Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R1 też szuka nowych graczy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (11): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R1 też szuka nowych graczy 69 Ankieta - średnia ocena: 6,35
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Lamp R1 też szuka nowych graczy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R1 Tradycja, Siła , Honor, Walka!
R1 Zaprasza

Może Ty chcesz zostać wampirem , którego będzie się bało R1?
Zostań jednym z nas!
Necro V1 czeka
Expy i demony na Ciebie czekają . . . .
Razem z nowymi lub starymi przyjaciółmi odwiedzaj po staremu lokacje exp.
Do kogo dołączysz? Jaki klan zasilisz? z Kim będziesz chodził na expy?
Zaskocz nas! Dołącz do nas i walczmy razem
Gracze R1 zapraszają do wspólnej Gry!
Klany na Ciebie czekają
Przygody także
Jedyny serwer , na którym towarzyszy duża ilość płci pięknej, i to jeszcze jakiej Smile



Co mamy do zaoferowania?W sumie to dużo :

Plusy:

Oryginalność serwera !(jedyny serwer necro V1 Big Grin )
Złom stoi po 980pr+ dla ogarniętych złomiarzy to jest idealny startWink 1kk ze złomu da się wyciągnąć
Klany, które chętne są do pomocy:
Orion
Illuminati
Złodzieje Dusz
Mini Corvi Tenebris
NILFGARD
Alien Sex Fiend

i wiele innych
S3 do rolowania zawsze się znajdzie Wink
Eq-jest jego multum każdy coś ma do sprzedania Smile .
No i atmosfera najlepsza jaka może być na serwerachSmile nigdzie nie ma lepszejSmile
Na R1 także jest największa ilość pań, które są bardzoo sympatyczne Smile ).
Expy wchodzą łatwo do anuba Tongue , Eq jest bardzo łatwo skołować :-) , da się na szczęściu od razu solować białasa Smile .
Łatwo zdobyć tutaj wieleSmile , klany szukają graczy.
Nawet czasem są wojenki co na Bw jest już archaizmem .
ANUB, WENDOL? Nam to nie straszne!Smile Nawet Kronos czasem ulega urokowi R1Wink .
2 mapa? Runki lecą soczyście Smile

Epiki lecą i to ciekawe , więc przekonaj się czy też zdobędziesz ciekawego epika.
Boisz się łapaczy? Spokojny był nerf, a kultek buff, więc na co czekasz?! Dołączaj do nas i walcz ramię w ramię z nami!

Zapraszam na najbardziej oryginalny i najlepszy serwer na Bloodwars.pl


Ja się deklaruję , że mogę wziąć maluchów pod swoją opiekęSmile -Endrju

Ktoś chętny pomóc? zapraszam do komentarzySmile




R1 jest najżywsze Smile Dowody? Ten konkurs na fb(obiektywny, ale mamy 2 miejsce) więc jakieś poparcie argumentem jest.


Pisać do mnie ja zawszę pomogę ~Endrju

Ten post był edytowany 9 raz(y), ostatnio edytowany przez Endrju723: 23-04-2016 12:12.

28-02-2014 21:53 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

RE: R1 też szuka nowych graczy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Endrju723 napisał(a)
Co mamy do zaoferowania?W sumie to dużo :

Plusy:

Oryginalność serwera !(jedyny serwer necro V1 Big Grin )
Złom stoi po 230pr+ dla ogarniętych złomiarzy to jest idealny startWink 1kk ze złomu da się wyciągnąć
Klany, które chętne są do pomocy:
Orion
Illuminati
Złodzieje Dusz
i wiele innych
S3 do rolowania zawsze się znajdzie Wink
Eq-jest jego multum każdy coś ma do sprzedania Smile .
No i atmosfera najlepsza jaka może być na serwerachSmile nigdzie nie ma lepszejSmile


Zapraszam na najbardziej oryginalny i najlepszy serwer na Bloodwars.pl


Ja się deklaruję , że mogę wziąć maluchów pod swoją opiekęSmile -Endjuulol

Ktoś chętny pomóc? zapraszam do komentarzySmile



To samo ;p Inicjatywa dobra, trza pozyskiwać nowych graczy, ale lepsze to w misz-maszu niż w systemie, bo to nie propozycja zmiany gry ;p

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
28-02-2014 22:07 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Endrju723
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To proszę o przeniesienie
28-02-2014 22:28 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Xzar
Kozioł Zagłady


images/avatars/avatar-24905.jpg

Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 2.010
Klan: Perwersi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę więc do misz-maszu.
28-02-2014 23:27 Xzar jest offline Szukaj postów użytkownika: Xzar Dodaj Xzar do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym zaczął od podsumowań Sushiego w zaletach

Polskie Serwery:
[...]
Większość z Was to mężczyźni... Chociaż jeżeli szukasz dziewczyny zainteresowanej grami komputerowymi to największą szansę masz na ... R1


Konkurs na R1 był nie tak dawno
Teraz jest konkurencja z innych R i to z nagrodami
Chyba zły moment na zachęcanie.

I o to s3 do rolowania, to bym najpierw Date zaczepił
Czy dadzą nowym immunitet jak otanio
Bo inaczej bez współpracy top3 może być ciężko skołować s3 na rzecz konkursu.
Gdy maluch bedzie musiał jeszcze rolki ogarnąć

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
01-03-2014 00:10 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Endrju723
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do date to raczej ja nic nie zdziałam, ponieważ nie znam tam prawie żadnej osoby(2-3 może).


Administracja mogłaby się także zaangażować (prosimy Tongue ), ponieważ nie znam gry, w której gracze są tak zaangażowani do wspierania gry :-)
01-03-2014 07:56 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
tomisz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Orion oczywiście wspomoże każdego chętnego. Smile
Zawsze przyda się nowa krew w zespole Big Grin

__________________
R1 - tomisz
01-03-2014 09:23 tomisz jest offline Szukaj postów użytkownika: tomisz Dodaj tomisz do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Endrju723
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś jeszcze wspiera ?Smile
01-03-2014 21:44 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
xXmlodywysekXx
Junior Member


images/avatars/avatar-24948.jpg

Data rejestracji: 12-02-2012
Postów: 16
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: okolice Kielc

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co mi tam... niech będzie... jestem za Smile

__________________

serwer : R1

Jeśli wygram lub kupie przez KT złóż ofertę Smile
02-03-2014 00:12 xXmlodywysekXx jest offline Szukaj postów użytkownika: xXmlodywysekXx Dodaj xXmlodywysekXx do Listy kontaktów
Ghost_Warrior
Double Ace


images/avatars/avatar-25518.jpg

Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 136
Klan: Corvi Tenebris/DUKE/DA.TE. CHUCKY DOLLS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAK najlepsze necro łatwe do ogarnięcia prefixy,sufixy i fajne rzeczy na Kanale Publicznym polecam SERDECZNIE ZAPRASZAM Pleased

__________________
"Bóg wybacza wszystkim człowiek niektórym Ghost nie wybacza nikomu."

R1 Chloe Decker

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ghost_Warrior: 02-03-2014 02:35.

02-03-2014 02:35 Ghost_Warrior jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghost_Warrior Dodaj Ghost_Warrior do Listy kontaktów
RAGNAROCK
Double Ace


images/avatars/avatar-5322.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 137
Klan: K.A.K
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Big Grin Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram i tyle... Wink

__________________


ID - R1 9697/ R3 8104/ R8 661

02-03-2014 12:10 RAGNAROCK jest offline Szukaj postów użytkownika: RAGNAROCK Dodaj RAGNAROCK do Listy kontaktów
vysek
Junior Member


images/avatars/avatar-19527.jpg

Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszamy na r1 Big Grin

__________________
R1: vysek

02-03-2014 14:12 vysek jest offline Szukaj postów użytkownika: vysek Dodaj vysek do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Endrju723
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszać rozsyłać temat itp. Smile działajmy Wink ) ja się staram jak mogę Tongue
02-03-2014 14:15 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja także postaram się pomóc na ile tylko będę mógł choć wg mnie ten pomysł raczej nie wypali. Zbyt dużo serwerów szuka teraz świeżej krwi, najlepiej przeczekać i jak już skończą się promować zaczynać takie akcje, tylko lepiej przemyślane.
Zacząć trzeba odgórnie, od rozmów z DATE i DUKE żeby maluchom zapewnić nietykalność na czas rozwoju (przy okazji może by się znalazły ze 3 - 4 "trójki" do rolek dla nich).
No i przede wszystkim - promować akcję poza forum BW!!! Bo tutaj może to przyciągnąć naprawdę niewielu graczy. Informujcie swoich znajomych, zachęcajcie przyjaciół/sąsiadów/współpracowników etc. W każdym razie życzę akcji powodzenia i dajcie znać jak bym mógł jakoś pomóc Wink

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
02-03-2014 23:04 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Im więcej dodatkowego sceptycyzmu siejecie zachęcając ludzi tym gorszy efekt uzyskacie Smile

Klanom TOP wystarczy dać linka - im też zależy na nowej krwi na serwerze Smile Niech przemyślą, przetrawią Smile

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

02-03-2014 23:26 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Umrzyj!
Junior Member


images/avatars/avatar-24987.jpg

Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 23
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Obalony władca piekła.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sephi, ale taka prawda. R11 szuka, R6 szuka. Za chwilę dojdzie jeszcze R2/3/4/5/7/8 itd.
Trzeba przeczekać konkurencję i tyle. Tym bardziej że oni (R6) są o wiele lepiej zorganizowani. Mają konkursy z premką itp.

__________________
r1 : Ingvarr
ex nick : Sir Ingvarr
02-03-2014 23:34 Umrzyj! jest offline Szukaj postów użytkownika: Umrzyj! Dodaj Umrzyj! do Listy kontaktów
darknes
Forum Ace


images/avatars/avatar-22921.jpg

Data rejestracji: 01-02-2012
Postów: 77
Klan: VVV
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: prw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r1 rotfl

łapa w góre Tongue

__________________
R1 R16 dark angel rotfl

KUPIŁEM/SPRZEDAŁEM - info w grze
03-03-2014 06:05 darknes jest offline Szukaj postów użytkownika: darknes Dodaj darknes do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Endrju723
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grunt to pozytywne nastawienie Tongue .


Ja tam staram się publikować ten temat po za BW Smile .


Fajnie , by było jakby interia tą akcje wsparła, ponieważ to takie ciekawe, że gracze szukają innych( cóż trzeba ratować nasz kochany serwer).


Więc pozytywne myślenie i się staramy R1

Btw. już kilka graczy dołączyło do nas, czyli działa Smile
03-03-2014 09:04 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaczać trzeba od samej góry, a nie od graczy,

sorry bardzo ale jak ludzie tu mają grać jak administrator Sushi maker ostatnio na forum udzielił sie - Zamieszczono: 24-02-2014 16:39

to tylko tydzien nieobecności, a co mnie to, gre ja moge zmienic, on pracy juz nie bardzo.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

03-03-2014 10:33 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
hydrocannabinol
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2013
Postów: 21
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więcej ludzi odchodzi niż przychodzi, administracja nie robi nic by przyciągnąć nowych graczy, najlepiej widać to na przykładzie R1, z którego sam odeszłem bo nie widziałem sensu siedzenia po 8 godzin dziennie by móc za 25 lat zrównać się z Lopem, cóż szacun dla Was że tam trwacie pomimo takiej ujowej sytuacji, ale to nie ma sensu Big Grin

Bloodwars niedługo przestanie istnieć, a zostaną tylko uzależnieni od tej popapranej gry.

Pozdrawiam rotfl
03-03-2014 13:47 hydrocannabinol jest offline Szukaj postów użytkownika: hydrocannabinol Dodaj hydrocannabinol do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Endrju723
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Syn co jak co, ale masz rację dlatego trzeba się starać, może administracja to zauważy i może wreszcie wspomoże nasSmile .


Nie można też odstraszać tą grą bo to jedna z najlepiej rozwiniętych gier "na przeglądarkę", a po za tym to jest Polska produkcja! Trzeba wspierać swój kraj Tongue .
03-03-2014 16:25 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
moherofeles
Snajper


images/avatars/avatar-20055.jpg

Data rejestracji: 02-01-2011
Postów: 101
Klan: PhOeNiX
Kraina: Necropolia
Skąd: Zamość-->Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
zaczać trzeba od samej góry, a nie od graczy,

sorry bardzo ale jak ludzie tu mają grać jak administrator Sushi maker ostatnio na forum udzielił sie - Zamieszczono: 24-02-2014 16:39

to tylko tydzien nieobecności, a co mnie to, gre ja moge zmienic, on pracy juz nie bardzo.


zgadzam sie w 100 %

Administracja od dłuższego czasu zapomniała o R1 inne serewry trż po mału umierają, tak że czy to my gracze mamy szukać innych nowych graczy żeby BW Team zarobiło na tym? Proszę Was, to oni powinni to zrobić dla nas, bo mają z tego korzyści, a my jakie mamy korzyści? Płacimy premke i co? nudy !
Niech coś zmienią, niech zachęcają do gry ...

__________________
Nick w grze :
R1 moherofeles -postać usunięta
R14 DarkDevil -postać usunięta
03-03-2014 16:47 moherofeles jest offline Szukaj postów użytkownika: moherofeles Dodaj moherofeles do Listy kontaktów
Ghost_Warrior
Double Ace


images/avatars/avatar-25518.jpg

Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 136
Klan: Corvi Tenebris/DUKE/DA.TE. CHUCKY DOLLS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może by ktoś z góry coś napisał może na interi rozreklamować może jakieś pisma młodzieżowe może jakiś konkurs tylko żeby go najpierw rozreklamować na innych serwach ?

czekam na odpowiedz kogoś z góry

__________________
"Bóg wybacza wszystkim człowiek niektórym Ghost nie wybacza nikomu."

R1 Chloe Decker
03-03-2014 17:02 Ghost_Warrior jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghost_Warrior Dodaj Ghost_Warrior do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Endrju723
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taka prawda administracja musi tą inicjatywę wspierać bo to w ich interesie. Może przecież ten temat na fb udostępnić bo wiadomo znajomi znajomych widzą, więc może to dojść do graczy , którzy wql. w BW nie grają . Mają duże pole do popisu tylko jedno pytanie

Czy im się będzie chciało?
03-03-2014 20:36 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

RE: R1 też szuka nowych graczy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Endrju723 napisał(a)
No i atmosfera najlepsza jaka może być na serwerachSmile nigdzie nie ma lepszejSmile
Na R1 także jest największa ilość pań, które są bardzoo sympatyczne Smile ).
Zapraszam na najbardziej oryginalny i najlepszy serwer na Bloodwars.pl



ale Ty tu czarujesz Big Grin też tak myślałam kilka lat wstecz, dopóki nie pojawił się sb...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stokrotkaa: 03-03-2014 21:29.

03-03-2014 21:27 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Endrju723
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stokrotko , ale na innych serwach nie ma takiej atmosferki Smile . Wiadomo są napinacze typu bla, ale to jest urok tego serwa.
04-03-2014 06:55 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
MANDA
Double Ace


Data rejestracji: 29-06-2011
Postów: 119
Klan: VVV
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i jest jeszcze coś bardzo istotnego.
Pamiętajcie że r1 to najstarszy serwer i najdłużej będący tu gracze.
Większość już w realu się zna. Zawarły się przyjaźnie.
Łatwiej przebywać w gronie znajomych.
Endju szacun za pomysł. Bardzo dobrze.

__________________
r1- Barenzi
04-03-2014 10:26 MANDA jest offline Szukaj postów użytkownika: MANDA Dodaj MANDA do Listy kontaktów
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r1 gra może 200 osób, z tego max 100 aktywnych. To, że sobie ktoś wpisuje cuda i wianki w liczbie populacji, nic nie zmieni, oni nie kasują liczby graczy bo im wstyd. Za to z uporem maniaka odsyłają z kwitkiem tych co chcą grać, ale im osoba nie pasuje bo jest za uczciwa. Big Grin

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Anfa: 04-03-2014 12:17.

04-03-2014 11:50 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Cronxxx: 04-03-2014 14:19.

04-03-2014 13:03 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Endrju723
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MANDA napisał(a)
No i jest jeszcze coś bardzo istotnego.
Pamiętajcie że r1 to najstarszy serwer i najdłużej będący tu gracze.
Większość już w realu się zna. Zawarły się przyjaźnie.
Łatwiej przebywać w gronie znajomych.
Endju szacun za pomysł. Bardzo dobrze.



Masz rację Smile ) i dziękuję, że Ci się to podoba Wink ) miło to słyszećSmile

Dzięki wszystkim tym co wspierają akcjęSmile

SUSHI , Konrad pomóżcie Smile
04-03-2014 16:38 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Strony (11): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R1 też szuka nowych graczy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH