Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY kto sie ostanio logował » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony kto sie ostanio logował
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zdyszek
Newbie


Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: koszalin

kto sie ostanio logował Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podupada gra co mnie martwi zero ruchów poza małymi grupkami ludzi na starych serwerach zmuszacie do skakania na coraz nowsze serwewry a wystarczy otworzyc pare z akcentem brak aktywnosci miesic poza urlopem i wypad ograniczona ilosc ciagła aktywnosac rodzi ta gre elitarna luczie beda chcieli w nia grac a nie akakac jak gucio poza maja

__________________
R6:zdyszek
14-02-2014 23:37 zdyszek jest offline Szukaj postów użytkownika: zdyszek Dodaj zdyszek do Listy kontaktów
zdyszek
Newbie


Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: koszalin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez zdyszek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pisze z tel przepraszam za błedy

__________________
R6:zdyszek
14-02-2014 23:38 zdyszek jest offline Szukaj postów użytkownika: zdyszek Dodaj zdyszek do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

że what?
14-02-2014 23:43 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie przepraszaj tylko pisz tak żeby można było zrozumieć co chcesz przekazać. Ja tylko zrozumiałem że chodzi o małą ilość aktywnych graczy na starych serwerach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dwim: 15-02-2014 00:40.

15-02-2014 00:39 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak sie narobilo 17 serwerow, a w wakacje pewnie i 18 to tak jest, bylo otworzyc ze trzy necro2, trzy morie plus necro1 i bylby luz moze wtedy byloby wiecej aktywnych graczy na jeden serwer.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cronxxx: 15-02-2014 02:34.

15-02-2014 02:32 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiecie sensu nowych serwerów, tak jak ja nie rozumiem pierwszego posta.

Myślę, że autor tematu może śmiało startować w kategorii "najdłuższego zdania bez sensu na forum" Tongue

Temat wałkowany, nowe serwery przyciągają starych i nowych graczy, na starcie wszyscy są równi. Na starych serwerach już tak nie ma. Chociaż ostatnio były propozycje, które może zmienią coś, przyśpieszą rozwój nowych aktywnych graczy na starych serwerach.

Więc poszperaj w tematach a na pewno znajdziesz odpowiedni i zaspokoisz swoją ciekawość Smile

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
15-02-2014 08:16 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem co to za głupoty. zamykam

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
16-02-2014 01:14 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY kto sie ostanio logował

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH