue

Ładnie zaznaczyłem, że po 6 czyli dzień następny Big Grin czyli właśnie od 7 i dalej Smile

cytat:
a moim zdanie ta inicjatywa jest durna, problem leży w grze i to administratorzy powinni zadbać o to żeby gracze napływali zamiast odchodzić.

tym pomysłem tylko i wyłącznie pozwalacie adminom dalej nic w tej kwestii nie robić a do tego (co mnie bawi) robicie coś za co oni zgarną pieniądze.

No trudno nie wszystkim musi się to podobać, chciałbym tylko zauważyć, że mamy takie prawo nikt nam tego nie zabrania i nikt nie nakazuje.
A Admini zajmują się właśnie przyciągnięciem graczy (zajrzyj na forum poświęcone beta testom nowych aren Wink ).

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

04-02-2014 16:40 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nikomu nie zabraniam, ja tylko zaznaczam że ktokolwiek normalny to by poprosił o wypłatę na Waszym miejscu

co do "bety" to błagam... problemem jest to że gra odstrasza na 1 poziomie a nie to że na 100 nie ma co robić... problemem jest to że losowator działa jak działa... problemem jest to że są umierające serwery a każdy kolejny patch przydaje się głównie top 50 Wink

sam osobiście chciałem ostatnio wkręcić znajomego do gry... pograł godzinę i stwierdził że nudne bo trzeba długo czekać a on nie ma tyle czasu... powiedziałem o skracaniu ale nikt normalny nie zapłaci w tym momencie z nadzieją że "może jak zapłaci to gra się będzie nadawała do czegoś" i sobie poszedł ;]

a Sushi lata po forum i obraża userów w tym czasie ^^
04-02-2014 17:49 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kartel napisał(a)
ja nikomu nie zabraniam, ja tylko zaznaczam że ktokolwiek normalny to by poprosił o wypłatę na Waszym miejscu

co do "bety" to błagam... problemem jest to że gra odstrasza na 1 poziomie a nie to że na 100 nie ma co robić... problemem jest to że losowator działa jak działa... problemem jest to że są umierające serwery a każdy kolejny patch przydaje się głównie top 50 Wink

sam osobiście chciałem ostatnio wkręcić znajomego do gry... pograł godzinę i stwierdził że nudne bo trzeba długo czekać a on nie ma tyle czasu... powiedziałem o skracaniu ale nikt normalny nie zapłaci w tym momencie z nadzieją że "może jak zapłaci to gra się będzie nadawała do czegoś" i sobie poszedł ;]

a Sushi lata po forum i obraża userów w tym czasie ^^


Czyli twierdzisz, że jestem "nienormalny", tylko w jakim sensie?

Jak gra ma zachęcać na 1 poziomie? Chcecie od ręki po 30 min wpadać do top 50? Ludzie ruszcie trochę głową... Nic nie osiąga się z dnia na dzień. To tak samo jak wejdziesz na siłownie podniesiesz hantel i powiesz "kurde to jest za ciężkie", wyjdziesz, i nie wrócisz więcej.
Żadna gra na świecie nie jest łatwa od 1 poziomu, do FPS'ów trzema wytrenować "skilla", do RPG trzeba być naprawdę zawziętym, a gry przeglądarkowe wymagają czasu. Kto grał by w tę grę gdyby po tygodniu znalazł end gamowy sprzęt? Kto by chciał wybudować max kwadrat w 3 dni?
To, że komuś nie chciało się poznać czegoś nowego, czy najzwyczajniej go to nie wciągnęło nie znaczy, że gra jest nudna bo jak do tej pory gra w nią TYSIĄCE graczy na bagatela 17 serwerach.

Skoro ani beta Cię nie przekonuje, ani żadna zmiana w BW to wytłumacz mi co Ty tu robisz? Bo nie rozumiem? Skoro to jest złe, to zmień grę, zmień forum...

Powiedz mi w takim razie jak ma do was dotrzeć? Bo skoro napisanie czegoś raz nie daje rezultatów, napisanie drugi też nie...
Admini wyszli wam naprzeciw wprowadzając kilka udogodnień, to najchętniej wymusili byście na nich oddanie wam dostępu do bazy i nadpisania uber sprzętu.
A losowator to właśnie piękno necro, to on sprawia, że trzeba się wysilić, że można sprawdzić czy ma się te szczęście. Niby jest zły tyle osób na niego narzeka, ale i tak wolą grać właśnie na necro.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

04-02-2014 18:34 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Czyli twierdzisz, że jestem "nienormalny", tylko w jakim sensie?


Twierdze że jesteś nienormalny w takim sensie iż wyręczasz adminów... płacąc im za to i ściagając nowych ludzi którzy będą im płacić... i robisz to w sposób który tak defacto jest tylko i wyłącznie chwilowym rozwiązaniem problemu. ZA KTÓRY ONI POWINNI SIĘ WZIĄĆ A NIE GRACZE. Bo to jest tak jakby do zakładu fryzjerskiego przyszedł klient, sam się ostrzygł i jeszcze za to zapłacił.

cytat:
Jak gra ma zachęcać na 1 poziomie*?


*przez pierwsze ~75

cytat:
Chcecie od ręki po 30 min wpadać do top 50? Ludzie ruszcie trochę głową...


Proponuje samemu to zrobić i nie wkładać nikomu do ust słów których nie powiedział

cytat:
To tak samo jak wejdziesz na siłownie podniesiesz hantel i powiesz "kurde to jest za ciężkie", wyjdziesz, i nie wrócisz więcej.


Problem jest taki że ta siłownia ma 2 sale, w pierwszej znajdują się dwa hantelki i ławeczka do brzuszków, w drugiej jest wuchta sprzętu, trener, dietetyk itp. ale na drzwiach jest kartka "wejście tylko dla tych którzy wycisną 100kg na klatę" a karnet w identycznej cenie...

cytat:
Kto grał by w tę grę gdyby po tygodniu znalazł end gamowy sprzęt? Kto by chciał wybudować max kwadrat w 3 dni?

cytat:
Skoro ani beta Cię nie przekonuje, ani żadna zmiana w BW to wytłumacz mi co Ty tu robisz? Bo nie rozumiem? Skoro to jest złe, to zmień grę, zmień forum...

cytat:
Powiedz mi w takim razie jak ma do was dotrzeć? Bo skoro napisanie czegoś raz nie daje rezultatów, napisanie drugi też nie...



Czy tu są jakieś inne posty? bo Ty chyba nie mówisz do mnie.

cytat:
2012-10-21 19:35:01 --> zmiana własciciela


Oh, opowiedz mi więcej o tym z jaką wytwałością grałeś.


Nikt nie mówi o tym że ma być coś za darmo czy nawet łatwiej, chodzi o to żeby w a1 też coś się działo... bo na razie to można się ślinić patrząc na a3 a do tego czasu po prostu się męczyć w tej GRZE* a admini mają to w pompie bo wolą poczekać na inicjatywy ludzi którzy im ta grę będą ratować i dalej wprowadzić dużo fajnych (ale do skorzystania dopiero po xxx czasie gry) rzeczy

Chodzi o płynność której teraz brakuje, a1 jest do niczego, a2 jest stanem przejściowym, a3 dopiero cokolwiek oferuje... przez to żeby gra zaczęła dawać przyjemność najpierw trzeba co najmniej przez pół roku (albo lepiej) się męczyć i JESZCZE ZA TO PŁACIĆ z nadzieją że kiedyś zacznie być fun... i tak, fun jest w a3


*gra ma kurna bawić
04-02-2014 19:16 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Ujmak
Junior Member


Data rejestracji: 16-10-2013
Postów: 14
Skąd: Z daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kartel napisał(a)
a moim zdanie ta inicjatywa jest durna, problem leży w grze i to administratorzy powinni zadbać o to żeby gracze napływali zamiast odchodzić.

tym pomysłem tylko i wyłącznie pozwalacie adminom dalej nic w tej kwestii nie robić a do tego (co mnie bawi) robicie coś za co oni zgarną pieniądze.


Dokładnie.. ludzie by przychodzili na serwery jakby administracja im ułatwiła początek gry, a nie udupić już na starcie ( blokada 35 lvl ) Smile
04-02-2014 19:26 Ujmak jest offline Szukaj postów użytkownika: Ujmak Dodaj Ujmak do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze nie mam ochoty bawić się w takie przekomarzanki rotfl
Powiem Ci, że wytrwale grałem swoim kontem. A to które teraz posiadam, podniosłem z nicości bo 2 lata leżało nie używane.
Nie chce mi się cytować całości odpowiadać na każdy zarzut, ale jeszcze jakiś czas temu A3 nie było, a i tak w to graliśmy, ja pamiętam czasy gdy było A1 i wtedy też było naprawdę wielu graczy!

Tak pisałem do Ciebie, opisałem Twój tok myślenia.
Teraz piszesz 75 poziom wcześniej pierwszy zdecyduj się ile czasu gra jest nudna?

Skoro gra ma być ciekawa i fajna, a Ciebie ona nie bawi raz jeszcze zapytam bo tak się dziwnie złożyło, że na to pytanie nie odpisałeś:
Czemu w takim razie w to grasz?

Odp poproszę na PW, bo nie mam ochoty zaśmiecać własnego tematu. Poza tym zapraszam Cie do odpowiedniejszego dla Ciebie [Nekro] Ściana płaczu


Dla zainteresowanych zaraz pojawią sie dodatkowe nagrody! Rozdamy 5 x 14 dni premium!



@edit UP
Powtórzę raz jeszcze, gra która nie sprawia żadnych trudności to ŻADNA GRA!
Wy macie zbieranie złomu, pogoń za kolejnymi aktami nas martwi nabijanie lvli, zdobywanie sprzętu, przejście KW.
Każdy ma na co narzekać, tylko po co? Gramy bo lubimy w to grać mimo, że czasami naprawdę mocno nas ta gra denerwuje.

@edit down
Nowe serwery są pełne nowych i starych wyjadaczy, bo tam jest szansa dopchać się do topki. Ten temat tego nie gwarantuje, ale gwarantuje pomoc, poznanie nowych ludzi lub pogadanie z tymi, których się zna. Nic ponadto. Reszta jest tylko formą zachęty. By wybrać właśnie ten serwer, mimo że nie ma szans na bycie graczem w Top 10!

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 04-02-2014 19:59.

04-02-2014 19:28 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bo tak się dziwnie złożyło, że na to pytanie nie odpisałeś: Czemu w takim razie w to grasz?


jak zwykle się złożyło że coś sobie wmówiłeś :
cytat:
i tak, fun jest w a3




cytat:
Powtórzę raz jeszcze, gra która nie sprawia żadnych trudności to ŻADNA GRA!


a gra która nie sprawia funu to jest czym?*


cytat:
ale jeszcze jakiś czas temu A3 nie było, a i tak w to graliśmy, ja pamiętam czasy gdy było A1 i wtedy też było naprawdę wielu graczy!


tak bo było a2, wszyscy byli w a2 do którego szło się dokulać w ciągu miesiąca


i skoro gra jest tak wspaniale mega trudna i w ogóle super... TO SKĄD SIĘ WZIĄŁ TEN TEMAT? najwidoczniej jednak coś w tym jest że ludzi NIE PRZYBYWA na wszystkich serwerach są wciąż te same ryje które przejmują te same postacie... ale nikogo nowego nigdzie nie dochodzi... bo każdy kolejny patch ma przedłużać lategame i to jest niby środek który ma zwiększyć liczbę graczy? to jedynie może zatrzymać obecnych... ale jak widać wiele serwerów jest już prawie martwych... nie ma tu kogo zatrzymywać.


cytat:
Poza tym zapraszam Cie do odpowiedniejszego dla Ciebie [Nekro] Ściana płaczu


tej żałosnej próby obrazy nawet szkoda komentować

*widząc Twój sposób rozumowania to wolę szczegółowo wyjaśnić iż tak powiedziałem że fun jest w a3 ale powiedziałem również że do tego czasu trzeba pół roku grać bez żadnej frajdy z tego

edit up: doskonale to wiem, dlatego powiedziałem że jest to tylko pomysł który podwyższy morale i wrzuci kilka dodatkowych złotych do kieszeni twórców... po za tym nic innego bo ludzie którzy dotrwają do a3 to będzie się dało na palcach jednej reki policzyć

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kartel: 04-02-2014 20:15.

04-02-2014 19:53 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro piszesz ze do a2 mozna sie dokulac w miesiac to w 5 robisz 50-65lvl?
brawo logiki



do tematu
super inicjatywa trzymam kciuki
moze sam sprobuje sil na r6

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

04-02-2014 20:01 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neroth01 napisał(a)
a może się skuszę Smile konto musi być założone od 7 lutego czy włącznie z 6?

Stokrotka nick poproszę Tongue


Czyli można przyjąć, że mam już jednego maluszka na wychowanie Smile

nick Parysada

__________________

04-02-2014 20:09 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stokrotkaa napisał(a)
cytat:
neroth01 napisał(a)
a może się skuszę Smile konto musi być założone od 7 lutego czy włącznie z 6?

Stokrotka nick poproszę Tongue


Czyli można przyjąć, że mam już jednego maluszka na wychowanie Smile

nick Parysada

Oby nie jedyny Big Grin

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

04-02-2014 20:17 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
fishbone86
Newbie


Data rejestracji: 18-06-2012
Postów: 6
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja powiem tylko tyle Wink . jak najbardziej pomysl sie mnie podoba i jak najbardziej na dzien dobry 5 razy po 14 dni funduje zgodnie z zalozeniami tematuSmile z wieksza iloscia pomyslimy, na raziek projekt sie rozwija Smile .

co do kolegi kartela, oj chyba zmeczony i to BARRRDZO (albo jedno za malo nie wiem) Smile .

ja mialem 3 podejscia do bw i rok w rok jakos sie nie moglem przekonac, az w koncu jestem (dramat wiem Tongue ) zrozumialem i poznalem inna spolecznosc, inny sposob wypoczywania itd Smile . mam czas to gram nie mam to nie, bardzo proste (bo ile mozna w diablo pykac Tongue PP albo inne tam starcrafty morrowindy csy warcrafty itd. wyrasta sie znaczy dzieciaki nie daja spokoju Tongue )
wiec mam czas jak pojda spac, troche zonka zrzedzi ale po cos ja w koncu mam Wink .

a tak na powaznie moi mili ZAPRASZAMY Smile a adminow sie nie czepiac, przeciez to tez sa ludzie i tez maja wytyczne od szefostwa Smile .

P.S. nie spamujcie tematu ze nie ma opcji 14 dni, juz wyjasniam, otoz jest Tongue . flaga anglii no i to tylko sms Wink . wlasnie tam mieszkam Smile .

POZDRAWIAM ! ! !

fishbone
R6
04-02-2014 20:23 fishbone86 jest offline Szukaj postów użytkownika: fishbone86 Dodaj fishbone86 do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
"W pogonie za top'ką"

Dla gracza, który jako pierwszy wbije 50 lvl ufunduje 35 dni konta premium!
Warunkiem wzięcia udziału w tym drobnym konkursie jest założenie konta po 06.02.2014 (po oznacza dzień następny i kolejne), oraz podanie w temacie linku do swojego profilu z dopiskiem "W pogonie za top'ką".

Chcesz przyciągnąć nowych graczy, i jednocześnie zepsuć im postać, żeby wyżej nie mieli jak grać inaczej niż potępem :/? Czy wypromować osoby, które mają znajomych na serwerze, i będą mogły się zapożyczyć, lecieć z poziomami na ślepo, a przy tym nie bać się o brak dropa przez zepsucie trenu?

Co do inicjatywy - powodzenia, może uda wam się coś ożywić ten serwer.

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

04-02-2014 20:37 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
namina (r4) napisał(a)
cytat:
"W pogonie za top'ką"

Dla gracza, który jako pierwszy wbije 50 lvl ufunduje 35 dni konta premium!
Warunkiem wzięcia udziału w tym drobnym konkursie jest założenie konta po 06.02.2014 (po oznacza dzień następny i kolejne), oraz podanie w temacie linku do swojego profilu z dopiskiem "W pogonie za top'ką".

Chcesz przyciągnąć nowych graczy, i jednocześnie zepsuć im postać, żeby wyżej nie mieli jak grać inaczej niż potępem :/? Czy wypromować osoby, które mają znajomych na serwerze, i będą mogły się zapożyczyć, lecieć z poziomami na ślepo, a przy tym nie bać się o brak dropa przez zepsucie trenu?

Co do inicjatywy - powodzenia, może uda wam się coś ożywić ten serwer.

Chce uszanować decyzję graczy, którzy wolą grać niż zbierać złom. Zrobienie sobie full trenu na 50 lvlu to już sama w sobie nagroda i pewna "wyższość" nad innymi. Jest też nagroda dla dropera prawda?
Chcemy też by nie wyszło tak, że ktoś wbije na serwer tylko po to by dostać te kilka dni premki i się skasuje bo myślałem nada rozdaniem tych 5x14 dni dla pierwszy ogólnie pięciu graczy którzy założą postać i napiszą w temacie.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

04-02-2014 20:43 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Antrag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2011
Postów: 186
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no , jestescie jednak stado . Co za pomysl rotfl
04-02-2014 23:26 Antrag jest offline Szukaj postów użytkownika: Antrag Dodaj Antrag do Listy kontaktów
Stager
Full Member


Data rejestracji: 24-06-2013
Postów: 54
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Trw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja z chęcią przygarnę jakieś konto.Doświadczenie jest

jak cos to PW

dziękuje

__________________
Sampiro
05-02-2014 09:46 Stager jest offline Strona domowa Stager Szukaj postów użytkownika: Stager Dodaj Stager do Listy kontaktów AIM Screen Name of Stager: sadas YIM Account Name of Stager: sdadas Zobacz profil MSN Stager
fonseka998
Member


images/avatars/avatar-20387.jpg

Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 28
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja się chyba zdecyduje na wystartowanie na r6 Tongue


ale jak ktoś ma do oddania konto to też rozważę



gram na r12 i tu też pewnie bym sobie poradził rotfl


http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2469886172



r12 nick Gerrard

__________________

05-02-2014 17:49 fonseka998 jest offline Szukaj postów użytkownika: fonseka998 Dodaj fonseka998 do Listy kontaktów
NaLuzie
Junior Member


Data rejestracji: 17-12-2013
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam jak coś do wymiany konto na r16 za własnie r6 !
05-02-2014 19:40 NaLuzie jest offline Szukaj postów użytkownika: NaLuzie Dodaj NaLuzie do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
namina (r4) napisał(a)
cytat:
"W pogonie za top'ką"

Dla gracza, który jako pierwszy wbije 50 lvl ufunduje 35 dni konta premium!
Warunkiem wzięcia udziału w tym drobnym konkursie jest założenie konta po 06.02.2014 (po oznacza dzień następny i kolejne), oraz podanie w temacie linku do swojego profilu z dopiskiem "W pogonie za top'ką".

Chcesz przyciągnąć nowych graczy, i jednocześnie zepsuć im postać, żeby wyżej nie mieli jak grać inaczej niż potępem :/? Czy wypromować osoby, które mają znajomych na serwerze, i będą mogły się zapożyczyć, lecieć z poziomami na ślepo, a przy tym nie bać się o brak dropa przez zepsucie trenu?

Co do inicjatywy - powodzenia, może uda wam się coś ożywić ten serwer.

Chce uszanować decyzję graczy, którzy wolą grać niż zbierać złom. Zrobienie sobie full trenu na 50 lvlu to już sama w sobie nagroda i pewna "wyższość" nad innymi. Jest też nagroda dla dropera prawda?
Chcemy też by nie wyszło tak, że ktoś wbije na serwer tylko po to by dostać te kilka dni premki i się skasuje bo myślałem nada rozdaniem tych 5x14 dni dla pierwszy ogólnie pięciu graczy którzy założą postać i napiszą w temacie.





Napisz do Konrada lub Sushiego z prośbą o wgranie skryptu z rankingiem tylko dla nowych graczy
Skrypt jest już gotowy - był napisany na potrzeby konkursu R1

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
05-02-2014 20:54 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
aklats
Lord


images/avatars/avatar-25044.jpg

Data rejestracji: 24-04-2013
Postów: 253

RE: Poszukiwany! Poszukiwana! Czas na R6! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brak balansu w tej propozycji... Smile
Ile nowych maluchów chcecie?
100? 200?
Powiedzmy że 200, na starym serwerze.
Recepta jest prosta.
Opłaćcie więc Im 200 kont premkami na czas trwania konkursu i dajcie 20 nagród po rok premki 20 najlepszym po zakończeniu konkursu.
200 nowych maluchów będzie przez cały konkurs, a 20 pozostanie jeszcze rok dłużej.

Jeśli taki konkurs będzie startował jeden po drugim, jeden się zakończy, drugi rozpocznie to macie trwale 200 nowych maluchów na serwerze.
I jest balans... Smile
Po prostu dajecie za mały ten bonus, tak na oko kilka tysięcy razy za mało dni premium oferujecie maluchom... Wink

Kto nie złapał ironii wyżej to trudno, nie tłumaczę bo jakąś minimalna inteligencję każdy czytający mieć powinien.

A na poważnie, skoro np za blaszkę za białego smoka nie ma nawet jednego jedynego dnia premki dla malucha w grze od systemu to wszystkie takie konkursowe pomysły mogę ocenić tylko w jeden sposób.

Tak na marginesie:

Propozycja - Mistrz i Uczeń

niech uczeń może sobie tak po prostu kliknąć pobieranie dni premium od seniora...
będzie to dokładnie to samo... Smile

__________________
cytat:
Caen napisał(a)
@SosnaN - piszesz brednie,
Twoja propozycja jest kompletnie nierealna,
Tego się NIE DA zrobić.

05-02-2014 21:43 aklats jest offline Szukaj postów użytkownika: aklats Dodaj aklats do Listy kontaktów
waldi515
Newbie


images/avatars/avatar-20094.jpg

Data rejestracji: 23-11-2010
Postów: 3
Klan: Ha-Sm]
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WAWA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Że dorzucę parę słów od siebie miałem przyjemność grać na tym serwerze, do czasu kiedy topka tj. klany evolution a było ich cztery nie postanowiły wykasować klocki mniejszym klanom, czym skutecznie pozbyły się współgraczy (tych mniejszych) młodzież zamiast sprzedawać złom i za pr -ki rozwijać postać musiała odbudowywać klocki.


pozdrowienia dla topki waldi515 rip handlarze -śmiercią R6

__________________
r6 - waldi515
r10-agata515


...Handlarze Śmiercią...

05-02-2014 23:44 waldi515 jest offline Szukaj postów użytkownika: waldi515 Dodaj waldi515 do Listy kontaktów
Jara-m
Triple Ace


images/avatars/avatar-22833.jpeg

Data rejestracji: 17-03-2011
Postów: 164
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto zrobiłem chwilę temu mam 9 lvl i jadę złom no i liczę na pomoc / pozdrawiam Smile

__________________
r6 : Effy
r10 : Foreya
r11 : Valkir
06-02-2014 01:26 Jara-m jest offline Szukaj postów użytkownika: Jara-m Dodaj Jara-m do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wojciech Cejrowski swego czasu powiedział o posłance Senyszyn, że z debilami się nie dyskutuje... Ja skomentuje ten fragment:

cytat:
Kartel napisał(a)
problemem jest to że gra odstrasza na 1 poziomie


podobnie:

Z nupami się nie dyskutuje.




A wracając do tematu. Możliwe, że wrócę na r6... zapolować na nagrodę "Podwójny szczęściarz".
Pleased

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
06-02-2014 08:35 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszam wszystkich chętnych, pamiętajcie że konkurs rusza jutro a warunkiem wzięcia w jego udziale jest wpis w tym temacie Big Grin (uściślę, potrzebne są również wasze nicki Big Grin , linki do profilu, żebym mógł was zidentyfikować Big Grin )

Dziękuję również za słowa wsparcia i słowa krytyki, przynajmniej wiem, że akcja dotarła do kilku graczy Big Grin

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 06-02-2014 10:52.

06-02-2014 10:38 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Poszukiwany! Poszukiwana! Czas na R6!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH