Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz
Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 127 - 249
Cechy: trafienie -12, szansa trafienia krytycznego +54 %, obrażenia broni +46
Wymagania: POZIOM: 82, SIŁA: 85, Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 81 000 PLN


dzisiejsze znalezisko


ostatni na aukcji poszedl za 999k, ile moze być wart?

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

03-03-2014 13:24 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak jak pisałem na sb

1 kk to absolutnie minimum - bo ludzie speedów na roboty potrzebują

na aukcji może i pod 1,5 kk

__________________
R7 - Desmodontidae

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Desmodontidae: 03-03-2014 13:27.

03-03-2014 13:25 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

RE: Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Nosferek
ostatni na aukcji poszedl za 999k,

wiec tyle wart chyba logiczne Smile

__________________
Game over rotfl
03-03-2014 15:33 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
Lizafka
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 65
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WLKP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1kk , a na aukcji nawet do 1,5kk jak beda napalencySmile
nadal jest zapotrzebowanie na rynku na takie cacka
03-03-2014 16:30 Lizafka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lizafka Dodaj Lizafka do Listy kontaktów
DEFON
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 30
Kraina: Necropolia III
Skąd: CZe-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na roboty ideał

1,5kk może spokojnie sięgnąć po zatym tak jak TOPowe klany robią roboty to szybko się zwróci.

__________________
R4
R7
03-03-2014 16:43 DEFON jest offline Szukaj postów użytkownika: DEFON Dodaj DEFON do Listy kontaktów
Adrek13
Full Member


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 54
Klan: Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wałbrzych

RE: Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no korbacz całkiem przyzwoity , min. dmg lekko kuleje ale średnia wychodzi naprawde niezła,
no i krytyk 54% spokojnie z pajakami dla zasiegu lub tytanami dla podniesienia dmg + evo + jednoraz i mamy całkiem ładny sprzęcik za nieduże pr, moja wycenka to min. 1kk, a dając 1,5kk też nie przepłacamy
03-03-2014 18:46 Adrek13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrek13 Dodaj Adrek13 do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nosferek
RE: Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no widzisz Kapitanciu to było w grudniui na aukcji w grze gdzie niewielu zagląda, dlatego pytam i wychodzi na to, że coś się jednak zmieniło


upp

Można zamknąć

Jak się okzało 3 osobom ten korbacz się bardzo podobał:


Nadawca: XXX
Tytuł wiadomości: Re: Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz
Data wysłania: 2014-03-03 18:10:23
Dało by radę pożyczyć przed 18:30 bo robot o tej się kończy i jak by się
sprawdził to dom 1,3kk



Nadawca: XXX
Tytuł wiadomości: Re: KORBA
Data wysłania: 2014-03-03 18:01:39
qwa 1,5 i jest moja pasuje



Nadawca: XXX
Tytuł wiadomości: Re: tak zebys byl na biezaco
Data wysłania: 2014-03-03 18:43:31
moge dac 1,6Smile


Także jak widać wyceny po 1,5kk nie były przesadzone

Można zamknąć

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 03-03-2014 20:26.

03-03-2014 18:53 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
elanowiec
Junior Member


Data rejestracji: 18-11-2011
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wart nawet wiecej niz 1.6kk malo 2h z dmg

__________________
R4 : Dupcyk
03-03-2014 21:36 elanowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: elanowiec Dodaj elanowiec do Listy kontaktów
drep
Lord


images/avatars/avatar-12301.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 345
Klan: MASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Średni dmg kuleje mocno, ale dla low-levela się zda. Z braku laku...

W zyciu nie dąłbym więcej niż 500k, ale skoro niektórzy nie mają co robić z kasą - niech płaca te 1kk ^^

__________________
r4: drep
04-03-2014 09:24 drep jest offline Szukaj postów użytkownika: drep Dodaj drep do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarny Doskonały Zabójczy Korbacz

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH